NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
problem z telefonem z Telekomunikacji Polskiej , problem z telefonem internetowym
Posty: 2
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 16:51  
Cytuj
Witam;
Czy ktoś z Was ma może telefon internetowy, podłączony do livebox?
Zdecydowałam się na pakiet fun puck czyli internet, telefon i telewizja w jednym.Internet mam, telewizję w zasadzie też, jednak technicy tp mają problem z oddaniem mi łącza do użytku.
Czy ktoś miał podobny problem jak ja?Czy znacie może firmę, która mogłaby się czymś takim zająć jak podłączenie telefonu?Jeśli znacie to proszę o namiary za co z góry dziękuję
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 16:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 17 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 17:48  
Cytuj
Telefon ma być podłączony do gnizada w LB(z białą naklejką jeżeli to Livebox 1). Jeżeli nie działa to tylko TP Ci zrobi gdyż numer telefonu musi być przypisany do MAC-a Twojego LB. Możesz mieć uszkodzony LB, LB nie pobiera pliku konfiguracyjnego. Spróbuj może na innym telefonie. No i oczywiście w menu LB musisz mieć włączony telefon. Dioda z symbolem telefony na LB się pali czy nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 26 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 19:57  
Cytuj
Witam. kalinka999 Ponieważ jestem zainteresowany zakupem usługi FunPack HD mam pytanie.Czy problem z telefonem został rozwiązany, jaka jest jakość dźwieku w trakie rozmowy, czy nie ma poglosu.Ile jestkanałów Tv w tym HD. Pozdrawiamuśmiechuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »