NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Zamowienia odziez damska modowe ubrania koncowki!,

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 7
Dołączył: 19 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 11:28  
Cytuj
Witam organizuje zamówienie na wszystkie ciuchy ! ;)
z hurtowni outletowej zamawialam juz tam sa to ciuchy nowe pozbawione wew. papierowych metek z koncowek kolekcji znanych marek http://www.flick(...)6860699/
zamowienia wg tego co jest tam napisane po lewej stronie.
Ubrania do oderania w stalowej badz mozliwa wysylka.

Proszę o kontakt zainteresowane osoby na e-meil anna.kopycka83_(at)_gmail.com badz na priv, jesli beda zainteresowane osoby zamowienia bede realizowala co tydzien w okolicach srody, czwartku! zapraszam ! Szybko miło i profesjonalnie ! ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 11:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 11:36  
Cytuj
co to za ceny???? Nie znam tych firm chytry
7 tyś za żakiet??? za bluzę 1 tysiak???

Okazja??? Co to jest????sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 12:32  
Cytuj
CYTAT
co to za ceny???? Nie znam tych firm chytry
7 tyś za żakiet??? za bluzę 1 tysiak???

Okazja??? Co to jest????sciana


trzeba umieć czytać podane informacje mlotek Na stronie jest jak byk napisane "W celu dokonania zamówienia proszę o podanie NUMERU TOWARU (pierwsze cztery cyfry przed kropką np 5044. )..."
czyli cena towaru jest po kropce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 12:37  
Cytuj
Nie stukaj, nie stukaj, jak się wejdzie na jakąś rzecz to wyskakuje np.7085.43PLN na "pierwszy rzut oka",bez czytania "instrukcji" ,która widnieje na pierwszej stronie, więc po co stukasz?
Dzięki za wyjaśnienie,opisu nie czytałam, zerknęłam na ceny, które nie mnie zaintrygowały umiech
A ponieważ większość bluzek- usta,misie dziękuję umiech
Jeden sweterek nawet ciekawy- ale XL, spódniczka-owszem fajna, ale XS,kolejny sweterek-paseczki- niedostępny lub w alternatywnym kolorze-L,XL- także też dziękuję umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 19 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 14:52  
Cytuj
no wlasnie wiem opis jest troszke mylacy, na pierwszy rzut oka jezyk ale tak poprostu zostalo to opisane wiec ceny sa podane po tych 4-cyfrach -numeru katalogowego umiech a odnosnie rozmiarow i modeli mysle ze kazdy znajdzie cos dla siebie tym bardziej ze dosyc czesto nowy towar jest ! a ceny dosyc okazjonalne tak mi sie wydaje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 15:03  
Cytuj
Mangusta, ale zauważyłaś,że M-ek jak na lekarstwo?, co fajniejsze, to M wymiecione, a to najpopularniejszy rozmiar jest umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 19 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 15:17  
Cytuj
tak wiem umiech postaram sie o dokladne rozmiary chociaz czesci ubran,jesli masz jakies konkretne upatrzone to podeslij na mail badz priv i postaram sie zdobyc, czesc rzeczy mam pomierzonych bo zamawialam juz u nich takze jak cos to moze trafisz ;)
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 22 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 15:36  
Cytuj
a jaką mam pewność że ubrania są dobre gatunkowo? bo co niektóre fajnie wyglądają, a później się okaże że jest to jakaś 'szmata' i po pierwszym praniu nie bedzie sie nadawać do niczego ; o

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 19 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 16:48  
Cytuj
ubrania pochodza z koncowek serii/kolekcji ja zamawialam na gatunek i jakosc nie narzekam jesli juz sa jakies niedorobki to sa to np nie wiem nie zbyt dokladnie wykonczony szew itp ale to bardzo zadko a te ktore sa tzw II-go atunkowe to jest w opisie zaznaczone.
Ale reklamacje i zwroty tez przyjmuja z tego co wiem ja osobiscie nie korzystalam. I wiesz to tak samo jak w "normalnym" sklepie na wieszaku fajnie wyglada dotkniesz zobaczysz a pozniej i tak sie po praniu do niczego nie bedzie nadawala jezyk a tu nawet jak sie takie cos pojawi to nie szkoda ze kupe kasy wydalam a nie da sie w tym chodzic;)
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 17:31  
Cytuj
Do ogłoszeń. Zamykam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »