NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Żłobek w Stalówce,
pak
pak
pak
Posty: 2
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2009r. 12:31  
Cytuj
Witam,

Chciałabym się dowiedziec jakie są warunki przyjęcia do żłobka w Stalowej Woli. Czy długo trzeba czekac na miejsce?? W jakich godzinach mozna zostawic dziecko?? No i wogóle moze ktoś już korzystał z usług żłobka to prosze o opinie.cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2009r. 12:31  
Cytuj

 
 
 
 
~~miska
ff
Wysłany: 15 Sty 2009r. 14:50  
Cytuj
znajoma korzystala ze złobka ale nie byla zadowolona,dziecko sie zrobilo strasznie nerowe.podobno na sile panie uczyly korzystania z nocniczka.

 
 
 
 
~~taka jedna
ff
Wysłany: 15 Sty 2009r. 17:11  
Cytuj
Moja córka chodziła do żłobka niestety tylko jeden rok. Byłam bardzo zadowolona. Początek był ciężki ale z czasem zrozumiałam że chyba bardziej dla mnie jak dla mojej małej. Panie bardzo miłe i pomocne. To że uczą dzieci na nocniczek swoje potrzeby zalatwiać to moim zdaniem +. Dzieci w takim wieku nowości łapią w locie chociaż na początku może się to tragedią wydawać. No niektóre mamusie nie robią nic i wmawiają sobie że to dla dziecka, a potem płaczą jak dzieciak w wieku 3 lat ma rany na pupince bo sie nie chciało na nocnik uczyć i maluch w pampersie cały dzień lata.
Ja osobiscie żłobek polecam chociż byłam sceptycznie do niego nastawiona.good

 
 
 
 
~~eva
ff
Wysłany: 15 Sty 2009r. 23:03  
Cytuj
musisz złożyć wniosek - druk dostajesz w żłobku (wpisujesz swoje dane, gdzie pracujesz itp), z tego co wiem, to jest kolejka i zapisy na wrzesień 2009 - najlepiej wybrać się i popytać osobiście

 
 
 
 
~~fdd
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 07:42  
Cytuj
a co chcesz żłobić ?

no i za to się płaci ...

 
 
 
 
~~pak
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 08:40  
Cytuj
Właśnie szukam pracy no i mam prawie roczną córeczkę. Własnie się zastanawiam czy niania czy żłobek. Ale z tego żłobka to chyba nic nie wyjdzie bo jak teraz dostane prace to i tak się córcia nie dostanie teraz. Więc pewnie niania... :(

 
 
 
 
~~pak
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 08:40  
Cytuj
A ile kosztuje ten cały żłobek??

 
 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2009r. 18:15  
Cytuj
Chcialbym uzyskac konkretne (albo przyblizone) odpowiedzi na konkretne pytania:

a) W jakim wieku musi być dziecko aby wysłać je do żłobka?
b) Miesięczne czesne dziecka w żłobku?
c) Godziny w których miałby przebywać maluch?
d) Wyzywienie i opieka ? Opinie

Jezeli ktos juz mial dziecko w zlobku badz w tym BĄBELKOWIE prosze o opinie umiech

Z gory DZIĘKI

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2009r. 12:37  
Cytuj
CYTAT
Chcialbym uzyskac konkretne (albo przyblizone) odpowiedzi na konkretne pytania:

a) W jakim wieku musi być dziecko aby wysłać je do żłobka?
b) Miesięczne czesne dziecka w żłobku?
c) Godziny w których miałby przebywać maluch?
d) Wyzywienie i opieka ? Opinie

Jezeli ktos juz mial dziecko w zlobku badz w tym BĄBELKOWIE prosze o opinie umiech

Z gory DZIĘKI


ad.a) 0,5 - 3 lat
ad.b) opłata stała 105 zł + wyżywienie uzależnione od ilości dni pobytu dziecka w żłobku. Jeżeli jest pełny miesiąc to opłata wynosi ok 70 zł
ad.c) żłobek jest czynny od 6.00 do 16.00 dzieci można zostawiać standardowo od 6.00 do 8.00 lub ustalone godziny indywidualnie. Odbierać można standardowo ok 12.00 przed leżakowaniem dzieci i później od 14.45 do 15.45
ad.d)Opieka ok nie mogę narzekać opiekunki miłe, z umiejętnym podejściem do dziecka

przez ostatni rok mój mały tam uczęszczał dlatego dane jak najbardziej świeże nic tylko mogę życzyć powodzenia aby Twój dzieciak się dostał bo na ten rok lista oczekujących jest ok 50 dzieci powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2009r. 20:48  
Cytuj
HSW, ELEKTROWNIA...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lip 2009r. 01:20  
Cytuj
Dziekóweczka za te informacje. Pozdrawiam i szczescia umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 19:36  
Cytuj
uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
A&S
A&S
A&S
Posty: 7
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 17:24  
Cytuj
Ja również polecam żłobek - panie fajne, dziecko ma dobrą opiekę, smaczne posiłki, uczy się funkcjonować w grupie, bawi się i uczy. Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »