NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
mtm-info czy diana,
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 12:17  
Cytuj
CYTAT



Haha skad masz takie informacje ciekawe jak mam juz kilka lata internet radiowy i nigdy nie zauwazylem czegos takiego, ale widac ze lubicie sie wypowiadac w kazdym temacie nawet jak nie macie o tym pojecia...

Widać ty nie masz pojęcia korzystałem z internetu radiowego od firm Avis,MTM,Sis-tbg,MKnet i zawsze były problemy, ja już dano przeszedłem na kabel najpierw do orange (przez 2 lata miałem raz awarię która trwałą dobę) teraz jestem w t-mobile. Różnice ? kolosalne, przy każdej burzy czy opadach nie było neta a dzwoniąc do firm to przyjeżdzali na 2 dzień i najcześciej dach śliski to my nie możemy wejść a co mnie to? płace i chce miec. Wujek miał mtm ale zrezygnował jakies 2msc temu i mówi że to samo było. Na blokach podobno wyglada to inaczej.

Dodatkowo przy złej pogodzie przy internecie radiowym rośnie PING więc nawet jeśli nie zerwie połączenia to go zamuli. Przy kabelkach nie ma takiego problemu. Wszystko zależy od tego do czego służyć ma internet. Ja muszę mieć stały i niezawodny internet dlatego przeszedłem na kabel. Jeśli z neta korzystasz tylko do tego żeby sprawdzić wiadomosci, posiedzieć na gg czy skype i to od czasu do czasu to radiowka spokojnie wystarczy ale jeśli chcesz grać przez neta, ściągasz i wysyłasz dużo informacji to polecam kabel.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 12:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 28 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 18:02  
Cytuj
A czy ktoś w ostatnim czasie podpisywał umowę w mtm-info??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2013r. 20:38  
Cytuj
Polecam MTM jest dobrym operatorem,połączenie stabilne czasami ping wysoki.Mam od nich neta od lipca 2012 i zero przerw w dostawie neta,
Rafał Ozga i chłopaki z serwisu są ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd: jbvcfgjbv
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2013r. 20:44  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=715958

Temat drugi.

vggbjcn
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2013r. 21:48  
Cytuj
mam internet w mtm i nie polecam nikomu.

wieczne problemy i jeśli internetu nie ma w godzinach ich pracy to jeszcze pół biedy, bo zadzwonię i zaraz jest (najczęściej słyszę, że coś tam się zawiesiło i naprawiają to zdalnie, wizyta serwisu potrzebna była tylko kilka razy), gorzej jak padnie późnym wieczorem lub w niedzielę - wtedy pozostaje tylko czekać, aż będzie można się dodzwonić.
brak internetu po burzy czy większych opadach śniegu przestał mnie już dziwić ...

nigdy więcej mtm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2013r. 23:16  
Cytuj
Co do operatora bez problemu mogę polecic MTM-INFO mają już sporo bloków na światłowodzie zresztą inne firmy takie jak diana juz wchodzą ze swiatłem i jest w czym wybierać chociaż nie zalożyłabym neta w dianie nawet jak by mi dopłacili wolałabym telefoniczny ISDN o przepustowości 64 kb/s to bym w spokoju chociaż na gg posiedziała.
A co do internetu radiowego to poleciłasmiech2bym się douczyć tym co piszą że jak jest deszcz to slabo działa i takie tam. Mamy 2013 rok i internet radiowy jest bardzo zaawansowany nie to co technologie 2.4ghz pare lat temu, wszystko zależy od siły i jakosci sygnału.
Miałam do czynienia z MTM radiowo i kablowo i nigdy nie było problemów zawsze możecie poczytać lub zapytać co i jak w mtmie i wam wytłumaczą.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 16:10  
Cytuj
Ma kotoś neta z MTM z okolic czteropiętrowców na przeciwko Avanti?
Dzwoniłem i w moim bloku mają światłowód tylko teraz chodzi mi o tą okolice czy ktoś ma i może się podzielić opinią?

Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 18 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 16:16  
Cytuj
mam internet z interblocku i nie narzekam:-)wiec moge polecic...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd: jbvcfgjbv
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 16:21  
Cytuj
Mtm-info najgorsza opcja jaka może być.Obsługa tragedia,prędkosć internetu zaniżona.
Interblock w 100%polecam.

vggbjcn
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2013r. 15:03  
Cytuj
Chciałbym ponowić pytanie, czy ktoś korzysta z sieci swiatłowodowej w MTM i czy może się pochwalić, czy działa lepiej niż na kablach na bloku czy może gorzej? Czy są awarie i jak z prędkością? Do radiowej to nawet nie porównuje, bo to żart.

Zastanawiam się nad przedłużeniem internetu w MTM, pomijając te wszystkie niedogodności....
Albo przejść do diany, bo do inteblocku to chyba nie bardzo, z tego co widze to on obejmuje tylko młodynie, swoją drogą to co to za sieć? Mają jakąś swoją siedzibe czy to jakaś amatorska sieć, ale z dobrym łączem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2013r. 15:17  
Cytuj
Polecam wszystkim z Multimedii którym się kończy umowa telefon z chęcią rezygnacji. Oferta którą dają jest naprawdę miła dla kieszeni

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2013r. 12:47  
Cytuj
Ja mam multimedię jeszcze stary pakiet 8Mb i jak narazie nie narzekam.Zaryzykuję i przedłuże umowę na ten abonament 30Mb i mam nadzieję, że się nic nie pogorszyok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2013r. 18:44  
Cytuj
A czy internet w multimedii jest stabilny? Przymierzam się do kupienia oferty 30mb/s o ile ta predkosc jest dopuszczona na moim bloku. Przypuszczam, że tak, bo nie jest zbyt wielka. Mam pytanie w związku z tym, czy bywa tak, że internet czasem nie działa albo ma duże pingi? Czy wszystko działa niezawodnie i bardzo dobrze?
Chciałbym dowiedzieć się opinii już korzystających z internetu od tej firmy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2013r. 19:49  
Cytuj
Tak jest stabilny.Czasem bywa ze niema internetu , pingi nie sa duże.Ogolnie działa dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 14 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2013r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
A czy internet w multimedii jest stabilny? Przymierzam się do kupienia oferty 30mb/s o ile ta predkosc jest dopuszczona na moim bloku. Przypuszczam, że tak, bo nie jest zbyt wielka. Mam pytanie w związku z tym, czy bywa tak, że internet czasem nie działa albo ma duże pingi? Czy wszystko działa niezawodnie i bardzo dobrze?
Chciałbym dowiedzieć się opinii już korzystających z internetu od tej firmy umiech


Internet 30Mb. Działa stabilnie. Test przy połączeniu przez wifi i 3 komputerach korzystających z neta:
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2016r. 20:46  
Cytuj
Jaki internet na Poniatowskiego? Zastanawiam się nad MTM. Co polecacie , MTM czy może Multimedia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2016r. 06:52  
Cytuj
MTM polecam.
Poniatowskiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2016r. 10:53  
Cytuj
Multimedia
mam 120 Mbit
dziala bez zastrzezen

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2016r. 20:35  
Cytuj
MTM osiedle widok jest ok. Polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2016r. 21:49  
Cytuj
Na Poniatowskiego jest też Stella

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Paź 2016r. 20:06  
Cytuj
Mam na poniatowskiego mtm i nie ma zadnych problemow z netem. Zadzwon do interblock i dowiedz sie czy sa juz w Twoim bloku bo ich oferta jest bezkonkurencyjna. Jak nie to smialo bierz mtm. Lepiej brac tez neta od lokalnych firm bo inwestuja te pieniadze w rozwoj internetu w Stalowej i daja tu wiecej miejsc pracy niz jakies ogolnopolskie korporacje. A w razie problemow mozesz podjechac i zalatwic sprawe zamiast wisiec na jakiejs infolinii z konsultantem ktory nic nie moze ponad zestaw procedur.

-- Pozdrawiam, Blackvader 0tO MOJA RABOTA: http://www.snvanita.org/uploads/Screencast_05-10-2023_04:23:39%20PM_9_OF_MAY_FCK_PUTIN.webm
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2016r. 09:12  
Cytuj
Nie wspomniałem o Interblocku bo ich oferta nie obejmuje Poniatowskiego. Raczej biorę pod uwagę tylko MTM i Multimedia. Bardziej skłaniam się do MTM, w końcu to światłowód.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2016r. 12:00  
Cytuj
Mam MTM już od 9 lat a tak od ok 5 żadnych awarii, mieszkam na Poniatowskiego oś. poręby i odkąd internet dostarczany jest światłowodem jest szybko i stabilnie. Jeśli ktoś ma jakieś obawy to ja ze swojej strony zdecydowanie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »