NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Przyjęcie weselne,
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 11:43  
Cytuj
Czy ktoś robił przyjęcie weselne na 30 osób? Jak takie przyjęcie wygląda? Jaki lokal ma taką salę na tyle osób?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 11:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 11:57  
Cytuj
to bardziej takie przyjęcie kameralne,w gronie najbliższych.najlepszym miejscem do takiego spotkanie byłby dom,ale pytając o lokal rozumiem,że nie masz na tyle miejsca aby takie spotkanie urządzić,poza tym tańce.
osobiście poleciłabym Ci zaglądnąć do ,,Przytulnej" tam mają niewielką salę,zależy co kto lubi.Z takich mniejszych w okolicy lokali to jeszcze warto odwiedzić ,,Słoneczną"-chociaż słyszałam różne opinie,że zrobiła się z stamtąd żulernia itd.
Ja sama szukałam lokalu na taką lub podobną liczbę osób i najbardziej spodobało mi się właśnie w Rozwadowie.ale sa gusta i guściki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 12:31  
Cytuj
A poza Stalową Wolą gdzie jeszcze można zorganizować takie przyjęcie? Do której trwa takie przyjęcie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 12:40  
Cytuj
a w którą strone od stalowej szukasz?
godzina trwania to w zależności od humoru gości i od zabawy jeżeli będzie to tylko siedzenie i rozmowa bez zabawy to długo raczej nie będzie trwało ale jeżeli normalne wesele z tańcami i muzyką to myślę że do północy śmiałoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 12:43  
Cytuj
na 30 osób to Indygo
http://restauracjaindygo.pl/

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 12:44  
Cytuj
W sumie to obojętne. Narazie szukam lokalu na takie przyjęcie, chciałabym poznać opinie innych osób na ten temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 14:28  
Cytuj
Zapraszamy do klubu Alternatywy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 14:56  
Cytuj
hej. moja siostra miała przyjęcie na 30 osób i było fajnie..sama rodzinka i przyjaciele. nie było żadnej muzyki i tańców. ja w przyszłości tez zamierzam nie robić nic hucznego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 15:20  
Cytuj
Do "smutna400" możesz coś więcej napisać na temat tego przyjęcia (gdzie, ile ciepłych potraw, ile godzin taka impreza trwa itp..)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 16:31  
Cytuj
Moja siostra miała w Hutniku.Mieliśmy 2 dania: obiad rosół i mięsne a potem barszczyk czerwony. Na stole stały przekąski: sałatki, śledzie i takie tam podobne.Był alkohol do wyboru (wódka,wino),soki,woda.Ślub był o godz.16.00
Wszystko skończyło się przed północą.Każdy z gości był zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 16:40  
Cytuj
Monilek, byłaś kiedyś na weselu? Albo znasz kogoś kto był? Ciepłych potraw masz tyle ile sobie zamówisz, muzykę masz taką jaką będziesz chciała, salę na 30 osób masz w prawie każdym lokalu, impreza trwa dotąd - dopóki jest wóda. Jeszcze jakieś pytania ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 20:09  
Cytuj
Lucky Luk jak zawsze rzeczowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »