NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Wypożyczenie sukni ślubnej,
Posty: 63
Dołączył: 29 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 16:43  
Cytuj
Opinie na temat wypożyczenia sukni ślubnej. Gdzie (niekoniecznie w Stalowej Woli), za ile?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 16:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 17:32  
Cytuj
monilek - http://www.annai(...)ndex.php osobiście tam nie byłam jedynie przez neta oglądałam kolekcje. Nawet jest w czym wybrać. Powodzeniacool girl

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 19:23  
Cytuj
Nie wiem czy opłaca się wypożyczać teraz suknie, bo koszt jest spory mimo wszystko, jak można kupić np. w salonie Elena, który likwidują i słyszałam, że mają spore obniżki cen. Tak więc nie dasz dużo więcej za kupno, a sukienki nie musisz oddawać i masz na pamiątkę umiech Możesz też później sprzedać oczywiście umiech

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 07:56  
Cytuj
Często jest też tak, że salon robi wyprzedaż kolekcji z poprzedniego roku. Można wtedy trafić na fajne okazje i ładne sukinie.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 10:23  
Cytuj
ja mam do sprzedania...jesli ktos chętny !!! Suknia kupiona w sklepie ELENA,


http://stalo(...)d=109742

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 13:42  
Cytuj
Też mam do sprzedania suknię ślubną, ale jak na razie nie ma chętnych. Widzę na ogłoszeniach że raczej ciężko suknię sprzedać bo ciągle te same się pojawiają. Ale będę wytrwała. Wy też macie taki problem dziewczyny?neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 13:42  
Cytuj
W violeque kup nową - to będzie używana potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 13:51  
Cytuj
Dodam że kupiłam suknię w salonie Krystyna a właściwie to była szyta na miarę i gdyby były potrzebne przeróbki to nie ma z tym najmniejszego problemu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 14:41  
Cytuj
Ja wypożyczałam suknię w salonie Krystyna. Suknia była nowa, za wypożyczenie zapłaciłam 700zł. Nie interesowało mnie późniejsze czyszczenie, nie przeszkadzała mi w szafie i nie martwiłam się, że muszę ją sprzedać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 17:25  
Cytuj
jak ktos zainteresowany to sa suknie do wypozyczenia w stalowej w budynku kolo wiaduktu obok hali firma cindyrelaa jak rowniez nowe i szycie na miare jak rowniez i garniury dla przyszlego malzonka bardzo mila obsluga ok

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 18:28  
Cytuj
ja również wypożyczyłam w ,,Krystynie" na Edukacji i jestem bardzo zadowolona z obsługi,tam rówież kupiłam resztę dodatków,jak welon,buty czy nawet biżuterię.I zapłaciłam jak wyżej napisano 750zł i nic mnie nie będzie interesować-no-chyba,że na sesji zpadnę z urwiska i z sukienki zostanie mini,to wtedy raczej nie przejdzie mi to płazem uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 18:35  
Cytuj
Anno, nie Zpadniesz umiech
Co mogłoby pchnąć Twojego fresh męża do takiego czynu?

ps.Maniek26-pięknie ujęte, jak również nie mogłabym tego składniej napisać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 18:47  
Cytuj
CZeKoLaDa ależ dziękuje za zauważenie przejęzyczenia mojej klawiatury,niestety poprawić już nie mogę.cool girl
co do PchNięCiA to nic nie wspominałam o moich fresh mężu,prędzej wiatr mnie zwieje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 18:51  
Cytuj
CYTAT
Opinie na temat wypożyczenia sukni ślubnej. Gdzie (niekoniecznie w Stalowej Woli), za ile?



Ja w tamtym roku ochodziłam się trochę za suknią i wybrałam tu koło policji i koło DeGrasso. Najładniejsze mają tam sukienki. Wszędzie to takie prześcieradła, które 20 lat lat temu założono mi na komunię:szok: Wypożyczenie kosztuje 1000 zł, ale jest opcja, że można sobie uszyć nową jaką tylko chcesz ale też na wypożyczenie. W sumie jak wypożyczać to uszytą nową i na miarę. Ogólny Koszt do wykupienia takiej sukienki to 3000-4000 także jest co wybrać. Pozdrawiam:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 18:55  
Cytuj
CYTAT
co do PchNięCiA to nic nie wspominałam o moich fresh mężu,prędzej wiatr mnie zwieje

No to jedz dziewczyno, jedz,żeby wichry, burze, tajfuny nie dały rady.

ps.Oj tam, oj tam umiech Mysle,że Mariana i jego problemy z Tesco pamiętaszchytry NIe stresuj się umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2012r. 11:46  
Cytuj
Ja odradzam Gracje za halą targową koło torów. Jak się trafi na właścicielkę to pozamiatane. jestem typem który nie lubi świecidełek falbanek ,koronek szłam z myślą o prostej sukience ale mimo to Pani wciskała mi sukienki które po prostu były kiczowate jak przy 4 sukni powiedziałam znowu nie to właścicielka stwierdziła ,żebym cytuje "nie pajacowała bo sukienka jest dla gości nie dla panny młodej. To gościom ma się podobać suknia i musi być strojna" i w tym momencie oświadczyłam ,że pójdę w dresach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2012r. 12:44  
Cytuj
Też odradzam grację,tragiczna obsługa. Wybrałam salon Krystyna przede wszystkim ze względu na super obsługę. Pani Aldona naprawdę potrafi doradzić i nic nie wciska na siłę tylko słucha klientek i dobiera pod ich gust.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2012r. 13:42  
Cytuj
dokładnie się z tym zgadzam
miła i profesjonalna obsługa to podstawa przy dzisiejszym wyborze salonów.
jak ktoś będzie coś wciskał na siłę i znał się lepiej od Panny Młodej co Jej się podoba to klientka pójdzie tam gdzie będzie mogła sobie wybrać sukienkę sama,toż to nie ratytas jakiś przecież,że wybór należy do naschytry!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2012r. 08:34  
Cytuj
CYTAT
W violeque kup nową - to będzie używana potluczony

dlaczego tak piszesz ze bedzie uzywana cos nie tak z tym salonem???? mam tam suknie zamowiona...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2012r. 13:05  
Cytuj
dcb wiadomość oczekuje na priv

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2012r. 14:44  
Cytuj
Ja wypożyczałam aż w Leżajsku (koło PKP), ale tam babka miała naprawdę super modne modele sukni, wszystko dopasowywała indywidualnie. Do tego w cenie wszelkie dodatki (biżuteria, rękawiczki, ozdoby do włosów, bolerka itd - oprócz welonu), cena ok.800 zł(ale to było 3,5 roku temu jezyk).

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2012r. 19:27  
Cytuj
TAK W LEŻAJSKU można coś wybrać , ale ceny już są większe ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2012r. 20:54  
Cytuj
też polecam kryśke, kupiłam nową kiecke za 1300 zł umiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 22 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2012r. 17:09  
Cytuj
http://www.annai(...)ndex.php

altanki,szafy,huśtawki,place zabaw,budy, meble ogrodowe - wyrobyzdrewna@poczta.onet.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »