NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Prosze o szybko pomoc Perfumy Stalowa Wola, Prosze o szybko pomoc Perfumy Stalowa Wola
Posty: 44
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd: ffvfdf
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 12:32  
Cytuj
Mam do was pytanie czy ktos wie gdzie w stalowej moge kupic Calvin klein in2u pop lub Calvin Klein Obsession night for Men , zebym mogl wybrac sprawdzic zapach ktory lepszy i kupicumiech Wie ktos gdzie perfumerie jest z tymi zapachami. Napewno w rossmanie niema testerow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 12:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 13:00  
Cytuj
Rossman to perfumeria jak z koziej dupy trąba.
ul.Okulickiego perfumeria "u Dariusza", pomiędzy halą targową a PSS.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 13:07  
Cytuj
Też mi sie wydaje , że perfumeria "U Dariusza" obok hali..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd: ffvfdf
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 13:14  
Cytuj
mozna wiedziec gdzie jest to dokladnieumiech? obok tego stanczyka z ksiazkami czy w innym kierunku czy w srodku hali targowej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 13:15  
Cytuj
W kierunku City Parku, na tej samej ścianie są lody i kebab..hmm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 13:26  
Cytuj
Wolałabym już kupić w Rossmanie niż u Dariusza rozlewane perfumy, tyle mają wspólnego z oryginałami jak ciuchy na hali... Sprawdź mniej więcej zapach i kupuj w pewnych miejscach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 13:32  
Cytuj
vis-à-vis WBKBZ, a "U Dariusza" leją perfumy? z tego co pamiętam to tam zawsze koleś miał spory wybór perfum znanych "światowych" marek we cenach odpowiednich. I wszystko było ładnie i pięknie zapakowane w opakowanie producenta.
Aż nie chce mi się wierzyć że teraz spadł na psy i leje coś co mapachnąć ja CK czy Armani.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 13:44  
Cytuj
Wiesz podróbki też są pięknie i ładnie zapakowane. Nawet są wszystkie znaczki made in France i oznaczenia.
Ktoś kto się nie zna nie umie rozróżnić dobrej podróby od oryginały. Ale przy perfumach to jest trochę łatwiejsze bo zapachu nie da się oszukać. Uwierzcie czy nie moja koleżanka kupiła tam perfumę, zapach podobny, ale nie taki jak oryginalny. Idzie wyczuć delikatne niuanse, tak samo butelka po paru miesiącach użytkowania jest w opłakanym stanie. Opada naklejona folia, wygląda jak obdrapana. Nie wiem czy to jest wina, że produkty w gorszej jakości trafiają na rynek polski czy po prostu ma jakieś tańsze odpowiedniki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 14:43  
Cytuj
- Ul.Okulickiego perfumeria "u Dariusza", pomiędzy halą targową a PSS.

- Mozna wiedziec gdzie jest to dokladnie? obok tego stanczyka z ksiazkami czy w innym kierunku czy w srodku hali targowej?


Jak ja kocham czytać coś takiego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
Ktoś kto się nie zna nie umie rozróżnić dobrej podróby od oryginału.

To znaczy że koleś jest hardcorem i w biały dzień w sklepie sprzedaje podróbki znanych marek, z ich logo na opakowaniu? I w cenach takich porównywalnych z innymi perfumeriami? I prowadzi już ten interes ładnych kilkanaście lat? Nie chce mi się w to wierzyć.
Co do tego Twojego przypadku to pewnie jest tak jak z dwoma identycznymi autami. Jednego rdza zeżre i będzie się ciągle psuł, a drugi będzie w świetnym stanie przez kupę lat. To co, ten pierwszy jest "podróba"? Wszystko zależy od sposobu obchodzenia się z rzeczami. Ale wyjątki się zdarzają i może po prostu kulawo trafiłaś.
Mi osobiście także kiedyś w stanach udało się kupić CK Contradition co w ogóle nie pachniało. Normalna woda była we flakoniku. Ale wymienili bez problemu.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 16:27  
Cytuj
Może być i tak jak mówisz, ale wiesz akurat to, że ktoś sprzedaje buble przez tyle lat to nie powinno dziwić, a szczególnie w Polsce.Chyba nie byłby to pierwszy i ostatni taki przypadek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd: ffvfdf
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 22:23  
Cytuj
Mam pilna potrzeba umiech Potrzebuje osoby ktora potrafila by odroznic perfume paco rabanne czy jest oryginalna czy nieumiech osoby ktora sie znaja prosze pisac kometarzeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 23:51  
Cytuj
Jest jeszcze jedna perfumeria - obok kina ballady. Nie pamiętam jak sie nazywa ale jest na tej ścianie co cukiernia. Kupowałem tam CK i jestem zadowolony. Ceny w miare normalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 00:06  
Cytuj
Za ten temat w "Stalowych Jagodach"nominacja w kategorii "Pytanie Ratujące Zycie"potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 00:19  
Cytuj
Myszkamiki, Ty naprawde jestes zajebiscie lewa. Najpierw drążysz temat gdzie można kupić perfumę. Później dopytujesz gdzie dokładniej jest sklep. Kolejny etap twoich perypetii to znalezienie kogoś kto za Ciebie będzie ją wąchał. Za chwilę będziesz szukać ludzi, którzy zapłacą za Ciebie za tą perfumę.
Naprawdę jestes aż tak niezaradna życiowo, że zakup jakiejś wody wymaga wsparcia i konsultacji z całym forum?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 09:07  
Cytuj
...a masz już osobę,która będzie tej perfumy używała, czy dopiero poszukasz spośród sobotnich biesiadowiczów tak koło 20-stej??

Nie zdziwię się, jak zaraz miki zapyta: "gdzie jest Biesiada":szok:, a potem, czy mnie tam ktoś podrzuci.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd: ffvfdf
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 09:39  
Cytuj
lucky zamknij ryj pajacy jestes tak glupi ze az mi ciebie szkoda... Chodzi o zakup perfumy z allegro baranie i szukam osoby ktora by to sprawdziwa a po drugie niewiedzialem gdzie jest pss teraz juz wiem i nie wtracaj sie pajacu jak cos cie nie interesuje ciotoumiech zona cie chyba niekocha widac albo sam jestes lewy pajacu. powiem ladnie zamknij ryj i wyjdz patalachu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 09:47  
Cytuj
No Miki,poziom pokazałaś...
A powiedz mi,jak ktoś ma sprawdzić czy perfum jest oryginalny przez internet??? Po opakowaniu,czy przez teleportację?? Bo komentarze chyba ta osoba jakieś posiada, z których można wywnioskować jakim towarem handluje???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 09:50  
Cytuj
może też sprawdzić na własnej skórze.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd: ffvfdf
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 09:52  
Cytuj
Tu sie z Toba niezgodze... jeden gosciu wciska perfumy podrobki ludziom nawet i po 200zl i barany kupuja pisze im ze sa w 100% oryginaly a pisze do tych ludzi spytac czy trafili na oryginaly a oni pisze ze tandetne podrobki im sprzedal. I ludzie nic z tym nierobia nikt z nich tego nawet na policje niezglosil a gosciu ma ponad 800 pozytywnych kometarzy... i jaki oni biznes robia turecka podrobka 30zl na allegro biora i 200zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 11:05  
Cytuj
To jak ma Ci ktoś pomóc odróżnić fake z oryginałem przez internet??? Pytam jeszcze raz.
Ktoś Ci źle doradzi, to co, nawtykasz mu,że źle wybrał???

Widzę,że chciałabyś zjeść ciastko i mieć ciastko.

Idźże do normalnej perfumerii i kup to, czego szukasz....

Np. Vip-koło kina Ballady,cukierni Motycze,wystawy Noblina,kwiaciarni,Sklepu Dom Dziecka (ew. poproś kogoś o nawigację, jakbyś trafić nie mogła) umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 11:10  
Cytuj
Nonsens... Ty jesteś lepsza niż najnowsza wersja AutoMapy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 11:12  
Cytuj
Proszę o szybką pomoc... tytuł tematu się zaczyna jakby tu o czyjeś zdrowie lub życie chodziło, a to tylko jakaś woda kolońskasmiech2

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 11:13  
Cytuj
Zaktualizowałam się po Nowym Roku good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd: ffvfdf
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 11:19  
Cytuj
nonsens chodzi o odroznienie perfumy jak juz ja kupie... Czy to podrobka czy nie... Albo jestes glupi albo niewiem co umiech? jak przez internet odroznic ktos moze perfumeumiech?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »