NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
RTV EURO AGD Gdzie ? Kiedy otwarcie ?,
Posty: 81
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 10:54  
Cytuj
Jakiś miesiąc temu szukali pracowników do nowo otwieranego sklepu RTV EURO AGD w Stalowej Woli. Czy wie ktoś z was gdzie on będzie sie mieścił ( na początku myślałem ze w budynku Centrum 4 w miejscu Media Expert, lecz tam ostatnio zainstalował sie Avans )i kiedy otwarcie ? cool

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7027721
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 10:54  
Cytuj

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7027721
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 18:17  
Cytuj
kiedy otwarcie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 18:22  
Cytuj
koło Empiku na KEN-agood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 18:41  
Cytuj
W sobote było otwarcie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 10:36  
Cytuj
Sklep otwarty od Poniedziałku do Soboty 9-20 oraz w Niedzielę 10-18 ceny internetowe takie jak na www.euro.com.pl umiech z możliwością rezerwacji towaru w sklepie za pośrednictwem strony. Ciekawa opcja jak na nasze miasto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 10:40  
Cytuj
CYTAT
Sklep otwarty od Poniedziałku do Soboty 9-20 oraz w Niedzielę 10-18 ceny internetowe takie jak na www.euro.com.pl umiech z możliwością rezerwacji towaru w sklepie za pośrednictwem strony. Ciekawa opcja jak na nasze miasto.


Ciekawa reklama jak na nasze forum umiech
A tak przy okazji @kropka ile tam zarabiasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 10:54  
Cytuj
Nie pracuje tam :-) po prostu byłam i polecam ten sklep bowiem ceny bardzo przystępne a pracownicy bardzo mili ... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 11:08  
Cytuj
CYTAT
Ciekawa reklama jak na nasze forum umiech
A tak przy okazji @kropka ile tam zarabiasz?

Jaka reklama? ja tu widzę kilka rzeczowych i wartościowych informacji nt. sklepu. Byłem tam, tak się składa, że w sobotę, ciekawe było to, że było 8 osób z obsługi i 6 klientów ;) Zamawianie z internetu przydatne, bo sklepik malutki i niewiele tam zmieszczą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 11:17  
Cytuj
co do sklepików w stalowej woli a online widząc z Wiśniewskim reklamę A#####U i chcąc kupić nowy TV znalazłem na ich stronie Leda który mnie interesuje o 399 zł taniej niż pytając po innych sklepach ( najdroższy Media Expert ) Zobaczymy jak jest w Euro !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 12:49  
Cytuj
No, Media Expert to już lekko przesadza. Zrobiłem fotkę i mnie facet zjechał delikatnie, że zakaz fotografowania. Jak sprawdziłem cenę tego modelu w internecie to już wiedziałem po co ten zakaz. Znalazłem tę samą zmywarkę 30% taniej z darmowa dostawą.

A tak przy okazji kupował ktoś coś ze sklepu OleOle?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 13:38  
Cytuj
Ciekawe, że jakiś czas temu w Media Expert poprosiłem pana, aby powiedział mi coś więcej nt. pewnego tabletu. Poprosił mnie do komputera i załadował stronę w stylu Ceneo, by tam wyświetlić szczegółowe informacje o produkcie. Dzięki temu od razu dowiedziałem się jak wiele mogę zaoszczędzić kupując ten produkt w internecie.
Jeśli chodzi o zakupy, osobiście polecam Mix Electronics w bud. Tesco. Zarówno ceny jak i obsługę mają według mnie bardzo dobrą. Kupiłem tam już sporo rzeczy i zaoszczędziłem sporo pieniążków.
Najprzyjemniej kupowało mi się w sklepie, który znajdował się na 1 sierpnia (w tym bud. w którym jest Arkadia). Poszedłem tam po pralkę, gdy zapytałem, dlaczego na pralkach nie ma cen, usłyszałem, że o cenie będziemy rozmawiać jak się zdecyduję na coś. Rozmowa zaczęła się od pytania, za jaką najniższą cenę znalazłem tę samą pralkę w Stalowej Woli. Dostałem sporo niższą propozycję. W konsekwencji kupiłem produkt taniej o kilka złotych niż zapłaciłbym w najtańszym sklepie internetowym, gdzie musiałem zabulić za pakiet pralka+dostawa+utylizacja starej pralki. A sprzęt wniesiono mi do domu, starą pralkę zabrano, miałem pralkę tego samego dnia gotową do użycia. Takie sklepy to ja rozumiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 14 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 15:07  
Cytuj
CYTAT

A tak przy okazji kupował ktoś coś ze sklepu OleOle?


Kupowałem duży sprzęt (kuchenka gazowa), mały sprzęt (telefony). Wszystko szybko i sprawnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 22:43  
Cytuj
kupowalem tydzien temu lodowke w OLE OLE i wszystko w porzadku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 22:56  
Cytuj
Właścicielem serwisu OLE OLE jest firma Euro-net która jest rowniez wlascicielem swerwisu euro.com.pl - jest to wiec ta sama firma i ta sama jakosc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 09:16  
Cytuj
CYTAT
No, Media Expert to już lekko przesadza. Zrobiłem fotkę i mnie facet zjechał delikatnie, że zakaz fotografowania. Jak sprawdziłem cenę tego modelu w internecie to już wiedziałem po co ten zakaz. Znalazłem tę samą zmywarkę 30% taniej z darmowa dostawą.

A tak przy okazji kupował ktoś coś ze sklepu OleOle?


Ja tez brałem u nich lodówkę przywieźli w terminie i sprzęt jest ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 09:29  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe, że jakiś czas temu w Media Expert poprosiłem pana, aby powiedział mi coś więcej nt. pewnego tabletu. Poprosił mnie do komputera i załadował stronę w stylu Ceneo, by tam wyświetlić szczegółowe informacje o produkcie. Dzięki temu od razu dowiedziałem się jak wiele mogę zaoszczędzić kupując ten produkt w internecie.
Jeśli chodzi o zakupy, osobiście polecam Mix Electronics w bud. Tesco. Zarówno ceny jak i obsługę mają według mnie bardzo dobrą. Kupiłem tam już sporo rzeczy i zaoszczędziłem sporo pieniążków.
Najprzyjemniej kupowało mi się w sklepie, który znajdował się na 1 sierpnia (w tym bud. w którym jest Arkadia). Poszedłem tam po pralkę, gdy zapytałem, dlaczego na pralkach nie ma cen, usłyszałem, że o cenie będziemy rozmawiać jak się zdecyduję na coś. Rozmowa zaczęła się od pytania, za jaką najniższą cenę znalazłem tę samą pralkę w Stalowej Woli. Dostałem sporo niższą propozycję. W konsekwencji kupiłem produkt taniej o kilka złotych niż zapłaciłbym w najtańszym sklepie internetowym, gdzie musiałem zabulić za pakiet pralka+dostawa+utylizacja starej pralki. A sprzęt wniesiono mi do domu, starą pralkę zabrano, miałem pralkę tego samego dnia gotową do użycia. Takie sklepy to ja rozumiem.


Ja tego mixa nikomu nie polecę na stronie maja inne ceny niż w sklepie nawet o 300 zł, a na pytanie czemu tak jest to gnojek w goglach i z loczkami się oburzył że to nie sklep internetowy. No to ja mowie ze zamawiam z darmowa dostawa do sklepu, to mi cwaniacko odpowiada ze będzie i tak po cenie którą oni maja tutaj na sklepie. Nie wiem co za politykę maja albo chcieli mnie skroić bo ja już wybrałem ten model na sklepie ale sprawdziłem w domu inne sklepy i porażka ten mix...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 10:16  
Cytuj
W Mixie w tesco zgodzę się co do obsługi jest w porządku a szczególnie Pani Ula o ile imienia nie pomyliłem którą pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »