NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Brutalna prawda o kryzysie i bankructwie kraju, coś o czym nie wspomniała żadna telewizja
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 17:52  
Cytuj
Ciekawe jakby się zachowali Polacy , gdyby ponieśli takie straty jak Francuzi w czasie I wojny światowej . Francuzi przegrali w wyniku błędów kadry oficerskiej , tak samo Polacy mogli bronic się jakiś czas dłużej . Nikt nie kazał Polakom wracać do kraju , Amerykanie , Anglicy, Australijczycy rozdawali paszporty i brali do siebie.
Po wojnie Zachód chciał odbudować Polskę ale dzięki przyjaciołom ze wschodu nic z tego nie wyszło. Każdy się rządzi swoją racją stanu , nie myśl ze Polska była / jest / będzie mesjaszem narodów. Polacy mordowali , okupowali narody tak samo jak sąsiedzi. ( nie biorę pod uwagę Hitlera i Stalina )

Gospodarka nie może być cały czas w stanie rozwoju , są różne cykle koniekturalne, jeżeli dodatkowo dochodzi załamanie na rynku surowców plus rozstrojenie stabilności jakiegoś regionu = kryzys gwarantowany. W wielu krajach europejskich nadwyżka budżetowa jest niemile widziana i traktowana jako nieudolność rządu , deficyt jest pożądany . Być może jest to chore i prowadzi do stanu obecnego ale takie sformułowania znajdujemy w doktrynie wstępu do nauki o państwie i prawie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 17:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 20:04  
Cytuj
ciekawe w której armii Polacy walczyli w czasie I wojny światowej...zależy jaki miał mundur zaborca i czy ktoś policzył ilu ich zginęło. Kto miał to zrobić skoro państwo polskie nie istniało na mapie . Wtedy też byli tacy co uważali że tylko z Rosją Carską jest przyszłość , a inni z drugiej strony że tylko Cesarz. Bismarck o Polakach powiedział: "Bijcie Polaków tak długo, dopóki nie utracą wiary w sens życia. Współczuję sytuacji, w jakiej się znajdują. Jeżeli wszakże chcemy przetrwać, mamy tylko jedno wyjście - wytępić ich'' . Wiem że czasy są inne ale politycy są teraz całkowicie bez honoru i naprawdę doszli do perfekcji w mówieniu ,, innej prawdy '' i nie dotrzymywaniu obietnic i zobowiązań. Po prostu nie wieżę że danie naszych pieniędzy dla Włochów czy Greków im pomoże skoro się nie chcą zgodzić na reformy własnych finansów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 21:24  
Cytuj
Mr. Pyskaty tu masz Regulamin to tak w ramach informacji umiech

ps. wiem ze od słowa do słowa ale coraz bardziej odbiegacie od tematu umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 22:31  
Cytuj
Panie moderator EL BANAN
a ten regulamin to niby gdzie ma się szukać ? . Podczas rejestracji jest całkiem inny ( ten który wkleiłem parę postów wcześniej ) i powinien właśnie mnie ten obowiązywać. Proponuję przedyskutować to zarządem i poprawić chytry i wówczas się na niego powoływać. A co do tematu :

" TARGET="_blank">

tak na koniec bardziej na wesoło good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 00:23  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe jakby się zachowali Polacy, gdyby ponieśli takie straty jak Francuzi w czasie I wojny światowej.


Francja w I wojnie straciła ok. 1.3 mln ludzi. Polska w II wojnie ponad 5 mln, czyli jednak "trochę" więcej.
Bilans strat materialnych wygląda podobnie.
Kiepska znajomość historii kolego.

CYTAT
Grecy rowniez doplacali sie do Polakow, a w imie czego mieli utrzymywac nierobow i zlodzieji z brudnego , szarego kraju nad Wisla ?


Tak jedziesz po Polakach, do jakiej narodowości zaliczasz siebie?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 06:39  
Cytuj
Pyskaty jak piszesz nowy post to nad przyciskiem wyślij jest napis: Dodając tą wiadomość akceptujesz: Regulamin
Wystarczy w to kliknąć i regulamin się otworzy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 08:56  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Ciekawe jakby się zachowali Polacy, gdyby ponieśli takie straty jak Francuzi w czasie I wojny światowej.


Francja w I wojnie straciła ok. 1.3 mln ludzi. Polska w II wojnie ponad 5 mln, czyli jednak \"trochę\" więcej.
Bilans strat materialnych wygląda podobnie.
Kiepska znajomość historii kolego.

Fractal klania się czytanie ze zrozumieniem . Ja piszę o I wojnie swiatowej a Ty wyskakujesz z druga. W czasie tej pierwszej zginelo "jedynie" 400 tysięcy Polaków. Widzisz Stalin wymordował 80 % tatarow krymskich to są dopiero straty ludnościowe , a co z Żydami ?;]

aczkolwiek nie wiem co twoj post wnosi do tematyki kryzysowej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 09:30  
Cytuj
Polecam książkę pt. "LICHWA - RAK LUDZKOSCI" Henryka Pająka.

Kryzysom jest winna tylko i wyłącznie polityka tych skur.....ów bankierów, Goldmanów, Buffetów, Rotshildów, Rocefelerów, Mudofów i wiellu innych psów polegająca na kreacji wirtualnych zapisów nazywanych kłamliwie pieniędzmi, spekulowaniu nimi i pożyczanymi na % - w celu zciągnięcia z zadłużonego prawdziwych pieniędzy z bonusem.

Mając potężne wpływy w polityce ci bandyci sami generują konflikty na świecie aby móc pożyczyć na ich gaszenie "pieniądze" w zamian za spłatę pieniędzmi wraz z zajebistymi odsetkami.

Wojny, które np. Amerykanie mogli by wygrać z palcem w du.ie jak Wietnam czy Irak trwają latami bez efektu miażdzącego zwycięztwa. Dlaczego? bo one nie mają być wygrane, one mają trwać i wywoływać ciągłe zapotrzebowanie państwa na pożyczki w banku centralnym, który nie należy do państwa a do tej bankierskiej swołoczy.

Rozmyślna rezygnacja z parytetu złota pozwala poprzez nadmierne drukowanie pieniądza na tworzenie inflacji a przez to zmuszanie ludzi do brania wysoko oprocentowanych kredytów bo odkładanie pieniędzy w czsie staje się stratne.

Mam nadzieję że to kiedyś pier..lnie a jeb..e lichwiarze będą wieszani na rynkach ale nie tych finansowych.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 09:48  
Cytuj
CYTAT

Stocznie upadły nie bez powodu , łatwo zwalać winę na Żydów i kosmitów , a nie dostrzegać winy w swoim postępowaniu. Polska przez długie lata będzie największym beneficjentem środków unijnych. Nie mogę się doczekać , gdy to Polska samodzielnie będzie musiała utrzymywać kraj i dbać o rozwój , a politycy dostaną szansę wykazania swojej wiedzy


Za młody jesteś aby widzieć co się działo - wiedze swą mozesz jedynie opierać na słuchaniu i czytaniu.

1 i 2 wojna światowa a poźniej kilkadziesiat lat komunizmu który blokował rozwój ludzi i technologii. Historia pokazała ze rodzime nazwiska znane były na całym świecie. Przypadków gdzie uczeni technolodzy chcieli wporowadzać skuteczne rozwiązania a blokowali je ludzie na stanowiskach bez potrzebnych kwalifikacji jest poprostu ogrom.

Nie pamietam dokładnie ale... Polski fizyk lub chemik który założył pracownie chemiczną lub fizyczną w okresie między wojennym. Pracownia ta była najlepiej wyposażona na świecie/ po wojnie też była ale już w innym państwie - to jeden z przykładów rozwoju naszego "szarego" kraju.

W innym poście pytasz " Co Polska zapewniała oficerom którzy mieli nieszczęscie wrócić do kraju po wojnie, chyba wiesz?" i Ty też wiesz kto po wojnie przejął władze w tym kraju.

Wyszczególniasz pozytywne przypadki obcych krajów co do Polski negatywnych nie wspominasz. Ja nie pisze ze byliśmy czy jesteśmy idealni. Znam historie tego kraju i wiem ze Polska tez ma wine przelanej obcej krwi ale niezgadzam się z Tobą w tych wszystkich oskarżeniach. Miałem przyjemność pracować w Europie , nie widze powodów aby nazywać nas tylko tanią siłą roboczą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 10:16  
Cytuj
Panowie cala ta klotnia odbiega od tematu a prawda jest taka ze najwiekszymi bankami centralnymi jak i w Ameryce,w swoich lapach trzymaja Zydzi.
Obama,Unia nic bez ich zatwierdzenia nie zrobi,tylu ich we wszystkich rzadach w tym naszym.
Zaden nawet wiekszy kraj nie chce sie mieszac by zakonczyc konflikt Izraela z Palestyna bo zydzi w rzadach innych krajow staraja sie trzymac innych na dystans,a jesli ktos by sie odwazyl to fundusze tego krajow stopnieja.
Zawsze interesowalo mnie to ze skoro jest kryzys w calej europie to gdzie poszla cala rzeka pieniedzy ktora utrzymywala Unie do kryzysu.
Do Chin?
Nie wiem,zakladam ze to jest tak ze jak innym zaczyna brakowac to drugi ma wiecej,przeciez pieniadze sa caly czas produkowane a nie palone mimo iz produkuje je inny kraj dla danego panstwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
Pyskaty jak piszesz nowy post to nad przyciskiem wyślij jest napis: Dodając tą wiadomość akceptujesz: Regulamin
Wystarczy w to kliknąć i regulamin się otworzy.


piekne dzieki bo naprawde mi nie przyszło do głowy że są dwa regulaminy i byłm pewien że ten jest tym samym co przy rejestracji. umiech Jeszcze raz dzięki.

Co do tematu to tego też nie pokazali w Faktach , Informacjach czy Wiadomościach

" TARGET="_blank">

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 10:31  
Cytuj
Nie dość, że banki leżą w rękach żydostwa to jeszcze tego w najgorszej postaci - syjonistów.

Fakt jest taki, że dla przykładu Obama, czy ktokolwiek inny na jego stanowisku to pionek wykonujący rozkazy i realizujący politykę finansjery, dotyczy to też innych krajów.

Czy nie jest to dziwny przypadek, że J.F.K zginął zaraz po tym jak wydał dekret nr 11110.

Kennedy rozkazał aby departament skarbu (tj rząd federalny) wypuścił certyfikaty na posiadane srebro. Skarb USA miał wówczas olbrzymie rezerwy srebra i srebro było w powszechnym obiegu monetarnym. Na każdą posiadaną uncję srebra musiałby być wystawiony papier. Tylko takiego papieru można by było używać jako pieniądza. Innymi słowy, wyprodukowano by tylko taką ilość dolarów jaka miała pokrycie w srebrze. Kontrola tej produkcji miała znajdować się w rękach rządu.

Kennedy zdecydował się na srebro zamiast złota ponieważ rynek srebra jest dużo trudniej kontrolować, a tym samym trudniej go manipulować grupom nacisku. Postanowił wypuścić w obieg 4,3 miliarda dolarów, powstałych w oparciu o realną wartość posiadanego przez USA srebra. Była to pierwsza od pół wieku emisja pieniędzy przez skarb państwa, z pominięciem Rezerwy Federalnej (FEDu).

Z pieniędzy tych nominały $2 i $5 dolarów zdążono nawet wydrukować i puścić w obieg, natomiast nominały $10 i $20 zostały jedynie wydrukowane. Czasu aby i je puścić w obieg zabrakło. Banknoty rządowe miały nagłówek "United States Notes", w odróżnieniu od "Federal Reserve Notes". Do dzisiaj są w Ameryce osoby które posiadają takie pieniądze (Rys.1).



Rys.1 United States note 1963. Wartość kolekcjonerska obecnie: jeden tysiąc Federal Reserve notes.




Łatwo jest zrozumieć czym groził sprawującej faktyczną władzę w USA elicie dekret Kennedy?ego. Odbierał on Rezerwie Federalnej rzecz najważniejszą w całym przekręcie - prawo do pożyczania na procent rządowi Stanów Zjednoczonych wygenerowanego z czystego powietrza ?pieniądza?. Ruch ten natychmiast eliminowałby z biznesu wiele organizacji finansowych, oczyściłby giełdę ze spekulantów i efektywnie wymusił zawieszenie działalności FEDu.

Odebrana Rezerwie Federalnej (FED) prerogatywa generowania pieniądza powróciłaby do rządu federalnego, dokładnie tak jak wymaga tego konstytucja Stanów Zjednoczonych. Dekret 11110, autoryzując generowanie pieniądza przez departament skarbu a nie przez prywatny bank jakim jest FED, zawierał dosłowną stypulację: ?to issue silver certificates against any silver bullion, silver, or standard silver dollars" [do wypuszczania certyfikatów srebra opartych na srebrnym bulionie, srebrze lub standardowych srebrnych dolarach]. Oznacza to że na każdą uncję srebra w sejfach departamentu skarbu rząd mógł wprowadzić pieniądz oparty na przechowywanym tam metalu.

Krótko mówiąc -dekret Kennedy?ego oznaczał w praktyce koniec FEDu, koniec przekrętu z papierowym pieniądzem bez pokrycia i koniec związanej z tym bonanzy dla ukrywającej się za tym elity. Do dzisiaj skrzętnie ukrywa się też fakt że tego samego dnia kiedy prezydent Kennedy podpisał dekret 11110 podpisał on również rozporządzenie zmieniające oparcie (backing) dla banknotów jedno i dwu dolarowych ze srebra na złoto.

Materiały dotyczące zabójstwa utajniono na dziesiątki lat. Sprawców nie odnaleziono, mocodawców nie ukarano. Banknoty rządu federalnego po zabójstwie prezydenta Kennedy'ego natychmiast wycofano z użycia. Dekret 11110 zignorowano, wszelką dyskusję o nim wyciszono. I co najważniejsze - rezerwy srebra w departamencie skarbu wyprzedano co do ostatniej uncji, wycofując jednocześnie srebro z obiegu monetarnego. Najwyraźniej aby nikt znowu nie wpadł na pomysł opierania na nim waluty i ominięcia w ten sposób FEDu.

Próba uzdrowienia systemu finansowego i wydarcia go z rąk międzynarodowej finansjery się więc nie powiodła. Elita okazała się silniejsza, jej przekręt z prywatnym bankiem emitującym pieniądz z powietrza i pożyczającym go rządowi federalnemu na procent trwa. Trwa też demokracja i ma się całkiem dobrze.


Zródła tekstu celowo nie podam i zachęcam do poszukiwania na wlasna rekę w celu zgłębienia wiedzy.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2237
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 10:35  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

I jeszcze jedno zdanie do Ciebie kolego ... Polska prezydencja jest najlepiej ocenianą przez niektórych polityków w ostatnich 7 latach czy ci się to podoba czy nie ... to co robi PiS w europarlamencie to jedno wielkie nieporozumienie ... tak widzą to politycy z innych państw min. następca Buzka pan Smith czy jakoś tak




jednak masz banana zamiast mózgu jak myślisz dlaczego tak chwalą tuska za granicą śmiem twierdzić że wykonał wszystkie polecenia angeli jak wiadomo tusk robi to wszystko aby otrzymać dobrze płatny stołek w eurokołchozie popatrz taki Cameron walczy o swój kraj. Nie boi się biurokratów z Brukseli czy tez carycy Merkel.
tusk niech patrzy i niech się uczy. Tak przemawia pewny siebie mąż stanu a nie zakompleksiony piłkarz, karierowicz, niewydarzony postkomunistyczny polityk.
Według mnie wasz tusk dla pokoleń będzie świecił przykładem jak wejść do d**y komu trzeba by wdrapać się na stołek

el.B...

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 10:51  
Cytuj
Premiera czy to prezydenta mojego kraju jeśli są krytykowani przez głowy innych krajów mogę uznać za działających w moim interesie.

A taki wasal niemiecki - tusek: głupi uśmiech, fałszywa gęba, ogon pod siebie i ścisłe wykonywanie wskazuwek porozumienia niemiecko-rosyjskiego dot Polski w zamian za obiecane profity.

Tuseku - cieniasie, gdzie te liberalne reformy i niskie podatki się pytam.
Kłamałeś w żywe oczy na każdym kroku, ze jesteś liberałem a Kaczyński to socjalistą. Ty nie jesteś mniej czerwony od niego.

Tuseku - nie masz najmiejszego pojęcia o gospodarce, nie potrafiłbyś nawet prowadzić budki z hotdogami bo byś ją zadłużył i zbankrutował a utarg wysłał na ratowanie innych cwanych-budek

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 10:51  
Cytuj
Widzisz Wiktor po części zgadzam się z tym co mówi Palikot o tym że jesteśmy Europejczykami a dopiero później Polakami ... jak dla mnie to ja jestem Polakiem na pierwszym miejscu na drugim Europejczykiem co nie zmienia faktu że wolę żyć w Europie niż w enklawie "Kaczystańskiej" ... oddałeś hołd Kaczyńskiemu 13 grudnia ?? uczestniczyłeś w marszu podległości ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 10:57  
Cytuj
Ja też się czuję przedewszystkim Polakiem przynależacym do kręgu kultury Europejskiej i jestem dumny z dorobku Europy ale z Europy już nie wiele zostało, coraz mniej Europy w Europie.

Zostało jakieś dziwne tworzywo o byle jakiej jakości pod przywództwem coraz mniej niemieckich Niemiec i kilkoma impotenckimi stolicami/siedzibami większości ludziom nie potrzebnych organizacji, parlamentów i komisji

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 11:02  
Cytuj
To wszystko obrazuje jak narod jest manipulowany i poruzniany by gryzl sie miedzy soba a nie zajmowal sie knowaniami wlasnego rzadu.
PYSKATY dobry material,choc zabraklo w nim jeszcze jednej wypowiedzi jednego z politykow z ugrupowania mlodych PISiorow,ktorych nie lubie ale rowniez mial w swojej wypowiedzi sporo na ten temat do powiedzenia,jezdzac po glowie Tuska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 11:04  
Cytuj
Więc kosmal3006 wolałbyś żeby było powiedzmy jak w latach 90 ?? fajna Europa ale mało kogo na nią stać ?? Odbiegamy ciut od tematu więc dodam że bardziej nam w tych czasach po drodze z Unią niż bez niej ...

~~Patriota~~ ... to co robi PiS w europarlamencie to nieporozumienie można być przeciwnikiem PO ale w cywilizowany sposób ... powinni brać przykład z PJN

ps. Kolego Pyskaty umiech tu mały przykład do wczorajszych słów o "złodziejstwie" Polaków ... W pracy kradniemy na potęgę

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 11:34  
Cytuj
Po wypowiedzi Dona,pozostale ugrupowania polityczne mialy szanse wyrazic swoje opinie i nie byly niektore takie blogie jak w podsumowaniu twierdzila tv.
Poza tym wszyscy widzieli jak Dusk cieszyl, klepany po ramieniu przez pozostalych czlonkow zagranicznego europarlamentu,i jakby wydawalo sie ze mowia mu do ucha"dobry sluga,grzeczny sluga"a ten malo orgazmu nie dostal.zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 11:58  
Cytuj
@m87
CYTAT

Fractal klania się czytanie ze zrozumieniem . Ja piszę o I wojnie swiatowej a Ty wyskakujesz z druga. W czasie tej pierwszej zginelo \"jedynie\" 400 tysięcy Polaków. Widzisz Stalin wymordował 80 % tatarow krymskich to są dopiero straty ludnościowe , a co z Żydami ?;]

aczkolwiek nie wiem co twoj post wnosi do tematyki kryzysowej umiech


Napisałem od II bo gdy wybuchła I to Polski nie było na mapie. Zostawmy jednak historię.

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie - do jakiej narodowości zaliczasz siebie?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 12:08  
Cytuj
CYTAT
Więc kosmal3006 wolałbyś żeby było powiedzmy jak w latach 90 ?? fajna Europa ale mało kogo na nią stać ?? Odbiegamy ciut od tematu więc dodam że bardziej nam w tych czasach po drodze z Unią niż bez niej ...


Głosowałem w referendum za UE i czuję sie oszukany.
Głosowałem za wolnym przepływem towrów, usług i ludzi, za wolną konkurencją a nie za sztucznym ograniczaniem regulowaniem produkcji i wtrącaniem się w moje zycie np. jakie mam kupować żarówki...umiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 12:40  
Cytuj
CYTAT

Głosowałem w referendum za UE i czuję sie oszukany.
Głosowałem za wolnym przepływem towrów, usług i ludzi, za wolną konkurencją a nie za sztucznym ograniczaniem regulowaniem produkcji i wtrącaniem się w moje zycie np. jakie mam kupować żarówki...umiech


ja sie pod tym podpisuje w 100 % !

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 12:59  
Cytuj
CYTAT
To wszystko obrazuje jak narod jest manipulowany i poruzniany by gryzl sie miedzy soba a nie zajmowal sie knowaniami wlasnego rzadu.
PYSKATY dobry material,choc zabraklo w nim jeszcze jednej wypowiedzi jednego z politykow z ugrupowania mlodych PISiorow,ktorych nie lubie ale rowniez mial w swojej wypowiedzi sporo na ten temat do powiedzenia,jezdzac po glowie Tuska.


dla mnie taka partia jak PIS to nie istnieje i nie interesuje mnie co mają do powiedzenia. To przez nich PO wydaje sie jedyną alternatywą i bredzenie Tuska wypada sensownie w porównaniu z Kaczyńskim. Bardzo częstym argumentem w przypadku krytyki PO jest odpowiedź :,, TO CO!? Mam głosowac na Kaczyńskiego i PIS ? '' Gdyby PIS nie miał takiego ,,lidera '' to ludzie zaczeli by rozliczać PO z tego co obiecali i co robią ...a tak to byle by nie PIS.
Dziś w Polsce straszy sie upadkiem Euro i przedstawia tak że nie ma innej alternatywy... prawie tak samo jak PO vs PIS. Albo sie zgodzimy finansować Greków i Włochów albo będzie ..... koniec światajezyk
Polski dług publiczny ociera się o poziom 55 proc. PKB, czyli o tzw. drugi próg ostrożnościowy. Ale co tam ! Stać nas !
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 13:58  
Cytuj
CYTAT

Polski dług publiczny ociera się o poziom 55 proc. PKB, czyli o tzw. drugi próg ostrożnościowy. Ale co tam ! Stać nas !


Co tak ciągle tym długiem straszycie?
Niemcy czy Francja mają ponad 80% Średnia w eu to też koło 80%

Wytłumacz mi dlaczego Niemcy śpią spokojnie a my mamy się bać tych naszych 55%?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 14:02  
Cytuj
CYTAT
Co tak ciągle tym długiem straszycie?
Niemcy czy Francja mają ponad 80% Średnia w eu to też koło 80%

Wytłumacz mi dlaczego Niemcy śpią spokojnie a my mamy się bać tych naszych 55%?


Dodaj do tych 55% jeszcze zobowiązania wobec przyszłych emerytów to Ci wyjdzie 255% jak nie więcej.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »