NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Brutalna prawda o kryzysie i bankructwie kraju, coś o czym nie wspomniała żadna telewizja
Posty: 17
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 02:35  
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=G45d9qzRefg&feature=player_embedded

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 02:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 06:16  
Cytuj
Czlowieku takim czyms teraz nikt sie nie interesuje, sa wazniejsze sprawy, krzyz, smolensk, stan wojenny..


To co sie teraz dziej beda wyciagac wnioski za 30-50lat.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 06:34  
Cytuj
Godfrey Bloom jedyny facet który miał odwagę powiedzieć prawdę. Reszta i tak nie weźmie tego do siebie. Najprawdopodobniej uznają że to wariat którym nie warto się zajmować.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 11:26  
Cytuj
Interesująca wypowiedź. Powiedział tyko to o czym byłem przekonany od dawna.
Niestety świat jest przewrotny i nie zrozumie go bo nie chce rozumiec.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 12:09  
Cytuj
,, Tusk: jeśli nie podołamy temu zadaniu, przyszłe pokolenia będą przeklinać nie tylko kryzys, ale i nas'' .... pierwsza strona onetu mlotek , media ukrywaja prawdziwie ważne informacje , nie ma szansy aby to przemówienie Godfreya Blooma było gdzieś pokazane w telewizji , a szkoda. Jak w tv cięgle przekonują że trzeba dać pieniądze na ratowanie uni to ludzie w końcu w to uwierzą i sie nie odezwą ( bo nikt ich się nie będzie pytał ). Polski emeryt może liczyć na marne 730 zł, Grek dostaje co najmniej 2,2 tys. a Włoch przynajmniej 2,6 tys emerytury miesięcznie. I kto tutaj potrzebuje pomocy? Według premiera Donalda Tuska i jego ministrów to biedni Polacy muszą ratować bogatych Włochów i Greków.

Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy

Włochy

Pensja minimum - 2,7 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł
Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy

Polska

Pensja minimum - 1,4 tys. zł
Minimalna emerytura - 730 zł
Renta minimalna - 730 zł
Becikowe - 1 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych

Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 12:34  
Cytuj
Bloom ma dużo racji.
Grecy sami się zadłużyli na potęgę a teraz zwalają na banki. Banki pożyczały na potęgę myśląc że w razie czego politycy pomogą z pieniędzy podatników. A teraz Unia wyciąga ich za uszy z kryzysu zamiast pozwolić im splajtować żeby inne kraje się opamiętały.
Norma.

Widać potrzeba jeszcze większego kryzysu żeby politycy zaczęli myśleć. Szkoda że za wszystko zapłaci podatnik bo kryzys jaki by nie był polityk zawsze dostanie swoją dietę na czas.


bobi126, wybacz ale będę trochę złośliwy, jak wklejasz nie swój tekst to wypada napisać jego źródło.

Śmiało, nie wstydź się, tysiące Polaków czerpie wiedzę z FAKTU.

Dziś też fajne rzeczy piszą, Reni Jusis w ciąży a Doda na wakacjach ok

FUCKT-Twoje codzienne źródło informacji ok

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 13:19  
Cytuj
fractal ~` źródło danych miałes podane na dole a resztę tutaj na stronie http://finan(...)id=1d8e5 , to jest strona WP... i wydaje mi się że nie to jest najważniejsze czy to jest z Faktu czy Wyborczej.... rząd chce abyśmy płacili na nierobów.

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 13:38  
Cytuj
CYTAT
rząd chce abyśmy płacili na nierobów.


To ciekawe że wyjątkowo w tej kwestii większość Polaków się zgadza. Przydałyby się jakieś protesty. I palenie flag pod ambasadą tych nierobów chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 13:41  
Cytuj
Gościu ma sporo racji, nie powiem. Ale w tym gniewie się chyba zapomniał z jednym... przecież zadłużone kraje (głównie Grecja, Włochy, Hiszpania itd.) są w strefie euro, więc jak mogą sobie dodrukowywać pieniądze... Taki proceder ma miejsce z tego co wiem w USA.

Tak czy inaczej szacunek do gościa, że miał jaja powiedzieć co naprawdę o tym myśli. Tym bardziej, że Unia się pogrąża zwracając się o pomoc do Brazylii czy Chin... to, że te kraje bardzo szybko się teraz rozwijają nie ma znaczenia. Zarówno w Chinach jak i Brazylii standard życia przeciętnego obywatela i tak jest dużo niższy niż we Francji, Niemczech czy Anglii, więc to trochę "fo pa". A może by się kraje członkowskie w Unii trochę opamiętały i np. zmniejszyły niektóre świadczenia? Jak członkostwo to i solidarność? Mało kto w Polsce jest w stanie zarobić tyle, co Niemiec dostanie na bezrobociu. Takie przykłady można by mnożyć... a te zasiedziałe bobki szukają pomocy w Chinach i Brazylii. Brak słów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 14:50  
Cytuj
ma dobry pomysł umiech
" TARGET="_blank">

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 17:36  
Cytuj
Co Grecy mogą eksportować?
Oliwę,oliwki cytrusy...
Przemysł ciężki?Kutry...rybackie?
Technologie?Leżaki plażowe?
Wykwalifikowanych pracowników?Nieroby na zasiłkach...
Słońce i plaże?Zabytki?potluczony

Niemcy wspierają ich pożyczkami,bo mają nadwyżkę w eksporcie ok.90 mld.euro(z innymi krajami).
Grecy będą kupowac ich towary.Bedzie zbyt,miejsca pracy w Raichu,pieniądze powoli wrócą a tamci zostana z długami.

Już nie trzeba 40 dywizji Wehrmachtu aby opanowac jakiś kraj.
Wystarczy 40 wagonów współczesnych dojczmarek(euro)...To przecież na wspólnej walucie nalepiej wychodzą potomkowie Bismarcka.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 12:49  
Cytuj
Ano Grecy przejedli wszystko co pożyczyli, a przecież mało tego nie było. I zostali z niczym. Na własne życzenie leni.


CYTAT
Już nie trzeba 40 dywizji Wehrmachtu aby opanowac jakiś kraj.
Wystarczy 40 wagonów współczesnych dojczmarek(euro)...To przecież na wspólnej walucie nalepiej wychodzą potomkowie Bismarcka.


Właśnie tak tłumaczą ten krach Grecy.
Że wszystko to wina Niemców, bankowców i urzędników Unii.
A oni są absolutnie niewinni i nie odpowiadają za to co się dzieje z ich gospodarką.

A przecież Niemcy nie okupują Grecji!

Grecy i ich politycy to małe dzieci którym trzeba mówić żeby nie wsadzać łapek do ognia bo parzy i nie pożyczać więcej niż jest się w stanie spłacić?

Że Niemcy wiedzą jak skorzystać na sytuacji to plus dla nich, ale nie zapominajmy że w największym stopniu odpowiedzialni za ten kryzys są jednak Grecy i ich politycy.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 13:07  
Cytuj
CYTAT
Co Grecy mogą eksportować?
Oliwę,oliwki cytrusy...
Przemysł ciężki?Kutry...rybackie?
Technologie?Leżaki plażowe?
Wykwalifikowanych pracowników?Nieroby na zasiłkach...
Słońce i plaże?Zabytki?potluczony

Niemcy wspierają ich pożyczkami,bo mają nadwyżkę w eksporcie ok.90 mld.euro(z innymi krajami).
Grecy będą kupowac ich towary.Bedzie zbyt,miejsca pracy w Raichu,pieniądze powoli wrócą a tamci zostana z długami.

Już nie trzeba 40 dywizji Wehrmachtu aby opanowac jakiś kraj.
Wystarczy 40 wagonów współczesnych dojczmarek(euro)...To przecież na wspólnej walucie nalepiej wychodzą potomkowie Bismarcka.


spojrz lepiej na Polske , co ten kraj moze eksportowac poza tania sila robocza ? . Porty greckie sa jednymi z najwiekszych na swiecie , a polskie ? dziadostwo i technologia z 16 wieku .
Pierwszym czynnikiem , ktory spowodowal dzisiejszy stan bylo zlamanie zasad traktatu z Maastricht przez Francje. Czlonkostwo w Unii wymaga pomagania sobie w ciezkich czasach. Polska zbankrutowala 2 razy w ciagu ostatnich 30 lat . Grecy rowniez doplacali sie do Polakow, a w imie czego mieli utrzymywac nierobow i zlodzieji z brudnego , szarego kraju nad Wisla ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 13:16  
Cytuj
m87, pieprzysz jak potłuczony. Polska eksportuje bardzo dużo, dowiedz się dokładnie i nie wypisuj takich głupot. Porty z technologia z 16 wieku, dobreumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 13:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co Grecy mogą eksportować?
Oliwę,oliwki cytrusy...
Przemysł ciężki?Kutry...rybackie?
Technologie?Leżaki plażowe?
Wykwalifikowanych pracowników?Nieroby na zasiłkach...
Słońce i plaże?Zabytki?potluczony

Niemcy wspierają ich pożyczkami,bo mają nadwyżkę w eksporcie ok.90 mld.euro(z innymi krajami).
Grecy będą kupowac ich towary.Bedzie zbyt,miejsca pracy w Raichu,pieniądze powoli wrócą a tamci zostana z długami.

Już nie trzeba 40 dywizji Wehrmachtu aby opanowac jakiś kraj.
Wystarczy 40 wagonów współczesnych dojczmarek(euro)...To przecież na wspólnej walucie nalepiej wychodzą potomkowie Bismarcka.


spojrz lepiej na Polske , co ten kraj moze eksportowac poza tania sila robocza ? . Porty greckie sa jednymi z najwiekszych na swiecie , a polskie ? dziadostwo i technologia z 16 wieku .
Pierwszym czynnikiem , ktory spowodowal dzisiejszy stan bylo zlamanie zasad traktatu z Maastricht przez Francje. Czlonkostwo w Unii wymaga pomagania sobie w ciezkich czasach. Polska zbankrutowala 2 razy w ciagu ostatnich 30 lat . Grecy rowniez doplacali sie do Polakow, a w imie czego mieli utrzymywac nierobow i zlodzieji z brudnego , szarego kraju nad Wisla ?


m87 ~` czy ty się zastanawiasz co piszesz ? mam poważne podejrzenia czy twoi rodzice ... resztę kasuje

el.B...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 13:38  
Cytuj
To że m87 ciut prze kolorował pewne sprawy ... to jednak to co pisze ma sens ... (przynajmniej dla mnie) ... brać każdy chce ale już dawać to nie bardzo ... dopóki Polska ciągnie z unii kasę jest ok ... ale przyjdzie czas że skończy się bycie "beneficjentem" i może trzeba będzie dawać kasę Rumuni ... może Ukrainie ... wtedy zaczną się jęki ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 13:51  
Cytuj
pyskaty nad czym mam się zastanawiać ? . To ,że Polska zbankrutowała 2 krotnie w taki krótkim czasie to fakt a nie bajka - również to , że Grecja wkładała swoje pieniądze w Polskę , by ją ratować . To , że jest brudnym , szarym krajem to też fakt - nieroby to też fakt -> iluż Polaków siedzi na socjalu w Norwegii, Danii, UK ?;] okrada tamto społeczeństwo.
Polska dorównała średniej unijnej w 62 % , Rumunia w 48 % ( Polska miała w 2008 roku 57%) .
Andrzejku eksportuje ale głównie tanie produkty jak wódka, chleb , marchewka i widły . Wpływy z sprzedawanych technologii nie przekraczają 0,3% - > w Grecji 7 razy tyle. Wiesz gdzie szukać to sprawdź umiech
Stocznie upadły nie bez powodu , łatwo zwalać winę na Żydów i kosmitów , a nie dostrzegać winy w swoim postępowaniu. Polska przez długie lata będzie największym beneficjentem środków unijnych. Nie mogę się doczekać , gdy to Polska samodzielnie będzie musiała utrzymywać kraj i dbać o rozwój , a politycy dostaną szansę wykazania swojej wiedzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 14:12  
Cytuj
el.Banan ~` dlaczego częśc mojego wpisu została usunięta ? I bardzo prosze bez odpowiedzi w stylu że złamałem regulamin bo jeśli tak to prosze podać który punkt. Jeśli m87 może robić z nas złodzieji ( co jest oszczerstwem i jest to czyn karalny ) to ja mam prawo zadać mu pytanie o jego stan umysłowy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 14:26  
Cytuj
prawda w oczy kole ? umiech . Zobacz sobie ile przedsiębiorcy tracą rocznie w wyniku kradzieży dokonywanych przez pracowników , ile w Europie jest toczonych postępowań przeciwko Polakom .

W przypadku obniżenia lewarowania środków finansowych , dług pewnie stałby się mniejszym wrogiem gospodarki i większa kontrola cdsów- można to zrobić metodami rynkowymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 14:51  
Cytuj
Stado powinno beczeć jednym, wspólnym baranim głosem poparcia dla Unii, polskiej prezydencji , euro i Wielkiego Europejczyka, Wybitnego Męża Stanu, Pana Premiera Donalda Tuska.
Wiwat Unia i wiwat polska prezydencja!
Wiwat rząd i wiwat Premier Ekscelencja!
Wiwat Rada, Komisja, wiwat biurokracja!
Wiwat zjednoczona eurofederacja!.......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
el.Banan ~` dlaczego częśc mojego wpisu została usunięta ? I bardzo prosze bez odpowiedzi w stylu że złamałem regulamin bo jeśli tak to prosze podać który punkt. Jeśli m87 może robić z nas złodzieji ( co jest oszczerstwem i jest to czyn karalny ) to ja mam prawo zadać mu pytanie o jego stan umysłowy .


Punkt 4f i do tego wjechałeś na czyjąś rodzinę ...

Teraz ja mam pytanie czy jesteś psychiatrą żeby oceniać czyjś stan psychiczny/umysłowy ??

I jeszcze jedno zdanie do Ciebie kolego ... Polska prezydencja jest najlepiej ocenianą przez niektórych polityków w ostatnich 7 latach czy ci się to podoba czy nie ... to co robi PiS w europarlamencie to jedno wielkie nieporozumienie ... tak widzą to politycy z innych państw min. następca Buzka pan Smith czy jakoś tak

ps.Polak to złodziej i pijak ... smutne ale tak oceniają nas zagranicą może ciut się to zmieniło bo w niektórych krajach doszło że jesteśmy fachowcami ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 16:43  
Cytuj
Panie moderator EL BANAN
To ja czytałem inny regulamin podczas rejestracji na tym portalu.
Rejestrując się w serwisie, akceptujesz REGULAMIN:

I. Uwagi ogólne

0. Wydawcą portalu jest firma StaloweMiasto Regionalne Multimedium z siedzibą w Stalowej Woli. 37-450 Stalowa Wola, ul. 1-go Sierpnia 12/317, zwana dalej StaloweMiasto.
1. Niniejszy regulamin (zwany dalej Regulaminem) określa zasady korzystania z portalu.
2. Warunkiem korzystania z usług jest wyrażenie przez użytkownika zgody na postanowienia niniejszego Regulaminu.
3. Podanie danych niezbędnych dla założenia konta jak i korzystanie z usług są dobrowolne.
4. Użytkownik, wypełniając formularz zgłoszeniowy, zobowiązany jest do podania danych zgodnie z rzeczywistością. Użytkownik ma prawo wglądu do podanych w formularzu zgłoszeniowym danych, jak też prawo do żądania ich poprawienia lub usunięcia. Z powyższych praw użytkownik może skorzystać poprzez wysłanie stosownego pisemnego żądania na adres siedziby redakcji.
5. Przed usunięciem bądź zmodyfikowaniem danych użytkownika, StaloweMiasto zastrzega sobie wystąpienie do użytkownika żądającego modyfikacji lub usunięcia danych z zapytaniem lub zapytaniami mającymi na celu identyfikację użytkownika.
6. Użytkownik wypełniając formularz zgłoszeniowy i zakładając konto, wyraża zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w celach marketingowych i informacyjnych, w tym także wyraża zgodę na otrzymywanie komunikatów lub informacji. Zgoda ta dotyczy otrzymywania powyższych informacji lub komunikatów za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres poczty elektronicznej użytkownika. Cofniecie tej zgody jest równoznaczne z żądaniem usunięcia konta.
7. Dane zawarte w formularzu zgłoszeniowym są przetwarzane przez StaloweMiasto, przy czym przetwarzanie może być powierzone innemu podmiotowi przy spełnieniu wymogów ustawy o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity w Dz. U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
8. Każdy użytkownik korzystający z portalu jest zobowiązany do korzystania z tej usługi w sposób zgodny w niniejszym Regulaminem, obowiązującym w Polsce prawem, zasadami współżycia społecznego, normami społeczno-obyczajowymi i szeroko pojętymi zasadami "netykiety". W szczególności zakazane jest (i jest rozumiane za naruszenie postanowień niniejszego punktu):
- podszywanie się pod inne osoby,
- naruszanie w jakikolwiek inny sposób dóbr osobistych osób trzecich,
- obrażanie osób trzecich poprzez wypowiedzi na forum.

9. Naruszenie przez użytkownika któregokolwiek z postanowień stanowi podstawę do natychmiastowego usunięcia lub zablokowania danego konta, a także do podjęcia przez StaloweMiasto dalej idących, przewidzianych prawem kroków.
10. Odpowiedzialność StaloweMiasto z jakiegokolwiek tytułu w związku ze świadczonymi usługami, niezależnie od jej podstawy prawnej, jest ograniczona. W szczególności StaloweMiasto nie odpowiada:
1. z tytułu utraconych korzyści użytkownika,
2. za sposób korzystania przez użytkowników z dostępnych usługi,
3. za treść wysyłaną i otrzymywaną przez użytkowników,
4. za zdarzenia wynikłe na skutek udostępnienia danych konta osobie trzeciej lub też na skutek wejścia w posiadanie takich danych przez osobę trzecią bez wiedzy lub woli użytkownika,
5. za treści pobrane przez użytkownika z Internetu.
6. za prywatne opinie użytkownka


II. Wejście w życie

1. Regulamin wchodzi w życie z chwilą opublikowania.
2. StaloweMiasto zastrzega sobie zmiany niniejszego Regulaminu, przy czym obowiązująca wersja Regulaminu jest dostępna na niniejszej stronie. Wszelkie zmiany Regulaminu wchodzą w życie z dniem ich opublikowania na niniejszej stronie.

Rozumiem że można nazywać Polaków złodziejami i nie jest to ,, - obrażanie osób trzecich poprzez wypowiedzi na forum.'' może dlatego można zastanawiać sie nad poziomem umysłu kogoś takiego. Proponuję mniej TVNu jeśli chodzi o ocenianie przez NIEKTÓRYCH polityków w europarlamencie.Nigdy w naszej histori nie mogliśmy liczyć na Francuzów czy Anglików ... o Niemcach chyba lepiej nie wspominać. Czy w międzyczasie wybuchła jakaś wojna albo epidemia że mamy kryzys ? Co takiego się stało że się nagle zesrało w tej bogatej europie ? Zapytaj bankowców i urzędników Unii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 17:01  
Cytuj
pyskaty chyba nigdy nie chodziłeś na lekcje historii lub byleś bardzo kiepskim uczniem. Gdybyś uważał na lekcjach to wiedziałbyś ,ze w okresie wczesnego , późnego średniowiecza polscy książęta ochoczo uciekali do Niemiec , by się tam schronić , szukać pomocy w celu przywrócenia równowagi w kraju. W czasie powstań z XIX wieku Polacy znajdowali dom , prace , życzliwość w Bawarii , Wirtembergii oraz pozostałych landach południowych. Z czasów współczesnych należy mieć na uwadze fakt ,że to Niemcy silnie promowali Polskę i naciskali na jej akcesje do UE - handlowa są największym partnerem . Anglicy aż do upadku państwa w 1795 roku widzieli w Polsce regionalna potęgę i w rożnych aspektach pomagali Polakom : stypendia dla wybitnych artystów, pieniądze na rozwój manufaktur. W czasie II wojny światowej dali schronienie tysiącom Polaków, a po jej .zakończeniu prace i życie na wysokim poziomie. Co Polska zapewniła oficerom, którzy mieli nieszczęście wrócić do kraju po wojnie , chyba wiesz ?
Francuzi byli wielokrotnie w sojuszu z Polska , zawsze pomagała Polakom i ośmieszasz się pisząc , że ten kraj zawsze kiwał Polskę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 17:28  
Cytuj
Skoro sa teraz tacy niemct dobrzy to czemu nie oddaja nam naszych dziel sztuki,skarbow wywiezionych w czasie wojny,czemu nie pokaza co jest ukryte w Sowich Gorach?
Mimo ze mieli wiecej rozumu od rosjan i przeprosili za druga wojne swiatowa i tym co ucierpieli a przezyli i charowali u nich wyplacaja pokazne renty.
Czy mozna teraz chwalic narod ktory z powodu wielkiego kryzysu i glodu,posluchal szalenca i wymordowal miliony ludzi?
Powinnismy sie z niemcami tolerowac ale o bratnio sasiedzkosc to raczej za duzo.
Ludzie jeszcze to pamietaja co bylo w przeslosci,poki jest jeszcze pokolenie pamietajace wojne.
Mozna na ten przyklad pomocy narodowej naniesc przyklad zydow,kiedy to niemcy z rosja zaatakowaly nas,zydzi mordowali polakow do spolki z agresorami,topoki stanowisko niemcow w ich stosunku szybko sie nie odwrocilo.
Wiec ciezko tu mowic ze wszyscy sa tacy cacy,poki ich sytuacja badz wyzszy cel do zmiany sytuacji badz strony,sie do tego nie przyczyni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 17:36  
Cytuj
[cytat]pyskaty chyba nigdy nie chodziłeś na lekcje historii lub byleś bardzo kiepskim uczniem. Gdybyś uważał na lekcjach to wiedziałbyś ,ze w okresie wczesnego , późnego średniowiecza polscy książęta ochoczo uciekali do Niemiec , by się tam schronić , szukać pomocy w celu przywrócenia równowagi w kraju. W czasie powstań z XIX wieku Polacy znajdowali dom , prace , życzliwość w Bawarii , Wirtembergii oraz pozostałych landach południowych. Z czasów współczesnych należy mieć na uwadze fakt ,że to Niemcy silnie promowali Polskę i naciskali na jej akcesje do UE - handlowa są największym partnerem . Anglicy aż do upadku państwa w 1795 roku widzieli w Polsce regionalna potęgę i w rożnych aspektach pomagali Polakom : stypendia dla wybitnych artystów, pieniądze na rozwój manufaktur. W czasie II wojny światowej dali schronienie tysiącom Polaków, a po jej .zakończeniu prace i życie na wysokim poziomie. Co Polska zapewniła oficerom, którzy mieli nieszczęście wrócić do kraju po wojnie , chyba wiesz ?
Francuzi byli wielokrotnie w sojuszu z Polska , zawsze pomagała Polakom i ośmieszasz się pisząc , że ten kraj zawsze kiwał Polskę[/cytat]

ha ha ha , nie mogłem sie oprzeć . Masz racje ,Francuzi wypowiedzieli wojnę Niemcom a nastepnie się poddali. Nie wspominaj Anglików ( naszych sojuszników )którzy razem z Amerykanami sprzedali nas Rosjanom i dlatego komuniści mogli wyprawiac tu takie rzeczy po wojnie. Anglicy po wojnie BARDZO nieprzychylnie patrzyli na Polaków i to oni kazali żołnierzom wracac do Polski ... Jak ja chodziłem do szkoły to uczono mnie że naszym przyjacielem jest Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich . Myślałem że to prawda. Radzę przemyśleć jeszcze raz temat ,, przyjaźni '' polityków i bankierów Niemieckich , Francuzkich czy Brytyjskich. Nie bądź naiwny że robią ( lub zrobią ) coś dla nas...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »