NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Hotel Galicja w Ulanowie na wesele,
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 17:08  
Cytuj
Czy ktos miał organizowane tam wesele i może podzielić się wrażeniami i opinią na temat tej sali, obsługi, jedzenia, itp. Z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 17:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 17:15  
Cytuj
Byłem 2 razy i jestem na nie, jedzenie takie sobie, obsługa ok, ale trzeba pilnować rodziny coby się nie popluskali po %%.
Ogólnie nie polecam sa lepsze lokale

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 17:57  
Cytuj
Ja zdecydowanie polecam, okolica super, można wyjść się przewietrzyć - plac zabawa dla dzieci, miejsce do pospacerowania w trakcie imprezy.
Sama sala bardzo ładna - dobra akustycznie, jedzenie bardzo smaczne, na kelnerki nie narzekaliśmy.
Miałam tam swoje wesele i 2 razy jako gość byłam (wcześniej przed swoim - dlatego się zdecydowaliśmy tam).
Mają też niedrogie pokoje dla gości przyjezdnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 20:11  
Cytuj
Dwa miesiące temu miałam tam wesele - polecam.
W kwestii jedzenia nie dyskutuję, ponieważ w dużej mierze zależy od tego jakie menu się wybierze. Ceny pokoi są naprawdę przystępne co dla nas miało duże znaczenie, ze względu na sporą ilość gości spoza granic naszego województwa.
Obsługa bez zarzutów.
Wydaje mi się, że plusem jest również to, że jet gdzie wyjść i się przewietrzyć czy zapalić - są tarasy i dużo zieleni.
Co do pilnowania gości - pilnuje się dzieciaki i od tego są rodzice a nie dorosłych ludzi umiech
ps. Sala również mi się podoba, choć może kilka rzeczy w wystroju bym zmieniła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 22:21  
Cytuj
CYTAT
Byłem 2 razy i jestem na nie, jedzenie takie sobie, obsługa ok, ale trzeba pilnować rodziny coby się nie popluskali po %%.
Ogólnie nie polecam sa lepsze lokale



Niestety Jacku jeśli się popluskałeś to chyba byłeś już w takim stanie że wiesz o tym z opowieści. Nigdy nic takiego się nie zdarzyło żeby którykolwiek z gości chociażby zamoczył się podczas uroczystości weselnych. Zresztą każdy ma swój gust tylko po co opowiadać głupoty niezgodne z prawdą??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 09:16  
Cytuj
nie jeden raz byłam tam na weselu oraz w domu weselnym Tanew (ten sam właściciel)i jestem zadowolona...

margo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 09:34  
Cytuj
Zdecydowanie polecam, jeden z lepszych lokali, jak nie najlepszy w naszym regionie, często tam grywamy i na prawdę nie ma się do czego przyczepić, obsługa, jedzenie jak i sam lokal naszym zdaniem jest jak najbardziej godny polecenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 09:45  
Cytuj
Ja byłem jako gość i niewiele brakowało. Jak paru " wujków" popije to się rózne rzeczy dzieją.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 12:35  
Cytuj
Polecam - bardzo!!!
Byłam na 2 weselach w Galicji, sylwestrze w Tanwi, 2 razy robiłam chrzciny w Tanwi, cała moja rodzina robi tam imprezy okolicznościowe. Jest gdzie wyjść, pospacerować, okolica urocza, no i pokoje w dobrych cenachumiech
Elegancki wystrój sal, świetna obsługa, pyszne jedzonko - (polecam koperty drobiowe ze szpinakiem). Kiedyś można było nawet zamówić dzika/prosiaka.
Jak na wesele gdzie będzie dużo dzieci - polecam Tanew - bliżej do placu zabaw, dalej do wody.
Jak byłam z małym dzieckiem, dostaliśmy pokój do karmienia i przewijania.
Także Galicja i Tanew wychodzą na przeciw wymaganiom klienta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 12:59  
Cytuj
Witam
Jeśli mam by szczery to nie polecam tego lokalu na wesele, ale to tylko moja opinia.
Jedzenie jest OK ,dziewczyny które biegają z obiadem i daniami też są OK, ale są tam dwie szefowe sali czy jak tam się one nazywają. Są to kobiety niesłowne, lubią robić zamieszanie z niczego i co najciekawsze ich zachowanie świadczy o tym że są bardzo zmęczone życiem i wszyscy im przeszkadzają, a to odbija się na Młodej Parze. Tyle mojej wypowiedzi na temat Hotelu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »