NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Niebezpieczne stado psów na Podwolinie, Od conajmniej tygodnia na Podwolinie grasuje stado psów.
Posty: 1
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2011r. 19:23  
Cytuj
W tym tygodniu jedno z dzieci wracające ze szkoły zostało zaatakowane - na szczęście dzięki reakcji jednego z mieszkańców obyło się bez tragedii. O tym zajściu, jak i o sforze poinformowani zostali zarówno burmistrz Niska, jak i policja.
Pytam się ich zatem: co w tym temacie zostało zrobione????
Z tego, co sam dzisiaj widziałem, zagrożenie wciąż istnieje. Czy koniecznie musi dojść do tragedii, aby nasze władze ruszyły zadki???
Panie Burmistrzu. Czy raczy Pan zająć się tematem, czy czeka Pan na kamery z TVN-u???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2011r. 19:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Gru 2011r. 20:46  
Cytuj
Skończy sią jak kilka lat temu kiedy pies zagryzł dzieciaka w Pilchowie albo kundle napadły,zabiły i częściowo "obgryzły"starszą kobietę (jeśli dobrze pamiętam to w Pysznicy lub Jastkowicach).

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Gru 2011r. 20:51  
Cytuj
Jakies 3 tygodnie temu jechałem rowerem i napotkałem takie podobne stadko na drodze pomiedzy Zbydniowem a majdanem Zbydiowkim...psy wygladały niby a spokojne ale teraz jak je głod przycisnal to roznie mzoe byc . lepiej uwazac .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2011r. 20:54  
Cytuj
Niech każdy mieszkaniec Podwoliny wyciągnie co tam ma pochowane po dziadku, pradziadku i zrobi porządek z sforą.
A zdziczała sfora psów jest groźniejsza niż wataha wilków.
Ja widzę tylko jedno rozwiązanie i szkoda że takie drastyczne.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2011r. 00:45  
Cytuj
Bartomix-Co tym "Mikołajkom" się stało,ze mają takie plamki?zdegustowany

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2011r. 05:15  
Cytuj
hehehe, święty Mikołaj mi pogroził, że niby demoralizuję dzieciarnię. Trzeba dmuchać na zimne, bo później taka zdemoralizowana dzieciarnia siada w pociąg i szuka przygód w Gdyni

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2011r. 10:05  
Cytuj
Przepraszam, a kto odpowiada za te psy? Swojego czasu miałam nieprzyjemne spotkanie z psem, który błąkał się nieopodal mojego miejsca zamieszkania od kilku dni, był agresywny. Zadzwoniłam na policję, żeby coś zrobili, bo stwarza zagrożenie, nie tylko dla mnie mnie ale też dla innych. Powiedzieli, że oni się takimi sprawami nie zajmują. :szok:

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2011r. 13:07  
Cytuj
Za bezpańskie psy wg prawa odpowiada gmina i tyle w temacie.
Ale gdzie teraz są łobrońcy takich kundli, niech przygarną sobie zanim ich ktoś nie odstrzeli lub nie otruje, bo zapewne tym się to skończy.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »