NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Battlefield 3, PC
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 15:24  
Cytuj
Mam pytanko jak ma się ta gierka jeśli chodzi o sprzęt mobilny typu laptop wychylam się z zamiarem zakupu tej gry by grać właśnie na laptopie lecz nie mogę znaleźć konkretnej informacji jak gra sprawuje się na tego typu sprzętach i czy w ogóle odpali a oto parametry :

Lenovo Z575
Procesor AMD Llano A6-3400M 1.40 GHz - 2.30 GHz ( 4 rdzenie )
Technologia AMD Turbo Core
8 GB pamięci operacyjnej RAM DDR3
Dysk twardy o pojemności 750 GB
Karta graficzna AMD Radeon 6650M 2 GB RAM
Windows 7 Home Premium PL 64 bit

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 15:24  
Cytuj

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 15:27  
Cytuj
pójdzie bez problemu
Wymagania minimalne


* System: Vista Service Pack 2 32-bit

* Procesor: 2GHZ Dual Core (Core 2 Duo 2.4GHZ lub Athlon x2 2.7GHZ)

* Pamięć: 2GB RAM

* Dysk: 20GB

* Grafika AMD: kompatybilna z DirextX 10.1 z 512MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 lub 6000, wydajność ATI Radion 3870 lub lepsza)

* Grafika Nvidia: kompatybilna z DirectX 10.0 z 512MB RAM (Nvidia GeForce 8, 9, 200, 300, 400 lub 500 z wydajnością Nvidia GeForce 8800 GT lub lepszą)


Konfiguracja zalecana



* System: Windows 7 64-bit

* Procesor: Quad Core CPU

* Pamięć: 4GB RAM

* Dysk: 20GB

* Grafika: kompatybilna z DirectX 11 z 1024MB RAM (Nvidia GeForce GTX 560 lub ATI Radeon 6950)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 15:33  
Cytuj
Czyli wygląda na to iż śmiało można kupować gierkę good zapomniałem dopisać co do grafiki iż jest w pełni zgodna z najnowszym DirectX 11 oraz Shader Model 5.0

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 15:36  
Cytuj
A tak w ogóle jak wygląda cała gra emocje wrażenia akcja w grze grafika i te sprawy czy wymaga stałego połączenia internetowego jeśli nie chcę grać w trybie multiplayer zapytanie

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 15:37  
Cytuj
śmiało możesz grac na full detalach ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 15:48  
Cytuj
Co do gry single player na swoim kompie możesz grać bez połączenia z netem (tryb offline).
Oczywiście połączenie internetowe musi być w trakcie instalacji z płyty - dociągał coś z neta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 18:19  
Cytuj
Piejo masz ten sprzet komputerowy co ja i tez sie zastanawialem jak by sie ta gra zachowala na sprzecie.
W sumie jak lap plynnie pociagnol gre Mass Efect to czemu by nie Batiegook

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 19:46  
Cytuj
na fulach napewno nie pojdzie ale na minimalach pograsz graj jesr w......a w komos i wciaga3m siejesli chcesz mam do sprzedania orginala smiech2 bfe i mw3

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 20:06  
Cytuj
Jak czytam parametry tego lapka, to aż miło - pójdzie na pewno. Ile to cudo kosztowało? - Na pewno nie mało. Podziel się wrażeniami z grania - jak już kupisz i zainstalujesz.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 20:12  
Cytuj
Kolego od razu zapodaj sobie jakąś "podkładkę" chłodzącą. Ogólnie sprzęt typu laptop nie został stworzony do gierek bo wentylacja wszystkiego jest raczej średnia. Może się okazać że przez "gierczenie" sprzęcik odmówi posłuszeństwa dużo szybciej niż powinien umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 20:16  
Cytuj
No z tym bym się nie zgodził. Byłem w tym tygodniu na prezentacji m.in. sprzętu do zastosowań inżynierskich - lapki HP - o jeszcze bardziej wyśrubowanych parametrach - i producent zapewniał, że nie potrzeba dodatkowego chłodzenia.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 20:18  
Cytuj
To Tobie się stół zapali a nie producentowi umiech Pisze na podstawie swoich obserwacji i lapku o "normalnych" parametrach umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 20:20  
Cytuj
Słyszałem - owszem, że lapki z prockiem AMD rzeczywiście się grzeją.

Co do prezentacji - facet zrobił lapkowi katorgę na obliczeniach MES - i mozna było sprawdzić, czy laptop się "zagrzał" umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 20:30  
Cytuj
Tam faktycznie potrzebna jest moc obliczeniowa (procek), a przy gierkach to raczej grafa jest katowana umiech
Zerknij sobie kolego na nowe karty graficzne pod komputery stacjonarne - jakie mają systemy chłodzące. A teraz pomyśl jaki to system można zmieścić w płaskim laptopie jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 22:02  
Cytuj
Jeśli chodzi o cenę za lapka to myślę iż nie za bardzo jest wygórowana jak na takie parametry nie mam go jeszcze bo dopiero jest zamówiony i dopiero za parę dni będę mógł go testować jak i gierkę oto link do aukcji : http://alleg(...)50048545 jeżeli chodzi o podstawkę chłodzącą to też już jest w drodze umiech

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »