NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
PTTK W Stalowej Woli, może reaktywacja?
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Na tym podanym linku jest rower ktorym jezdze . teraz ciut inaczej wyglada bo cały przod wymieniłem na biale i lekkie czesci . Czyli mostek..kierownice..rogi i sztyce .


To sorki. Widuję kogoś na podobnym sprzęcie tylko w czarnym malowaniu umiech


k-bix i Ty jeszcze mi powiedz ,że ta trase 220 km - stalowa-lublin-stalowa zrobisz w jeden dzien to sie pochlastam...nie wierze wam ! smiech2 Jak tu sie czasowo wyrobic w jedna dobę ?


Dobre warunki pogodowe, dzień w którym masz " power " i spokojnie zrobisz ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:52  
Cytuj
k-bix - Ty jeździsz czysto rekreacyjnie, czy może bierzesz udziały w jakiś wyścigach ? bo ja rozumiem zajawke - ale Ty i Mariusz to istna mania - ciekawi mnie ile wydajecia kasy na rowery chytry i jak schodzicie z rowera po 10-12 godzinnej jeździe good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:55  
Cytuj
Ile wydajemy..chyba sporo Ja za swoj 2 lata temu dalem 2700 ale wlozyłem juz w niegoo ze 700 ..i jeszcze troche trzeba włozyc umiech .
Nie wiem jak k-Bix ale ja mysle wreszcie w 2012 wystartowac w prawdziwym maratonie rowerowym ( Sandomierz lub Lublin ) . Jak schodzimy..okrakiem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:58  
Cytuj
CYTAT
k-bix - Ty jeździsz czysto rekreacyjnie, czy może bierzesz udziały w jakiś wyścigach ? bo ja rozumiem zajawke - ale Ty i Mariusz to istna mania - ciekawi mnie ile wydajecia kasy na rowery chytry i jak schodzicie z rowera po 10-12 godzinnej jeździe good


Kiedyś z ciekawości podliczyłem koszty jakie miałem związane ze swoim hobby.

Zakup roweru to pikuś smiech2 ok 1500 + dostosowanie go do swoich potrzeb + wyposażenie rowerzysty = okolice 5000 neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 22:00  
Cytuj
3400 na ten moment za rowerek to nie są grosze umiech - kosztowne hobby/pasja - ile jeszce planujesz w niego włożyć - gdybym ja miał tyle włożyc w rower to przerzutki wymieniłbym na nitro chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 22:01  
Cytuj
Nie wiem jak k-Bix ale ja mysle wreszcie w 2012 wystartowac w prawdziwym maratonie rowerowym ( Sandomierz lub Lublin ) . Jak schodzimy..okrakiem umiech[/cytat]

Wiesz mam takie swoje nie zrealizowane marzenie smiech2



Jeśli pogoda będzie w tym roku bardziej łaskawa i jeśli zdrowie pozwoli to może razem zaczniemy ostrzyć pazury na taką imprezę ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 22:02  
Cytuj
No dokladnie . Kasy na to hobby idzie..duzoo . Ja np na wiosne musze wlozyc z 600 zlote na sama wymiane opon..kasety i łancucha . Mysle tez kupic nowy kask ...nowe rekawiczki.to nastpne 300 zlote przynajmniej .

K-Bix..moznaby sprobowac tylko ze ja nigdy nie jedziłem w prawdziwych gorach . Ale moze uda mi sie w lecie pojechac nad czorstyn itam troche potrenowac taka jazde .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
3400 na ten moment za rowerek to nie są grosze umiech - kosztowne hobby/pasja - ile jeszce planujesz w niego włożyć - gdybym ja miał tyle włożyc w rower to przerzutki wymieniłbym na nitro chytry


Przy tej zajawce nie ma granicy umiech

Ja chce mieć w garażu dobrą szosę, mtb, krosika i jakiś wynalazek naszych inżynierów typu TO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 22:08  
Cytuj
K-Bix..moznaby sprobowac tylko ze ja nigdy nie jedziłem w prawdziwych gorach . Ale moze uda mi sie w lecie pojechac nad czorstyn itam troche potrenowac taka jazde .[/cytat]

Naszym przekleństwem jest mieszkanie na plaskaczu sciana

Ja dwa lata temu próbowałem swoich sił w okolicach Zakopca i powiem Ci, że nie jest tak źle ok

Co się zmachasz na podjazdach to odzyskasz na zjazdach smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 22:11  
Cytuj
Ile planuje wlozyc jeszcze ? Nie wiem...ale co roku trzeba wydawac kilka setek na nowy łancuch..kasete i opony . To jest minimum . Moim marzeniem jest zmiana amortyzatora na FOXa ale..skad wezme 1600 zlote ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
ktos taki jak ja kto wsiada sibie rekreacyjnie na rowerek i slyszy 150km i 220 km



:szok: Tyle kilometrów rowerem :szok: ... na lajciku .... zaklopotany Tyle ja nie dam rady placzeplaczeplaczeplacze ... ale jak byście się wybierali na te kajaki chytry czy wycieczkę pieszą chytry A rowerowa to tylko w tym stylu jak dla mnie umiech\

Obrazek







chytry to nie zapomnijcie mnie zawołać chytry

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 22:47  
Cytuj
Na piesza mozna sie wybrac ..w okolicy jest duzo pieknych lasów ..zabytkow i innych ciekawych rzeczy do zobaczenia . O wielu z nich wiekszosc mieszkancow nawet nie wie . Sam mimo ze duzo jezdze i wielu ciekawostkach nie wiedziałem a dowiedzialem sie dopiero gdy zaczałem bawic sie z geocaching .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 22:51  
Cytuj
Anulka idealny demot - podpisuje się pod tym - akurat widze ,że ten ogórkowy autobus ma dwa miesca na rowery to i mój się tam zmieści - rowerowy trekking pełna parą ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
w okolicy jest duzo pieknych lasów ..zabytkow i innych ciekawych rzeczy do zobaczenia . O wielu z nich wiekszosc mieszkancow nawet nie wie . Sam mimo ze duzo jezdze i wielu ciekawostkach nie wiedziałem a dowiedzialem sie dopiero gdy zaczałem bawic sie z geocaching .


Potwierdzam. Większość znałem już wcześniej, ale niektóre historie poznałem dzięki geocachingowi i skrzynkom m.in. Mariusza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 23:16  
Cytuj
Echelon..polecem skrzynke w okolicahc Kamienia . Przy pieknym starym dworku mysliwskim . Piekne lasy na okolo i sam dworek bardzo urodziwy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 23:20  
Cytuj
O tej porze roku na rower za daleko jak dla mnie, rowerowe wycieczki lubię w cieplejsze miesiące niż grudzień. Samochodem bym się wybrał, ale niestety nikt ze znajomych nie podziela entuzjazmu w stosunku do geocachingu, więc w kosztach podróży i całej zabawy nie chcieliby partycypować ;). Ale chyba w końcu odwiedzę park w Zbydniowie, mam nadzieję, że nic stamtąd nie zniknęło. No i jeszcze zaniedbałem tą w okolicach ul. Solidarności, co muszę nadrobić, bo to przecież bliziutko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 23:23  
Cytuj
Raczej nie zgineło . Ostatnio ktos wpis robił . ja tez na ta chwile odpuscilem zabawe w geokeszing ale jeszcze mysle odwiedzic te 2 kesze ktore pojawil sie w stalowej..jeden za wysypiskiem a drugi kolo elektrowni .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 23:28  
Cytuj
Dawno nie sprawdzałem mapy, dobrze wiedzieć. Zrobię i te nowe, uzbiera się 10, a na wiosnę założę swoje pierwsze; m.in. w okolicy tych wzdłuż kolejki wąskotorowej w miejscu z własną ciekawą historią, w którym aż dziw bierze, że jeszcze tam nikt niczego nie założył ;).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 23:32  
Cytuj
Pojawiło sie troche skrzynek u nas . Co cieszy . Dobrze ze i Ty bedziesz zakaldal tez . Ja na wiosne tez chce pozakladac kilka nowych ..min na tej trasie tej kolejki ...az do Biłgoraja .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 08:24  
Cytuj
k-bix znalazłem stronke "bractwa turystyczne łazik" - już wiem gdzie są spotkania i jak dobrze patrze na plan organizacyjny to ostatnie było w październiku - Beskid Niski – Dukla , Chyrowa chytry
Trzeba ja śledzić ? i np za niedługo może byc dodana kolejna pozycja w planie ? poniżej link:
http://lazik(...)dex_.htm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 11:12  
Cytuj
Czyli przegraliśmy z "łazikiem" umiechumiechumiechumiechumiech

No cóż, jak ktos chce miec korzysci płynace z przynalezności do PTTK, i nie jeździć na spotkania i weryfikacje do Rzeszowa, czu Tarnobrzega, to może sie zastanowi, czy nie warto by jednak reaktywować PTTK u nas. umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 15:32  
Cytuj
Moze na zamku w Zaklikowie ? umiech..miejscowka fajna..i chyba pusta .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 17:30  
Cytuj
Na zdjęciu wygląda to super i nigdy tam nie byłem - trzeba będzie sie wybrac rowerkiem na przyszłych wakacjach ok
Mariusz byłes tam rowerem - jeżeli tak to ile zajeło Ci tam dojechanie w jedna strone ? i ile to km ?
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 17:34  
Cytuj
Panowie - wszystko super- tylko, że trochę zeszliście z tematu. Zapraszam do rozmów na temat reaktywacji w naszym mieście PTTK.

Generalnie nie mam nic przeciwko tego, o czym rozmawiacie, - chodzi po prostu o to byście pamiętali o czym jest temat.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
Moze na zamku w Zaklikowie ? umiech..miejscowka fajna..i chyba pusta .

Bylem tam w zeszle wakacje i widzialem ze bramy przyzamkowe sa solidnie pozamykane i pod ochrona.
Wyglada jakby byl to wykupiony teren,jak wiec wy chcecie tam gzac na rowerach?owszem kilka lat temu mozna bylo prawie swobodnie sobie po tym terenie spacerawac.
Powodzenia w rozwijaniu pasjigood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »