NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
PTTK W Stalowej Woli, może reaktywacja?
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:15  
Cytuj
No i sami widzicie - mielibyście z kim podzielić się swoimi trasami, doświadczeniami. Zapewne wielu ludzi poszłoby w wasze ślady. W Rzeszowie regularnie organizowane są takie "pogadanki" w czasie których ludzie dzielą się doświadczeniem i pomysłami.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:15  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
JerseyShore..bo rowerem najlepiej i najtaniej . Ze Stalowej dostac sie gdziekolwiek pociagiem czy autobusem to graniczy z cudem a autem to wiadomo..ceny paliwa zaporowe . A rower daje pelna wolnosc ...


Pochwal się kolego ile najwięcej kilosów w ciągu dnia strzeliłeś umiech

Ja mam za sobą Stw>Lublin>Stw ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:19  
Cytuj
k-bix a gdzie to bractwo ma siedzibe ? o ile ma i czy wstapienie do niego jest zwiazane z ponoszeniem jakis kosztow ? składek ? - trzeba spelniac jakies warunki by do niego przystapic - czy moze wsyatrczy miec swoj rower i checi ? chytry[/cytat]

Używanie wujka google nie boli, zapewniam potluczony

Jeśli nie ogarniesz tematu wal na pw. dam Ci namiary telefoniczne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:20  
Cytuj
Eeee..to ja duzo mniej w ciagu jedengo dnia . 148 km .Tu ta traska . Akurat tam pisze ze 143 ale kazdy gps przekalmuje ilosc km jesli zapisujesz slad do pliku gpsx .

http://trase(...)ad-zalew

Ale tez mysle sie kiedys przeejchac do lublina..tylko oczywiscie bocznymi drogami .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:21  
Cytuj
CYTAT
k-bix a gdzie to bractwo ma siedzibe ? o ile ma i czy wstapienie do niego jest zwiazane z ponoszeniem jakis kosztow ? składek ? - trzeba spelniac jakies warunki by do niego przystapic - czy moze wsyatrczy miec swoj rower i checi ? chytry


Używanie wujka google nie boli, zapewniam potluczony

Jeśli nie ogarniesz tematu wal na pw. dam Ci namiary telefoniczne umiech[/cytat]

Dobra ograne temat z google i obczaje czy jest cos na wasz temat - jeżeli nic nie znajde to napisze Ci na PW wiadomosc i mi podejslesz jakies namiary - pytanie - takie wyprawy organizowane sa tylko latem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:22  
Cytuj
E - no chłopaki - to wy nieźli jesteście - nie dałbym przy was rady - przynajmniej na początku umiechumiechumiechumiech. Niby na spokojnie, niby rekreacyjnie a widzę, że wyczynowe wycieczki macie na kontach. Szacuneczek.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:23  
Cytuj
http://www.kompas.stalowa-wola.pl/

http://lazik(...)dex_.htm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
Eeee..to ja duzo mniej w ciagu jedengo dnia . 148 km .Tu ta traska . Akurat tam pisze ze 143 ale kazdy gps przekalmuje ilosc km jesli zapisujesz slad do pliku gpsx .

http://trase(...)ad-zalew

Ale tez mysle sie kiedys przeejchac do lublina..tylko oczywiscie bocznymi drogami .


Lublin to kierunek który spokojnie zrobisz " opłotkami " w pięknych okolicznościach przyrody umiech

Nie wiem jak Ty, ale ja planuję trasy pod kątem swojego sprzętu.
Śmigam kompromisem pomiędzy MTB a szosą czyli krosikiem ok

Niestety nasze piękne piaszczyste tereny czasami stopują moje plany przejażdżek neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:25  
Cytuj
Mój rekor dzienny to Stalowa Wola - Radomyśl nad Sanem - czyli jakieś 15km w jedną strone - zrobiłem w obie - czyli około 30km w jeden dzien zrobiłem - to mój max - jesteście lepsi ode mnie ?? good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
No i sami widzicie - mielibyście z kim podzielić się swoimi trasami, doświadczeniami. Zapewne wielu ludzi poszłoby w wasze ślady. W Rzeszowie regularnie organizowane są takie \"pogadanki\" w czasie których ludzie dzielą się doświadczeniem i pomysłami.


Mirek sezon przed nami ok

Jeśli Ci zapał nie minie to możemy ustawić się na wiosnę na jakąś krótka traske umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:26  
Cytuj
ja jezdze goralem . Waga 13 kilo ponad..opony terenowe i jak jade asfaltem to mnie slychac z daleka ;) bo one tak szumia .

http://www.bikes(...)334.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:27  
Cytuj
Dobra ograne temat z google i obczaje czy jest cos na wasz temat - jeżeli nic nie znajde to napisze Ci na PW wiadomosc i mi podejslesz jakies namiary - pytanie - takie wyprawy organizowane sa tylko latem ?[/cytat]

Jaki kuwa " nasz " maan potluczony

Prześledź wątek od początku hehehe jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:28  
Cytuj
CYTAT


Nie wiem jak Ty, ale ja planuję trasy pod kątem swojego sprzętu.
Śmigam kompromisem pomiędzy MTB a szosą czyli krosikiem ok

Niestety nasze piękne piaszczyste tereny czasami stopują moje plany przejażdżek neutralny


Takie trasy sa chyba najbardziej mozolne i wymagające - poza tym jak widac po Twoim avatarze - nie są zbyt higieniczne - ale kto co lubi - podajcie mi ilosc - w kilometrach - waszego maxa dziennie - chce wiedziec ile kazdy z was zrobil najwiecej kilometrow w jeden dzien umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:29  
Cytuj
CYTAT
Mój rekor dzienny to Stalowa Wola - Radomyśl nad Sanem - czyli jakieś 15km w jedną strone - zrobiłem w obie - czyli około 30km w jeden dzien zrobiłem - to mój max - jesteście lepsi ode mnie ?? good


Nie ma wuja we wsi good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:30  
Cytuj
Ja juz pisałem..148 km w jeden dzien .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:31  
Cytuj
CYTAT
ja jezdze goralem . Waga 13 kilo ponad..opony terenowe i jak jade asfaltem to mnie slychac z daleka ;) bo one tak szumia .

http://www.bikes(...)334.html


Jeśli jeździsz na takim tylko czarnym to kojarzę umiech

Ja mam kellyska na kółku 28" i jeżdżę w pełnym mundurze łącznie z SPD ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:34  
Cytuj
Na tym podanym linku jest rower ktorym jezdze . teraz ciut inaczej wyglada bo cały przod wymieniłem na biale i lekkie czesci . Czyli mostek..kierownice..rogi i sztyce .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:35  
Cytuj
Mariusz w jeden dzien prawei 150km ? :szok: wyjechałes pewnie z domu o 5 rano i wróciłeś na 23 - bo innego wyjścia nie widze skoro ja do takiego radomyśla jade półtorej godziny (jedna strona) czyli 30km to 3h - a Ty masz prawie 5 razy więcej - 15h wychodzi - w tym przerwy bo nie da rady jechac non stop na jednym bidonie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:35  
Cytuj
Takie trasy sa chyba najbardziej mozolne i wymagające - poza tym jak widac po Twoim avatarze - nie są zbyt higieniczne - ale kto co lubi - podajcie mi ilosc - w kilometrach - waszego maxa dziennie - chce wiedziec ile kazdy z was zrobil najwiecej kilometrow w jeden dzien umiech[/cytat]

Teraz dałeś do pieca hahaha. Zapraszam z szmatką i czyścisz mi monitor smiech2

Zdjęcie pochodzi z ekstremalnego maratonu i nie jest moje potluczony

Najdłuższa dzienna trasa to Stw>Lbn>Stw jak już pisałem czyli około 220 km umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:36  
Cytuj
CYTAT
Na tym podanym linku jest rower ktorym jezdze . teraz ciut inaczej wyglada bo cały przod wymieniłem na biale i lekkie czesci . Czyli mostek..kierownice..rogi i sztyce .


To sorki. Widuję kogoś na podobnym sprzęcie tylko w czarnym malowaniu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:38  
Cytuj
JerseyShore
Nie..poswieciłem na to 8 godzin i 32 minuty ale to mi czas liczył moj GPS razem z postojami wiec czas czystek efektywnej jazdy był krotszy..około 6 i poł godziny .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
Mariusz w jeden dzien prawei 150km ? :szok: wyjechałes pewnie z domu o 5 rano i wróciłeś na 23 - bo innego wyjścia nie widze skoro ja do takiego radomyśla jade półtorej godziny (jedna strona) czyli 30km to 3h - a Ty masz prawie 5 razy więcej - 15h wychodzi - w tym przerwy bo nie da rady jechac non stop na jednym bidonie...


Trenuj chłopie trenuj smiech2

Z taka średnią to podstawię Ci chłopaka 12 lat i Cię objedzie potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Na tym podanym linku jest rower ktorym jezdze . teraz ciut inaczej wyglada bo cały przod wymieniłem na biale i lekkie czesci . Czyli mostek..kierownice..rogi i sztyce .


To sorki. Widuję kogoś na podobnym sprzęcie tylko w czarnym malowaniu umiech


k-bix i Ty jeszcze mi powiedz ,że ta trase 220 km - stalowa-lublin-stalowa zrobisz w jeden dzien to sie pochlastam...nie wierze wam ! smiech2 Jak tu sie czasowo wyrobic w jedna dobę ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:41  
Cytuj
JerseyShore...pomysl..jesli jedziesz lajtowo czyli ze srednia 20 na godzine to traske stalwoa-lublin-stalwoa robisz troche w ponad 10 godzina ze po drodze pare gorek na ktorych zjezdza sie z predkoscia 60 km na godzine to przyjedziesz szybciej ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
JerseyShore...pomysl..jesli jedziesz lajtowo czyli ze srednia 20 na godzine to traske stalwoa-lublin-stalwoa robisz troche w ponad 10 godzina ze po drodze pare gorek na ktorych zjezdza sie z predkoscia 60 km na godzine to przyjedziesz szybciej ;)


No tak ale i tak jesteście dla mnie giganci - bo ktos taki jak ja kto wsiada sibie rekreacyjnie na rowerek i slyszy 150km i 220 km no to trocje mi sie to w pale nie miesci ,ze powaznie tyle robicie - no ale wszystko jest możiliwe chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »