NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
PTTK W Stalowej Woli, może reaktywacja?
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 18:18  
Cytuj
Co wy na to, żeby reaktywowac w Stalowej Woli Koło PTTK? To wstyd, że w Tarnobrzegu jest , a u nas nie ma. Wydaje mi się, że miłośników turystyki górskiejm rajdów rowerowych i innych form spędzania czasu skierowanego na wycieczki nie brakuje u nas.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 18:18  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 18:56  
Cytuj
Ja jestem jak najbardzie na tak .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 19:03  
Cytuj
CYTAT
Ja jestem jak najbardzie na tak .


Mariusz tylko ,że gdybys to Ty miał ustalac trasy turystyczne i byc naszym przewodnikiem - ze swoimi 7300 km na liczniku zrobione tylko w tym roku - to ja sie nie pisze na takie maratony ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 19:03  
Cytuj
Yes, Yes, Yes!!!!

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 19:05  
Cytuj
No to co? Ja już jestem członkiem PTTK i moja żona też. umiech Może tak odezwa się inni członkowie? Po co jeżdzić na weryfikacjęksiążeczki GOT do Rzeszowa, jak sami moglibyśmy uzbierać ekipę, porobic uprawnienia przodowników, i zacząć organizować różne ciekawe rzeczy...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
Co wy na to, żeby reaktywowac w Stalowej Woli Koło PTTK? To wstyd, że w Tarnobrzegu jest , a u nas nie ma. Wydaje mi się, że miłośników turystyki górskiejm rajdów rowerowych i innych form spędzania czasu skierowanego na wycieczki nie brakuje u nas.


Działa w naszym mieście twór o nazwie Bractwo Turystyczne Łazik. Swoją aktywnością może zawstydzić niejedno koło PTTK z dużego miasta.
Jeśli macie taką potrzebę możecie się z nimi zintegrować ok

Sam nie jestem członkiem tego bractwa bo osobiście preferuję samotne nabijanie kilometrów moim jednośladem good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 20:46  
Cytuj
chytry Jak będzie spływ kajakami chociażby Sanem to idę i ja na ten układ chytry .....a na marginesie to te książeczki wogóle są jeszcze aktualne? :szok:




CYTAT
Działa w naszym mieście twór o nazwie Bractwo Turystyczne Łazik


Niektórzy chyba z nich należeli dawno temu do PTTK mi się zdaje ?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 20:47  
Cytuj
K-Bix...ja tez zazwyczaj sam jezdze . Mozliwe ze od nastepnego sezonu bede jezdzil z ekipa Sandomierska .

JerseyShore ..moge robic za przewodnika spokojnie ;)
Tu probka moich mozliwosci...traska..opis..i fotki . Pochwale sie ze akurat ta trasa została nagrodzona na traseo.pl .

http://trase(...)nowskich

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 20:50  
Cytuj
Żeby był sens w jakiś sposób się organizować, musi nas trochę być. Będą chetni - to i pomysły się znajdą. Kiedyś podobno było w Stalowej Woli koło PTTK. Myślę, że warto o tym pomyśleć - bo można w jednym miejscu zrzeszyć ludzi o różnych zainteresowaniach.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 20:51  
Cytuj
k-bix - co wy tylko bo bagnach jeździcie ? good
A tak serio pytam - takie wycieczki/wyprawy to tylko na jednosladowcach ? - czy tak jak Anulka cos tu napomniała - jest możliwość udania sie na jakies kajaki, bycie grotołazem, piesze szlaki? ...cos innego niz rowerem tylko chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 20:58  
Cytuj
JerseyShore..bo rowerem najlepiej i najtaniej . Ze Stalowej dostac sie gdziekolwiek pociagiem czy autobusem to graniczy z cudem a autem to wiadomo..ceny paliwa zaporowe . A rower daje pelna wolnosc ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:00  
Cytuj
Mariusz ale ten Twój szlak w linku to taki sporawy - Ty to robisz w jeden dzień ? czy to sie wiąże z koczowaniem w namiotach na łonie dzikiej natury ? - czy te wszystkie wyprawy sa własnie jedniodniowe ? chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:03  
Cytuj
Oczywiscie ze w jeden dzien...ja go przejechalem rowerem . Ale jesli ktos zdecyduje sie go przejsc no to 2 dni raczej bedzie potrzebował. Przebywajac ta trase nie ma problemu z zatrzymaniem sie w jakims gospodarstwie agroturystycznym .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:04  
Cytuj
Jazda rowerem po lasach to przede wszystkim bardzo zdrowy ruch. Wysiłek na świeżym powietrzu ....przyroda, która człowieka uspokaja - no i endorfiny oraz satysfakcja. Mariusz musimy się kiedyś zgadać.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
. Kiedyś podobno było w Stalowej Woli koło PTTK



Owszem było kiedyś PTTK w Stalowej a dokładnie to było w budynku hotelu Hutnik z boku a i tam też była w piwnicy wypożyczalnia Sprzętu (kajaki,narty,sanki,rowery itd) było wszystko co potrzebne do turystyki cool girl Ciekawe ...hmmm może gdzieś to tam leży jeszcze chytry

CYTAT
Mariusz ale ten Twój szlak w linku to taki sporawy - Ty to robisz w jeden dzień ? czy to sie wiąże z koczowaniem w namiotach na łonie dzikiej natury ? - czy te wszystkie wyprawy sa własnie jedniodniowe ?



chytry ......................zapewne jednodniowe chytry plus nocleg chytry a świtkiem ,rankiem koło południa cichaczem powrót do domciu chytry

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:06  
Cytuj
CYTAT
Oczywiscie ze w jeden dzien...ja go przejechalem rowerem . Ale jesli ktos zdecyduje sie go przejsc no to 2 dni raczej bedzie potrzebował. Przebywajac ta trase nie ma problemu z zatrzymaniem sie w jakims gospodarstwie agroturystycznym .


Ja preferowałbym już takie z noclegiem - wtedy jest więcej mozna zobaczyc i przejechac - nie trzeba także włączac szaleńczego tempa - wtedy mam największa przyjemnoć z jazdy ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:06  
Cytuj
JerseyShore
Jesli przegladałęs moje pozostałe trasy na tej stronie to wszystkie te prezentowane wycieczki sa jednodniowe jesli poruszałbys sie po nich rowerem..pieszo to nie wszystkie sa do przejscia w 1 dzien .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
JerseyShore
Jesli przegladałęs moje pozostałe trasy na tej stronie to wszystkie te prezentowane wycieczki sa jednodniowe jesli poruszałbys sie po nich rowerem..pieszo to nie wszystkie sa do przejscia w 1 dzien .


Mariusz po lasach tylko rowerem po górach pieszo i na wodzie kajakiem - logiczne chytry - sam te trasy ustalasz ? i sam trzepiesz te kilometry na swoim "bajku" - widze ,ze to Twoja zajawka na maxa ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:10  
Cytuj
No tak - za czasu PRL zapewne. umiech Ale anulka poruszyłaś ważną niestety przeszkodę - czyli lokal. Nie da się reaktywowac PTTK w tym mieście bez lokalu, w którym można się by spotykać.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:11  
Cytuj
Ja nie jezdze w szalonym tempie..jesli ajde to rozplanuje sobie tak aby sie nie spieszyc..obczaic wszsytkie ciekawe miejsca podrodze..odpoczac co jakis czas . Oczywiscie mozna tez jechac na dana wycieczke tak aby sie gdzies tam przespac i nastepnego dnia zwiedzac dalej . Planuje tak wlasnie wybrac sie na roztocze nastpnego roku . Na 3 dni jechac .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:12  
Cytuj
[cytat]K-Bix...ja tez zazwyczaj sam jezdze . Mozliwe ze od nastepnego sezonu bede jezdzil z ekipa Sandomierska .

Czasami rzucam okiem na ich stronkę i nie powiem, całkiem ciekawe traski robią ok

Jednak jakoś nie mogę się przemóc i zacząć śmigać w większej grupie.
Wilk - samotnik ? potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
Ale anulka poruszyłaś ważną niestety przeszkodę - czyli lokal. Nie da się reaktywowac PTTK w tym mieście bez lokalu, w którym można się by spotykać.



chytry Może by tak poprosić prezesa portalu o udostępnienie biura czy czegoś chytry ale pewnie mam głupie pomysły mlotekmlotekmlotek lub może ktoś ma garaż dużą piwnicę czy cóś chytry


ALBO POSZUKAMY SPONSORA chytry co nam udostępni lub opłaci lokalik cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
[cytat]K-Bix...ja tez zazwyczaj sam jezdze . Mozliwe ze od nastepnego sezonu bede jezdzil z ekipa Sandomierska .

Czasami rzucam okiem na ich stronkę i nie powiem, całkiem ciekawe traski robią ok

Jednak jakoś nie mogę się przemóc i zacząć śmigać w większej grupie.
Wilk - samotnik ? potluczony


k-bix a gdzie to bractwo ma siedzibe ? o ile ma i czy wstapienie do niego jest zwiazane z ponoszeniem jakis kosztow ? składek ? - trzeba spelniac jakies warunki by do niego przystapic - czy moze wsyatrczy miec swoj rower i checi ? chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
k-bix - co wy tylko bo bagnach jeździcie ? good
A tak serio pytam - takie wycieczki/wyprawy to tylko na jednosladowcach ? - czy tak jak Anulka cos tu napomniała - jest możliwość udania sie na jakies kajaki, bycie grotołazem, piesze szlaki? ...cos innego niz rowerem tylko chytry


Wprost przeciwnie jezyk śmigam tylko utwardzonymi szlakami smiech2

Znajdź stronkę Łazika i zobacz jak bardzo urozmaicone wyprawy mają ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 21:15  
Cytuj
Ja Ci powiem ze tez wole sam jezdzic..ale moze dlatego ze za bardzo i tak nie mam z kim wiec sie juz przyzwyczaiłem do samotnej jazdy . jedziesz gdzie chcesz..jak szybko chcesz..i kiedy chcesz . Ale oczywiscie fajnie tez wybrac sie z kims od czasu do czasu .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »