NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8
Cynizm wulkanizatorów,
Posty: 38
Dołączył: 22 Lut 2009r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 17:09  
Cytuj
Idź na porządną edukację z podstaw wytrzymałości - zabijasz. Nie tylko Ty. Zabijacie WY. Wy nieuki mechaniczne !!
A to nie dość, że nieuki, to jeszcze zamiast robić co im każą inni to się mądrzą sciana[/cytat]

Witam Mufka.

Musiał ten temat wywołać w Tobie mocne poruszenie. Z przyjemnością bym z Tobą wymienił poglądy ale przytoczony cytat uniemożliwia na początku miłą rozmowę. Widać nie zbyt dokładnie zapoznałaś się z treścią tych siedmiu stron moich prób odpowiedzenia na pytanie dlaczego używać czy nie KD.

Teraz coś Ciebie. Jak możesz kierować pod czyim adresem takie oskarżenia nie znając człowieka. Tylko i wyłącznie Twoja kultura a nie wykształcenie, bo jak widać z budowy śrub masz, na to pozwala. Jeśli masz jakąkolwiek wiedzę, że kogoś naraziłem na utratę życia, lub kogoś go pozbawiłem, ja lub ktokolwiek inny, to miej tą odwagę i zgłoś do organów ścigania, a jeśli podajesz takie informacje publicznie to podpisz się pod nim z imienia i nazwiska abym mógł ja to zgłosić i bronić dobrego imienia uczciwie i ciężko pracujących ludzi. Uważam, że już dawno przekroczyliśmy barierę animowości oskarżeń a co za tym idzie ich bezkarności.

Wybacz Mufka, ale na takim poziomie nie będę z Tobą konwersował.

pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 17:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 18:47  
Cytuj
Tytuł wątku jest trafiony w 10.
Robią źle. Gwałcą wszelkie zasady. I jeszcze chcą dyskutować good

To Ty wybacz - ale Twoje wywody są nic nie warte. Próbujesz lansować własne tezy - tylko założenia leżą.

7 stron przeczytałem dokładnie. Wybacz po raz 2, ale to ja nie będę dyskutował z argumentami "łatwego zarobku", oraz "to nie jest przemysł lotniczy".


O tlenku węgla mówi się "cichy zabójca". A taka działalność to jest cyniczny zabójca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »