NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Warszawa 10 stycznia Wyjdź na ulice!!!,
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 17:12  
Cytuj

Surfujac sobie beztrosko po Youtubie natknalem sie na ciekawy filmik. Niedawno pisalismy na forum ze ludzie powinni wyjsc na ulice zeby moze cos zmienic w Polsce. ten filmik jest zaproszeniem na taka manifestacje. Tutaj jest link do niego http://www.youtu(...)-soplZjY Ja sie zgodze w 100% z tym filmikiem a raczej z opisem calej sytuacji w Polsce.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 17:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 18:31  
Cytuj
12 grudnia jest manifestacja "ostatni dzień wolności" czy coś takiego. Organizowana przez Nowy Ekran.
13 Grudnia PiS zaprasza na marsz Niepodległości i Solidarności.
Teraz jeszcze 10 styczna kolejna manifestacja.

Jak dla mnie to jest po prostu niepoważne i na żadnej nie będzie dużo ludzi. Jest to celowa robota bo w głupotę i naiwność organizatorów nie wierzę.

Po za tym nie wiem czy w Polsce jest aż tylu niezadowolonych? Czy ludziom żyje się aż tak źle? Wystarczy popatrzeć na ulicę, na samochody, na to co się dzieje w sklepach. Rozpoczętych budów jest deczko mniej niż w zeszłym roku ale jest ich dużo i nie są to "kurniki".

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 18:38  
Cytuj

Dobrze wcale tez nie ma. Ludzie moze i maja somochody ale czasem latami oszczedzaja na to zeby kupic sobie porzadny samochod. A budowy, jezeli chodzi Ci o domki jednorodzinne, to albo ktos siedzi za granica kilka lat i odklada albo kredyk ktory potem przez cale zycie bedzie splacal, bo watpie zeby wiekszosc tych budow powstawala za kase zarobiona przez trzydziestopare latkow no chyba ze jago zawod to zawod "syn"


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 19:08  
Cytuj
najlepiej jest siąść i patrzeć ten ma takie auto ten ma takie ten ma dom tamten tez ale niestety legalnie u nas się jest ciężko dorobić a kredyty są zabójcze byłem w banku pytałem o kredyt na dom w kwocie 800.000zł jest możliwość ale rata przy 35 latach spłaty kredytu wynosi 4500zł wiec jak dla mnie jest to zabójcza kwota ale niestety tak u nas jest jednostki nic nie są w stanie zdziałać
JESTEŚMY NARODEM KTÓREMU NA KAŻDYM KROKU BRAKUJE ZJEDNOCZENIA
trafia się ze zblokują stacje benzynowe 20-30 autami tankują po groszu czy po dwa ale to jest stanowczo za mało, jest mieszkańców w naszym mieście ponad powiedzmy 65 000 a na jakaś manifestację wstawi się ze 100 sztuk co to jest

najpierw się zjednoczmy wszyscy i dopiero wtedy można coś myśleć bo jak narzazie to rząd wyciska nas jak mokry ręcznik taką samą metodą jak my to robimy nad wodą gdy nam wpadnie do wody.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 19:10  
Cytuj
mecenas masz racje. Moze powoli ludzie przejrza na oczy ze wladza specjalnie skluca narod zeby sie nie przeciwstawili temu w jaki sposob panstwo nas okrada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 19:17  
Cytuj
protestować można ale trzeba wspierać jeden drugiego i tak oto możemy się wszyscy zjednoczyć i przyblokować wszelkiego rodzaju urzędy stać i stać i czekać aż coś zrozumieją a jeśli mało to powtórka i damy rade tylko trzeba chcieć włożyć w to trochę serca każdy to robi dla siebie aby się lepiej żyło nam wszystkim nikt dla nikogo tego nie robi tylko dla siebie samego i dla własnych dzieci!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 20:12  
Cytuj
CYTAT
byłem w banku pytałem o kredyt na dom w kwocie 800.000zł jest możliwość ale rata przy 35 latach spłaty kredytu wynosi 4500zł wiec jak dla mnie jest to zabójcza kwota ale niestety tak u nas jest jednostki nic nie są w stanie zdziałać




System bankowy jest wszędzie taki sam.
Chcesz domek za 800 tys to naipierw się zastanów czy cię na to stać, a nie szukaj wsparcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11788
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 20:24  
Cytuj
W marszu pamięci co miesiąc bierze tam udział od dwóch do ośmiu tysięcy ludzi. Fakt ten jest po prostu ignorowany przez "mainstreamowe" media. Jak ludzie zaczną masowo protestować, to tusk wyprowadzi na ulicę swoich policyjantów - zwyrodnialców - i będzie gorzej niż jedenastego listopada.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 23 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 21:02  
Cytuj
gdyby powturzyć 80 , 89 r może by się dało powalczyć o swoje ale rządzący mieli dość czasu by zabezpieczyć się przed jakimiś zrywami narodu zlikwidowali wielkie zakłady pracy bo nieopłacalne - a może dla nich niebezpieczne ? odpowiednio ustawili media które manipulują informacją by wmówić ludziom swoją prawdę
Oni się kiedyś zerwali i o swoje powalczyli ale szybko zapomnieli po co walczyli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 23:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
byłem w banku pytałem o kredyt na dom w kwocie 800.000zł jest możliwość ale rata przy 35 latach spłaty kredytu wynosi 4500zł wiec jak dla mnie jest to zabójcza kwota ale niestety tak u nas jest jednostki nic nie są w stanie zdziałać




System bankowy jest wszędzie taki sam.
Chcesz domek za 800 tys to naipierw się zastanów czy cię na to stać, a nie szukaj wsparcia.




GULGUL ja nie szukam wsparcia tylko pokaż mi drugie takie państwo jakim jest POLSKA.Czy według ciebie np ja mam jakieś kolosalne wymagania normalna sprawa mieć swoją chatę. Nic nadzwyczajnego nie chce domu letniego na Hawajach tylko dom aby miał gdzie mieszkać ze swoją rodzina ok można płacić ratę 4500 ale aby było gdzie na nią zarobić a u nas to jest wiadomo jak!!!! nie wiem czy się orientujesz jak wyglądają kredyty w innych państwach Są bardziej adekwatne do zarobków. Siedźmy dalej i czekajmy aż nam E wprowadzą wtedy będziemy mieć tyle siana ze będziemy to siano zmuszeni jeść takie siano jak zwierzęta domowe.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 11:00  
Cytuj
CYTAT

Dobrze wcale tez nie ma. Ludzie moze i maja somochody ale czasem latami oszczedzaja na to zeby kupic sobie porzadny samochod. A budowy, jezeli chodzi Ci o domki jednorodzinne, to albo ktos siedzi za granica kilka lat i odklada albo kredyk ktory potem przez cale zycie bedzie splacal, bo watpie zeby wiekszosc tych budow powstawala za kase zarobiona przez trzydziestopare latkow no chyba ze jago zawod to zawod \"syn\"




A co ty chciał byś by za jedną wypłatę kupowano porządny samochód? Zawsze jest to na zasadzie oszczędności lub na kredyt. Pokaż mi kraj gdzie jest inaczej a zaraz będę spakowany.

To samo z domami jednorodzinnymi. W którym kraju buduje się z pensji? Zawsze jest to obciążone kredytem lub latami oszczędzania. To nie oznaka ciężkich czasów i kryzysu tylko normalności.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11788
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 11:02  
Cytuj
Teraz to dochodziłoby do walk miedzy patriotami a lemingo-targowiczanami. tusk jest w komfortowej sytuacji bo ogłupił część Polaków. Troche prowokacji, troche nakręconych nienawiścią do swojego państwa ludzi i on sam nie musi juz nic robić.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 11:08  
Cytuj
Do mecenas.
Człowieku domek za 800 tysięcy? Takiego nie kupuje normalny zjadacz chleba. Pokaż mi kraj gdzie takie domki w realiach tego kraju kupuje sobie normalny zjadacz chlebaumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 11:10  
Cytuj
CYTAT
byłem w banku pytałem o kredyt na dom w kwocie 800.000zł jest możliwość ale rata przy 35 latach spłaty kredytu wynosi 4500zł wiec jak dla mnie jest to zabójcza kwota


Jak Cię nie stac na ośrodek wypoczynkowy czy willę za 800.000zł to sobie zbuduj dom za 400.000zł

Ja byłem w salonie Porshe w Warszawie ale jak zobaczyłem ceny to się we mnie aż zagotowało...żebym ja uczciwie pracujący człowiek, nie mógł sobie kupić Porszaka? przecież to jest nieludzkie...umiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 11:24  
Cytuj
CYTAT
W marszu pamięci co miesiąc bierze tam udział od dwóch do ośmiu tysięcy ludzi. Fakt ten jest po prostu ignorowany przez \"mainstreamowe\" media. Jak ludzie zaczną masowo protestować, to tusk wyprowadzi na ulicę swoich policyjantów - zwyrodnialców - i będzie gorzej niż jedenastego listopada.


miriam czy Niezależna.pl jest medium "mainstreamowym"? Coś się zmieniło?


Politycy PiS uczcili pamięć ofiar Smoleńska

19 miesięcy po katastrofie smoleńskiej Jarosław Kaczyński i parlamentarzyści PiS złożyli kwiaty przed Pałacem Prezydenckim.

Wcześniej, o godz. 8, wzięli udział we mszy w kościele seminaryjnym. Następnie przedstawiciele PiS udali się pod Pałac Prezydencki, gdzie złożyli wieńce.

Prezesowi PiS towarzyszyli m.in. przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS Joachim Brudziński, wicemarszałek Sejmu Marek Kuchciński oraz szef KP PiS Mariusz Błaszczak.

Po modlitwie pod Pałacem politycy udali się na Cmentarz Powązkowski, gdzie zapalili znicze na grobach ofiar katastrofy.

Dzisiaj mija 19 miesięcy od katastrofy smoleńskiej.

To największa tragedia w historii powojennej Polski. W katastrofie zginął prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka Maria oraz kilkadziesiąt najważniejszych osób w państwie polskim.


źródło

Gdzie informacja o 2 do 8 tysięcy ludzi? Kto kłamie, ty? (z tej strony już cię znam) czy niezależna celowo pomija ten fakt jako medium głównego nurtu?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 11:25  
Cytuj
CYTAT
Teraz to dochodziłoby do walk miedzy patriotami a lemingo-targowiczanami. tusk jest w komfortowej sytuacji bo ogłupił część Polaków. Troche prowokacji, troche nakręconych nienawiścią do swojego państwa ludzi i on sam nie musi juz nic robić.


to chyba "zbawiciel" jest w komfortowej sytuacji ?? wyprał mózg sporej części społeczeństwa i stworzył armie botów którym wmówił że są "patriotami" ... "katolikami" i że to oni bronią jakiś wartości smiech2 ... tragifarsa sciana

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 11:28  
Cytuj
źródło

W linku masz artykuł "Las Smoleński - "Zło dobrem zwyciężaj" - relacja"

O 17:30 nadciągnęła od strony Nowego Światu grupa dwudziestu kilku osób niosąca transparent, na którym napisano; "Las Smoleński - blogerzy i komentatorzy" oraz pęki białych i czerwonych baloników z przyczepionymi klepsydrami z nazwiskami ofiar tragedii. Do nich dołączyli ci sprzed namiotu oraz inni. W sumie w uroczystości wzięło udział ok 70-80 uczestników

Gdzie te tysiące, kto tu kłamie?



Marsz Pamięci 10 października

źródło

Powyżej artykuł tuż po wyborach było trochę więcej 5 tysięcy. Wtedy skandowali "Jarosław Polskę Zbaw". Ale nie jest tak co miesiąc jak widzisz. Kłamco.

A teraz 10 grudnia jeden pisowski marsz pamięci.
12, organizowany przez Nowy Ekran.
13, znów przez PiS marsz Niepodległości i Solidarności.

Jak to widzę to ktoś tu się z dupą na rozumy zamienił i na głowie siedzi.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 12:02  
Cytuj

No ja nie pisalem zeby kupowac samochod za jedna wyplate ale w innych panstwach typu Niemcy, Anglia itp Samochodu zmieniaja co pare lat. Kupia nowy i za 3-4 lata samochod wymieniaja na nowke. A pokasz mi przecietnego Kowalskiego ktorego stac na cos takiego. A co do budowy domu to ja wiem ze domy sie buduje tylko na kredyt ale np w Irl masz o wiele korzystniejsze warunki kredytowe


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
ale w innych panstwach typu Niemcy, Anglia itp Samochodu zmieniaja co pare lat. Kupia nowy i za 3-4 lata samochod wymieniaja na nowke.


Jeżeli Polska będzie mieć połowę PKB Niemiec i ten PKB podzielisz na jej mieszkańców to i na podobnych warunkach jak Niemcy będziesz nabywał samochody czy kupował domy.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 12:20  
Cytuj
CYTAT

No ja nie pisalem zeby kupowac samochod za jedna wyplate ale w innych panstwach typu Niemcy, Anglia itp Samochodu zmieniaja co pare lat. Kupia nowy i za 3-4 lata samochod wymieniaja na nowke. A pokasz mi przecietnego Kowalskiego ktorego stac na cos takiego. A co do budowy domu to ja wiem ze domy sie buduje tylko na kredyt ale np w Irl masz o wiele korzystniejsze warunki kredytowe



A ile kosztuje kredyt w Irlandii, jaki jest koszt kredytu?

Niemcy dostali kasę na odbudowę i rozwój po 45 roku od Amerykanów i maja wolny rynek od 45 roku. Nam do 89 ruscy wszystko zabierali i za nic nie płacili. To tak jak byś miał przy stole 4 dodatkowe osoby codziennie na obiedzie i nie dokładały się do kosztu tego obiadu przez 44 lata.
Start i kolejne 44 lata mamy zupełnie inne. Nie ma się co porównywać do europy zachodniej. Taki stan będzie jeszcze przez kilkadziesiąt kolejnych lat. Sytuacja może się zmienić jak ich przyciśnie kryzys a u nas będzie przebiegał łagodniej. Wtedy jest szansa na wyrównanie w krótszym czasie. Chodzi o wartość wytworzonego PKB na jednego mieszkańca. Kminisz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 12:20  
Cytuj

No wlasnie ale nie ma i obecny rzad robi wszystko zeby ta sytuacje nie zmieniac a wrecz przeciwnie codzien slychac tylko o kolejnych podwyzkach i nowych pomyslach na podatki ktore dobijaja polakow.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 12:28  
Cytuj
Bo jako naród wybieramy socjalizm gdzie rząd ma dawać. A rząd daje tylko z tego co nam zabierze, jak za dużo wydaje to podnosi podatki i daniny żeby mu wystarczyło.


PS.

Podam ci jako przykład że ci co mało zarabiają mają na utrzymaniu rolników, tych co maja 1 czy 2 ha oraz tych co mają 1000 ha. Na utrzymaniu maja również emerytowanych sędziów, prokuratorów, policjantów. Nawet takich co mają 35 lat i już są na emeryturze. mają jej zdecydowanie więcej od tych, którzy ich utrzymują. Utrzymują górników ze swoimi przywilejami, którzy nawet jednego dnia nie przepracowali na dole w kopalni i jeszcze wielu innych których mógł bym tu wymieniać bez końca.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 13:56  
Cytuj
W takiej socjalnej Szwecji nie ma nawet tylu przywilei dla mas pracujących co u nas.
Wskaźnik zatrudnienia wynosi tam o ile pamiętam powyzej 70% i wiek emeryt. 67 lat praktycznie dla wszystkich poza małymi wyjątkami.

W Polsce mentalność co niektórych ludzi pozwala na fantazjowanie w stylu (narzekanie), że łon nie moze se kupić kombajna bo łon biedny,bo...itp. a na zachodzie majom bo łokradajom jego biednego.
A ile macie Panie pola? ano będzie ze 4 ha Panie(oczywiście w 10 kawałkach porozrzucanych dookoła całej wsi),
Jeszcze będzie taki protestował przeciw komasacji gruntów bo łon łojcowizny nie łodda.
A czy ktoś mu chce zabrać?

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 15:17  
Cytuj
CYTAT

JESTEŚMY NARODEM KTÓREMU NA KAŻDYM KROKU BRAKUJE ZJEDNOCZENIA

Popieram w 100% a co do Andrzejka to proszę ZBAW POLSKĘ jesteś najmądrzejszy na stalowymieście jak zawsze masz najwięcej do powiedzenia i Ty tylko TY masz rację

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 16:38  
Cytuj
Do adam1.
Kolejny malkontent, który nie ma nic do powiedzenia. Masz jakieś własne zdanie czy potrafisz tylko się zgadzać lub nie?

Gdzie ja napisałem, że tylko ja mam rację? Napisałem jak ja to widzę. Nie pasuje nie czytaj. Mam prawo do wyrażania własnej opinii i ty nie będziesz dyktował jak mam myśleć.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »