NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
abonament za domowy komputer!,
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 11:43  
Cytuj

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 11:43  
Cytuj

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 11:48  
Cytuj
Skoro masz "dostęp" do prądu to musisz mieć komputer,telewizor itp.
Ciekawe rozumowanie.chytry
Co z goścmi którzy np.maja lodówki i kuchenki mikrofalowe z wyświetlaczami?potluczony
Potem przyjdzie pora na właścicieli akumulatorów.Zakup bateryjek też będzie rejestrowany,bo może zamiast do latarki,trafią do radyjka...placze

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 12:32  
Cytuj
niech się lepiej w łeb pier^*#ną!

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 13:13  
Cytuj
Jeżeli mam w domu kablówkę(tv+net) to jakim prawem mam jeszcze płacić tym bandytom z krrit abonament? Chyba, że stella wlicza go do rachunku.

Może by tak jeszcze każdy płacił akcyze za alkochol w postaci abonamentu no bo jeśli ma w domu wodę, cukier i drożdże to mógły zacząć produkować bimber?!?!?!?!mlotek

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 14:26  
Cytuj
Stella jak też inne kablówki i platformy satelitarne nie opłacają za Ciebie abonamentu.
Najweselsze jest to,że są rejony Polski gdzie sygnał "państwowych"nadajników nie dochodził i nie dochodzi a jednak mieszkańcy muszą płacić haracz TV.
Płacisz za coś czego nie masz,a zgodnie z Ustawą,a nawet na upartego i Konstytucją, powinieneś otrzymywać.
To jedno z wielu złodziejstw usankcjonowanych prawnie.Przez Państwo "prawa"oczywiście.
Bedzie teraz tak,że nawet nie masz telewizora,a masz dostęp do sieci energetycznej,będziesz musiał udowodnić,że nie jesteś "wielblądem" i nie słuchasz radyjka i nie oglądasz telewizorni.
Paranoja !
To pojebutany system powinien udowodnić Twoje zobowiązania,a nie odwrotnie.Dojdzie do tego,że będzie sprzedaż wiązana,jak za komuny.
Chcesz mieć w domu prąd?Musisz kupić radio lub telewizor.mlotek

P.S. Kosmal,nie zadzieraj z "systemem"prowokując posiadaniem wody,cukru i drożdży co umożliwia Ci produkcję bimbru.

Masz pewne "narzędzie",za posiadanie którego można Cię będzie osądzić za możliwość gwałtu.potluczony
Jeszcze ci "go"usuną, obłoża abonamentem lub oddadzą do publicznej dyspozycji.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 14:33  
Cytuj
CYTAT

Masz pewne \"narzędzie\",za posiadanie którego można Cię będzie osądzić za możliwość gwałtu.potluczony


Dobre, jeśli państwo podejdzie do mojego "narzędzia" tak jak do abonamentu to ja się zaczynam bać.placze

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1262
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 14:38  
Cytuj
CYTAT

Masz pewne \"narzędzie\",za posiadanie którego można Cię będzie osądzić za możliwość gwałtu.potluczony
Jeszcze ci \"go\"usuną, obłoża abonamentem lub oddadzą do publicznej dyspozycji.


haha..idac tym tropem trzeba bedzie sobie mózg tez usunac..obym nie wymyslił jakiegos przkretu i panstwa nie wydymał na podatkach

niech sie debile na nogi lecza..bo na łeb juz zdecydowanie za pozno w ich przypadku .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 15:25  
Cytuj
Zróbmy zbiórkę na "stoperan"dla KRRiTV,bo ich chyba pos5rało z tymi pomysłami na ściąganie abonamentu.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2215
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 16:01  
Cytuj
Poprostu by żyło się lepiej wszystkim

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 16:32  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli mam w domu kablówkę(tv+net) to jakim prawem mam jeszcze płacić tym bandytom z krrit abonament? Chyba, że stella wlicza go do rachunku.

Może by tak jeszcze każdy płacił akcyze za alkochol w postaci abonamentu no bo jeśli ma w domu wodę, cukier i drożdże to mógły zacząć produkować bimber?!?!?!?!


.....nosz kurka jak kto usłyszy i doniesie to żebyś się potem nie dziwił,że takową akcyzę można płacić a nawet za posiadanie tego Twojego 'alkocholu' nie dość,że będziesz musiał opłacić to jeszcze bekniesz za domową produkcję potluczony

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2215
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Gru 2011r. 14:16  
Cytuj
" border="0" style="max-width:690px" alt="Obrazek" />

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2011r. 23:49  
Cytuj
nie ma prawa, takiego
a nikt nie podpisze na siebie wyroku, skonczenia dobrej platnej pracy!
znowu zamęt i odwrocenie uwagi od czegos co przeleci bokiem i moze pare procent ludzi to wylapie umiech

to jak z abonamentem ,reklamami, sranie w banie i KRRiT
jesli chce istniec niech sie zastanowi umiech
dlugo by pisac umiech
podpucha:
jakość i tresc TV KRRTiT
mi sie nie podoba ktos skladal reklamacje ?
smieszne jezyk

wiec jak KRRTit che istniec niech sie zastanowi, bo skanczy jak PAR i prawo o CB jezyk

w plecy jezyk
ZAIKS itd brecha totalna, podobne temu instytucje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 12:03  
Cytuj
A ja tylko dodam że trzeba być bardzo szczesliwym człowiekiem by w wigilię wrzucać idiotyzmy na forum zamiast spędzać czas z rodziną. Dlatego nie robię z tym nic bo są święta i jak większosć ludzi żal mi tych którzy nie cieszą się tym czasem.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 12:44  
Cytuj
Kochani nie czarujmy się Abonament RTV nie jest składką na TVP, jest podatkiem od telewizora i radia, czyli tzw LUKSUSU.Prawda jest taka że tymi pieniędzmi Tusk i cała banda z Wiejskiej z której kolwiek opcji politycznej by nie była łatają dziurę budżetową,i długi jakie zrobili za swoich rządów.Czekam jeszcze na podatek od oddchania i za to że zyje w tym chorym kraju,i muszę łożyć na nieudaczników dla których jedynym lekarstwem na łatanie długów jest łupienie coraz biedniejszych ludzi.PANOWIE POSŁOWIE I PANIE POSŁANKI ZACZNIJCIE OD SIEBIE oszczsczędzanie - wiem jednak że moje słowa pozostaną bez echa,bo prawda jest taka że jak się jest przy korycie trudno ryj od niego oderwać.Powiem jeszcze jedno nie opłacam abonamentu i puki komornik do mnie nie zapuka nie zapłacę,gdyż prywatne stacje takie jak TVN,czy POLSAT potrafią utrzymać się z samych reklam,nakręćać seriale i tworzyć programy publicystyczne czy dokumentalne,czyli wypełniają misję mediów publicznych.Dlaczego nie może tego zrobić TVP,a no dlatego że kolesiostwo nie miało by tam stołków,gdyż pan Walter czy Solorz nie utrzymywali by zbednych etatów dla kolesi z nomenklatury.PANIE premierze skoro chce pan wszytko sprywatyzować sprywatyzuj TVP.Zobaczysz jaka zacznie być dochodowa.Pozdrawiam ANTYABONAMENTOWIEC

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1985
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 16:25  
Cytuj
Komputer może mieć kartę telewizyjną - a ile % ma w Polsce?

Komputer może mieć kartę sieciową - oglądasz TV i słuchasz radia.

TVP ma stronę internetową i tam udostępnia seriale.

Filmiki z YouTube i tak będą usuwać, jeśli sami nie opublikują.

Niedługo na listę wciągną tablety i telefony.

Większość odbiera radio. Niektóre odbierają TV.

A konsole? Potrzebują telewizora... albo monitora / rzutnika

Do czego to wszystko prowadzi?


Niedawno opowiadałem się za abonamentem, aby TVP kontynuowała misję, nie była nastawiona wyłącznie na komercję i nie przerywała programów na reklamy w nieoczekiwanym momencie. Do misji jednak daleko:

* Program da się przerwać, dzieląc go na kilka części. W przypadku długich programów wcale mi to nie przeszkadza, ale czasami przesadzają. Niedawno byłem świadkiem przerwania serialu reklamą jak u konkurencji! Nie wiem, jakiego, po prostu leciał w TV.

* Powstaje coraz więcej seriali (oper mydlanych) w czasie największej oglądalności. Dla wielu osób nieoglądnięcie 1 odcinka to bolesna strata. Są uzależnieni! To takie drugie życie i źródło wzorców postępowania. Misja jest - telewizja uczy, radzi, szkoli, wychowuje, dba o tradycje. Kartony Hanki to chwyt marketingowy, ale czy to zwiększyło oglądalność serialu? Wigilia w TV to już absurd. Zrobią wszystko, żeby nie odciągnąć ludzi od telewizora.

* Coraz niższy poziom. Poranne pogadanki sięgają dna, teleturnieje lecą na psy, coraz mniej ciekawych programów i filmów. Jakiego serialu nie włączycie, tam zdrada i rozwód. I to ma być przekaz TV publicznej w ramach misji? Tym bombardujecie lud dla kasy! Reklamy idiotyczne jak u konkurencji. Już lepsze lokowanie produktu.

* TVP jest (prawie) tak samo komercyjna jak pozostałe. Dziwię się, że do utrzymania jest im potrzebny abonament! Sprawdza się: jeżeli coś jest państwowe i finansowane ze środków dodatkowych, musi ktoś na tym zarobić.

* Chyba że abonament idzie na TVP Kultura, TVP Historia, to by miało większy sens.

Abonamentowi na komputer mówimy nie!

Na TV i radio możecie sobie zostawić, a i tak nikt nie płaci.

KRRiT nie ma nic do tego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 16:55  
Cytuj
proponuję jeszcze abonament od: sikania, narzekania, może od rowerów albo jeszcze lepiej nałożyć winiety na rowery. A to wszystko by żyło się nam lepiej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »