NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Orange- treść umowy w internecie-znajdę?,
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 17:32  
Cytuj
Tak jak w temacie, interesuje mnie czy znajdę treść mojej umowy, a właściwie aneksu do umowy( jestem w tej gównianej siecii juz 7 lat i interesuje mnie najnowszy podpisany z nimi aneks). Aktualnie znajduję się poza miejscem zamieszkania, a coś czuję, że robią mnie w balona dlatego chciałbym jak najszybciej zajrzeć czy nie ukryli w pewnym punkcie jakiegoś haczyka. Z góry dzieki;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 17:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 18:57  
Cytuj
trolejbys szukalem ale nie wiem czy da sie takie coz znalezc w necie a poza tym nie wiem czy dokladnie Ci o to chodzi - sprawdz to forum moze cos najdziesz co by Ci pomogło:
http://manag(...)182.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 19:02  
Cytuj
Oj, nie chodzi mi o to czy logujac sie na moim koncie internetowym orange znajdę całą treść umowy z wszystkimi moimi warunkami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 19:03  
Cytuj
CYTAT
Oj, nie chodzi mi o to czy logujac sie na moim koncie internetowym orange znajdę całą treść umowy z wszystkimi moimi warunkami.


Trolejbus to chyba to masz tylko i wyłącznie w swojej umowie która z nimi podpisywałeś - ale moge sie mylić - poniewaz umowy zazwyczaj sie powtarzaja i moze i sa gdzies ich wzory - tyle ze ja tego juz nie wiem.
Pzdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 19:14  
Cytuj
Jeśli będziesz przez neta chciał zawrzeć umowę to przed akceptacja masz na dole i regulamin i bodajże umowa do pobrania w pdf-ie dotyczące konkretnej transakcji więc może spróbuj w ten sposób tylko po przeczytaniu naciśniesz anuluj zamiast podpisz ...tak mi się zdaje(tylko to było kilka lat temu) bo coś kiedyś takiego czytałam tam coś zanim mi to samo kurierem przyszło do podpisu....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 19:20  
Cytuj
Załózmy, ze umowe podpisalem u kuriera nie bylo to wydluzanie przez internet. Czy w takiej sytuacji znajdę moją umowę w necie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 31 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 20:52  
Cytuj
Umowę na papierze otrzymujesz od kuriera. W Internecie jej nie znajdziesz. Możesz zażyczyć sobie duplikat w BOK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »