NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
DOM DZIECKA- pomoc,
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 09:21  
Cytuj
Witam,

Może i w tym roku przekażemy pieniądze na konto Domu Dziecka w SW ul.Podleśna? Jeśli ktoś ma nr konta proszę o podanie. Na pewno znajdą się chętni aby wspomóc dzieci.

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 09:21  
Cytuj

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 09:25  
Cytuj
Wojtek - juz padały deklaracje od od 2-óch forumowiczów - którzy chcą dac określone kwoty dla potrzebujących w tym wypadku - Domy Dziecka - może warto zrobic temat który będzie sie odnawiało co jakiś czas i forumowicze będą sie zrzucać - nie musza byc to kolosane sumy - każdy wedle uznania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 09:27  
Cytuj
W zeszłym roku tez była taka akcja i podany był numer konta taki:


90943000060027072220000001 z dopiskiem "FORUMOWICZE DZIECIOM"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 10:00  
Cytuj
dzięki za konto, przelew wykonany

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 10:10  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl//forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=333842&poile=&str=1

ok Na forumowiczów widzę,że nasze dzieciaki mogą liczyć okokok link podaję do tematu , właśnie odnośnie pomocy i zbiórce świątecznej na rzecz dzieciaczków

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 10:34  
Cytuj
CYTAT
U W A G A ! ! ! U W A G A ! ! ! U W A G A ! ! !

PODAJĘ NUMER KONTA DO DOMU DZIECKA NA UL.PODLEŚNEJ I JEDNOCZEŚNIE ZWRACAM SIĘ DO NASZYCH KOCHANYCH FORUMOWICZÓW O DOBRYM SERDUSZKU Z GORĄCĄ PROŚBĄ O DROBNE DATKI NA BIEŻĄCE POTRZEBY DZIECIACZKÓW , KTÓRYCH MARZENIA NIE SĄ WYGÓROWANE A DLA NAS OKAZUJĄ SIĘ SZARĄ CODZIENNOŚCIĄ, KTÓRĄ POSIADAMY NA CODZIEŃ. WPŁAT PROSIMY DOKONYWAĆ NA NR KONTA:




90943000060027072220000001 z dopiskiem \"FORUMOWICZE DZIECIOM\"


jednocześnie informuję ,że jeśli ktoś z Was nie posiada gotówki a ma coś do oddania - to dzieciaki przyjmą każdą pomoc z Waszej strony.
Podaję numer telefonu w przypadku jakiś zapytań z Waszej strony do DOMU DZIECKA PRZY ULICY PODLEŚNEJ - 15 842 02 01




mam nadzieję ,że ta akcja przyniesie dla tych dzieciaczków troszkę uśmiechu na święta.....


Ja pozwolę sobie zacytować Anulkę i przypomnieć że nie muszą to być tylko pieniążki good

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 12:39  
Cytuj
Jasne, wpłacajcie , wpłacajcie , co by szychy tam pracujące miały kase na premie świąteczne.good
Skąd możecie wiedzieć czyje to konto i gdzie się ta kasa potem podzieje?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 14:49  
Cytuj
Dodam jeszcze jedno zdanko ...

byłem już na kilku ślubach/weselach gdzie zamiast kwiatków dawało się maskotki które później były przekazywane domom dziecka ... fajna sprawa no i raczej niebudząca wątpliwości

ps. ludek troszkę wiary w "ludków" nikt od tych paru zł nie zbiednieje a jeśli działo by się tak jak sugerujesz to byłoby niefajnie ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 14:54  
Cytuj
CYTAT
Dodam jeszcze jedno zdanko ...

byłem już na kilku ślubach/weselach gdzie zamiast kwiatków dawało się maskotki które później były przekazywane domom dziecka ... fajna sprawa no i raczej niebudząca wątpliwości

ps. ludek troszkę wiary w \"ludków\" nikt od tych paru zł nie zbiednieje a jeśli działo by się tak jak sugerujesz to byłoby niefajnie ...


el.Banan - musisz miec dobrych znajomych - no chyba ,że byłeś jako osoba towarzysząca - bo pomysł genialny - tylle, że nie każda para młoda wpada na taki pomysł (szczytny cel} i przeważnie wolą koperty żeby chociaż się troche za wesele zwróciło chytry

"Jasne, wpłacajcie , wpłacajcie , co by szychy tam pracujące miały kase na premie świąteczne.
Skąd możecie wiedzieć czyje to konto i gdzie się ta kasa potem podzieje?"

el.banan to pewne konto ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 15:19  
Cytuj
Ja wrzuciłem go z tematu sprzed dwóch lata (Wysłany: 15 Gru 2009r.)

Podawany za Anulką więc śmie twierdzić że konto pewne umiech

ps.Byłem na co najmniej dwóch takich imprezach jedna w Istebnej u brata ciotecznego mojej żony drugi na miejscu tym razem w mojej rodzinie raz spotkałem się że młoda para zamiast kwiatków życzyła sobie butelkę wina (napisane w zaproszeniu)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 15:22  
Cytuj
CYTAT
Jasne, wpłacajcie , wpłacajcie , co by szychy tam pracujące miały kase na premie świąteczne.good
Skąd możecie wiedzieć czyje to konto i gdzie się ta kasa potem podzieje?


Ludek a Ty coś wiesz więcej na temat tej placówki ? Jest ona wiarygodna i pieniazki wpłacane na to konto na 100% trafiaja w całości na dzieci ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 23:42  
Cytuj
A tak pi razy drzwi to ile dzieci jest tam na podlesnej???? I w jakim wieku???

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 23:47  
Cytuj
Gdzie ten dom dziecka jest na tej Podleśnej, czy to rejon Starostwa?
W kwestii ewentualnej pomocy wolałbym się dowiedzieć coś na miejscu.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 23:57  
Cytuj
CYTAT
Wojtek - juz padały deklaracje od od 2-óch forumowiczów - którzy chcą dac określone kwoty dla potrzebujących w tym wypadku - Domy Dziecka - może warto zrobic temat który będzie sie odnawiało co jakiś czas i forumowicze będą sie zrzucać - nie musza byc to kolosane sumy - każdy wedle uznania


Ok, Dzerzi, to jutro robimy przelew?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 00:04  
Cytuj
kosmal3006
google znajdziesz bo glupio pisac gdzie sie znajduje jezyk
a zwlascza obok czego jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 00:20  
Cytuj
CYTAT
A tak pi razy drzwi to ile dzieci jest tam na podlesnej???? I w jakim wieku???



Czy czai ktos ile tam dzieci jest??? i w jakim wieku????

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 00:31  
Cytuj
RNI-JEZOWE
CYTAT

Czy czai ktos ile tam dzieci jest??? i w jakim wieku????


Zamiast wierzyć na słowo anonimowej osobie na forum to wystarczy zadzwonić, podejść, zapytać na miejscu.

Na pewno tak zdobyta informacja będzie bardziej wiarygodna od tej na forum.

Z tego co widzę to tylko Ochronka ma stronę internetową.

Kontakt do domu dziecka na Podleśnej też łatwo znajdziesz na google.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 09:39  
Cytuj
jestem pewna, że Domy Dziecka, Ochronki maja już dosyć zabawek, na pewno bardziej potrzebne są im pampersy, środki czystości etc....kilka lat temu koleżanka zadzwoniła do DD w StW z pytaniem czy jeśli zorganizuje na swoim ślubie taką zbiórkę to bedą mogli razem z panem młodym jeszcze tego samego dnia przynieśc dzieciakom zabawki.....no i pani dyrektor zasugerowała jednak produkty bardziej potrzebne jakie wymieniłam wyżejumiech

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wojtek - juz padały deklaracje od od 2-óch forumowiczów - którzy chcą dac określone kwoty dla potrzebujących w tym wypadku - Domy Dziecka - może warto zrobic temat który będzie sie odnawiało co jakiś czas i forumowicze będą sie zrzucać - nie musza byc to kolosane sumy - każdy wedle uznania


Ok, Dzerzi, to jutro robimy przelew?


Dzerziego już nie ma, zwinął dysk i zapomnij o jakimkolwiek przelewie z jego strony...
Czy podane wyżej konto jest wiarygodne i sprawdzone?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 11:27  
Cytuj
si sprawdzone, w spoldzielczym bez prowizji jakby ktos z reki robil ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 12:20  
Cytuj
Dzięki cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 13:01  
Cytuj
Z tego co się orientuję (tak przynajmniej dawniej było) że w DD na Podleśnej były małe dzieci do 3 lat, a w Ochronce na Wałowej od 3 lat w zwyż. Dzieci ok. 20-30. Tak szczerze to te dzieci mają wszystko oprócz rodziców. Materialnie są zabezpieczone. Śmiem twierdzić że niektóre pełne rodziny nie są w stanie zapewnić takich dóbr materialnych jakie mają dzieci z DD.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 17:42  
Cytuj
Dzieci z domów dziecka mają zapewnione godne warunki bytowania: domy dziecka otrzymują darmowe produkty spożywcze, zabawki, komputery od prywatnych firm, mają darmowe bilety na basen, do kina, na bilard, dostają fundusze na kolonie i wycieczki, starsze otrzymują kieszonkowe (szczerze mówiąc to wiele dzieci w rodzinach nie ma takich atrakcji jak te z domów dziecka) itp. Pluszaków mają mnóstwo i szczerze mówiąc dzieci nie bardzo się cieszą z kolejnych. Te dzieci nie narzekają na brak pieniędzy. One cierpią z powodu chronicznego braku uwagi. Wychowanka w domu dziecka zauważa się dopiero wtedy, gdy coś przeskrobie. Jak jest cichy i grzeczny, to nikt nie ma czasu zwyczajnie z nim pogadać. Na jednego wychawawcę przypada np. 10 dzieci, a wychowawca musi jeszcze uzupełnić formularze, napisać trzy opinie, zrobić pranie, załatwić 7 spraw urzędowych, zarejestrować troje wychowanków do lekarza, iść na wywiadówkę itp. Jak wpłacicie 100 zł na dom dziecka, to dzieci dostaną np. nowy telewizor, ale nie jestem pewien, czy będą dzięki temu szczęśliwsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 19:18  
Cytuj
Czemu pituchu nie udzielasz się w tym temacie tak jak w tamtym ze zwierzętami?? Tak gadałeś o tych dzieciach a jest temat o pomocy a Ty nic? Zadeklaruj pomoc dzieciom, bo przecierz na kundla nie dasz to daj na dzieci Ty internetowy napinaczu....... A co do tematu gdzie jest więcej starszych dzieci bo z miłą checią oddam prawie nowe ciuchy na chłopaków?? w ochronce czy domu dziecka??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 20:11  
Cytuj
do Stecyk
oddaj te rzeczy komuś znajomemu kto na prawdę ich potrzebuje, przeczytaj uważnie wypowiedzi powyżej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »