NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Newsweek, zmianka o muzeum...
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 17:33  
Cytuj
Piszą o Naszym muzeum w tygodniku Newsweek, a tu w tak popularnym, często odwiedzanym portalu ogólnie lubianym przez wszystkich nic nie piszemy. Oj śpimy śpimy w pracy, a tak nie ładnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 17:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 18:06  
Cytuj
cool girl cool girl cool girl Taaa śpimy jezyk w pracy czy nie ale w końcu jest sobota jezyk ...a jeśli już być może nie śpimy i nie piszemy o tym co jest w Newsweek bo rozważamy ile osób zaraz się czepi ,że nie ma kto robić bo gazety czytają ... chytry

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 18:09  
Cytuj
Ostatnio w teleekspresie pokazywali któryś z "produktów" Centrum Produkcji Wojskowej w Stalowej Woli - a u was cisza umiechumiechumiechumiechumiech

A tak poważnie, to bardzo żadko się zdarza, aby w tych bardziej ogólnopolskich mediach pisali o nas coś pozytywnego.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 18:54  
Cytuj
CYTAT
cool girl cool girl cool girl Taaa śpimy jezyk w pracy czy nie ale w końcu jest sobota jezyk ...a jeśli już być może nie śpimy i nie piszemy o tym co jest w Newsweek bo rozważamy ile osób zaraz się czepi ,że nie ma kto robić bo gazety czytają ... chytry



nie daj się. jak będziesz pisała coś miłego, nikt ci nie wypomni, że czytasz...heh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 18:57  
Cytuj
Lepsza jest Polityka i Przekrój - Newsweeka już dawno nie tykam - a co do art. w gazecie to co konkretnie TRICK pisali o tym muzemu w Rozwadowie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
Lepsza jest Polityka i Przekrój - Newsweeka już dawno nie tykam - a co do art. w gazecie to co konkretnie TRICK pisali o tym muzeum w Rozwadowie ?



Każdy lubi co lubi. Pisze o wystawie między narodowej. A co, zapraszam do artykułu. A już ktoś kupi gazetę u mnie w kiosku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 18:20  
Cytuj
A ja czytuję "Uważam Rze" oraz Gazeta Polska- codziennie" - unikam wszystkiego, co jest Bzdetą Wybiórczą, czy innego tego typu pseudogazety. Czasami da się poczytać Rzeczpospolitą.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 20:34  
Cytuj
w zeszłym roku, również w Newsweeku, też o nas pisali!
kościół Opatrzności Bożej (tzw. igloo) znalazł się w rankingu najbrzydszych kościołów w Polsce, zamieścili nawet zdjęcie z krótkim szyderczym opisem. nie wiem tylko, czy "nieważne jak piszą, ważne że piszą"? jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
w zeszłym roku, również w Newsweeku, też o nas pisali!
kościół Opatrzności Bożej (tzw. igloo) znalazł się w rankingu najbrzydszych kościołów w Polsce, zamieścili nawet zdjęcie z krótkim szyderczym opisem. nie wiem tylko, czy \"nieważne jak piszą, ważne że piszą\"? jezyk


No właśnie - nie ma rewelacji żeby nas zachwalać - muzeum, kościoły - no cóż , kto co lubi - SM nie musi na tym punkcie robić famy na swoim portalu ponieważ są wazniejsze sprawy do opisania np dzisiajsza czołówka PUP chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:46  
Cytuj
Po co taki ranking? Ten kościół był budowany w PRL, przez długie lata. Jest wielki, ale witraże dają na prawdę fajne efekty. Widziałem o wiele bardziej "brzydkie' kościoły - to jakieś celowe zagrywki Newsweeka.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:47  
Cytuj
a kto by się przejmowal czy ładny czy brzydki . Warszawa jest co roku ogłaszanym najbrzydszym miastem Europy, a kilku osobników chce tam mieszkac ( czemu sie dziwie straszliwie )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
w zeszłym roku, również w Newsweeku, też o nas pisali!
kościół Opatrzności Bożej (tzw. igloo) znalazł się w rankingu najbrzydszych kościołów w Polsce, zamieścili nawet zdjęcie z krótkim szyderczym opisem. nie wiem tylko, czy \\\"nieważne jak piszą, ważne że piszą\\\"? jezyk


No właśnie - nie ma rewelacji żeby nas zachwalać - muzeum, kościoły - no cóż , kto co lubi - SM nie musi na tym punkcie robić famy na swoim portalu ponieważ są wazniejsze sprawy do opisania np dzisiajsza czołówka PUP chytry


sie uśmiałem, na STALOWKA . NET artykuł był już w sobotę o PUP. Widocznie SM ani gazet nie czyta ani konkurencji nie śledzi co by szybko kopiuj wklej zrobić. Widocznie zajęci sa klikaniem F5 coby odsłony było teraz ze 3 ml umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 22:01  
Cytuj
Te wszystkie rankingi różnych gazet, w tym Newsweeka - to dla mnie jakaś zabawa określonych branż w podnoszenie sobie popularności, przynawanie fikcyjnych nagród - a my mamy im wierzyć, że coś jest lepsze, gorsze, brzydsze, ładniejsze.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
w zeszłym roku, również w Newsweeku, też o nas pisali!
kościół Opatrzności Bożej (tzw. igloo) znalazł się w rankingu najbrzydszych kościołów w Polsce, zamieścili nawet zdjęcie z krótkim szyderczym opisem. nie wiem tylko, czy \\\\\\\"nieważne jak piszą, ważne że piszą\\\\\\\"? jezyk


No właśnie - nie ma rewelacji żeby nas zachwalać - muzeum, kościoły - no cóż , kto co lubi - SM nie musi na tym punkcie robić famy na swoim portalu ponieważ są wazniejsze sprawy do opisania np dzisiajsza czołówka PUP chytry


sie uśmiałem, na STALOWKA . NET artykuł był już w sobotę o PUP. Widocznie SM ani gazet nie czyta ani konkurencji nie śledzi co by szybko kopiuj wklej zrobić. Widocznie zajęci sa klikaniem F5 coby odsłony było teraz ze 3 ml umiech


wigilijny z PUP-em to była taka ironia...umiech(niby ważniejsze sprawy)
A to ,że jeden portal kopiuje od drugiego to tez nie nowość - bywa czasem tak ,że są identyczne artykuły w zblizonym czasie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »