NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
zmienić ortodontę???,
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 16:05  
Cytuj
ona od początku ciągle cos kombinowała tyle by zedrzec kasę jak każdy lekarz dentysta ortodonta czy inny specjalista jak sie idzie prywatnie
Na początku na pierwszej wizycie apropo aparatu zdecydowałą że dolny nie jest potrzebny stały,ze wystarczy tylko ten ruchomy ściągany na noc co kosztuje ok 500zl ale jak przyszło do zakładania stwierdziła że jednak trzeba ten stały założyć za zdecydowanie większą kasę !!!
więc każdy kombinuje żeby mieć comiesieczną (codwumiesieczną daninę)ponieważ na ruchomym aparacie domyslam się że nie musiała bym mieć co chwila wizyte za które trzeba płacić a tak dwa lata zleci i za zmiane zamków płacić trzeba
długo decydowałam się na aparat więc tu pieniądze odgrywały dużą role bo całe leczenie do efektu końcowego mieści się w kwocie do 10 tys.(aparat góra dół zmiana zamków co półtora miesiąca lub dwa plus zdjęcia odlewy itp płytka retencyjna chyba pózniej itp)a w moim przypadku dochodzą jescze bilety lotnicze więc na pieniądzach raczej nie spię!!!
to samo tyczy się dentystów-za każdym razem leczyłam zęby u innego dentysty i raz byłam umówiona u dwóch dentystów w odstępie 2 dni więc pierwszy naliczył mi całą szcękę do leczenia(ok 6) a na wizycie za dwa dni u innego dentysty oczywiście też prywatnie nie znalazł nic do leczenia i policzył tylko za rozpakowanie narzędzi(przeciez tez mógł chciec zarobić -prawda?) więc nie wierzę juz żadnemu specjaliście
co wizytę każdy kolejny dentysty usuwał poprzednie plomby żeby założyc nowe więc jaka filozofia???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 16:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 16:12  
Cytuj
Zdziera kase jak nic - preferuje rozwiazania które umożliwia jej kontynuacje ściagania z Ciebie kolejnych kwot za kolejne wizyty mlotek
Nigdy nie płaciłem za sam przegląd - przecież to jest darmowe - gdzie wy chodzicie ,że wam za takie pierdoły liczą ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 16:36  
Cytuj
Zanim zdecydujesz zakończyć współpracę z jednym ortodonta zapytaj sie przyszłego czy cię wezmie na takim etapie jakim jesteś bo z tym bywa różnie, ja sama leczyłam zęby w stalowej, moja Pani zdjęła mi za wcześnie aparat i musiałam powtarzać leczenie po kilku miesiącach jednym słowem porażka, wydałam staszne pieniądze i dokończyłam w Krakowie, ale to są zęby więc nawet się nie zastanawiaj jak masz być nie zadowolona a teraz jesteś to szukaj poważnego lekarza, powodzenia i cierpliwości umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 16:47  
Cytuj
Aparat ruchomy - ma zamontowane śrubki - które można sobie samemu według zaleceń ortodonty podkręcać. Miała taki moja siostra.
Fakt takiego ździerstwa wiąże się z mała liczbą specjalistów. Niestety.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 16:51  
Cytuj
tu się zgadza,jak na takie dość spore miasto jakim jest stalowa wola jest tylko kilku ortodontów w przeciwieństwie do liczby dentystów(ich gabinety prywatne są na każdym parterze prawie w każdym bloku)tak samo jak banków, aptek i fryzjerówumiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
Zanim zdecydujesz zakończyć współpracę z jednym ortodonta zapytaj sie przyszłego czy cię wezmie na takim etapie jakim jesteś bo z tym bywa różnie, ja sama leczyłam zęby w stalowej, moja Pani zdjęła mi za wcześnie aparat i musiałam powtarzać leczenie po kilku miesiącach jednym słowem porażka, wydałam staszne pieniądze i dokończyłam w Krakowie, ale to są zęby więc nawet się nie zastanawiaj jak masz być nie zadowolona a teraz jesteś to szukaj poważnego lekarza, powodzenia i cierpliwości umiech


Zgadzam się - skonsultowanie sie z innym specjalista/ortodonta nic Cie nie kosztuje - moim zdaniem powinnas to zalatwic jak najszybciej...a przede wszystkim jeżeli zamierzasz dac jej jeszce szanse i sie z nia dogadac to badz stanowcza i jak cos Ci nie pasuje to jej zwracaj uwage na to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 16:54  
Cytuj
Dlatego, jeśli tylko można - należy sięgać po specjalistów z okolicznych miast - uzdrawia to konkurencję i zmusza "rodzimych" specjalistów - raz - do podnoszenia poziomu swoich usług - dwa - do obniżenia cen.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 16:56  
Cytuj
bo nasi stalowowolscy specjalisci nie liczą się z takimi szarymi ludzikami jak my!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 16:59  
Cytuj
Dlatego, czasami rezugnując z usług jedgego czy drugiego, warto zaznaczać, że idzie się do kogoś tańszego i bardziej fachowego. Czasami może to być zwykły blef, - liczy się fakt, by przestali się czuć niezastąpieni.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 17:00  
Cytuj
tylko ciekawe czemu na wczesniejszej wizycie nie zauwzyła ze ta jedynka zaczyna się przekrzywiać i wychylać (powinna znać się na rzeczy) a dopiero na kolejnej wizycie jak ja jej zwróciłam uwagę !
ja mogłam pomyśleć, że tak miało byc naklejone przecież nie jestem specjalistą w tym temacie. to ona uczyła sie fachu przez pare lat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 17:02  
Cytuj
tak mnie irytuje ta sytuacja ochhhhhhhh:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 17:03  
Cytuj
Więc sie zastanów czy warto jest jej zwracac uwage skoro sama stwierdzasz ,że jest nieudolna - ja bym odpuscil i poszedl do kogos innego i zakonczyl wyzity u tej Pani - bo widac ,ze sama raczej nie chce juz miec z nia do czynienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 17:04  
Cytuj
Podejdź do tego spokojnie - poszukaj innyc, podzwoń, powiedz o co chodzi, zapytaj o ceny, poproś o pomoc, pokituj, że twój ortodonta jest na urlopie a ty pilnie potrzebujesz pomocy....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 17:12  
Cytuj
macie rację umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 17:15  
Cytuj
No to do roboty i głowa do góry umiechumiechumiechumiech

Dobry kit, to połowa sukcesu. Oni nie są uczciwi wobec nas, więc my nie musimy być uczciwi wobec nich. Nie miej skrupułów. To twoje zdrowie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 17:18  
Cytuj
Daj znać jaką decyzje podjełas i czy była na lesze chytry
Zapewniam Cie ,że są dobrzy specjaliści/stomatolodzy w naszym mieście - tyle ,że teraz źle trafiłas.

Ps. Jeżeli zalezy Ci na jakości i dobrym kontakcie z człowiekiem który bierze od Ciebie za to pieniadze to polecam Pana Szoje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 17:21  
Cytuj
Najlepiej, jeśli uda ci się znaleźć dobrego specjalistę, to wróć do tego tematu, i podziel się namiarami. Kontaktów do uczciwych i fachowych lekarzy nigdy dość.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 13:24  
Cytuj
podzwoniłam troche po innych ortodontach w stw i nie chca sie godzic na dokonczenie czyjejs zaczętej roboty teraz zadzwonie sobie do niej i w tym wypadku trzeba domagac sie swojego!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 13:44  
Cytuj
zakładam, że chodzi o Panią B. Moim zdaniem to dobry ortodonta. Może o tym świadczyć to, że na pierwszą wizytę umówiłam się we wrześniu, a pierwszy termin wolny po w drugiej połowie listopada. To znaczy, że jest obłożenie. I nie zgodzę się też do końca, że kasę zdziera bo mi na przykład odradziła aparat na stałe i powiedziała, że wystarczy ściągany, na noc. No nie wiem, trudno powiedzieć, ale pamiętajcie, że wszyscy to ludzie i maja prawo do błędów. Wy jesteście tacy nieomylni??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
podzwoniłam troche po innych ortodontach w stw i nie chca sie godzic na dokonczenie czyjejs zaczętej roboty teraz zadzwonie sobie do niej i w tym wypadku trzeba domagac sie swojego!!


A dzwoniła do Rzeszowa - kolega na forum dał Ci numer i powiedział ,że powinni pomóc - wiesz, jeżeli nikt nie chce sie tego podjac - kontynuacji - to bądź bardziej stanowcza i niech ona nie kombinuje tylko poprawia to co Twoim zdaniem nie wyszło jej porawnie. Powodzenia.
Pzdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 7 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 14:28  
Cytuj
Zgadzam sie z mistletoe! Aparat zalozylem w kwietniu i jestem bardzo zadowolony. Czasem wystarczy rozmowa, a nie wypisywanie na forum i szkalowanie. Wstyd kolezanko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 14:30  
Cytuj
CYTAT
Zgadzam sie z mistletoe! Aparat zalozylem w kwietniu i jestem bardzo zadowolony. Czasem wystarczy rozmowa, a nie wypisywanie na forum i szkalowanie. Wstyd kolezanko


Ona z nia rozmawiała i przeczytaj pierwszy wpis autora - to jej odpowiedziała ,że nie poprawi, chyba ,że na jej koszt - i ,że będzie szukała rozwiazania/kombinowała w dalszym etapie zakładania - pewnie wyginała druciki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 14:40  
Cytuj
Ja na prawdę o niej dużo dobrego słyszałam i dlatego się zdecydowała, przecież kurde zęby to poważna sprawa. Dużo moich znajomych u niej robiło i są bardzo zadowoleni. Pamiętajcie ludzie też, że na forum każdy może przedstawić swoje racje w takim świetle jakie jemu pasuje, także nie osądzajmy tak nikogo bezpodstawnie.
Ta dziewczyna na pewno też musiała o niej słyszeć pochlebne opinie skoro wybrała ją jako ortodontę, sorry kto idzie zakładać aparat do pierwszego lepszego lekarza. Weźcie się zastanówcie...Uważam, że powinna z nią pogadać na spokojnie, powiedzieć co jej nie pasuje i już. Obie osoby dorosłe chyba potrafią się dogadać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 15:05  
Cytuj
Miałam "przyjemność" chodzenia do Pani której piszesz przez ponad 2 lata, wtedy byłam jeszcze w gimnazjum, fakt faktem zdzierała kase jak sie dało dwa lata łaziłam z drutami na zębach i powiem Ci że w dniu dzisiejszym wcale nie powiedziałabyś że miałam aparat. po około pol roku od zdjecia moje zabki porozchodziły sie jak chciały, a ona w zaden sposob nie zadbala o zabezpieczenie ich po zdjeciu aparatu.W koncu poszłam do niej po jakims czasie pokazać jak wygladaja moje zeby i wymyslila ze zalozy mi jeszcze raz staly aparat za ktory oczywiscie bede musiala znowu zaplacic i oczywiscie znowu i na gore i na dol. Takze podziekowalam i wiecej sie nie pojawilam.
Zmień ortodatke i sie nawet nie zastanawiaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 15:08  
Cytuj
CYTAT
Miałam \"przyjemność\" chodzenia do Pani której piszesz przez ponad 2 lata, wtedy byłam jeszcze w gimnazjum, fakt faktem zdzierała kase jak sie dało dwa lata łaziłam z drutami na zębach i powiem Ci że w dniu dzisiejszym wcale nie powiedziałabyś że miałam aparat. po około pol roku od zdjecia moje zabki porozchodziły sie jak chciały, a ona w zaden sposob nie zadbala o zabezpieczenie ich po zdjeciu aparatu.W koncu poszłam do niej po jakims czasie pokazać jak wygladaja moje zeby i wymyslila ze zalozy mi jeszcze raz staly aparat za ktory oczywiscie bede musiala znowu zaplacic i oczywiscie znowu i na gore i na dol. Takze podziekowalam i wiecej sie nie pojawilam.
Zmień ortodatke i sie nawet nie zastanawiaj

O jakim ortodoncie mowisz? mozesz podac nazwisko aby jej unikac?
Co myslicie o p.Bara ? Podobno jest bardzo dobra i mam zamiar sie do niej umowic a kolejki juz na luty sa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »