NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Sąsiedzi za ścianą,
Posty: 27
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 20:32  
Cytuj
Pytanie do szczęśliwych mieszkańców bloków tudzież domów szeregowych: fajnych macie sąsiadów za ścianą? Bo ja mam strasznych: gość tak klnie że uszy więdną, rzyga po nocach, kłóci się ciągle z rodziną. Na szczęście nie ma odgłosów "łóżkowych", bo jego żona tam nie mieszka (szczerze mówiąc to nawet nie wiem, jak wyglądają i chyba nie chcę wiedzieć).

Jestem jedyny co musi słuchać kłótni i przekleństw u sąsiadów za ścianą, czy jest jeszcze ktoś, kto ma ten sam problem?...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 20:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 20:41  
Cytuj
krokodyl - podsłuchujesz mnie ? chytry
Ja mam względnych - moge napierdzielać subwoofer-em o 6 rano - 24 - nie ma żadnych małych dzieci - moge upuszczać ciężarki i nikt sie nie skarży - personalnie pozdrawiam swoich sąsiadów a Tobie współczuje ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 20:43  
Cytuj
Nieeee - to norma - trzeba przywyknąć. U mnie na górze sąsiadka klnie aż uszy więdną, kolejny sąsiad regularnie obczaja mnie i moją żonę przez swój balkon, sąsiad na górze pierdzi w wannie, a sąsiedzi z naprzeciwka gromadzą bezdomne koty. Pełen wypas.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 20:49  
Cytuj
No to ja nie wiem gdzie wy mieszkacie - bo u mnie totalna cisza jak makiem zasiał - to są plusy mieszkania na samej górze umiech - gdybym miał siebie nad głową pewnie bym cały czas ku*wował chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 21:04  
Cytuj
U mnie sasiedzi wporzadku, oprocz jednego...
24 godziny na dobe gra telewizor, a przewaznie w nocy halas jest taki ze trzeba po policje dzwonic zeby goscia o 2 czy 3 w nocy do porzadku przywolac zeby mozna sie bylo troche zdrzemnąć przed robota...umiech

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 21:08  
Cytuj
No to rzeczywiście przewalone. Kiedyś wynajmowaliśmy takie mieszkanie , że pani sąsiadka pod nami - emerytowana nauczycielka byłą ciągle na nasłuchu, a przez ścianę studenci umilali nam życie swoimi imprezkami. Fajnie było umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 21:21  
Cytuj
Ja bym się raczej nie odważył zadzwonić na policje skarżąc na sąsiada - no chyba ,że jest to notoryczne i on nic sobie z tego nie robi - ale zrobic sobie sąsiada wrogiem to nie jest zbyt dobre wyjście - bo może Ci skopac drzwi po pijaku lub je odrapać - a znam takie przypadki ,że i niespodzianki zostawiali na wycieraczkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 21:24  
Cytuj
No wiesz - jak masz patologię za ścianą, przez sufit lub podłogę i juz wiesz że i tak się z gościem nie dogadasz bo próbowałeś setki razy na różne sposoby, to to ci pozostaje? Zazwyczaj robi się to dla spokoju właśnie, choć zawsze są obawy, czy nie rozpoczyna się właśnie wojny, w czasie której może być tylko gorzej.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 21:53  
Cytuj
Temat idealny dla konkursowych rywaliumiech
A tak naprawdę jak słyszysz kłótnie i awantury to dzwoń na policję.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 04:05  
Cytuj
Mnie najbardziej poruszyła historia Mirka o gościu co pierdzi w wannie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 07:28  
Cytuj
CYTAT



Mnie najbardziej poruszyła historia Mirka o gościu co pierdzi w wannie


Dobregood
Ja w przeszłosci też miałem takiego sąsiada nad sobą, a niosło się jak jakby butlę gazową odkręcał pod wodą.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 07:34  
Cytuj
Facio siedzi we własnej wannie i nie może sobie pruta puścić? Przesadzacieumiechumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 08:05  
Cytuj
Może to i śmieszne ale u mojej dziewczyny (ponieważ ja mieszkam na najwyższym piętrze i nie mam takich problemów) - słychać wszystko - począwszy od odkręcania kurków, napełniania wanny wodą - aż po "przemieszczanie się" w niej - nie wiem czy były pierdy - ale śmiesznie się takie coś słucha.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 10:00  
Cytuj
Gorzej niż u mnie to chyba nie ma u nikogo ;)
Jeden sąsiad "muzykuje" na maksa przez całą noc, u drugich kobieta wrzeszczy na pijanego męża, u trzecich sceny niczym z filmów dla dorosłych. Jak tu dziecko położyć spać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 10:04  
Cytuj
Izka idealne połączenie - dziecko samo sie wychowuje:
Nie musisz oddawać dzieciaka do szkoły muzycznej chytry
Nie musisz go wprowadzać w dorosłośc i martwic sie bajeczkami o pszczółkach i kwiatuszkach..umiech
No i nie musisz sie martwić ,że będzie alkoholikiem bo będzie miało obraz - jak sie nie stoczyć i żeby traktowac dobrze żone.
Same plusy ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 10:15  
Cytuj
Same uroki zycia w miejskim bloku,zawsze wiemy co sasiad z naprzeciwka gotuje,po zapachu,krzyknac nie krzykniesz,tupnac nie tupniec bo sie sasiedzka chalastra zaraz po twoje drzwi zleci,zupelnie jakby czlowiek byl calodobowo inwigilowany i obserwowany.
Do tego te blokowe sciany gwozdzia nie wbijesz i ile trzeba wiertel spalic by otwor zrobic pod obrazek lub szafke to masakra.
Sciany twardz a cienkie jakby byly z dykty i do tego robactwo w wentylacji,wieczorem nie wyjdziesz na klatke bo mozna sie natknac na miejscowych znudzonych blokersow i po lbie za nic dostac.Pewnie wielu zazdrosci zycia na wsismiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 10:36  
Cytuj
nie trzeba mieszkac na wsi , zeby miec domek umiech
W blokach wiadomo jak jest , dlatego kazdy marzy zeby sie przeniesc z blokowiska i zyc jak czlowiek ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 10:49  
Cytuj
Świetny temat jezyk U mnie w bloku to dosłownie w całym pionie słychać wszystko ja mieszkam na 4 pietrze a słysze dzieciaki które biegaja na szostym blizniaki placzace na 1 a jak w lazience nade mna sasiad kichnie to mu zawsze na zdrowie krzycze smiech2 Najlepsze jest to że mieszkam na krańcu bloku a słysze perkusje z drugiej klatki. A jak ktos robi remont... poprostu idzie zgłupieć sasiad pode mna 2 miesiace non stop wiercil, teraz skonczyl to nade mna zaczal skuwac płytki. Dobrze ze mam dziecko przyzwyczajone do zasypiania w hałasie.
I te robale!!!! Musialam całą kuchnie wyłożyć środkami trującymi bo mi prusaki z dołu szachtem zaczęły włazić! Okropność. Marzę o domku bez sąsiadów w pobliżu! umiech
Z tymi bąkami w wannie to coś jest smiech2 U mnie tez dziwne odgłosy slychać smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 11:03  
Cytuj
No co - własciwie kazdy ma w tym temacie jakąs ciekawą historię do opowiedzenia. kidyś, sąsiedzo ze sobą rozmawiali i sobie pomagali - a teraz - podsłuchiwanie, donosicielstwo, złośliwość i wrogość, a nie daj Boże nowy samochód czy telewizor - zazdrość i zawiść na maksa.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 11:13  
Cytuj
FaJNY TEMAT uśmiech

U mnie Sąsiad z góry gra Serenady na Akordeonie (dokładnie z reklamy Olej Kujawski z pierwszego tłoczenia...good ) o 6 rano w niedzieleuśmiech i zdarza sie mu także na tygodniu jak i w sobotychytry

Odnośnie pierdzenia w wannie u sąsiadów , także słyszę w wannie jak i na kibelku chytryuśmiechuśmiech


Wiadomo nikomu nie dogodzi chytry takie życiejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 12 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 11:14  
Cytuj
mam do Was pytanieumiech jeśli rozmowa o sąsiadach.;) mam dziś urodziny i robię taka małą posiadówkę do znajomych, wiadomo trochę może być głośno, ale też bez żadnych awantur ( nie planuję takich ) . Właścicielka mieszkania wspomniała mi, że sąsiedzi niektórzy są upierdliwi, uważacie że powinnam ich uprzedzić, że dziś może być nieco głośniej niż zawsze??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 11:16  
Cytuj
U mnie takich wrednych nie ma - jest założona wspólnota i każdy się ze soba dogaduje - swego czasu mieszkał w klatce obok - człowiek który sie nie zgadzał na oceplanie - kredyt - i mimo iż 99% mieszkańców bloku podpisało petycje to jego głos dominował - 2 lata temu się wyprowadził i blok nam ocieplili w tym roku.
Patriota - z tymi zapachami to prawda - ile razy robie sobie przystanek u kogos pod drzwiami - czuje wypieki good

Ps. malusia uprzedź i grzecznie przeproś - lepiej to zrobić - bo na domówce czasem może pójśc cos nie po Twojej mysli...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 11:28  
Cytuj
Za czasów studenckich umieszczalismy karteczke na tablicy ogloszen o imprezie i grzecznie przepraszalismy sasiadow / mieszkancow za prawdopodobny hałas etc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 11:48  
Cytuj
Założę się, ze "mojego grubasa"...żaden z waszych sąsiadów nie przebije...
Po 2 m-cach, chodzenia w drewniakach od 19-23:30, w ciągu nocy koło 3:57 i od 5:10-6..z minutami...po burzliwej rozmowie z nim (celowo z małej litery)...i prostackiej z jego (również celowo) strony...po rozmowie z dzielnicową...wezwałam policje...
Efekt natychmiastowy...Grubas..nie tupta, nie przesuwa mebli...nie charka...jak to miał w zwyczaju...

Jednak można żyć tak by nie dawać innym w kość...by nie robić czegoś złośliwie...komus kto jest słabszy, bezbronny...kto jest kobietą...
Fakt, to prostak..więc nie w głowie mi typowo ludzkie zachowania...ale i na prostaków jak widać są sposoby...

Od dwóch dni śpię jak dziecko...oby jak najdłużej..
Pozdr.

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 12:25  
Cytuj
Bladir - najgrosze jest gdy sąsiad ma połozone panele lub drewniana podłoge - wtedy moge sobie wyobrazić jaki dodatkowy efekt muszą dawac te drewniaki umiech ponieważ i bez nich słychac każde tupnięcie i szmer - dodatkowa waga sąsiada działa jak wzmocniona tuba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »