NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
awaria stronki, konkurs:)
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 15:39  
Cytuj
No i prosze jersey tak spamujeumiech znaczy walczy o dysk że aż stronka szwankuje. Jersey wygrałeś już ten dysk więc odpuść sobie i zwolnij serwerumiech Masz już nagrodę gwarantowanąumiech
Zaraz będzie wojna że tak napisałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 15:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 16:03  
Cytuj
CYTAT
Lucky jezeli kosztuje 150 zł to ja dziennie zarabiam jego 8-mio krotność -


No Dzerzi, to mam dla Ciebie propozycje. Zobaczymy czy masz honor i jaja. Ponieważ każdy widzi jakiego błazna robisz z siebie tutaj, a nagroda jest dla Ciebie milionerze niczym dla mnie puszka piwa. Napisałeś, że walczysz o dysk dla zabawy.

Abyś stał się już na maxa wiarygodny przy swoich zarobkach, proponuję abyś na zakończenie konkursu, wygrywając go oczywiście - wystosował informacje do organizatora, aby nagrodę przekazał np. do domu dziecka, jakiejś ubogiej rodziny lub innej instytucji o charakterze charytatywnym. Wtedy będziesz mógł się poszczycić naprawde godnym uznania gestem. Dostaniesz dyplom, podziękowania. SM napewno to opisze, dowie się o tym całe miasto. O tym jaki gest wykonałeś poświęcając się na forum - działając z myślą o biedniejszych i bardziej potrzebujących. Czy masz na tyle jaj - decyzja należy do Ciebie.

Jeżeli to zrobisz - ja od siebie daję 100 zł na ten sam cel.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 16:14  
Cytuj
Lucek pierw biegasz za mną o obwieszczasz ,że jestem jeleniem, baranem...natępnie ubliżasz , a teraz chcesz ze mnie zrobić "stalowomiastowego" FILANTROPA zaklopotany
Twoje propozycje mnie śmieszą - i powiedz mi co maja wspólnego "jaja" z bezinteresowana pomocą ? mylisz człowieku pojęcia i organy - a dodatkowo wtórują Ci same przy*łupy sciana
Otóż był ostatnio temat na SM - założyła go dziewczyna z nerwicą lekową - zaoferowałem wysłuchanie i rozmowe i rozmawiam z nią do dziś - dla mnie to jest własnie bezinteresowane - a Ty zachowałes sie w tym temacie poniżej krytyki a teraz próbujesz bawić się darczyńce za 100zł..hehe i za to I Love U Lucuś całus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 16:16  
Cytuj
Szkoda troche przekazać 1/8 dziennego zarobku dla biednych, no nie ? ;)

I super że potrafisz rozmawiać z kimś nie biorąc za to pieniędzy. Już się bałem że mi rachunek wystawisz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
nagroda jest dla Ciebie milionerze niczym dla mnie puszka piwa.


Jeżeli dla Ciebie dysk za 150zł jest puszką piwa to chcesz od siebie podarować dzieciom 2/3 puszki piwa ? nooo masz "kochones" ok - chociaż zgrzewkę może co ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 16:23  
Cytuj
Przeczytaj jeszcze raz, ale powoli i ze zrozumieniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 16:26  
Cytuj
CYTAT
No i prosze jersey tak spamujeumiech znaczy walczy o dysk że aż stronka szwankuje. Jersey wygrałeś już ten dysk więc odpuść sobie i zwolnij serwerumiech Masz już nagrodę gwarantowanąumiech
Zaraz będzie wojna że tak napisałem.


Oj mirka777 nie doceniacie. On tez potrafi klepać 50 postów na godzinę jak się rozkręci. Obydwaj naklepali masę postów w ciągu ostatnich paru dni, Jersey musi walczyć do końca chytry

Mówiłem że to głupi pomysł z taką trollimpiadą potluczony

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
Lucek pierw biegasz za mną o obwieszczasz ,że jestem jeleniem, baranem...natępnie ubliżasz , a teraz chcesz ze mnie zrobić \"stalowomiastowego\" FILANTROPA zaklopotany
Twoje propozycje mnie śmieszą - i powiedz mi co maja wspólnego \"jaja\" z bezinteresowana pomocą ? mylisz człowieku pojęcia i organy - a dodatkowo wtórują Ci same przy*łupy sciana
Otóż był ostatnio temat na SM - założyła go dziewczyna z nerwicą lekową - zaoferowałem wysłuchanie i rozmowe i rozmawiam z nią do dziś - dla mnie to jest własnie bezinteresowane - a Ty zachowałes sie w tym temacie poniżej krytyki a teraz próbujesz bawić się darczyńce za 100zł..hehe i za to I Love U Lucuś całus

To świetnie,że jesteś taki dzielny !: Dzerdzi


A ile oddałeś krwi dla malutkiej dziewczynki chorej na białaczkę, o której także był temat?

Już napisałam,że dorzucę drugie 100 zł jak ty wygraną przeznaczysz na szczytny cel. Razem z Lakim to już 200 co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 16:31  
Cytuj
CYTAT

Oj mirka777 nie doceniacie. On tez potrafi klepać 50 postów na godzinę jak się rozkręci. Obydwaj naklepali masę postów w ciągu ostatnich paru dni, Jersey musi walczyć do końca chytry

Mówiłem że to głupi pomysł z taką trollimpiadą potluczony


Fractal - ale jedyny kumaty jesteś który zabiera w tym temacie głos i patrzy na sprawe obiektywnie - nie mi oceniac konkurs bo nie ja go wymysliłem a jak widać biorę w nim udział i gdybym go negował to byłbym hipokrytą - a reszta im bliżej końca tym bardziej spinają poślady - i głupsze pomysły słysze - DZERZI NA FILANTROPA !
CYTAT

A ile oddałeś krwi dla malutkiej dziewczynki chorej na białaczkę, o której także był temat?


Nie widziałem takiego tematu na forum - gdyby była zgodna grupa krwii z moją to bym oddał - nie widze problemu - tyle ,ża ta romowa zaczyna się przeciągać - i do czego to zmierza ? do licytowania sie kto więcej pomógł innym ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 16:59  
Cytuj
Jersey - walcz i olewaj. Lucek nie potrafi nic innego jak tylko przyczepiać się do innych. Jego zdanie polega na tym że się z kimś nie zgadza (swojego zdania nie ma), fractal - musi najpierw dorosnąć .... bo to dzieciaczek jest. umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
...organy - a dodatkowo wtórują Ci same przy*łupy sciana...

Mówisz o mnie?
CYTAT

Otóż był ostatnio temat na SM - założyła go dziewczyna z nerwicą lekową - zaoferowałem wysłuchanie i rozmowe i rozmawiam z nią do dziś - dla mnie to jest własnie bezinteresowane ...

I to się ceni jersey

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:09  
Cytuj
Dzerdzi,przecież sam się chwalisz,że tak bardzo pomogłeś dziewczynie...rozmową....sciana ,cóż za filantropia....

Grupa krwi biorcy nie musi być zgodna, aby komuś pomóc, więc nie jesteś usprawiedliwiony, a tym bardziej nie wierzę,że nie widziałeś tematu, chociaż możliwe... wtedy jeszcze nie było fantów za spam...zarumieniony

I kto kogo może tu nazywać hipokrytą co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:09  
Cytuj
Słuchajcie - zróbcie ranking tych, którzy swoimi spisami, nie tylko zajmują się krytyką, ewentualnie wyrażają swoje zdanie - lecz swoimi wypowiedziami starają się pomóc innym, odpowidają na prośby pomocy, czy udzielają konkretnych informacji.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:11  
Cytuj
CYTAT
Słuchajcie - zróbcie ranking tych, którzy swoimi spisami, nie tylko zajmują się krytyką, ewentualnie wyrażają swoje zdanie - lecz swoimi wypowiedziami starają się pomóc innym, odpowidają na prośby pomocy, czy udzielają konkretnych informacji.

W każdym rankingu Dzerdzi będzie na 1 miejscu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:16  
Cytuj
Wiesz żubr, nie każdy siedzi na bezrobociu i ma czas klepać calymi dniami bzdety na forum. Filantrop jedynie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:20  
Cytuj
CYTAT
Otóż był ostatnio temat na SM - założyła go dziewczyna z nerwicą lekową - zaoferowałem wysłuchanie i rozmowe i rozmawiam z nią do dziś - dla mnie to jest własnie bezinteresowane


nonsen czy napisalem gdzies ,ze jej chwale pomoca i jej pamagam ?
napisalem ze rozmawiam i wysluchuje - bezinteresownie - nie ma ani jednego slowa o pomocy - jestes i bedziesz hipoktytką chytry

zubr przeciez widzisz komu odpisuje i kogo mialem na mysli umiech

Ps. Lucek - Mirek ma racje - żenada totalna - zlewam cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:23  
Cytuj
CYTAT
Wiesz żubr, nie każdy siedzi na bezrobociu i ma czas klepać calymi dniami bzdety na forum. Filantrop jedynie...

Ja tam nie siedzę na bezrobociu, i nie mam czasu siedzieć cały czas na kompie.
CYTAT
...jej chwale pomoca i jej pamagam ....

Nie rozumiem jak jej nie chwlisz pomocą? O co ci chodziło mozesz wyjaśnić? jakoś na polski to przełożyć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:25  
Cytuj
żubr - tak zerknąłem na twój wpis na początku - i chyba złamałeś regulamin konkursu (miały nie być podawane wyniki cząstkowe umiechumiechumiechumiech). A tak serio - Jersey - pogratulowanie ci, będzie zapewne czysta formalnoscią umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:30  
Cytuj
Tak w ramach ciekawostki.
W ciągu tygodnia (23.11.11 - 1.12.11) postcount :

JerseyShore +339
mirek777 +303

Jak więc widzicie w tabeli wyników z zeszłego tygodnia prowadzi Jersey, ale z nieznaczną przewagą, mirek777 tuż za nim, obydwaj sadzą posty w mniej więcej takim samym tempie.

Więc nie wiem czemu doczepiliście się tylko jednego zawodnika chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:35  
Cytuj
fractalku - dziecino - nie wystarczy zliczyć ile komu postów przybyło. Wpisy muszą spełniać pewne wymagania - a ja nie dbam o spełnianie tych kryteriów. W rzeczywistości myślę że przewaga Jerseya jest duużo większa umiech Liczy się zabawa.umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:39  
Cytuj
Ten jeden zawodnik wybitnie rzuca się w oczy. Pisze, by pisać. Często są to infantylne, głupkowate i zmyślone informacje. Zarzucił mi ostatnio, że na pytanie forumowiczki gdzie można nauczyć się tango, odpowiedziałem w Argentynie. Dziś kolejna forumowiczka zapytała gdzie można zrobić prywatnie USG. Co Dzerzi odpowiedział? "U mnie w domu". Ja przynajmniej powiedziałem prawdę z tą Argentyną...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:39  
Cytuj
Fractal - dokąłdnie, tematy - Polityka i Gospodarka trzymam sie od nich z daleka chytry (troche też w nich brałem udziału)...ja wiem kto z jakiego poziomu startował w dniu ogłoszenia konkursu więc Ci moge na PW napisać pod warunkiem ,że to zachowasz dla siebie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:43  
Cytuj
Pozwól tej dziecinie wierzyć dalej w bajki. umiechumiechumiech Widzisz Jersey - obserwujących i czepiających się jest wielu. Udziału w konkursie brać nie chcą, ale chętnie pokrytykują z boku. Nie rozumieją, że normalne uczestnictwo w forum, to również pisanie króciutkich wpisów. umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:44  
Cytuj
CYTAT
Ten jeden zawodnik wybitnie rzuca się w oczy. Pisze, by pisać. Często są to infantylne, głupkowate i zmyślone informacje. Zarzucił mi ostatnio, że na pytanie forumowiczki gdzie można nauczyć się tango, odpowiedziałem w Argentynie. Dziś kolejna forumowiczka zapytała gdzie można zrobić prywatnie USG. Co Dzerzi odpowiedział? \"U mnie w domu\". Ja przynajmniej powiedziałem prawdę z tą Argentyną...

ciekawe o kim mówisz. Pewnie o mnie smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:45  
Cytuj
Mirek ja to dostrzegam bo widze ,że i Ciebie się czepiają - dlatego popatrz na Lucusia ktory nie wie ,ze temat o USG jest z 26 sierpnia - czyli sprzed konkursu i , ze teraz nie pozowlilbym sobie na taką wypowiedź poniewaz nie zawiera 100 znaków , co nie Lucek szemrany typku , ale ja Cię I Love U całus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »