NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Kara śmierci w Polsce,
Posty: 11788
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 21:05  
Cytuj
Ja nie wiem, po co ten temat został poruszony. Przecież tak między Bogiem a prawdą to pomysł nie przejdzie (i dobrze), a i zwolenników PiS-owi nie przysporzy. Więc po co to? Może zeby tuska postraszyć?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 21:05  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 21:18  
Cytuj
Ciekawe czym ?? Tonący brzytwy się chwyta ... ale takimi krokami raczej sam się pcha pod wodę ...

Co do partii Ziobry ... mogli sobie dać nazwę NajprawszaPrawica i każdy by wiedział kto jest bardziej prawy potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 21:55  
Cytuj
Straszyć Tuska?
Tusk patrzy na te wygłupy i się cieszy, zero i kaczka skaczą sobie do gardeł, wataha wyżyna się sama umiech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
Ja nie wiem, po co ten temat został poruszony. Przecież tak między Bogiem a prawdą to pomysł nie przejdzie (i dobrze), a i zwolenników PiS-owi nie przysporzy. Więc po co to? Może zeby tuska postraszyć?


Jako drugi post napisałem, że to zagranie pisuarów pod publikę.

Straszyć Tuska? Czym? Przecież jak by się okazało, że wola narodu jest taka by przywrócić karę śmierci to Tusk i PO by już tą karę przywrócili.

A Jarek? Jarek miał władzę dwa lata, tak zaostrzał prawo a o karze śmierci zapomniał. Zakłamany idiota.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11788
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 11:12  
Cytuj
Na Węgrzech przed trybunałem stanu wylądował minister spraw wewnętrznych (szpiegostwo na rzecz rosji), minister finansów (działanie na szkodę państwa) i jeszcze trzech innych. Przygotowywany jest wniosek o postawienie byłego premiera przed trybunałem - to samo będzie w Polsce - o ile jeszcze będzie Polska. umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 11:43  
Cytuj
To samo może byś w Polsce już niedługo. Były premier Jarek K. może stanąć przed trybunałem stanu razem ze swoim ministrem sprawiedliwości.

Jarkowi krzyczą że to zamach na opozycję. A nie słyszę by tak mówili Gdy Węgrzy chcą sądzić byłych premierów i ministrów. To tam "byli" nie są w opozycji?


A teraz do tematu.

Jak się ma twoja wypowiedź miriam do głównego tematu?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11788
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 17:39  
Cytuj
tak samo andrzejko - jak kilka twoich i parę od innych forumowiczów.

A wracając do kary śmierci. Temu jestem przeciw, ale jestem za torturowaniem tych, którzy prowadzą po pijanemu i kogoś zabiją, lub zrobią z kogoś kalekę. To samo tyczy się tych którzy prują stóweczkę przez to miasto, wyprzedają przed przejściem - to wszystko potencjalni mordercy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 19:22  
Cytuj
CYTAT
- Benedykt XVI, Jan Paweł II, Katechizm Kościoła Katolickiego i biskupi nauczają jasno – należy wyeliminować karę śmierci, a nie przywracać ją. Przysłowiową kropką nad "i" jest wczorajsza wypowiedź Papieża - napisał w oświadczeniu rzecznik Episkopatu Polski ks. Józef Kloch. Zaapelował też do polityków, by "nie traktowali wybiórczo nauczania papieży i nie kawałkowali wypowiedzi biskupów".
http://www.tvn24.pl/-1,1726408,0,1,episkopat-niech-politycy-nie-kawalkuja-wypowiedzi-biskupow,wiadomosc.html

No to czesc argumentów zwolennicy kary smierci stracili już nie mozna powoływac się na religie. Pozostaja wiec argumenty moze i wynikające z instynktów ale sprzeczne z nauczaniem koscioła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 20:53  
Cytuj
oko za oko zab za zab by sie debile przestraszyli chociaz a jak nie to nie utrzymywalisbysmy zabojcow w wiezieniach zle im tam maja dach nad glowa jedzenie itd nie jesden bezdomny tego niema. zgwalcil to mu fiutka uciac itd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11788
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 21:27  
Cytuj
Prawo Hammurabiego, to szczyt barbarzyństwa. A więźniowei powinni utrzymywac się sami - odmawia pracy - obni zyć przydział żywieniowy o połowę. Chce mieć czyste ubranie - pierze sam. Chce mieć pościel - niech na nią zapracuje. Chce mieć ciepło w zimie - no to najpierw do kopalni - a potem dyżury w kotłowni.... I tak dalej.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »