NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
blueconnect wybór modemu,
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 20:40  
Cytuj
Witam koledzy czy ktos korzysta z uslugi blueconnect w t-mobile?? jaki polecacie modem Huawei?? chodzi mi o te w pendravieumiech Jesli ktos korzysta prosze o opinie i porady jak sie sprawuje sprzet i jak z netam na nimumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 20:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 346
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 20:42  
Cytuj
Wystarczy ci najprostszy huawei e160 kupisz za grosze na allegro

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 20:54  
Cytuj
Ja mam modem USB Huawei E173, modem jest dobrej jakości, nie jest jakiś taki badziewny no i duży plus można podłączyć antene zewnętrzną do niego i wtedy zasieg wzrastaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 22:36  
Cytuj
jezeli chcesz korzystac tylko w stalowej to t-mobile sie nada, ale jezeli mysli sie z tym ruszac to nie polecam, mordowalem sie z ta za przeproszeniem ch...jnia przez 2 lata

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 07:28  
Cytuj
Mi na terenie STW działa extra, chodził też w Nisku, a w Rudniku czy Jarocinie to na EDGE GPRS ale też w miare śmigało ale żeby nie było tak pięknie to na Brandwicy zaraz za mostem już np mi nie chodził na żadnej opcji umiech Warto wziąść sobie na próbe a dopiero podpisywać jakieś umowy bo to co w salonach mówią (że wszędzie działa na umts) niejest adekwatne do danego stanuumiech Tak czy tak nic nie zastąpi kablaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 07:47  
Cytuj
jezeli nie probowalas, to dokladnie wez na probe, w salonie na okulickiego masz mozliwosc pozyczenia na 3 lub jezeli wczesniej uprzedzisz wiecej dni za free ;] jezeli chodzi o ten umts, to jak rozwiazywalem umowe z t-mobile kilka miesiecy temu, to byli na etapie podpisywania jakiejs umowy o wspolpracy w okolicy wiec moze czasem juz tak byc :]
w kazdym razie jezeli potrzebujesz internet do domu, wybierasz t-mobile tak o bo ktos powiedzial, to poczytaj tez o CDMA z orange, ja nadaje z miejsca gdzie wszystkie sieci gsm dawaly dupy, albo nie bylo nic albo maksymalnie w piekna pogode, edge z t-mobile/plusa, tak w tej chwili mam staly radiowy internet szerokopasmowy, dziala praktycznie idealnie, jedyny mankament ze w w razie przekroczenia limitu, musze doladowywac przez konsultanta, gdyz jest to dosyc nowa usluga i nie uporali sie z tym jeszcze z poziomu panelu klienta ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 08:19  
Cytuj
powiem tak czesto duzo sie poruszam i nieraz na moim smartfonie to jednak malo jest net wiec potrzebuje jakis mobilnyumiech a w razie czego zawsze z niego moge zrezygnowac bo nie biore na umowe tylko karte wiec jak bedzie tragicznie to przestane uzytkowacumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 08:40  
Cytuj
a roznicy miedzy huawei e173 z napisem blueconnest a t-mobile to raczej nie ma zadnych procz zmiany loga chybaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2237
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 12:13  
Cytuj
CYTAT
jezeli nie probowalas, to dokladnie wez na probe, w salonie na okulickiego masz mozliwosc pozyczenia na 3 lub jezeli wczesniej uprzedzisz wiecej dni za free ;] jezeli chodzi o ten umts, to jak rozwiazywalem umowe z t-mobile kilka miesiecy temu, to byli na etapie podpisywania jakiejs umowy o wspolpracy w okolicy wiec moze czasem juz tak byc :]
w kazdym razie jezeli potrzebujesz internet do domu, wybierasz t-mobile tak o bo ktos powiedzial, to poczytaj tez o CDMA z orange, ja nadaje z miejsca gdzie wszystkie sieci gsm dawaly dupy, albo nie bylo nic albo maksymalnie w piekna pogode, edge z t-mobile/plusa, tak w tej chwili mam staly radiowy internet szerokopasmowy, dziala praktycznie idealnie, jedyny mankament ze w w razie przekroczenia limitu, musze doladowywac przez konsultanta, gdyz jest to dosyc nowa usluga i nie uporali sie z tym jeszcze z poziomu panelu klienta ;]

Mam takie pytanie ile w linii prostej masz do stalowki ?widzisz miasto wzrokowo czy coś zasłania?

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2237
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 12:16  
Cytuj
CYTAT
powiem tak czesto duzo sie poruszam i nieraz na moim smartfonie to jednak malo jest net wiec potrzebuje jakis mobilnyumiech a w razie czego zawsze z niego moge zrezygnowac bo nie biore na umowe tylko karte wiec jak bedzie tragicznie to przestane uzytkowacumiech


Jesli na karte to lepsza oferta w orange í play.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 12:54  
Cytuj
na temat play slyszalem wiele opini i to nie zbyt dobry wiec nie skorzystam, z orange nie wiem nie dowiaduje sie. mam bardzo duzo uslug w t-mobile i maja przyzwoita oferte dla mnie wiec pozostane przy tej sieci tyle ze teraz musze wybrac jakis modem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 13:23  
Cytuj
CYTAT

Mam takie pytanie ile w linii prostej masz do stalowki ?widzisz miasto wzrokowo czy coś zasłania?

wiktor, raczej zasłania, mam w linii prostej jakies 30 km ;]

a do modemu wracajac to mialem modem hauwei e160g, dzialac dzialal, ale czasami byly zwiechy oprogramowania, konieczne reinstale by wykryl siec, podobno powodem byl systemem vista/7, ile w tym prawdy nie wiem

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2237
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Mam takie pytanie ile w linii prostej masz do stalowki ?widzisz miasto wzrokowo czy coś zasłania?

wiktor, raczej zasłania, mam w linii prostej jakies 30 km ;]

a do modemu wracajac to mialem modem hauwei e160g, dzialac dzialal, ale czasami byly zwiechy oprogramowania, konieczne reinstale by wykryl siec, podobno powodem byl systemem vista/7, ile w tym prawdy nie wiem



tak pytam bo kiedyś czytałem taki temacik przeczytaj z ciekawościjezyk


HSDPA w środku lasu


http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=13647

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2237
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 15:41  
Cytuj
CYTAT
na temat play slyszalem wiele opini i to nie zbyt dobry wiec nie skorzystam, z orange nie wiem nie dowiaduje sie. mam bardzo duzo uslug w t-mobile i maja przyzwoita oferte dla mnie wiec pozostane przy tej sieci tyle ze teraz musze wybrac jakis modem



pierwsze słysze żeby operator dawał indywidualne oferty na karte mi to wygląda że chcą cie wkręcić w abonament

dla porównania

100pln w orange to 6GB transferu a te 100pln do wyglądania na 5miesiecy

w play za 125pln 11GB na 4miesiace a te 125pln tez do wygadania i smsowania


tmobil karta;;Dostęp do Internetu
(HSDPA, UMTS, EDGE, GPRS)

0,03 zł/100 kB

Mega doładowania w Internet na kartę blueconnect: nawet 2GB gratis!

Mega bonusy za doładowania:
- 500 MB za dowolne doładowanie kwotą 25 - 49 zł
- 2 GB za dowolne doładowanie kwotą 50 zł i więcej

mlotek

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 20:29  
Cytuj
a jesli chodzi o te roznicy miedzy huawei e173 z napisem blueconnest a t-mobile to raczej nie ma zadnych procz zmiany loga chybaumiech dobrze rozumiem zebym mial pewnosc czy brac ten z blueconnect czy ten drugiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 22:58  
Cytuj
przypuszczam ze te modemy niewiele sie roznia, ten sam szajs ;]

wiktor - dobry link, szkoda ze stary i zdjec masztu nie widac :] wiem co ten klient czul jak zlapal dobry net w c...ym miejscu :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 16:32  
Cytuj
a co myslicie o huawei E 353umiech??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »