NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Stokrotka, Co myślicie o obsłudze w Stokrotce?
Posty: 2
Dołączył: 27 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:51  
Cytuj
Gdy wchodze do tego sklepu jestem nastawiona na stanie przynajmniej pol godziny w kolejce. jak dobrze pojdzie to na miesnym 20 min a do kasy przy dobrych wiatrach 10min. Najlepsza jest pani kierownik dwa metry 130 kilo zywej wagi i jak wchodzi na sklep to slychac z daleka jej krzyki na pracownikow. jak mozna sie tak na ludziach wyzywac. gdybym ja tam pracowala to by tam inspekcja pracy byla co dzień. jak można tak ludzi traktować. nie lubie wysluchiwac ze kasjerka ktora mnie obsluguje jest "opie**dalana" ze ma zejsc z kasy i do biura manko zaplacic. znacie podobne sytuacje? piszcie bo mi szkoda tych ludzi. Panie sie usmiechają bo mają taki nakaz. nie raz widziałam ze z płaczem z zaplecza wychodziły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 23:35  
Cytuj
Takie czasy, nigdzie nie ma lekko - ludzie są karceni i poniewierani - ale z Twojego punktu widzenia - co Tobie szkodziło zwrócić tej obleśnie grubej kirowniczce uwage ? - np. dlaczego zachowuje sie Pani poniżej krytyki...coś w ten deseń - pracownik sie nie odezwie bo straci prace - a człowiek z zewnątrz nic nie traci a może zyskać sobie uznanie w oczach pracowników ok

Ps. ja bym jej pojechał..chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 23:36  
Cytuj
Nie pierd.l głupot - jestem tam kilka razy w ciągu dnia i nie widziałam ani nie słyszałam czegoś co opisujesz ...no chyba ,że masz coś do pani kierowniczki lub do jej wagi - ogólnie obsługa jest tam bardzo miła (niezależnie od stanowiska) jak na tego typu sklepy .... co do kolejki faktycznie - trzeba czekać jeśli a przeważnie jest czynna tylko jedna kasa na monopolowym

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 11:14  
Cytuj
Jestem tam codziennie i powiedziałbym cos zupełnie przeciwnego - jest dla nich za pobłazliwa. (wspólne papieroski przed sklepem), burdel w sklepie. Stoisko mięsne to olewka i brak uprzejmości (szanowne panie wychodzą na dymka, ( w stroju oczywiście) a potem obsługuja pachnącymi rączkami, i w pachnącym ubraniu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 20:33  
Cytuj
Piszesz że stokrotce ciężko i dużo pracy to zapraszam do innych sieci....Mam znajomych pracujących w stokrotkach i nie narzekają owszem mówią że jest ciężko ale jest lepiej niż w innych marketach.Pracy dużo jak wszędzie ludzi...i mało jeszcze za to że nie powiesz zapraszam ponownie mają kontrole z firm zewnętrznych przychodzą i sprawdzają ,więc nie narzekaj.Możesz zawsze zmienić prace na inną i lepszą w towarzystwie ekipy z castingu modelów i modelek.A tymczasem trzymaj się i powtarzaj sobie aby do emerytury ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »