NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Jaki wybrac telefon do 2000zł ?,
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 21:01  
Cytuj
to akurat wiedziałem Mariusz jezyk

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 21:01  
Cytuj

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 21:06  
Cytuj
CYTAT
Musze przyznac ze bawilem sie iphonem starszym i roznymi samsungami wave monte ace itp i musze powiedziec ze iphone wydawal mi sie lepszy jakosciowo w wykonaniu. Ale ktory tel wybrac to nie mam pojecia. Czytalem sporo artykulow na temat problemow z iphonem 4 ale takze i ostatnio byl artykul ze smartfony z androidem sa bardzo dziurawe.


Mam dylemat podobny do Twojego i wybór padł na HTC Desire Z umiech
Duży ekran, fizyczna klawiatura i wykonanie dość solidne good

Z całej reszty podobał mi się jeszcze SE Xperia Neo V. Ze względu na wytrzymałość baterii i wygląd ale niestety nie mają go jeszcze w Play neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 21:14  
Cytuj
Moja s2 przy standardowym używaniu dzwonienie/coś tak kliknąć coś tam pstryknąć wytrzymuje spokojnie do dwóch dni może inaczej dzień noc i dzień ... i jeszcze jest ze 20% jeśli śmigam po necie gram itp zajadę ją w 3-5 h czyli coś koło osiągów laptopa z lepszą baterią

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 21:17  
Cytuj
Jägermeister ...jesli nie chcesz pobierac aplikacji z marketu to na sieci jest pełno takich stron z ktorych mozna pobierac aplikacje . Wystarczy na google poszukac .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 21:23  
Cytuj
http://tech.wp.pl/kat,1031195,page,5,title,Jaki-smartfon-wybrac-Poradnik-kupujacego-jesienzima-2011,wid,14008936,wiadomosc.html
Też mam ten problem -może w/w link pomoże.
Wg mnie najbardziej odpowiada mi Nokia C 5-00 ma dobrą baterie.
GPS mam, laptopa mam z internetem Plusa to po co jeszcze smartfon?kórego co dzień trzeba ładować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 00:48  
Cytuj
htc wildfire ~ 1 godzina rozmow dziennie, 1/2 smsy w miesiacu ;] trzyma 3-4 dni, bez najmniejszego problemu, telefon nie jest juz nowy, trzymal dluzej, wylaczone wifi i inne cuda

mirek bezproblemowo mozna kupic tele bez bajerow, kupowalem ze 2 lata temu nokie 1202, polecilem znajomemu ze 3 miesiace temu, dostal bez problemu, telefon rewelka, za ok 100 zeta(nowka), otrzymujesz czarno-bialy ekran i ok 12 dni bez ladowania w stanie spoczynku :]

jakies inne aplikacje na telefon polecicie ? facebooki, internet, nawigacja, synchronizacje z kalendarzem itp rozumiem ze czasami trzeba jak nie ma dojscia do kompa, lepsze to niz nic ale generalnie korzystanie z czegokolwiek na ekraniku ~ 3 calowym to porazka ;] jakbym mial grac na telefonie wolalbym sie powiesic chyba, do czego jeszcze mozna to wykorzystac ?
jest do tego jakas niedrogowa nawigacja ? czasami korzystam np z turystycznego garmina i czy znajde podobna aplikacje gdzie moge zaznaczyc punkt, odczyta mi wysokosc npm, oraz poda srednia predkosc w punktach, na dosyc krotkich powiedzmy 30 sekundowych odcinkach ?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 01:05  
Cytuj
Hmm..nie wiem czy dokładnie Ci o to chodzi ale po czesci twoje wymagania spełnia aplikacja Endomondo .
Zapisuje Twoja trase przebyta i mozesz potem zobaczuc ja na mapie wraz z wykresem predkosci i wysokosci . Co prawda apliakcja pobiera mape z internetu ale gdy np stracisz zasieg trasa bedzie zapisywana dalej .
Co do nawigacji to nie weim czy wiesz ze gdy zaktualizujesz sobie google maps na swoim smartfonie bedziesz maial dostep do nawigscji . Co prawda korzysta ona z dostepu do internetu ale nie sa to jakies duze ilosc ppbieranych danych a nawigacja jest bardzo dobra .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »