NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Jaki wybrac telefon do 2000zł ?,
lch
lch
lch
Posty: 94
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd: zza kabla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:23  
Cytuj
Myslałem nad SAMSUNG GALAXY S2 lub Iphone4 ?!nie wiem co wybrać waszym zdaniem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:26  
Cytuj
a masz maca czy PC?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lch
lch
lch
Posty: 94
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd: zza kabla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:28  
Cytuj
CYTAT
a masz maca czy PC?

PC

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:28  
Cytuj
Niedlugo bede mial do sprzedania Nowke Nokie 500 jak bedizesz chcial to sie dogadamygood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lch
lch
lch
Posty: 94
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd: zza kabla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
Niedlugo bede mial do sprzedania Nowke Nokie 500 jak bedizesz chcial to sie dogadamygood

Dzięki wielkie umiech
Ale nie postanowiłem zakupić Samsunga lub Iphona umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:42  
Cytuj
Ich a co sądzisz o BlackBerry ? - niektórzy nie preferują tych telefonów a ja zachwalam BB 9900 i tego Ci polecam chytry
Wyłącznie dotykowych nie preferuje - ponieważ są niefunkcjonalne w obsłudze jedną ręką - przynajmniej dla mnie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:55  
Cytuj
Musze przyznac ze bawilem sie iphonem starszym i roznymi samsungami wave monte ace itp i musze powiedziec ze iphone wydawal mi sie lepszy jakosciowo w wykonaniu. Ale ktory tel wybrac to nie mam pojecia. Czytalem sporo artykulow na temat problemow z iphonem 4 ale takze i ostatnio byl artykul ze smartfony z androidem sa bardzo dziurawe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 23:21  
Cytuj
CYTAT
ostatnio był artykuł ze smartfony z androidem sa bardzo dziurawe.

zapewniam, że PC/windowsy są bardziej dziurawe.

mam Samsunga galaxy S. pierwszą wersję. kupiłem ją, bo jej ekran dzieki zastosowanej matrycy daje najlepsze kolory. matryca w iPhonie również jest wysokiej klasy, ale jest gorsza niż w SGS (ma za to wyższą rozdzielczość).

jeżeli masz zamiar używać telefonu jako nawigacji samochodowej, to weź iPhona. jakiś czas temu wyszła na niego automapa. na samsunga /androida (system operacyjny w samsungu) żadna mapa nie dała mi takiej dokładności, możliwości i łatwości obsługi.

pomimo tego, większość programów użytkowych ma swoje odpowiedniki w obu platformach. android ma widgety na pulpit, których (przynajmniej kiedyś) nie miał iPhone. W Samsungu/Androidzie dodatkowo można zmienić dużo rzeczy przez wgrywanie modyfikacji.

Sam Android jest mocno modyfikowany przez osoby trzecie. wgrywanie nieoficjalnych poprawek, programów czy innych rzeczy które rozwiązują problemy jest cała masa. bez problemu znajdziesz też piracki soft, jeżeli to Cię interesuje.

jakoś wykonania w iPhonów jest chyba lepsza, mniej plastikowa. aczkolwiek SGSa używam na co dzień, a iP miałem w rękach tylko chwilę.

jeżeli nie jesteś fanbojem appla (a nie jesteś bo masz PC), to kup SGS2.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 23:55  
Cytuj
taki mały test wytrzymałości iP i samsunga smiech2 http://www.youtu(...)embedded

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 00:08  
Cytuj
Miałem oba , niespecjalnie godne polecenia , potem była nokia e51 którą niestety utopiłem , teraz mam e6 i ten telefon jak najbardziej polecam .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 00:18  
Cytuj
Ja mam S2 i wszystko fajnie śmiga ... od czasu jak weszła s2 samsung wypuścił już chyba dwa nowe modele ...

jeden to ...

SAMSUNG GALAXY NOTE N7000 z PL

Zastanowiłbym się może nad tym ... w rękach go nie miałem ale wygląda ok umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 00:53  
Cytuj
tak z ciekawosci, to do czego wykorzystujecie swoje smartfony ?;] jakies uzyteczne aplikacje pod androida ? ja czasami otworze pdfa i to wszystko ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 11:10  
Cytuj
Ja głównie używam netu ... czyli tak jak laptopa ... czego używam najczęściej ?? ... GPS ... latarki potluczony ... mam jeszcze z 50 innych które może użyłem raz albo wcale zdegustowany (np. czytnik kodów/porównywanie cen)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 13:26  
Cytuj
To sie wogole nie ma nad czym zastanawiac..bierz Galaxy

Ja uzywam swojego smartfona na androidzie tak jak powyzej el banan . Czyli głownie do korzystanie z internetu..nawigacji samochodowej i rowerowej..czasami jakas gra . Co do aplikacji na androida to aplikacji uzywam roznych..w zaleznosci co mi potrzeba . Niestety mam na swoim smartofonie androida 2.1 tylko wiec mam mozliwosc instalwoania aplikacji tylko na pamiec telefonu a ta jak wiadomo jest ograniczona .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 7 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 17:03  
Cytuj
Zależy do czego potrzebujesz telefon?
Ja od tygodnia mam HTC sensation XL i telefon jest mega! Wyświetlacz, obudowa, oprogramowanie, ... idealnie chodzi!
Lubię duże czytelne wyświetlacze i płynnie działający system, dlatego zmieniam go na nowego Samsunga NOTE umiech duży i plastikowy, ale rewelacyjnie chodzi i ten wyświetlacz! Kupuję tylko dlatego że ułatwi mi pracę (gorzej jak chce się iść na imprezę, wówczas mamy cegłówkę w kieszeni z którą nie potańczymy, ale... coś kosztem czegoś)
Jak chcesz dobry telefon to unikaj Nokii ;)
Kup coś na androidzie.
Jak dla mnie to:
1. HTC - jak dla mnie super telefony
2. apple - jak ma się laptopa apple to jak najbardziej ;)
3. Samsung - dobre, ale plastikowate
4. LG - coraz mocniejszą pozycję ma na rynku!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 17:39  
Cytuj
Jak dla mnie - w tym przedziale cenowym numerem jeden są HTC. Weszli na rynej i od razu go zdobyli porządnymi urządzonkami. Jak ktoś lubi takie małe centra multimedialne, to moim zdaniem lepszego nie ma.

Może mnie kiedyś będzie stać umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 18:40  
Cytuj
Za niecałego tysiąca można mieć Nokie E71 - miałem ten model i to była pierwsza moja komórka w której bateria mi trzymała ponad tydzień - przy codziennym normalnym używaniu ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lch
lch
lch
Posty: 94
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd: zza kabla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:49  
Cytuj
Dziękuje wszystkim za "posty" Wybrałem GALAXY umiech jutro jade odbebrać , w przyszłym tyg. zakupie jeszcze Iphone4 i wg. mnie to będzie najlepsze porównanie umiech Dziekuje za pomoc i pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:56  
Cytuj
Zazdroszcze Ci Galaxy..wypasiony sprzet .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
To sie wogole nie ma nad czym zastanawiac..bierz Galaxy

Ja uzywam swojego smartfona na androidzie tak jak powyzej el banan . Czyli głownie do korzystanie z internetu..nawigacji samochodowej i rowerowej..czasami jakas gra . Co do aplikacji na androida to aplikacji uzywam roznych..w zaleznosci co mi potrzeba . Niestety mam na swoim smartofonie androida 2.1 tylko wiec mam mozliwosc instalwoania aplikacji tylko na pamiec telefonu a ta jak wiadomo jest ograniczona .


Jakiej nawigacji używasz na rower?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lch
lch
lch
Posty: 94
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd: zza kabla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 10:26  
Cytuj
Właśnie dziś zostałem szczesliwym posiadaczem Galaxy s2good
telefon jest MEGA ! ok
Masa możliwości , Wspaniały wyświetlacz , Bardzo lekki (tylko troche mnie ta obudowa wkur**a ,bo jest plastikowa ) ale funkcionalnoscia nadrabia umiech
Znacie może jakieś ciekawe aplikacje na Android'a? nie koniecznie "bezpłatne" chodzi mi o nazwe aplikacji i krótka notka co to jest umiech
Dziekuje raz jeszcze za pomoc umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 10:29  
Cytuj
CYTAT
Myslałem nad SAMSUNG GALAXY S2 lub Iphone4 ?!nie wiem co wybrać waszym zdaniem ?

Z tych dwóch wybrałbym chyba iphona jednak to lepsza firma niż samsung, więc nie powinno być z nim problemów, chociaż znam też użytkowników galaxy s2 i też są bardzo z niego zadowoleni i nie ma z nim problemów. Także porównaj parametry które bardziej ci odpowiadają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 10:42  
Cytuj
Moja znajomość tematu jest znikoma ale dam Ci małą rade ...

Są tu zapewne ludzie którzy znają lepiej temat i mnie poprawią umiech

Ja swoją S2 po dwóch godzinach posiadania zrootowałem (chyba tak to się pisze) a dokładniej koleś to zrobił ... po chwili ściągnął sim locka ... a po godzinie już zdarłem z torrentów pierwszy tysiąc aplikacji/gier/tapet itp... instalujesz ... przeglądasz ... przydatne zostawiasz ogromna część tego to śmieci ale są przydatne np.nagrywane rozmów czego na bank nie znajdziesz na iPhonie ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 11:05  
Cytuj
Powodzonka z nowym sprzetetem i miłego uzytkowania. Mam nadzieję, że niektórym udało sie jakoś ci tutaj doradzić. Ja raczej nie pomogłem - bo na telefonach znam się średnio. umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 11:42  
Cytuj
ich..napisz jakie aplikacje lub gry Cie interesuja napewno Ci cos zaproponuje .
na poczatek moglbys sobie zainstalowac jakis widget pogodowy...jednym z najlepszych bedzie chyba Beautiful Widgets ..bardzo dobrze pokazuje pogode..mnostwo mozliwosci personalizacji i fajnie wyglada .

https://marke(...)Z2V0cyJd

Do monitorowania zuzycie danych internetowych proponuje 3G watchdog
https://marke(...)ZG9nIl0.

przydatna tez bedzie apliakcja Astro File menager

https://marke(...)cm8iXQ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »