NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Adobe Flash Player,
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 13:52  
Cytuj
Witam!
Mam problem z Flash Playerem. Mianowicie firefox pobrał nową wersję (Adobe Flash Player 11.1.102.55) i wszystko się popieprzyło.
Wszystko co działało, przestało działać. Wszystko co korzysta z FP pod firefoxem nie chodzi. GG także widzi, że coś nie halo.
Dodam że pod IE wszystko śmiga.
Próbowałem usunąć wtyczkę, później restart kompa i ponowna instalacja bez ale wszystko na nic.

Dodam że system Windos7 ultimate 64.
Miał ktoś podobny problem?

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 13:52  
Cytuj

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 13:58  
Cytuj
Jedno Ci powiem - nie jesteś z tym sam - też tak mam dokładnie to samo - net mi wieszało 2tygodnie masakra

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 14:02  
Cytuj
Bawiłem się tym kiedyś i po wywaleniu firefoxa przez komputer-->dodaj usun programy i po zainstalowaniu starszej wersji dzialało jakiś czas ale nie za długo później się wkurzyłem i zrobiłem format i system od nowa i jak narazie dzaiała bez problemu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 14:15  
Cytuj
w sumie format jest dobrym rozwiązaniem na ogarnięcie chaosu w kompie, tylko nie bardzo mi się chce robić go raz na miesiąc.
PS
dotychczas nie miałem większych problemów z firefoxem, dopiero dzisiaj coś się popieprzyło i przez tą pieprzoną wtyczką nawet nuta z YouTuba nie idzie.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 14:19  
Cytuj
CYTAT
w sumie format jest dobrym rozwiązaniem na ogarnięcie chaosu w kompie, tylko nie bardzo mi się chce robić go raz na miesiąc.
PS
dotychczas nie miałem większych problemów z firefoxem, dopiero dzisiaj coś się popieprzyło i przez tą pieprzoną wtyczką nawet nuta z YouTuba nie idzie.

Ja do formata już ze 3 miesiace się zbieram ale za dużo mam danych na kompie jak narazie, musze sformatować wszystkie partycje bo taki mam bałagan nawet programy do czyszczenia rejestru nie pomagają. Także muszę kupić paczkę płyt DVD w tesco i zrobić formata. Format czyści całkowicie błędy w rejestrze, dlatego jest to najlepsza forma ale czasem bardzo czasochłonna. Firefox jak złapie błędy w rejestrze to nawet przeinstalowanie na starsza wersje nic nie daje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 14:27  
Cytuj
Nie napisałeś jaką masz wersję Firefoxa? Może aktualizacja do najnowszej 8.0 pomoże...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 14:31  
Cytuj
Dlatego nie ma to jak Opera good
I gg radze zmienić na jakiś inny mniej żrący komunikator.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 15:20  
Cytuj
Bartomix nie wiem ,czy to ma jakiś związek - ale mam lapa i zainstalowałem jakieś 4 miechy temu Windowsa7 od tamtej pory mi się wszystko chrzaniło - z netem - z programami - aż zaczął nawalac dźwięk w lapie - wtedy poszedłem do serwisu poleconego z SM chytry Koles powiedział mi ,że Windows7 zżarł mi cała baterie - która poszła do wymiany - i dodatkowo miesza cos w systemie - nie jestem informatykiem - poprosiłem o zmiane na XP i już nie mam takich problemów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 15:27  
Cytuj
Firefox był 8. cos tam. Był bo już go nie ma.
A tak swoją drogą to faktycznie, kupę lat siedziałem na niezawodnym xpku i nic się tak nie motało. Później przyszła era Visty, ponownie XP, a teraz od pół roku jadę na 7.

Na razie wywaliłem firefoxa, FlashPlayera, i biorę sie za czyszczenie rejestru.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 15:32  
Cytuj
Bartomix mialem identycznie - pierw vista - problemy, windows7 - jeszcze większe problemy chytry
Wróciłem do XP i nie zmieniam - bo szkoda kasy na serwisy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 15:57  
Cytuj
CYTAT
Bartomix nie wiem ,czy to ma jakiś związek - ale mam lapa i zainstalowałem jakieś 4 miechy temu Windowsa7 od tamtej pory mi się wszystko chrzaniło - z netem - z programami - aż zaczął nawalac dźwięk w lapie - wtedy poszedłem do serwisu poleconego z SM chytry Koles powiedział mi ,że Windows7 zżarł mi cała baterie - która poszła do wymiany - i dodatkowo miesza cos w systemie - nie jestem informatykiem - poprosiłem o zmiane na XP i już nie mam takich problemów umiech

to ladny kit ci wcisneli, system nie "zjada" baterii. Poprostu ściągneli z ciebie kase i tyle. A że nie umieli naprawić to musieli na coś zgonić. W win XP też się to zdarza jak zapchasz rejestr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 16:02  
Cytuj
zubr nie wcisneli kitu - poniewaz przed każdym włączeniem laptopa wyskakiwała mi informacja - empty battery - i kiedys lap mi trzymał około 2h bez wtyczki a na windows7 30 min max - więc musiało byc w tym troche prawdy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 16:49  
Cytuj
jersey, pracowałem w serwisie komputerowym więc coś wiem o tym i nie wciskam, kitu. Aby oszczędzać baterie w 7 trzeba dobrze w opcjach ustawić jasność ekranu i oszczędzanie energii.
Owszem xp jest stabilniejszy. Pozatym wszystko zależy od tego jakiego masz laptopa. Im większa matryca tym więcej energii pobiera laptop, od samych "wnętrzności" też wiele zależy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »