NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
chamsko....pl,
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 09:43  
Cytuj
Niestety ja też to zauważyłem, fakt faktem że mało kto korzysta z wyszukiwarki i tematy się powtarzają ale to nie powód żeby od razu kogoś wyzywać itd. popracujemy nad tym i mam nadzieję że forum na tym zyska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 09:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 09:58  
Cytuj
jakie chamsko ? :] na innych forach wiekszych, za zakladanie tematow z dupy sa ostrzezezenia jest to zadanie dla moderatora, ale zanim moderator zdazy wbic ostrzezenie 10 uzytkownikow pisze, myslenie nie boli, uzyj wyszukiwarki forumowej, uzyj google, temat juz byl, powod prozaiczny, ludzie chca miec porzadek, tu moderator tego nie robi bo od razu zarzuca mu sie stronniczosc i chamstwo, wiec tyle dobrego ze przynajmniej znajduja sie uzytkownicy ktorzy takie cus napisza ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 10:35  
Cytuj
CYTAT
jakie chamsko ? :] na innych forach wiekszych, za zakladanie tematow z dupy sa ostrzezezenia jest to zadanie dla moderatora, ale zanim moderator zdazy wbic ostrzezenie 10 uzytkownikow pisze, myslenie nie boli, uzyj wyszukiwarki forumowej, uzyj google, temat juz byl, powod prozaiczny, ludzie chca miec porzadek, tu moderator tego nie robi bo od razu zarzuca mu sie stronniczosc i chamstwo, wiec tyle dobrego ze przynajmniej znajduja sie uzytkownicy ktorzy takie cus napisza ;]

Niestety tu nie ma upomnień,ostrzeżeń (pewnie chodzi ci o coś takiego jak elektroda). Owszem jestem za wprowadzeniem takiego czegoś, ale nie ja o tym decyduję. A moderator nie siedzi non-stop na forum więc też musi mieć trochę czasu aby prześledzić tematy. Dobrą opcją było by również wprowadzenie możliwości zgłoszenia przez innego użytkownika naruszenia regulaminu. Wtedy ktoś zgłasza że np. ten temat już był i ja dostaję takie info na PW więc się tym od razu zajmę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 10:47  
Cytuj
Tyle ,że w tym temacie nie zostały przytoczone przez autorkę konkretne argumenty - chamstwa na forum - można łatwo sprawdzić czym sie poirytowała i dlaczego założyła ten temat chytry
Chamstwem są obelgi pod czyimś adresem - tak jak to było ostatnio na forum gdy się wyzywano i jeden, drugiego straszył prokuraturą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 10:54  
Cytuj
CYTAT
Niestety tu nie ma upomnień,ostrzeżeń (pewnie chodzi ci o coś takiego jak elektroda). Owszem jestem za wprowadzeniem takiego czegoś, ale nie ja o tym decyduję.



:szok: :szok: :szok: Jak to nie ma ??? :szok: :szok: :szok: no gdybys chciał troszkę pomysleć mlotek i jak ja pójść na łatwiznę chytry to wystarczy ,że edytujesz posta i piszesz ostrzeżenie sam mlotek raz drugi itd. a jak się wkurzysz na kogoś to zgłoś wyżej cool girl o co kaman i co kto nabroił to się rozważy jezyk i może zbanuje za kare na tydzień dwa ( jeśli nie masz opcji zbanowania ) tego ktosia chytry .... ja tak robiłam i był spokój chyba zarumieniony


CYTAT
A moderator nie siedzi non-stop na forum więc też musi mieć trochę czasu aby prześledzić tematy.


ok Tu masz całkowitą rację good


CYTAT
Dobrą opcją było by również wprowadzenie możliwości zgłoszenia przez innego użytkownika naruszenia regulaminu. Wtedy ktoś zgłasza że np. ten temat już był i ja dostaję takie info na PW więc się tym od razu zajmę.


Takową opcję wierz mi każdy ma i z pewnością gdyby chciał to by do Ciebie napisał,że ma problem cool girl

No na marginesie dodam ,że już jestem i przyjmuję skargi i zażalenia tradycyjnie na P.W chytry ....

Oczywiście wszystkich pozdrawiam cieplutko

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 11:06  
Cytuj
Opcję mamy, ale nie zawsze bierzecie to pod uwagę. Czasami, nawet nie raczycie odpisac dlaczego nie zareagowaliście na to, czy inne zgłoszenie. No i moderatórów wybieracie, .... (bez komentarza)

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
Dobrą opcją było by również wprowadzenie możliwości zgłoszenia przez innego użytkownika naruszenia regulaminu. Wtedy ktoś zgłasza że np. ten temat już był i ja dostaję takie info na PW więc się tym od razu zajmę.


Takową opcję wierz mi każdy ma i z pewnością gdyby chciał to by do Ciebie napisał,że ma problem cool girl

No na marginesie dodam ,że już jestem i przyjmuję skargi i zażalenia tradycyjnie na P.W chytry ....

Oczywiście wszystkich pozdrawiam cieplutko

No tak ale musi szukać mnie w jakimś temacie i pisać mi na PW a chodziło mi o taką opcję że w każdym temacie jest opcja do kliknięcia o zgłoszenie naruszenia zasad, coś jak na elektrodzie czy aukcjach allegro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 11:10  
Cytuj
CYTAT
Opcję mamy, ale nie zawsze bierzecie to pod uwagę. Czasami, nawet nie raczycie odpisac dlaczego nie zareagowaliście na to, czy inne zgłoszenie. No i moderatórów wybieracie, .... (bez komentarza)


cool girl OOO przepraszam ja zawsze odpisuję każdemu więc ... chytry




CYTAT
No tak ale musi szukać mnie w jakimś temacie i pisać mi na PW a chodziło mi o taką opcję że w każdym temacie jest opcja do kliknięcia o zgłoszenie naruszenia zasad, coś jak na elektrodzie czy aukcjach allegro.


:szok: Jestem zmuszona ponownie przyznać Ci rację ok

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 11:38  
Cytuj
CYTAT
aha i jeszcze jedno może wprowadźcie jeden kolor dla moderatorów zastrzegając go w regulaminie



good Czerwony ? cool girl chytry

Co do reszty wiem jak jest i jak ludzie potrafią 'jeździć' bo z reszta co piszesz tj propozycje itd co chcesz,jak to widzisz itd. to masz chyba mejla,gg czy fona jak wolisz ...Dziwię się ,że temat niedogadania się pomiędzy modami a zarządem musi być tu zaś poruszany ,bo nie macie jasno określonych obowiązków i dostosowania opcji Waszego pulpitu :szok: ... Chwile mnie nie było ale coś czuje,że musze nad Wami przejąć opiekę chytry ... wtedy zdecydujesz czy idziesz na warunki czy wolisz śmigać bez plakietki cool girl hahaha ... Jak Was tu 'robiono' mnie niestety nie było sciana sciana sciana a może i dzięki bogu jezyk ... musze nadrobić zaległości ...

Jak wy tu moderujecie to normalnie nie ogarniam sciana nikt nic nie wie o swoich obowiązkach sciana normalnie nie ogarniam ludzie i to trzeba zmienić !


A co do stronniczości - trzeba nauczyć się cierpliwości do niektórych wypowiedzi i każdego traktować wg. własnego sumienia ...ktoś Cie z tego rozliczy nie bój dupci chytry .. tu nie ma kolegów i koleżanek - tu są forumowicze a każdy z nich ma taki sam regulamin .... Zawsze możesz napisać oczywiście co myślisz na dany temat ale na dany temat - najlepiej to prostu nie wdawać się w dyskusje z dziećmi neo chytry ... oni też są fajni i potrzebni na swój sposób jezyk

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 11:46  
Cytuj
CYTAT


ps. aha i jeszcze jedno może wprowadźcie jeden kolor dla moderatorów zastrzegając go w regulaminie umiech

Kolor którym posty powinny być moderowane to czerwony, tak było przynajmniej ustalone, albo tak mi się przynajmniej wydaje.

Anulka, owszem przydałby się jakiś regulamin modów, bo takiego czegoś nie ma i każdy robi co chce. Nawet nie wiadomo ilu jest modów. Stawiając się w roli zwykłego forumowicza, to też wolałbym najechać na gościa w temacie niż szukać kontaktu do moda aby to zgłosić. Kontakt do modów powinien być ogólno dostępny albo tak jak mówię trzeba by dodać taki guzik zgłaszający naruszenia do nas

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 11:56  
Cytuj
co chytry A ja myśle ,że przydało by się spotkanie intengracyjne Srednio od wieczora do rana - jak się wykłócimy ze sobą co komu i jak to podzielić to zejdzie chytry ale najprostsze rozwiązanie jak dla mnie - raz coś ustalić i amen a nie pitolić przez fona i nabijać r-k czy pisać poematy mejlem sciana mlotek ... potem możemy już towarzysko sobie ognicho zrobić hahaha bo najpierw koniecznie integracja - wstyd przyznać ale sama nie wiem ilu jest i kto jest modem ...nie wspomnę,że Was nie znam chytry

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
co chytry A ja myśle ,że przydało by się spotkanie intengracyjne Srednio od wieczora do rana - jak się wykłócimy ze sobą co komu i jak to podzielić to zejdzie chytry ale najprostsze rozwiązanie jak dla mnie - raz coś ustalić i amen a nie pitolić przez fona i nabijać r-k czy pisać poematy mejlem sciana mlotek ... potem możemy już towarzysko sobie ognicho zrobić hahaha bo najpierw koniecznie integracja - wstyd przyznać ale sama nie wiem ilu jest i kto jest modem ...nie wspomnę,że Was nie znam chytry

no niestety ale chyba nikt się nie zna, a więc jest to trochę nie tak i stąd się biorą pewnie niektóre niedociągnięcia, nieporozumienia itd. Można by podzielić modów, każdy miałby swoje działy do moderowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 12:32  
Cytuj
A jaki sens jest was dzielić działami/tamatyką co
Przecież i tak łazicie po wszystkich tematach i kto pierwszy ten lepszy - zareaguje natychmiastowo - a gdy któregoś z was nie będzie np. przez tydzień to trzebaby było tyle czekać na cenzure lub zamknięcie tematu chytry bo nikt inny by za was tego nie zrobił...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 12:36  
Cytuj
CYTAT
A jaki sens jest was dzielić działami/tamatyką co
Przecież i tak łazicie po wszystkich tematach i kto pierwszy ten lepszy - zareaguje natychmiastowo - a gdy któregoś z was nie będzie np. przez tydzień to trzebaby było tyle czekać na cenzure lub zamknięcie tematu chytry bo nikt inny by za was tego nie zrobił...

Dłuższe nieobecności się zgłasza więc ktoś miałby zastępstwo. A pozatym dane działy miało by np. dwóch modów więc albo jeden albo drugi by był.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
A jaki sens jest was dzielić działami/tamatyką
Przecież i tak łazicie po wszystkich tematach i kto pierwszy ten lepszy - zareaguje natychmiastowo - a gdy któregoś z was nie będzie np. przez tydzień to trzebaby było tyle czekać na cenzure lub zamknięcie tematu bo nikt inny by za was tego nie zrobił...




...no niby każdy łazi ale jednak się wszyscy plątaja a co do urlopu to może znajdzie się ktoś np. Ty ( czytaj - na przykład )
kto się troszkę zna i kuma tu co nieco chytry jak my cool girl i chciały być np modem w lipcu...a lbo pod telefonem w miarę możliwości wiadomo chytry ktoś chętny chytry i dostałby może etykietke 'zastępowy' cool girl hahahaha ....zresztą połazimy tu i tam i pójdziemy nie bój się nic good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 17:29  
Cytuj
Najlepszym numerem było wyedytowanie w moim wpisie przez jacka stwierdzenia, że homoseksulalizm to zboczenie (wpisał mi, że podaję nieprawdziwe informacje, czy coś takiego).

To już była cenzura na maksa w najbardziej żałosnym wydaniu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 17:49  
Cytuj
Anulka a zarząd i moderatorzy - odwalają swoją robote na SM charytatywnie ?chytry
Ok, możemy sie tak umówic ,że jak pójdziesz na "urlop" to moge za Ciebie sie pobawic w moderatora cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 18:02  
Cytuj
CYTAT
Anulka a zarząd i moderatorzy - odwalają swoją robote na SM charytatywnie ?chytry
Ok, możemy sie tak umówic ,że jak pójdziesz na \"urlop\" to moge za Ciebie sie pobawic w moderatora cool


A czy myślałeś że ktoś za to płaci modom?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 18:02  
Cytuj
Jersey - z tego co wiem - bycie modem to hobby - kasy z tego niema. I dobrze - bo za moderatorowanie w takim stylu, na pewno żadne pieniądze się należeć nie powinny.

Ale próbuj Jersey - kto wie, może niedługo zobaczymy cię w roli moda?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 18:05  
Cytuj
Mirek ja nie robie niczego za free chytry
Myślałem ,że wyróżnieni forumowicze mają z tego jakies profity jeżeli nie $ to chociaż cukierki...cokolwiek...cóż zostaje podziwiać ludzi robiących to dla idei ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 18:16  
Cytuj
No to widzisz. umiech Czyli bycie modem , to nie twoja pasja czy ambicja. umiech Moim zdaniem, obecnie nagrodą za "trud" dla niektóych modów na tym foum jest możliwość bezkarnego dokuczania i prześladowania tych użytkowników, których niecierpią.

Tak to przynajmniej z boku wygląda.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 18:19  
Cytuj
Każdy robi co lubi - nie ma co dyskutowac.
Zastanawia mnie jednak kto wybiera modów - zarząd ? i dlaczego konkretne osoby - za ilość postów, postawe na forum ? chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 18:19  
Cytuj
Ja to robię bo lubie, kasy nikt z tego nie ma, a przez spory ruch serwer zasuwa na granicy wytrzymałości.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 18:59  
Cytuj
Skoro jest tak dobrze, to czemu ciągle musicie się reklamowac w innych mediach? Przecierz cały ten ruch powodujemy my - forumowicze umiechumiechumiechumiechumiechumiech

Odpowiem wam. Tu przychodzę rozerwać się na forum. Wiadomości czytam z innego portalu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
Ja to robię bo lubie, kasy nikt z tego nie ma, a przez spory ruch serwer zasuwa na granicy wytrzymałości.

Dobra, dobra administratorze, członku zarządu. Bujać to my, nie nas :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »