NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Znalazłam pieska,
Posty: 18
Dołączył: 19 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 13:35  
Cytuj
W piątek znalazłam w okolicach ul. poniatowskiego koło lidla pieska,kilku miesięcznego ,średniej wielkości ,koloru biszkoptowego.Piesek napewno komuś zginął ,bo jest zadbany , i nauczony czystości .Właściciela ,lub osobe kora będzie się chciała nim zająć prosze o kontakt 609 636 289.Piesek nie może u mnie zostać już dłużej .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 13:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 14:56  
Cytuj
Ale szczęście Cię spotkało smiech2 Mi kiedyś podrzucili 2 i też miałam ogromny problem. W UM powiedzieli, że nie pomogą mi i najlepiej podrzucić komuś innemu umiech Jest bardzo dużo psów a idioci dalej rozmnażają - powinny być kary. Psy powinno się kupować tylko i wyłącznie w legalnych hodowlach!!! Właściciele psów rasowych nie wiem czy wiecie, że nie wolno dopuszczać psa, suki do jakiegoś kundla lub rasowca by krzyżować rasę!! Jest to karane i wyszczególnione w regulaminie ZK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 18:53  
Cytuj
Podepnę się do tematu, żeby nie tworzyć nowego. Czy komuś przypadkiem nie zginął duży czarny pies z jaśniejszymi łapami w ciapki? Pies jest łagodny i wygląda, a właściwie to zachowuje się jak młody pies. Był głodny bo zjadł paczkę chappi prawie z workiem. Pies kręcił się w okolicy Stokrotki, nie agresywny do innych psów, raczej chętny do zabawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 19:13  
Cytuj
Tez widziałam tego psa w okolicach UM a później kolo 8. Wygląda jakby go ktoś wyrzucił, bo podbiega do każdego, jak i do samochodów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »