NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
01-01-2012 paliwo po 6 zł,
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 19:06  
Cytuj
szczerze wole prawosławnych, ateistów niz zydów nie mam nic do wyznania tylko do nacji... masz racje ci co nie poszli nie maja prawa teraz zabierac głosu, mysle ze podobnie myslimy i gdzies tam daleko mamy wspolny mianownik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 19:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 19:51  
Cytuj
Co do paliw, to mam pytanie.
Czy jest sens jechać dużym samochodem mam tu na myśli ciężarówkę z dospawanym zbiornikiem na Ukrainę po rope? ze Stalowej do granicy jest jakies 140km w sumie to nie dużo a zaraz za granicą kupiłby ropke o polowe taniej niż u nas słyszałem a raczej wiem bo sam miałem kontakt z typem co mi przywoził.
Opłaca się to o czym pisze? jakby tak przywiózł z 200l

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 20:07  
Cytuj
CYTAT
Co do paliw, to mam pytanie.
Czy jest sens jechać dużym samochodem mam tu na myśli ciężarówkę z dospawanym zbiornikiem na Ukrainę po rope? ze Stalowej do granicy jest jakies 140km w sumie to nie dużo a zaraz za granicą kupiłby ropke o polowe taniej niż u nas słyszałem a raczej wiem bo sam miałem kontakt z typem co mi przywoził.
Opłaca się to o czym pisze? jakby tak przywiózł z 200l

Co to jest 200 litrow ? zalejesz ciagnik, to padlo tdi i masz po paliwie :] dospawac nie można nic, jak zlapia to z buta wrocisz ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 20:22  
Cytuj
Często kupowałem właśnie po 200l ruskiej i starczało mi na sporą chwile i nie zalewałem tylko TDI ale tez D4D.
Ciągnik możesz zalać sobie sam BIO i pojechać na niedzielną mszę o ile masz kabine umiech (chyba że nie chodzisz do kościoła)

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 20:35  
Cytuj
Stefan kontrolują jak cholera i odpada drugi zbiornik. skołuj kogos ze starym paskiem tdi tam jest korek w baku paliwa.
Jedziesz z przyczepką w 4 osoby i najpierw jedziesz ty: wolno ci zalać bak plus 10 litrów - spuszczacie w beczke realnie 80 litrów i jedzie kolega bo ty tego dnia juz nie możesz.
Realnie można w ten sposób skombinowac koło 300 litrów - sprzedjesz 100 i zwróciło ci się ale jeden kierowca przejeżdza dziennie raz o tym pamiętaj i polecam jechać dalej niż 4 kilometry bo czesto diesel lepszej jakości i tanszy jest np 2-3 kilometry dalej.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 21:02  
Cytuj
Całkiem nieźle by było..
Tylko skąd tu kogoś ze starym passkiem wytrzasnąć smiech2
Musowo kombinować jakoś przy tych cenach yh..

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11788
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 21:50  
Cytuj
Słuszałem kiedyś o przywożeniu paliwa na przykład z Ukrainy. Urwało się to jakieś dwa lata temu - kiedy ktoś w rządzie się połapał. Dogadali się z ukraińskimi służbami celnymi, w prowadzili limity i po ptakach.

Ewidentnie chodzi o to, żeby Państwo jak najwięcej zarobiło na nas.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 23:05  
Cytuj
CYTAT
Często kupowałem właśnie po 200l ruskiej i starczało mi na sporą chwile i nie zalewałem tylko TDI ale tez D4D.
Ciągnik możesz zalać sobie sam BIO i pojechać na niedzielną mszę o ile masz kabine umiech (chyba że nie chodzisz do kościoła)

nie rozumiem czesci z ciagnikiem :] mozesz glupiemu wyjasnic jak to sie ma do tego co napisalem wczesniej ?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 06:24  
Cytuj
Sam wyskoczyłeś do mnie z ciągnikiem tak jakbym pisał że potrzebuję ropy do ciągnika a nie do samochodu... umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
Sam wyskoczyłeś do mnie z ciągnikiem tak jakbym pisał że potrzebuję ropy do ciągnika a nie do samochodu... umiech

sam wczesniej pisales o swoim ciagniku, a teraz wkurwiasz sie ze o nim wspominam ? :], nie napisales ze do niego ci nie trzeba wiec nie wykluczylem :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »