NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Labrador Opinie,
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 08:05  
Cytuj
Jestem właścicielką Labradora retrivera uśmiech
Uwielbiam Go oraz Moja rodzina jak i sąsiedziuśmiech
Nie szczeka, nie wzbudza w sobie żadnej agresji( bo z tego co wiem to są i takie przypadki), łagodny, Uwielbia dziecijezyk, bardzo szybko nauczył się wielu komend

wiadomo jak był szczeniakiem dokonał wielu zniszczeń smiech2 ale mu wybaczyłamuśmiech

Uwielbia wodę w każdej postaci hehehe uśmiech najlepiej to by się razem ze mną kąpał smiech2

smiech2


Jedyny minus to że się leni, ale to jak każdy pies jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 08:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 22:29  
Cytuj
ja też mam labradora ma rok i jest też spokojny i dużo umie i rozumie!mało szczeka okte psy takie są!!a fakt że się leni okropne ale nadrabia oczkami piękne co?napisz jeszcze coś o swoim nara

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2011r. 09:24  
Cytuj
To że nie potraficie iść razem Jula na smyczy to jedno. Psa też trzeba umieć prowadzić na niej. Łapiesz go od góry tak aby obroże/kolczatke miał na szyje a nie gdzieś na barkach ze tak się wyrażę ponieważ w ten sposób nie dajesz psu siły na to żeby ciągnął Cie za sobą. On musi czuć to co ma na szyi i w razie czego ja będzie ciągnął to już na pewno nie z taką siłą jak by był na luźnej smycz krótko trzymany. Oglądnij sobie Cesara to na pewno zrozumiesz o co chodzi i jak to powinno prawidłowo wyglądać. A po drugie to jeśli ma podwórko go biegania u Ciebie w domu to nie spodziewaj się cudów że będzie potulnie od razu chodził na smyczy. Są to psy bardzo aktywne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »