NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Palikot chce legalizacji prostytucji;/, co sądzicie?
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
A jeżeli spędzisz noc z dziewczyna która wygląda na 20 i tak Ci powiedziała a na zajutrz okazuje się ,że ma 15 i jesteś posądzony o gwałt na nieletniej chytry


Tak, wtedy będzie można oskarżyć mnie o gwałt.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 19:38  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 19:39  
Cytuj
Nie spamuj.

Jersey - bazuję na materiałach sprzed wielu lat. Zeznania trzynastolatki i ich analiza psychologiczna były jednoznaczne.
Pedofil- to pedofil. Nie ma przyzwolenia, bo to było dawno, bo to artysta - a tacy potrzebuja "nietypowego" źródła natchnienia.

Po co kastracja, więzienie. Są prostsze metody.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 19:41  
Cytuj
miriam masz odwagę określić adresata swoich słów?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 19:45  
Cytuj
mirek777 ja rozważam to z innej perspektywy to czy jest pedofilem czy nie i czy powinien za to bęknąc to już nie moja działka - obojętne. Zastanawiam się nad sytuacja która napisałem do Andrzeja - w takiej sytuacji jak opisałem co mogłoby mnie uwiewinnic - np gdybym nagrał to gdy mi mówi np ,że ma 20 laty i jest pełnoletnia , tez bym był winnym ? - gdybym jej nawet sprawdzil dowód i pokazałby fałszywy z ktorego wynika ,że ma 20 lat - tez byłbym winny ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
mirek777 ja rozważam to z innej perspektywy to czy jest pedofilem czy nie i czy powinien za to bęknąc to już nie moja działka - obojętne. Zastanawiam się nad sytuacja która napisałem do Andrzeja - w takiej sytuacji jak opisałem co mogłoby mnie uwiewinnic - np gdybym nagrał to gdy mi mówi np ,że ma 20 laty i jest pełnoletnia , tez bym był winnym ? - gdybym jej nawet sprawdzil dowód i pokazałby fałszywy z ktorego wynika ,że ma 20 lat - tez byłbym winny ?


Gdybyś udowodnił, że cię oszukała to miał byś szansę na uniewinnienie. Wszystko w rękach sędziego.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 19:47  
Cytuj
Jeśli dobrze pamiętam, to jeśli dziewczyna ma skończone piętnaście lat, to nie ma problemu pedofilii. Niewiedza nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Musiałbyś mieć nagranie jak cię wkręca, że jest starsza.

andrzejko - mylisz odwagę (lub jej brak) z mądrym podejściem do pewnych spraw.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
Jeśli dobrze pamiętam, to jeśli dziewczyna ma skończone piętnaście lat, to nie ma problemu pedofilii. Niewiedza nie jest żadnym usprawiedliwieniem.

andrzejko - mylisz odwagę (lub jej brak) z mądrym podejściem do pewnych spraw.


CYTAT
Ja swoje poglądy mam od bardzo dawna. Zanim wogóle powstał ten "portal". Nie obchodzi mnie co proponuje człowiek walczący z moją wiarą, zakłamany szambiarz, odmoralniony bezczelny antypolak.


On ma za zadanie wyplenić z Polaków jakiekolwiek wartości.


Chodzi mi o te słowa. Do kogo je kierowałeś?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 19:58  
Cytuj
Nie martw się - na pewno nie do ciebie. Gdybym chciał cię obrazić, użyłbym wykwintniejszych i bardziej obrazowych epitetów.

Ty, i twoje poczynania, poglądy, są mi całkowicie obojetne.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 20:00  
Cytuj
Mimo wszystko, widzę że nie masz cywilnej odwagi by określić autora swych słów. Mięczak jesteś i tyle.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 20:04  
Cytuj
Takie prostackie podbieranie to nie ze mną andrzejko.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
Takie prostackie podbieranie to nie ze mną andrzejko.

Może i prostackie. Nie zmienia to faktu, że odwagi ci brak. Mięczak jesteś i tyle.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 20:45  
Cytuj
Panowie pooglądajcie "Taniec z Gwiazdami" (finał) lub inną chałkę ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 21:23  
Cytuj
Mirko

Reszta nie nadaje się do czytania ...

el.B...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 21:50  
Cytuj
Brak związku z tematem

el.B...


A, tu cię mam. Tu boli. Od tego jesteś bananiku żeby likwidować niewygodne wypowiedzi.

Istnieje opcja zmień nie spamuj

el.B...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 00:02  
Cytuj
Niewygodne ?? dla kogo ?? prywatna ocena tej czy innej osoby to ma być niewygodne ??co (zawsze możesz wysłać tej czy innej osobie P.W.) Jestem od tego żeby usuwać te które usunąłem umiech tak Twoją jak i tą o Rydzyku

ps.Nie musisz odpisywać ok ostatnią też powinienem usunąć nie edytować ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 06:46  
Cytuj
Miałeś czas na płacze w innym temacie

Brak związku z tematem

el.B...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 06:59  
Cytuj
Brak związku z tematem

el.B...

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 07:41  
Cytuj
Mam pytanie:
Jak to jest-Seks można uprawiać z osobą która ukończyła lat 15 ,a pokazywać filmy o treści erotycznej po ukończeniu przez nią 18 lat?

Czy jest tu jakiś sens ,bo logiki z pewnością nie ma.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 07:45  
Cytuj
Wg. mnie sex można uprawiać z osobą pełnoletnią a nie z taką co skończyła 15 lat. Ale mogę się mylić. Tak czy inaczej 16 latki mnie nie kręcą i z taka nie poszedł bym do łóżka.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 07:51  
Cytuj
Moim zdaniem nie można uprawiac sexu z 15-latką, tylko z osoba pełnoletnią czyli 18-stką.
Wiem ,że to skrajne ale ciekawi mnie - nie interesuje się szerzej tematem a chciałbym poznac odpowiedź - 14 latek mający stosunek z 13 latką - kim jest i czy będzie winny, karany ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 08:29  
Cytuj
chłopaki odbiegacie od tematu, żeby trochę rozjaśnić problem- pełnoletniośc to nie dojrzałość; człowiek w różnych etapach swojego zycia osiąga dojrzałośc emocjonalną, morfologiczną, płciową, rozrodczą,moralną, psychiczną, fizjologiczna, umysłową- tu kolejność przypadkowa; wy sprowadzacie to tylko do tego czy kobieta ma dowód osobisty albo cycki....shame on you!

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 08:36  
Cytuj
Chodzi o to,że seks z osobą poniżej lat 15-tu,nawet za jej zgodą jest ścigany karnie.
Odpowiedzialności może uniknąć jedynie nieletni poniżej 13 lat.
Czyli prostytutką,pracującą na własny rachunek może być 16-latka.
Umożliwianie natomiast jej uprawiania seksu jest karalne gdyż jest to tzw.sutenerstwo.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 08:37  
Cytuj
ilumi ja do tego nie sprowadzam umyślnie, bez celu - chodzi mi bardziej o kwestie prawne a mniej moralne i etyczne chytry ale to wynika tylko z hipotetycznych sytuacji które można założyć - w sensie nieletni z nieletnią...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 09:13  
Cytuj
zaraz podasz w takim razie przykład dwóch trzylatków bawiących się "siusiakami"?umiechpodpowiem iż nie jest to karalne;)

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 09:33  
Cytuj
ilumi nie zrozumiałaś mnie tak jak jusek który to dał mi właściwą odpowiedź na moje zapytanie - a Twoje porównanie do 3 latków jest zbyt "dziecinne" umiech
Ponieważ ciekawił mnie fakt posiadania dziecka przez 13-latka w Wielkiej Brytani - który miał stosunek z 15-latką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »