NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Palikot chce legalizacji prostytucji;/, co sądzicie?
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2011r. 13:49  
Cytuj
mirek777

nienawiscia do kleru ja ???? jezyk hahaha
a chocby nawet to czyja to wina ?
moja ?
ja nie gwalce, malych dzieci (bezkarnie!!!! mać !!!,
nie okradam staruszkow z ostatnieko grosza renty, emerytury !
nie jezdze mercedesem klasy E!

mirek777
mozna by zalegalozowac wszystko
tylko odpowiednia instrukcja obslugi by sie przydala wg standardu UE
co By po pierwszym strzale w zyle złotego nie zaliczyc jezyk
ehhhh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2011r. 13:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2011r. 15:36  
Cytuj
Pituch - wierz mi - nie lubię księży. Zbyt mało teraz robią, żeby być z ludźmi. Prawdziwe duszpasterstwo gdzieś zanikło. Kazania są na odwal, myślę że oni sami przeżywają kryzys - a mają być naszymi przewodnikami przez życie.

Ale wiem, też, że środowiska palikotowe i postkomunistyczne bardzo starają się przyszyć im łatkę pedofili, manipulantów itd. A wiem, że jest to niesprawiedliwe. To są sprawy marginalne.

Nie wrzucaj kogoś do wspólnego worka, jaeśli sam nie chcesz kiedyś zostać potraktowany w ten krzywdzący sposób.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2011r. 16:06  
Cytuj
mirek777
ja nie wrzucam oni sami sie wrzucili
"mafia" nikt nie chce ponieśc odpowiedzialności....
cos w stylu jeden za wszystkich wszyscy za jednego i jak ich tu nie wrzucic do jednego wora ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2011r. 17:16  
Cytuj
Bo to niesprawiedliwe. Słynna sprawa biskupa, który molestował kleryków (Paetz ?) - klerykom którzy zaczeli o tym mówić do prasy, zabroniono powołując się na nakaz posłuszeństwa księzy wobec biskupów którym podlegają. A teraz antyprzykład. Pewien młody kapelan wojskowy, realizujący swe powołanie na WAT-cie, spędzał noc hotelu, mając za sąsiada Sławoj-Głódzia - ten drugi się oczywiście spił i zaczęły się nocne śpiewy. Młody kapelan wszedł do jego pokoju i go zje.....chał. Za karę został wysłany do Bośni, gdy tam trwał jeszcze konflikt.

Księża są różni. Nakaz posłuszeństwa w celu wymuszenia milczenia jest chory.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2011r. 19:20  
Cytuj
co jest nie sprawiedliwe
1 zdanie i mi cisnienie podniosles !!!
kto k..a ustanawia sprawiedliwosc
panstwo kosciol czlowiek ? sumienie ?


Księża są różni.
jak to k...a sa rozni to k..a czemu pchaja sie do tego samego wora jak wspomniales ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5012
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2011r. 19:37  
Cytuj
Spokojnie, po co te nerwy. Połowa moich znajomych nie chodzi do kościoła bo ma dość fałszu, obłudy czy polityki. Mieszkam dosyć blisko Iglo i prawie wszyscy sąsiedzi idą w kierunku klasztoru ( 2 razy dalej ) bo chcą się pomodlić a nie politykować. To samo w farze rozwadowskiej jest proboszcz kiepski to ludzie idą do klasztoru bo on stał sie ostoją normalnej mszy.

A wracając do tematu za granicą leci spora kasa z prostytucji do budżetu czemu nie u nas

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2011r. 19:44  
Cytuj
Jacek85 to taki ktoś, który popiera legalizację prostytucji i ma wiele do powiedzenia na temat kościoła, do którego macie chodzić lub do innego. Znawca wie nawet, który proboszcz jest kiepski, a który nie. Śmiech na sali. sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5012
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2011r. 20:07  
Cytuj
Jestem za zalegalizowaniem tego z czego korzysta masa ludzi, a kasa idzie w szara strefe. Skoro tyle osób pali maryske czy korzysta z usług pań / panów to czemu nie brac z tego kasy. Nie trzeba prowadzić firm bo te juz istnieją jednooosbowegood

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2011r. 20:16  
Cytuj
oh_yea

yyyy


a pisza ze to ja seplenie pod nosem jezyk

Jacek85
jakie nerwy jak ja to pisze z usmiechem na twarzy jezyk

jak to w podstawowce
WKONCU SIE WYDAŁO KAKAŁO :p
z tym kakałem to przesadzilem ale takie powiedzonko było
a kakało rozrosło sie w nie w tym kierunku
daj dziecku teraz kakało ?jezyk
[kakao] jak ktos sie ma czepiać ! wiem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2011r. 21:23  
Cytuj
Definicja(ogólna)prostytucji:
Prostytucja – oddanie własnego ciała do dyspozycji innej osobie, w celu osiągnięcia przez nią zadowolenia seksualnego i pobieranie za to wynagrodzenia materialnego. Przy prostytucji ma więc miejsce świadczenie usług seksualnych (polegających zwykle na odbywaniu stosunków płciowych) za pieniądze lub inne korzyści.

Osoba oferująca usługi seksualne nazywana jest prostytutką; termin ten odnosi się również do mężczyzn („męska prostytutka”).ok

Mówiąc krótko kobieta(pozostanę przy tej opcji)wykonuje różne czynności seksualne aby zdobyć np.pieniądze(zwłaszcza o to chodzi) które przeznacza następnie na zaspokojenie swoich innych potrzeb(intelektualnych,fizycznych itp),zapewnienie np.pożywienia,mieszkania ,opieki,bezpieczeństwa sobie, ewentualnie swoim dzieciom-inaczej- inne korzyści.jezyk

Wszystko to,pokrótce spełnia definicje słowa małżeństwo.Teoretycznie w naszej kulturze chodzi o zwiazek z jednym meżczyną,który za zaspokajanie jego potrzeb seksualnych(i to nie zawsze) oddaje jak głupi pieniądze które zarobił w inny sposób.
Okazać się może,iż wychowuje(nie wiedząc o tym)nie swoje dziecko...mlotek

Skoro udało się zalegalizowac małżeństwo,to dlaczego nie można tego uczynić z prostytucją?
To tylko kwestia religijna i moralna,bo dla niektórych prostytucja kojarzy się wyłącznie z dawaniem "doopy"za pieniądze.

A co powiedzieć o tych które robią to z wieloma meżczyznami,za darmo,dla samej przyjemności?zarumieniony

Moralnie jest to gorsze,tym bardziej jeśli czyni to kobieta zameżna.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2011r. 21:53  
Cytuj
Jedno co sie utarlo to ze jak kobieta "ma powodzenie" to jest ku..wa a jak facet "skacze" po roznych dziurach to mowia ze ma powodzenie ;) to jest dyskryminacja poniekad smiech2 co do podatkow opodatkowac skoscic i wydymac jak pospolitego polaka smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2011r. 22:28  
Cytuj
Wyjdzie na to że Rząd w Polsce będzie największym wszechmocnym alfonsem .cool girl

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 01:59  
Cytuj
jusek
Wszystko to,pokrótce spełnia definicje słowa małżeństwo

nie wiem skad sklejasz swe smiecie !!!
glamour , czy wiva !!!
obstawiam taka glupotte tylko jakas pusta Dupa moze napisac umiech
urazona swym bylym mezem :(
kochasz co masz umiech

wiec sie wal !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 08:20  
Cytuj
Pituch - po co tak się denerwujesz? Nie możesz znieść że ktoś ma inne zdanie?

Widzę, że bardzo wiele osób uczestniczących tu w dyskusji po prostu wierzy, lub wierzyło w księży, a teraz, gdy różne sprawy z nimi związane zostały nakreślone przez media jako pierwszoplanow, stracili wiarę. Wierzcie w Boga. Źli księża za swe występki pierwsi będą się smarzyć w piekle - bowiem ich odpowiedzialność jest o wiele większa niż każdego z nas. Do kościoła człowiek idzie się modlić, a nie wierzyć księdzu. Wierzyć, trzeba w Boga i z ufnością przyjmować czytane Pismo Święte.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 08:31  
Cytuj
mirek777

proste pytanie umiech
kiedy ???
kiedy kler odpowie za to co czyni, bo juz jebać to co robił !

kiedy Bóg odpowie za to co nam robi ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 08:37  
Cytuj
W świetle prawa odpowie zawsze, gdy znajdą się ludzie na tyle odważni, by zgłosić sprawę policji. W sprawach molestowania dzieci, często bywa tak, że rodzice chcąc oszczędzić dzieciom traumy, rezygnują ze ścigania takich.

Bóg dał ludziom wolną wolę i nie może odpowiadać za ludzkie czyny. Za co Bóg miałby odpowiedzieć? Bluźnisz chłopie.
"Młyny Bożej Sprawiedliwości mielą powoli - ale dokładnie"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 08:51  
Cytuj
dał wolna wole einstein'owi co by atomowke wymyslił ?
a gdzie "cencura" Boża ?
to kazdy w domu moze mieć bombe atomową, ale nie prostytutke ?
chyba kpisz ze mnie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 08:57  
Cytuj
pituch - no co ty!? Jaka cenzura Boża? Kiedyś to człowieku wymyślił? Wolna wola polega na tym, że Bóg nie będzie nas powstrzymywał od żadnego złego uczynku. Po to dał nam inteligencję byśmy z niej robili dobry użytek, dał nam też zdolność przewidywania skutków własnych czynów.

Cudzołustwo jest złem i tworzenie urządzeń do zabijania jest złem.
Problematyka moralna tworzenia broni, jest o wiele głębsza, bowiem w swerze dylematu pozostaje obrona włąsnego kraju itp. No bo czy zabijanie w obronie ojczyzny nadal nie jest zabijaniem? Z drugiej strony żaden normalny facet nie zawaha się zabić w obronie własnej rodziny, czy bezbronnego człowieka, którego ktoś inny chce zabić.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 09:03  
Cytuj
CYTAT
pituch - no co ty!? Jaka cenzura Boża? Kiedyś to człowieku wymyślił? Wolna wola polega na tym, że Bóg nie będzie nas powstrzymywał od żadnego złego uczynku. Po to dał nam inteligencję byśmy z niej robili dobry użytek, dał nam też zdolność przewidywania skutków własnych czynów.

Cudzołustwo jest złem i tworzenie urządzeń do zabijania jest złem.
Problematyka moralna tworzenia broni, jest o wiele głębsza, bowiem w swerze dylematu pozostaje obrona włąsnego kraju itp. No bo czy zabijanie w obronie ojczyzny nadal nie jest zabijaniem? Z drugiej strony żaden normalny facet nie zawaha się zabić w obronie własnej rodziny, czy bezbronnego człowieka, którego ktoś inny chce zabić.

zgadzam się z tobą. Każdy z nas ma wolną wolę i rozum. Nie każdy korzystając z tych usług zdradza bo nie każdy ma żonę/męża choć tak naprawdę 90% osób które korzystają z tych usług ma żonę czy męża.
Ale nie zmienia to faktu że można to opodatkować i czerpać z tego kożyści.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 09:08  
Cytuj
No dobrze. Państwo w moim przekonaniu powinno dbać o włąściwie ukierunkowany rozwój społeczeństwa, utrzymania włąściwich postaw społecznych i moralnych. Czy wychowanie dzieci w środowisku, w którym sprzedawanie włąsnego ciała, jego uprzedmiotowienie i traktowanie jako towaru - a tym samym odebranie godności istocie ludzkiej jest prawnie usankcjonowane, - jest wogóle możliwe?

Nasze dzieci są bombardowane z telewizji i internetu całym brudem tego świata. Co powiecie na to, jak wasza piętnastoletnia córka przyjdzie i powie wam, że właśnie zarejestrowała się jako prostytutka (albo zagrozi tym, jak jej zabierzecie kieszonkowe?)

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 09:12  
Cytuj
zdolność przewidywania skutków własnych czynów.
hmmmm
nojakos slabo to wychodzi.... ludziom umiech


Cudzołustwo jest złem
hmmm
to czemu Magdlalenke Jezus przygarnoł ?
po to aby jej tylko wybaczyc ?

No bo czy zabijanie w obronie ojczyzny nadal nie jest zabijaniem?

czy zabijanie w obronie wiary , lub w krzewienu jej wsrod niewiernych nie jest zabijaniem ?
...którego ktoś inny chce zabić.
Ty maso !! wytarczylo napisac skrzywdzic umiech
zepsules mi cały dzień !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 09:27  
Cytuj
CYTAT
Co powiecie na to, jak wasza piętnastoletnia córka przyjdzie i powie wam, że właśnie zarejestrowała się jako prostytutka (albo zagrozi tym, jak jej zabierzecie kieszonkowe?)


Wszytsko jest dobre gdy nie dotyczy to nas lub naszych bliskich chytry
Nie ma sensu mieszać religii w temat prostytucji - wydaje mi sie ,ze Bóg nie potępi nikogo kto głosuje za prostytucją lub marihuaną chytry Tak samo nie powinien potępiać ludzi którzy będą palić lub wybiorą zawód prostytutki - bo to byłby paradox.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 09:41  
Cytuj
paradox paradoxem umiech
wiec konkluzja nasuwa sie sama nic w tym złego umiech

"...Co powiecie na to, jak wasza piętnastoletnia córka przyjdzie i powie wam, że właśnie zarejestrowała się jako prostytutka (albo zagrozi tym, jak jej zabierzecie kieszonkowe?)..."
pisalem juz nie raz mysl co piszesz
nastak nie ma podstawy prawnej
po drugie jak ze mnie ojciec jak corka miala by odwage cos takiego zrobic tym bardziej sie przyznac :(
no chyba ze 24H wisniówka, cos tam mowila "nie pamietam" :(

wyjezdzasz z czyms na wyrost jezyk
potem sprowadzasz to do religii
i Boga ??

jakiś zagubiony jesteś ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 09:47  
Cytuj
PITUCH: Myślisz ,że o wszystkim decyduje wychowanie dziecka ? wierzysz w tą cała popeline którą głosi telewizyjna SUPERNIANIA ?
Każde dobrze wychowane dziecko podejmuje dojrzałe decyzje i ze wszystkim leci do swoich rodziców, tak ? chytry ...zbyt piekne by mogło być prawdziwe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 09:56  
Cytuj
JerseyShore
tak , ale nie wierze w paplanine superniani !!!!!!
dobrze wychowane dziecko w kwesti dylematu pyta rodzica !
nie czyta bravo czy nie idzie do ciotki !

jesli podejmie decyzje samo
odpowiada za swa decyzje !
przyczyna=skutek
wina=kara !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »