NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Co sadzicie o Krzysztofie Musialiku ?, Stomatolog
Posty: 25
Dołączył: 15 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 08:21  
Cytuj
Ja uważam że niestety nie jest dobrym stomatologiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 08:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 08:27  
Cytuj
Bracia Musialikowie są raczej średni w wykonywaniu swojego fachu - ale z tego co pamiętam to nie są raczej drodzy - Nie wiem który z jest który chytry ale byłem u jednego za małolata i już później nigdy tam nie wróciłem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 08:48  
Cytuj
Potrafi wyrywać zdrowe zęby na prośbę pacjenta żeby miał ładny uśmiech a to wszystko dla pieniędzy.Nie liczy się z tym że ktoś może mieć potem problemy zdrowotne po usunięciu zdrowych zębów.I tak wstawiona koronka długo się nie trzyma bo to nie jest żaden fachowiec powinno się żądać reklamacji.Chociaż z drugiej strony iść i żeby spartaczył to lepiej wybrać innego prawdziwego specjalistę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 5 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 11:01  
Cytuj
Ja również odradzam tego pana, po wyrywaniu u niego zęba, miałem pół roku problemy poniewaz zostalo to zrobione niefachowo, wdalo sie zakazenie, o ktorym pan nie chcial nawet slyszec, twierdzac nadal ze wszystko jest ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 11:21  
Cytuj
Stanowczo odradzam-byłam i więcej nie zawitałam, zero delikatności dla pacjenta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 11:38  
Cytuj
A g***o prawda bo mi tam spoko kły zrobił. i dużo nie wziął i nie bolało umiech
//moderowano/zubrstw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 12:42  
Cytuj
Mało kto będzie zadowolony z jego usług - ponieważ tam gdzie jest tanio to nie ma co liczyc na superlatywy - macie w Stalowej wielu dobrych stomatologów do których możecie się wybrać - wiadome są wyższe koszta - ale żadna koronka wam nie wypadnie i nikt wam nie wyrwie zdrowego zęba, na zdrowiu nie powinno się oszczędzaćok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 5 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 13:31  
Cytuj
Jersey - to oczywiste, cena nie gra wiekszej roli bo tam sie nie chodzi codziennie. Ale nigdzie nie słychać o dobrym specjaliście w Stalowej. Mam do leczenia ze 3 zęby już, ale nie chodze póki co... bo się boje mlotek i to nie jest nawet smieszne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 13:34  
Cytuj
Usuwał mi kiedyś 5. Pożal się Boże. Bolało jak cholera, pomimo podwójnego znieczulenia. Rwał i rwał i nie mógł wyrwać. Ciągle się mu coś łamało w korzeniu.
Kiedyś byłem z innym zębem u innego chirurga i też bolało jak cholera.
Zauważyłem dziwne zjawisko. Rwanie zębów u zwykłego stomatologa przebiega bardziej profesjonalnie i bezboleśnie niż u chirurga. Po rwaniu zębów u zwykłych stomatologów ani razu nie bolało i zabieg minął szybko. A po rwaniu u chirurgów to albo spuchnięcie twarzy, albo suchy zębodół albo ból nie do opisania. Dodam tylko, że żadna z tych ekstrakcji nie była skomplikowana.
Jak was boli ząb i trzeba usunąć to idźcie do normalnego dentysty. Zrobi wam to lepiej i bezboleśnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 13:48  
Cytuj
Ritmo z pełna odpowiedzialnością polecam Ci stomatologa W.Szoja - nie jest tani, ale jeżeli masz poważne ubytki i nie chcesz patrzec jak za jakis czas znowu Ci sie będzie psuł ten sam ząb to ten człowiek robi kawał dobrej roboty i lepiej wydać raz i miec spokój niż iść do taniego i wyrzuciś kase w błoto lub NFZ..a za jakiś czas z tym samym zębem będzisz leciał gdzie indziejumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 14:40  
Cytuj
To jakiego chirurga polecacie?? Sama muszę wyrwać skomplikowaną ósemkę i nie wiem do kogo się wybrać. Miałam iść właśnie do Musialika umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 15:44  
Cytuj
a ja polecam Wrońskiego, szybko i bezboleśnie, a później zero powikłań, wyrywałam u niego 8 i 6 która była w potwornym stanie i nawet nie poczułam umiechoczywiście na NFZ wyrywałam nie prywatnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 16:36  
Cytuj
CYTAT
Ritmo z pełna odpowiedzialnością polecam Ci stomatologa W.Szoja - nie jest tani, ale jeżeli masz poważne ubytki i nie chcesz patrzec jak za jakis czas znowu Ci sie będzie psuł ten sam ząb to ten człowiek robi kawał dobrej roboty i lepiej wydać raz i miec spokój niż iść do taniego i wyrzuciś kase w błoto lub NFZ..a za jakiś czas z tym samym zębem będzisz leciał gdzie indziejumiech


potwierdzam , chcesz porządnie to idź do Wieśka . Nie słyszałem aby ktoś narzekał na jego robotę. Jedyny minus to czekanie bo czesto ma ,,poślizg '' ale warto poczekać .

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 16:45  
Cytuj
CYTAT
a ja polecam Wrońskiego, szybko i bezboleśnie, a później zero powikłań, wyrywałam u niego 8 i 6 która była w potwornym stanie i nawet nie poczułam umiechoczywiście na NFZ wyrywałam nie prywatnie


hahaha Ty to chyba z rodziny jesteś umiech Znajomemu za 3 razem nie wyrwał. Rozkruszył korzeń i nie wiedzial co dalej zrobić to powiedział, że trzeba czekać aż sam wypadnie umiech O nim to akurat słyszałam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 5 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 18:13  
Cytuj
Jersey jakbyś zarzucił info gdzie przyjmuje ten pan to się chyba 'SKUSZE' zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a ja polecam Wrońskiego, szybko i bezboleśnie, a później zero powikłań, wyrywałam u niego 8 i 6 która była w potwornym stanie i nawet nie poczułam umiechoczywiście na NFZ wyrywałam nie prywatnie


hahaha Ty to chyba z rodziny jesteś umiech Znajomemu za 3 razem nie wyrwał. Rozkruszył korzeń i nie wiedzial co dalej zrobić to powiedział, że trzeba czekać aż sam wypadnie umiech O nim to akurat słyszałam umiech




ja też dużo slyszałam ale zasięgnęłam opinii u dentysty i to nie jednego i mi go polecono, bałam się wiadomo ile ludzi tyle opinii ale złego słowa powiedzieć nie mogę i nie jestem z rodziny umiech po prostu dobrze wykonał swoją robotę. Jednemu się uda drugiemu nie, pewnie gdyby u mnie było coś źle to bym nie polecała ale było wszystko okej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 22:08  
Cytuj
Hej a ja Szoji nie polecam! Mojemu mężowi leczył 7 kanałowo i od pierwszej wizyty ząb BARDZO się ruszał pan Sz. stwierdził że tak ma być! Dał jakies leki zeby zab sie zakorzenił ale nic to nie pomoglo. Na tego zeba maz wydal prawie 400 zł a i tak go wyrwał i to sam w domu na szczescie zab wyszedl w calosci wiec bez powiklań. Ja chodze do Dąbkowskiej i jestem zadowolona!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2011r. 09:48  
Cytuj
Oj każdemu pasuje co innego. Ja chodziłam do Dabkowskiej wiele lat ale pewnego razu zle wyczyscila mi kanały i poprawić się już nie dało. Zab bolał i musiałam wyrwać dobrze, że to 6 to nie widać jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »