NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
sieć era--- t-mobile,
Posty: 2237
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 15:31  
Cytuj
W związku z awarią sieci T-Mobile, która miała miejsce 5. listopada, operator przygotował dla swoich klientów upominek w postaci bezpłatnego pakietu minut wymiennych na SMS-y.

Teraz operator przygotował dla swoich klientów pakiet minut wymiennych na wiadomości SMS-y.

Wysyłając SMS-a o treści TAK na numer 80807(koszt 0 pln), użytkownik otrzyma 10 minut wymiennych na 40 SMS-ów. Pakiet aktywować można do końca listopada.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 15:31  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 15:34  
Cytuj
Opłaca się jeszcze komuś mieć tą Erę/T-mobile ? Mnie swego czasu (2-3 lata wstecz) nieźle czesali na abonamencie - około 20-30 zł zawsze miałem więcej niż powinienem - to samo miało kilku moich znajomych - ciekawe czy jeszce ktoć teraz tak ma co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 15:55  
Cytuj
Nie wiem dlaczego ale codziennie jadąc samochodem obok salonu T-Mobile widzę tam straszne kolejki i tak sobie myślę zawsze po co ci ludzie tam tak stoją? czyżby T Mobile dał jakąś dobrą ofertę?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 15:59  
Cytuj
Stefan - a może w drugą stronę chytry - czyżby T-mobile zawyżało nie tylko mi rachunki i ludzie stoją z zażaleniami by im oddało kase którą to niesłusznie im naliczono za dany okres abonamentowy chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12022
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 16:46  
Cytuj
Jak dobrze mieć telefon na kartę - nikt mnie nie może przypisać na stałę do jakiegoś numeru, nigdzie nie figuruję. Zawsze mogę zrezygnować, zmienić numer. Luzik.

Już kilka razy przymierzałem się do przejścia na abonament - teraz - w dobie podsłuchiwania co dziesiątego Polaka - na pewno tego nie zrobię.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 17:00  
Cytuj
mirek777: Dokłądnie , telefon na karte w moim przypadku zdaje egzamin celująco , raz miałęm na abonament i nigdy wicej tego błedu nie popełnie - sam decyduje za ile jaką kwote i kiedy doładuje tel. chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 17:04  
Cytuj
CYTAT
Jak dobrze mieć telefon na kartę - nikt mnie nie może przypisać na stałę do jakiegoś numeru, nigdzie nie figuruję. Zawsze mogę zrezygnować, zmienić numer. Luzik.

Już kilka razy przymierzałem się do przejścia na abonament - teraz - w dobie podsłuchiwania co dziesiątego Polaka - na pewno tego nie zrobię.


Nie martw się nie jesteś aż tak ważny by było warto cie podsłuchiwaćumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 17:34  
Cytuj
Ja z t-mobile mam problem od podpisania umowy, od pół roku włączają nie tą usługę co trzeba, chciałem blokade połączeń z nr zastrzeżonych to mam ukrywanie własnego numeru i tak w kółko aktywauja, dezaktywują ale nie to co trzeba, już mnie to wq...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 17:38  
Cytuj
Polecam Orange na karte - poszedłem raz powiedziałem w okienku ,że nie życze sobie zadnych smsów promocyjnych i od tamtej pory nie mam umiech z abonamentami jest zawsze problem - każdy kto miał to wie chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 17:46  
Cytuj
Jestem w orange od 6 lat i nic z tego nie mam...
Dzwonią a raczej dzwonili do mnie co 2-3 dni chcąc mi coś wcisnąć na umowę przez telefon dla mnie to lekko chore zawierać umowę jak się jej nie podpisuje nie widzi i nie przeczyta!.
Kilka dni temu zadzwoniła do mnie znowu pani z orange i już nie wytrzymałem i powiedziałem że przenoszę się do play bo orange to najdroższa sieć... pani powiedziała tylko "aha rozumiem w takim razie życzę panu miłego dnia" póki co nie dzwonią ciekawe jak długo good

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 17:51  
Cytuj
stefan zrob tak jak ja, przejdz sie do orange i zalatw sprawe - zobaczysz ,ze nie dostaniesz ani jednego telefony od konsultantów Orange ani sms-ów promocyjnych - już 2 rok mi nic nie przychodzi umiech naprawde warto jezeli komuś to przeszkadza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 17:53  
Cytuj
Ja bym z chęcią przeszedł na umowę z nimi ale szczerze trzeba powiedzieć że nie mają dobrej oferty.
Ktoś powiedział kiedyś że sms w orange to opcja ekskluzywna i nie każdego na to stać.
Miał rację bo sms w orange jest najdroższy.
To samo tyczy się minut...
I chyba właśnie tak zrobię że przejdę się i powiem że nie życzę sobie takich telefonów i sms-ów z propozycjami.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 17:59  
Cytuj
stefan drogie smsy w Orange ? za 6 zł miesiecznie masz 600 smsów do wszytskich..ja tam lubie Orange.
Miałem Ere ówczesny T-Mobile i błagałem juz o koniec umowy z nimi.
Znajomi maja Playa i Plusa i róznie sie wypowiadają - nikomu nie dogodzisz, każda siec ma swoje plusy i minusy chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 18:01  
Cytuj
Bezkonkurencyjny jest Play. Który z pozostałych operatorów daje nielimitowane połączenia wewnątrz własnej sieci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 18:05  
Cytuj
HIV a jak z zasięgiem Play ? Bo znajomi mowia ze czy widna czy piwnica, samochód...zanika im zasięg, tez tak masz ?
Jaki operator sieci komórkowej ma najlepszy zasięg z tych co wymienilismy co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 18:09  
Cytuj
Nigdzie mi nie zanika, gdyż mam ustawiony na Plusa. I zasięg mam taki sam jak mają plusowcy. Chociaż to dziwne, ale nie wiem jak przedstawia się zasięg nadajników samego Playa, gdyż od samego początku bytności w Playu zawsze korzystam technicznie z sieci Plus.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 18:09  
Cytuj
Mam abonament w t mobile od 5 lat i nigdy nie dostałem zawyzonego rachunku nawet o złotowke . Dodam ze poza rozmowami i smsami bardzo dozo korzystam na swoim smartfonie z internetu . Jak ktos chce byc wydymany na rachunku ( szczegolnie za transfer danych ) to niech przejdzie do Playa...
Co do zasiegu to tez nigdy nie narzekałem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 18:12  
Cytuj
Najlepsze sa esemesy ktore ktore juz przy samym otwarciu wiadomosci zabieraja nam ponad 5zl z konta,o tresci wiadomosci,wygranej w konkursie w ktorym nawet nie mamy pojecia ze bierzemy udzial.
Oczywiscie wiekszosc sie nabiera i 5iataki leca z zczytanych esow i ja sie nabralem ale nie wielu wie ze mozna zablokowac ten numer,by nie przychodzily zadne podejrzane esemesy w jednym z punktow zieci kom.w ktorym jestesmy,o czym malo kto wie.
Najlepiej wokole nie otwierac esemesow z cztero,piecio cyfrowym numerem.
Spotkaliscie sie juz z tym?bo z mojego kregu wiele osob

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 18:12  
Cytuj
Z tego co słyszałem to własnie Plus ma najlepszy zasięg - moi znajomi mający u nich telefon nigdy nie narzekali na brak zasiegu to samosię tyczy tych którzy mają od nich bezprzewodowy internet.
Orange czasem zanika gdy sie jedzie samochodem chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 18:13  
Cytuj
Jasne HIV tylko że do ciebie wszyscy mają 79 groszy za minute no chyba że nikt do ciebie nie dzwoni to play jest ok. A tak na poważnie mam orange GO na karte i moim zdaniem nie ma na razie lepszej oferty: 29 groszy do wszystkich , nie licząc playa umiech przy doładowaniu 50 złotymi przez miesiąc 3 darmowe numery w orange, sms w sieci 5 groszy poza 18 groszy. I przy wychodzącej rozmowie która trwa powyżej 2 minut dostajesz 6 minut gratis do wszystkich włacznie z play umiech(usługa darmowa, trzeba ją tylko włączyć)a czy ktoś wie czy Orange dalej ma te darmowe kody, fajnie było dostać coś za darmoche.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 18:16  
Cytuj
Czesio i tu Cie popieram - liczy sie też to na jakich warunkach wszystkie pzostałe sieci maja sms-y i telefony do waszej.
Na T-Mobila i Playa nie dzwonie umiech To samo Oni pewnie do mnie chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 18:17  
Cytuj
A co mnie obchodzą wszyscy? Jeśli ktoś ma potrzebę to dzwoni nie patrząc na operatora. 98% znajomych, sieć firmy w której pracuję jest w Playu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 18:20  
Cytuj
HIV albo puszcza Ci strzała a Ty oddzwaniasz chytry Jeżeli ktoś ma na abonament w T-Mobile i przedstawia identyczne myślenie nie bacząc na to do jakiego operatora dzwoni i po ile ma stawki to może sie nieźle przejechac na rachunku umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 18:21  
Cytuj
Po co ta jalwoa dyskusja o zasiegu . Kazdy w swoim telefonie ( chyba ze ma jakas cegłe z przed 10 lat ) ma mozliwosc ustawienia z jakiej sieci nadajnikow bedzie korzystał telefon . Nikt nie musi sie kurczowo trzymac swojego operatora .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 18:24  
Cytuj
Od 10 lat mam telefon w erze- t-mobile. Fakt faktem mam na karte ale nigdy nie mialem z era zadnych problemow. Brat oraz rodzice maja w t-mobile no i wczesniej w erze abo. Zadne z nich nie mialo nigdy problemow z operatorem. Gdy wchodzil Play na polski rynek moj braciszek skusil sie na ich abo, bo jak kazdy wie w playu maja chyba najtansze telefony i niby rozmowy. Umowa byla na 24 miesiace jednak po 17 miesiacach wrocil do ery bo mial problem z zasiegiem nawet w stalowej. Mam tez znajomych ktorzy maja tel w orange, w plusie itd. W mojej opini t- mobile ma najlepszy zasieg. Nie raz zdarzylo sie ze pojechalo sie "na koniec swiata" w polsce plus oragne play tracily zasieg a ja nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »