NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
sieć era--- t-mobile,
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 18:26  
Cytuj
Żartujesz ?
Ja jak jestem w orange to nie mogę korzystać z nadajników plusa np good
Da się tylko wybierać w playu tak

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 18:26  
Cytuj

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 18:33  
Cytuj
Też pierwsze słysze chytry...każdy może sobie tak przestawic we własnym telefonie ? żebym zasieg miał z Plusa, czy tez innej dowolnej sieci komórkowej a normalnie moim operatorem jest Orange ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 18:52  
Cytuj
Tylko Play z operatorów niewirtualnych ma roaming wewnętrzny.
Era wcale nie ma takiego rewelacyjnego zasięgu. Są duże miasta, w których są problemy z zasięgiem wewnątrz budynków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 19:45  
Cytuj
CYTAT
Też pierwsze słysze chytry...każdy może sobie tak przestawic we własnym telefonie ? żebym zasieg miał z Plusa, czy tez innej dowolnej sieci komórkowej a normalnie moim operatorem jest Orange ?

Każdy może sobie przestawić ale w play i orange te zmiany nadajników są automatyczne i nic nie musisz grzebać, telefon sam wybiera nadajnik z którego ma najlepszy zasięg.
CYTAT
A co mnie obchodzą wszyscy? Jeśli ktoś ma potrzebę to dzwoni nie patrząc na operatora. 98% znajomych, sieć firmy w której pracuję jest w Playu.

popieram, ważne że ja mam tanio a inni jak mają interes to niech dzwonią a poza tym tak jak mówisz 98% już ma play więc nie ma to różnicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 19:57  
Cytuj
Czyli wychodzi ,że moje Orange nie jest takie całkiem bezmyślne i samodzielnie wyłapuje najlepszą siec z zasiegiem chytry
Każdy operator jest dostosowany do klienta indywidualnego - dlatego każdy ma siec w której sie najlepiej czuje i ma jalepsze oferty i stafki - dla firm, itp itd.
Ale T-Mobile zawsze będzie dla mnie najgorsza siecia i tak umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2237
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 20:03  
Cytuj
CYTAT
Bezkonkurencyjny jest Play. Który z pozostałych operatorów daje nielimitowane połączenia wewnątrz własnej sieci?




darmowe rozmowy w sieci są w orange w taryfie one nie tak atrakcyjne jak w play ale są jak doładujesz za

25 zł dostaniesz 125
minut do Orange lub 125 SMSów do Orange do wykorzystania przez 5 dni



40 zł 200 minut do Orange lub 200
SMSów do Orange do wykorzystania przez 10 dni




50 zł 250
minut do Orange lub 250
SMSów do wszystkich sieci do wykorzystania przez 10 dni




100 zł 500
minut do Orange lub 500
SMSów do wszystkich sieci do wykorzystania przez 15 dni




200 zł 1000
minut do Orange
lub 1000
SMSów do wszystkich sieci do wykorzystania przez 15 dni



w tej taryfie smsy są po 15gr a minuta 29gr a do play 63gr



dostał ktoś z was z ery te minuty smsy?

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 22:10  
Cytuj
Każdy bedzie zachwalał rozne sieci . Ja np bede chwalil t mobile i nie rozwazam nawet przejscia do innej sieci a juz na bank nie władowałbym sie w szajs nazywajacy sie play . Kiedys byłem w orange ale po 2 latach opusciłem ich bez żalu .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 10:32  
Cytuj
Mam abonament w Erze. Wpier*oliłem się w promocje "Nowa Jedyna" za 55 zł miesięcznie. Mam 70 darmowych minut. Nie mogę zmienić taryfy na inną (nawet większą) bo nie pozwala mi na to regulamin promocji mojej taryfy! Kur*a gdybym o tym wiedział w momencie podpisywania umowy kazałbym im wsadzić sobie tę ofertę głęboko w dupe!zaklopotany Na dodatek w tej taryfie nie mogę nawet wykupić żadnego pakietu smsów... Żałosna sieć. Niedługo się żegnamy ze sobąsmiech2 PS. W Erze jestem od 6 latpotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 10:54  
Cytuj
Mariusz77, czemu Play nazywasz szajsem? Twoja Era jak czytam, daje tylko 70 minut za 55 zł. To jakaś kpina? Ja za 14,50 miesięcznego abonamentu brutto mam 120 minut do wszystkich. Za dodatkowe 19 zł brutto nielimitowane rozmowy do Playa. Razem 33 zł z groszami miesięcznie. Przy darmowych rozmowach do Playa bardzo trudno wygadać te 120 minut do innych sieci. Która sieć da lepszą ofertę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12022
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 11:05  
Cytuj
Podziwiam ludzi, którzy orientuja się w tych wszystkich promocjach. Ja nawet nie wiem, po ile w tej chwili jest minuta połaczenia w sieci, w której mam telefon.

Dlatego, że po pierwsze często się to zmienia, a po drugie dzwonię na prawdę sporadycznie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 12:03  
Cytuj
Ja też nie znam stawek, ani promocjismiech2 od tego jest doradca biznesowy, który ma przedstawiać promocje umiech a odnośnie t-mobile w salonie nic nie wiedzą o tej promocji i odsyłaja do BOK

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 12:35  
Cytuj
Witam,

Fora wolę przeglądać niż się na nich udzielać ale ten wątek wyjątkowo mnie zaciekawił. Wiem że większość z Was używa telefonów na kartę ale ostatnio dobierałem abonamenty w firmie i mój przedstawiciel (nie z salonu w Stalowej) przedstawił mi nast. ofertę:

Opcja pierwsza.

Biznes 30 - abonament 30 zł (netto)- 10% za przeniesienie - do wykorzystania 35 zł pakietu kwotowego co daje 175 minut do innych sieci; połączenia z Play i na numery stacjonarne bez limitu.
Proponowane telefony:
Nokia C1-01 - 1 zł
Nokia C2-01 - 49 zł

Nokia C3-00 - 139 zł

Samsung B2710 Solid - 109 zł

Biznes 60 - abonament 48 zł (netto)- 10% za przeniesienie - do wykorzystania 105 zł pakietu kwotowego co daje 525 minut do innych sieci; połączenia z Play i na numery stacjonarne bez limitu.

Proponowane telefony dla tego abonamentu:

Huawei U8500 - 1 zł

Nokia C3-00 - 1 zł

Nokia C5-03 - 49 zł

Nokia X3-02 - 1 zł

Samsung I5700 Galaxy Lite - 1 zł

Samsung S5330 Wave 533 - 19 zł

Samsung S7230 Wave 723 - 1 zł

Opcja druga - bez telefonu.

Zmienia się oczywiście okres umowy na 12 miesięcy

Taryfy oraz kwoty abonamentów wyglądają następująco:

Biznes 30 - abonament 21 zł (netto) - do wykorzystania 30 zł pakietu kwotowego co daje 150 minut do innych sieci; połączenia z Play i na numery stacjonarne bez limitu.

Biznes 60 - abonament 36 zł (netto) - do wykorzystania 90 zł pakietu kwotowego co daje 450 minut do innych sieci; połączenia z Play i na numery stacjonarne bez limitu.

Jak wyżej Biznes 60 oraz:

Biznes 90 - 67,5 - 10% rabatu za przeniesienie, w ramach abonamentu : 916 minut + bezpłatne połączenia z Play i na numery stacjonarne.
Ten abonament proponował bym szczególnie ze względu na dwa telefony dostępne za 1 zł, mianowicie:

Samsung Wave 8500
Nokia C7
Oczywiście wszystkie modele wymienione przy abonamencie Biznes 60 w tym są za 1 zł.
Do tego abonamentu polecał bym również kultowy już model Nokia E52.

W każdym abonamencie jest pakiet kwotowy.Rozliczane są z niego sms-y połączenia do innych sieci oraz transmisja danych.
Koszt minuty dla abonamentów Biznes 30 i 60 to 0.20 gr. Natomiast dla Biznes 90 jest to 0.18 gr.

od 2 lat czekam aż ktoś przebije Playa ale się chyba nie doczekam umiech

Dodam jeszcze że przerabiałem przez wiele lat Erę i Orange. Era dobry zasięg - kosmiczne ceny abonamentów i nędza z darmowymi minutami. W Orange fatalny zasięg (chyba że różne modele Nokii nie lubią tej sieci) i połowę mniej minut niż w Play. Faktycznie w Paly miałem problem jak dzwoniłem na niektóre numery wewnątrz sieci ale wystarczyło przełączyć się z automatycznego wyboru sieci tylko na Plusa i problemu nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
Nigdzie mi nie zanika, gdyż mam ustawiony na Plusa. I zasięg mam taki sam jak mają plusowcy. Chociaż to dziwne, ale nie wiem jak przedstawia się zasięg nadajników samego Playa, gdyż od samego początku bytności w Playu zawsze korzystam technicznie z sieci Plus.


HIV:Nie zawsze jest tak jak piszesz.Jak w tym samym czasie będzie sporo połączeń numerów z Plusa to wywali Ci połączenie, a później nie będzie się można do Ciebie dodzwonić do momenru aż zwolni się miejscówka na nadajniku żeby można się było wdzwonić.

Pierszeństwo po prostu maja numery PLUSA, a poźniej dopiero Playa.
W niektórych miastach gdzie jest duże natężenie połączeń raczej ludzie narzekają na Playa.

A poza tym jak teraz Pan Solorz kupił PLUSA, to niewiadmo co się podzieje z Umową na dostarczanie wewnętrznego roamingu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
Mam abonament w t mobile od 5 lat i nigdy nie dostałem zawyzonego rachunku nawet o złotowke . Dodam ze poza rozmowami i smsami bardzo dozo korzystam na swoim smartfonie z internetu . Jak ktos chce byc wydymany na rachunku ( szczegolnie za transfer danych ) to niech przejdzie do Playa...
Co do zasiegu to tez nigdy nie narzekałem


Mariusz77:Też o tym słyszałem.Ludzie rachunki za neta w Playu nawet po kilka tysi dostali.Jest nawet specjalna stronka, czy formum "Oszukani przez Play".Nawet rzecznik Playa się tym zajął i częściowo im rachunki umożyli.

Sam byłem świadkiem w salonie Playa obok T-moblia, jak koleś w tym temacie reklamację składał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 23:03  
Cytuj
[cytat]Witam,

Fora wolę przeglądać niż się na nich udzielać ale ten wątek wyjątkowo mnie zaciekawił. Wiem że większość z Was używa telefonów na kartę ale ostatnio dobierałem abonamenty w firmie i mój przedstawiciel (nie z salonu w Stalowej) przedstawił mi nast. ofertę:

Opcja pierwsza.

Biznes 30 - abonament 30 zł (netto)- 10% za przeniesienie - do wykorzystania 35 zł pakietu kwotowego co daje 175 minut do innych sieci; połączenia z Play i na numery stacjonarne bez limitu.
Proponowane telefony:
Nokia C1-01 - 1 zł
Nokia C2-01 - 49 zł

Nokia C3-00 - 139 zł

Samsung B2710 Solid - 109 zł

Biznes 60 - abonament 48 zł (netto)- 10% za przeniesienie - do wykorzystania 105 zł pakietu kwotowego co daje 525 minut do innych sieci; połączenia z Play i na numery stacjonarne bez limitu.

Proponowane telefony dla tego abonamentu:

Huawei U8500 - 1 zł

Nokia C3-00 - 1 zł

Nokia C5-03 - 49 zł

Nokia X3-02 - 1 zł

Samsung I5700 Galaxy Lite - 1 zł

Samsung S5330 Wave 533 - 19 zł

Samsung S7230 Wave 723 - 1 zł.......itd

epst: A ja mam w ORANGE:

za 65 zł netto 375 minut i bez limitu w Orange i do tego dostałem Samsunga Galaxy S9001 Plus za 1 zł,a nie jakieś badziewie.

A poza tym w udział w rynku Orange to 35 % ,a Playa jakieś 10% więc kto więcej skorzysta z darmowych połączeń.I powiedz mi,kto w dzisiejszych czasach na stacjonarne dzwoni?jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12022
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 06:55  
Cytuj
Nieźle - czyżby na forum zawitał jakiś przedstawiciel sieci komórkowych? W sumie każdą okazję nalezy wykorzystać do dotarcia do klienta. Tylko - czy to jest na pewno w porządku?

Jaką macie prowizję od głowy? Szanuję każdą pracę, o ile ktoś kieruje się w niej uczciwością.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 10:07  
Cytuj
Pudło mireczku, twoja podejrzliwość mnie zmroziła, czyżbyś doszukiwał się w mojej wypowiedzi akwizycji? umiech Już spieszę wyjaśniać: Nie podałem kontaktu do przedstawiciela ani go nie podam na P.W., jak ktoś będzie chciał to sam znajdzie. Wolałbym żebyś wkleił tu lepsza ofertę jeśli gdzieś taką dostałeś. Nie jestem fanem Playa tylko wybieram najkorzystniejsze oferty na dany moment.
Nie mogę się natomiast nadziwić jak ktoś może być zadowolony jeśli ma połowę mniej minut niż daje inna sieć lub za taka samą liczbę minut musi zapłacić dwa razy większy abonament. No i najlepszy numer darmowe minuty oprócz Play, to skąd mam wiedzieć do jakiej sieci dzwonię.

CYTAT
epst: A ja mam w ORANGE:

za 65 zł netto 375 minut i bez limitu w Orange i do tego dostałem Samsunga Galaxy S9001 Plus za 1 zł,a nie jakieś badziewie.

A poza tym w udział w rynku Orange to 35 % ,a Playa jakieś 10% więc kto więcej skorzysta z darmowych połączeń.


porównujesz nie do tego abonamentu. Twój w Orange to 80 brutto i masz za to 375 minut do wszystkich + Orange bez limitów. Jeśli weźmiesz Biznes 90 który kosztuje 74 brutto po rabacie za przeniesienie numeru masz 916 minut do wszystkich (minuty wymienne na sms-y i net) + wewnątrz sieci i na stacjonarne bez limitu. Do tego nie najgorsze telefony Samsung Wave 8500 i Nokia C7. A jeśli koniecznie zależy Ci na tym modelu to można pchnąć Nokię C7 (jest bez sim locka) na Allu za ok 850 zł i kupujesz Galaxy S Plus-a za 1100 zł. Na abonamencie przez 24 m-ce oszczędzasz 144 zł. Czyli za ok 160 zł różnicy w wartości telefonu zyskujesz prawie 13 000 dodatkowych minut do wszystkich i Play-e i stacjonarne za darmo.

CYTAT
I powiedz mi,kto w dzisiejszych czasach na stacjonarne dzwoni?


Prywatnie pewnie nie dzwonisz na stacjonarne, ale już prowadząc firmę możesz tłuc rozmowy z kontrahentami praktycznie w całości na stacjonarne. W takim układzie ilość minut w pakiecie jest ciężka do przemielenia.

CYTAT
Mariusz77:Też o tym słyszałem.Ludzie rachunki za neta w Playu nawet po kilka tysi dostali.Jest nawet specjalna stronka, czy formum "Oszukani przez Play".Nawet rzecznik Playa się tym zajął i częściowo im rachunki umożyli.

Sam byłem świadkiem w salonie Playa obok T-moblia, jak koleś w tym temacie reklamację składał.

Neta sobie zablokowałem i mogę łączyć się tylko przez wifi, mi to styka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12022
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 11:09  
Cytuj
Szacuneczek - jeśli zrobiłes to ty (i inni), po to żeby po prostu poinformowac o fajnych ofertach. To musiała byc mrówcza praca, tak pozbierac to wszystko do kupy.

Jesli ktos poczuł sie o cos posądzony - to przepraszam.

Tak zapytam z ciekawości - jakie sa teraz promocje i taryfy w HeyaH?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
Szacuneczek - jeśli zrobiłes to ty (i inni), po to żeby po prostu poinformowac o fajnych ofertach. To musiała byc mrówcza praca, tak pozbierac to wszystko do kupy.


bez ciebie by się nie udało masz u mnie SOG-a. Taki już ze mnie społecznik, spać po nocach nie mogłem że żyjesz w nieświadomości umiech W kwestii "innych" dbam o głowę i głosów nie słyszę. To było moje autorskie ctrl+c i ctrl+v. A ta matematyka może wyglądać tajemniczo ale to zwykłe x / + - i zaglądnięcie na Alla max 30 sek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 13:32  
Cytuj
newlive, czytałem o takich rzeczach na forach, jednak sam tego nigdy nie doświadczyłem. Zawsze mogę dzwonić i do mnie też można się dotelefonować. Nie mam komunikatu, że ktoś próbował się połączyć, który np. się pojawia, gdy faktycznie jestem w terenie i miejscami zasięg zanika np. w lesie. Dużo rozmawiam ze znajomymi w Playu w innych miastach i też nie ma problemu z Plusem. Plus jest nawet stabilniejszy od Playa, bo tamte osoby mają automatyczny wybór sieci i wiadomo, że w takiej sytuacji telefon wybiera Play. Rozmawiając poprzez nadajniki Playa często rozłącza bez przyczyny. Po przestawieniu drugiej strony na sztywnego Plusa, problem znika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 17:55  
Cytuj
CYTAT
W związku z awarią sieci T-Mobile, która miała miejsce 5. listopada, operator przygotował dla swoich klientów upominek w postaci bezpłatnego pakietu minut wymiennych na SMS-y.

Teraz operator przygotował dla swoich klientów pakiet minut wymiennych na wiadomości SMS-y.

Wysyłając SMS-a o treści TAK na numer 80807(koszt 0 pln), użytkownik otrzyma 10 minut wymiennych na 40 SMS-ów. Pakiet aktywować można do końca listopada.


Mam T- mobile ale o takiej akcji nie słyszałem.
Czy to jakaś tajna akcja dla wtajemniczonych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2237
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 18:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W związku z awarią sieci T-Mobile, która miała miejsce 5. listopada, operator przygotował dla swoich klientów upominek w postaci bezpłatnego pakietu minut wymiennych na SMS-y.

Teraz operator przygotował dla swoich klientów pakiet minut wymiennych na wiadomości SMS-y.

Wysyłając SMS-a o treści TAK na numer 80807(koszt 0 pln), użytkownik otrzyma 10 minut wymiennych na 40 SMS-ów. Pakiet aktywować można do końca listopada.


Mam T- mobile ale o takiej akcji nie słyszałem.
Czy to jakaś tajna akcja dla wtajemniczonych?


A niby skąd miałeś słyszeć znajoma pracuje w bok i podesłała mi emaila

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 18:48  
Cytuj
To niech se te 10minut w...........................sadzą.
Akcja dla wybrańców?

PS. Dzięki za odpowiedz. Sie masz Wiktorsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 20:26  
Cytuj
CYTAT
newlive, czytałem o takich rzeczach na forach, jednak sam tego nigdy nie doświadczyłem. Zawsze mogę dzwonić i do mnie też można się dotelefonować. Nie mam komunikatu, że ktoś próbował się połączyć, który np. się pojawia, gdy faktycznie jestem w terenie i miejscami zasięg zanika np. w lesie. Dużo rozmawiam ze znajomymi w Playu w innych miastach i też nie ma problemu z Plusem. Plus jest nawet stabilniejszy od Playa, bo tamte osoby mają automatyczny wybór sieci i wiadomo, że w takiej sytuacji telefon wybiera Play. Rozmawiając poprzez nadajniki Playa często rozłącza bez przyczyny. Po przestawieniu drugiej strony na sztywnego Plusa, problem znika.


O to mi chodziło:

http://pl-pl(...)71276603

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »