NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
dziewczyny plus size, co myślicie
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 14:11  
Cytuj
CYTAT
jadeit :,,Jednak, gdyby spodobała mi się z charakteru i jej zależałoby na mnie może dałbym jej szansę, pod jednym warunkiem. Musiałaby przejść na dietę i zacząć uprawić jakikolwiek sport\'\'
Dziwne masz podejście ja nie stawiałabym żadnych warunków gdybym naprawdę kochała zostawię to bez komentarza.
JerseyShore : widzę że wiesz o co mi chodzi umiech


No bo widzisz olga, jakby Ci tu powiedzieć. Ja przystojny facet jestem i nie potrzebuje się pokazywać z wielorybem. W zdrowym ciele zdrowy duch i jak ktoś mi powie, że jest gruby i nie chce mu się za przeproszeniem dupy ruszyć, aby coś osiągnąć, to sory ale taka osoba jest dla mnie nie do zaakceptowania. Leń i tyle. Jest tyle pięknych kobiet, że na kaszaloty w konserwie nie mam czasu... A więc ćwicz, rób coś z sobą a nie narzekaj, ze jesteś gruba i nikt cie nie zechce!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 14:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 14:45  
Cytuj
jadeit: Jedyne, co chcę Ci powiedzieć, jesteś Narcyzem zadufanym w sobie. To czy jesteś przystojny pozostaw ocenie innych. Dodaj swoje zdjęcie i poczekaj na komentarze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 15:13  
Cytuj
jadeit, nie obraź się, ale nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie. Jeżeli ktoś ma trochę więcej tu i tam i dobrze mu z tym to jakim prawem oceniasz go że jest gorszy? Od czego gorszy? Od kogo? Może od zapatrzonego w siebie kolesia którynic innego nie robi poza pompowaniem na siłowni i przeglądającemu się godzinami w lustrze. Często da się zauważyć takich kolesi napompowanych jak balony jak bujają się z lachonami po mieście. Wiadomo, wygląd jest ważny, ale nie popadajmy w skrajności. I uwierz mi, nie wszystko złoto co się świeci. A pod solar opalenizną, półcentymetrową warstwą szpachli, odjechanymi tipsami rzadko można spotkać kogoś z kim można sensownie porozmawiać. No chyba że gustujesz w typie Jola Rutowicz czy imprezowiczka Oksana.potluczony

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 16 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 15:26  
Cytuj
jadeit :
A więc ćwicz, rób coś z sobą a nie narzekaj, ze jesteś gruba i nikt cie nie zechce!
Te słowa to niby do mnie kierowałeś? wiesz ja nie narzekam bo nie mam na co zastanów się lepiej nad sobą i nad swoim zachowaniem .
przystojniaczku ujawnij się to ocenimy !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 15:28  
Cytuj
Kobiety Size+ to nie 100kg wieloryby i znowu ktos myli pojęcia - jadeti Tobie to nawet kultury brakuje = rozumiem ,że masz inny gust i mierzysz bardziej w Heidi Klum - blond supermodelke z nogami po szyje - ale takie laski lecą na kase chytry a jak jesteś po AWF-ie to ten temat jest Ci obcy...poza tym gdy znajdziesz juz swoja wymarzona ksieznicze która to poleci na Twoją wątpliwą urodę - to pamiętaj ,że zawsze znajdzie się ktoś przystojniejszy, lepiej zbudowany...kto odbije Ci laske tak samo jak Ty ja zdobyłeś smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 15:35  
Cytuj
nie wiem dlaczego tak wskakujecie na jadeit :] przeciez generalnie ma racje, wczesniej pisal o tym ze gruba dziewczyna/gruby chlopak na wlasne zyczenie sobie utrudnia poznawanie ludzi - i to jest racja ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 15:35  
Cytuj
Ok zgadzam się w 100% że wygląd nie jest najważniejszy i nie zamierzam z tą tezą polemizować. Fakt jest jednak faktem, że zawsze w przyrodzie wygrywa najmocniejszy, obdarzony przez naturę "zdobywca", a samice zazwyczaj wybierają tych najbardziej "umięśnionych" i z najdłuższym... no wiecie... (choć nie zawsze idzie to ze sobą w parze). Selekcja naturalna czy jakoś takumiech

PS. Nie jestem narcyzem. Po prostu nie jestem przeciętny, jak pospolity Kowalski. I takiej tez szukałem dziewczyny (wcale nie tapeciary czy skawareczki z solarium). Szukałem normalnej, zdrowej kobiety bez nadwagi. I taka znalazłem! Jako że jestem WF-istą, to sami rozumiecie. Kobiety do mnie lgną, czasem muszę odmawiać spotkania (bo aktualnie jestem zajęty). Takie życie. I na sam koniec taka małe stwierdzenie: proszę nie mówcie mi, że podczas pierwszego spotkania nie zwracacie uwagi na wygląd partnera, bo nie uwierzę. No taka prawda!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 15:51  
Cytuj
"kobiety do mnie lgną"...
Cóż za skromność Jonny Bravo

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 15:54  
Cytuj
Prawda w oczy kole?
A co do Ciebie olga, to nie bądź śmieszna. Masz jakiś kompleks to Twoja sprawa. Nie kierowałem tych słów do Ciebie.
Co do braku kultury to mnie rozbawiłeś Jersey... Ze niby co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 15:57  
Cytuj
Gdyby tak brać przykład ze zwierząt trzeba by się spowrotem cofnąc do rozwoju małpy smiech2
Są także takie gatunki które to zjadają swoje potomstwo...totalne średniowiecze w myśleniu..i szkoda cokolwiek tutaj ludziom tłumaczyć...bo znają sie tylko na "cegłach i gwoździach".

Ps. jadeti ściągaj dalej wzorce z Animal Planet

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 16 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 16:24  
Cytuj
Nie mam kompleksów .
Widzę że odbiegamy od tematu teraz bo nie o to w nim chodziło .
Bez obrażania dziewczyn i wyzywania ich .
Tak jak juz wspomniałam jadeit nie piszemy tutaj o wielorybach tylko plus size to nie to samo .
a jeśli chodzi o te wieloryby to skąd wiesz że nic nie robią i tylko siedzą i jedzą hmmm....??
właśnie nic nie wiesz a oceniasz . A może to jest wynikiem ciąży , choroby .
idąc tym tropem rozumie że zostawisz dziewczynę jak przytyje 10 kg
bo sobie lepszą znajdziesz .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 12 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:03  
Cytuj
tak obserwuję tę dyskusję i śmiać mi się chce uśmiech nikt nikogo nie zmusza do bycia z kims, kto mu się wizualnie nie podoba, bo wydaje mi się, że i wizualność i charakter są istotne przy wyborze partnera. Po co wiązać się z kimś, kto nas fizycznie nie pociąga, ale jest megainteligentny? ktoś może naskoczyć, że " liczy się wnętrze", owszem, ale musi w jakiś sposób łączyć się z naszymi preferencjami estetycznymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 06:43  
Cytuj
CYTAT
tak obserwuję tę dyskusję i śmiać mi się chce uśmiech nikt nikogo nie zmusza do bycia z kims, kto mu się wizualnie nie podoba, bo wydaje mi się, że i wizualność i charakter są istotne przy wyborze partnera. Po co wiązać się z kimś, kto nas fizycznie nie pociąga, ale jest megainteligentny? ktoś może naskoczyć, że \" liczy się wnętrze\", owszem, ale musi w jakiś sposób łączyć się z naszymi preferencjami estetycznymi.

No w końcu jakaś dziewczyna się odważyła i napisała prawdę! Brawo!good
Jest Nas na świecie ponad 7 miliardów, myślę, że w życiu mamy duży wybór, nawet ograniczając się do Naszego małego państwa. Ktoś kiedyś powiedział, że "tego kwiatu jest pół światu". Zatem nie marnujmy życia u boku kogoś mało atrakcyjnego fizycznie, bo może to w przyszłości doprowadzić do zdrady i późniejszego rozłamu w związku, a przecież nie o to chodzi!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 10:55  
Cytuj
moniaala: hipotetycznie - masz teraz swój inteligentny i szczupły ideał - chemia, przyciąganie fizyczne, cenisz jego IQ - mija 20-30 lat małżeństwa , ideałowi o dziwo popsuł się metabolizm - co skutkuje dodatkowymi 30kg - taka genetyka chytry (teraz to ideał plus size)...jak sobie wyobrażasz wtedy wasze relacje ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 16 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 15:47  
Cytuj
JerseyShore dobrze zauważył . Sama jestem po ślubie 5 lat i mąż przytył ok 10 kg i wcale nie kocham go mniej. A po ciąży też przytyjesz - ja dochodziłam do wagi z przed jakieś pół roku .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
xyz
xyz
xyz
Posty: 68
Dołączył: 4 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 16:08  
Cytuj
fotka.pl/profil/Jadeit umiechumiech

doklepcie swoje i z prawdopodobienstwem wynoszacym 1 macie swojego Jadeita;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
fotka.pl/profil/Jadeit umiechumiech

doklepcie swoje i z prawdopodobienstwem wynoszacym 1 macie swojego Jadeita;)

Brawo!ok
Gratulacje Sherlocku Holmesiezaklopotanypotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
xyz
xyz
xyz
Posty: 68
Dołączył: 4 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 17:05  
Cytuj
Hhahahahahahahah, zenada chlopie zenada to co teraz odstawilesumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 16 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 17:24  
Cytuj
Pisałeś że jesteś przystojny to dlaczego zdjęcie zmieniłeś na inne??
boisz się !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
xyz
xyz
xyz
Posty: 68
Dołączył: 4 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 17:27  
Cytuj
Dokladnie, typowy internetowy ujadacz. Siebie nie widzi a z innych szydziumiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 16 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 17:29  
Cytuj
zgadzam się w 100 %

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 17:31  
Cytuj
//moderowano/ zubrstw post nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
xyz
xyz
xyz
Posty: 68
Dołączył: 4 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 17:37  
Cytuj
//moderowano/ zubrstw post nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 17:40  
Cytuj
//moderowano/ zubrstw post nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
xyz
xyz
xyz
Posty: 68
Dołączył: 4 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 17:41  
Cytuj
//moderowano/ zubrstw post nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »