NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
sklep komputerowy z prawdziwego zdarzenia, czy by sie przydał w stw?
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 16:25  
Cytuj
W innym temacie zaczęliśmy dyskusję na ten temat a że się rozwinęła proponuję przenieść ją tutaj. Czego brakuje wam w sklepach komputerowych w stw? Co musicie zamawiać z allegro lub sklepów internetowych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 16:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 16:30  
Cytuj
Ja osobiście od dłużeszego czasu poszukuje twardego dysku smiech2
Chciałbym taki z pamięcią około 320 GB - nie wiesz zubr gdzie takiego dostane ? chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 16:33  
Cytuj
And computers, koło Maratonu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 16:39  
Cytuj
michallo12 a nie orientujesz się czasem czy własniew tym sklepie komputerowy mozna także przeinstaloac system ? Ponieważ szukam własnie takiego serwisu i slyszałem ,że na hali jest dobry ale nie wiem gdzie konretnie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 16:44  
Cytuj
Takie sklepy upadają. Nie są w stanie dorównać zakupom via internet. Nie są wstanie mieć wszystkiego w najlepszych cenach.

Co takie sklepy mają ? Taki wspomniany AND ? 3 drukarki na półce, że jak kupujesz to z wystawy biorą i pakują potluczony ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 16:44  
Cytuj
Jerset taki dysk to tylko na SM ;) a tak powaznie co potrzebujesz? system to sam przeinstalujesz, to nie filozofia wiec nie sciemniaj, chodzilo nam o konkretne rzeczy ktorych brakuje w stw bo KFC to nam raczej nie brakuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 16:52  
Cytuj
Nie przeistaluje sam, ostatnio oddałem mojego lapa do zrywu w Rozwadowie - zwykłego formata robili mi półtora tygodnia i zrąbali mi w nim sterowniki ,że nie mam głosu. A poleciałem po opinni z SM i zaniosłem do nich umiech
Mi brakuje sklepu komputerowego w którym to mógłbym sobie posprawdzać kompy, lapy z iMacka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 16:55  
Cytuj
JerseyShore - nie masz co z pieniędzmi robić ? W stalowej za taki dysk zedrą min 1.5x cena allegro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 17:01  
Cytuj
rcdc: na SM jest za free umiech
Nie ma co się z kasy płukac do 11-go (rozstrzygnięcie konkursu) i latać po sklepach komputerowych czy tez po Allegro chytry
Najtańsze sa zdecydowanie na Allegro bo już sprawdzałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 17:24  
Cytuj
Naucz się sam przeinstalować własny system, to się czasem przydaje umiech

Duży sklep by się rzecz jasna przydał ale myślę że Stalowa jest na to zbyt mała no i nie wytrzymałby konkurencji cenowej z allegro.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 17:25  
Cytuj
czy mozna podpiac gry na PC pod wasz post
to czego mi brakuje to premiera
od plnocy polska premiera a gre dostane dipiero po 16 w tym samym dniu jezyk
ot lipa cala europa gra ja nie !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
czy mozna podpiac gry na PC pod wasz post
to czego mi brakuje to premiera
od plnocy polska premiera a gre dostane dipiero po 16 w tym samym dniu jezyk
ot lipa cala europa gra ja nie !!!


Za mało u nas graczy na uroczyste premiery ;]
Poza tym czasem gracz ma lipę jak np. wydadzą grę (Skyrim) 11 listopada i kicha, sklepy nieczynne, poczta nie działa, trzeba czekać smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 17:30  
Cytuj
fractal no dobra, moż ei by sie nie przyjął ale żeby obczaic laptopa imac pro musze aż jechać do Rzeszowa - Media Markt...troche daleko jak na zwykłe zapoznanie ze sprzętem - to mnie boli ,że nie ma żadnej formy np. otrzymania sprzętu z dowozem do domu na nawet 1 dzień w celu przetestowania chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 20:10  
Cytuj
co do tego ze sklep moglby sie nie utrzymac to nie prawda. dobry sklep da sobie rade a w zeszlym roku zbieralem opinie na ten temat bo mialem zamiar otworzyc taki sklep no ale sprawy potoczyly sie inaczej. moim zdaniem taki sklep dalby rade i to inne moga zaczac sie bac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 20:12  
Cytuj
zubr no to nie pozostało Ci już nic jak tylko otworzyć ten sklep i rozkręcić dobry biznes chytry - tylko nie zapomnij sprowadzać dobrego stuff-u czyli iMacków i dawać mega konkurencyjne ceny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 20:20  
Cytuj
chwilowo mam inne planyumiech poszedlem w innym kierunku inna branza jak to sie mowi, ale kto wie moze kiedysumiech zobaczymy jak to sie w zyciu pouklada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 20:26  
Cytuj
No więc pozostaje mi tylko jeździć po sklepach komputerowych które znajduja się w pobliskich miastach - lub sklepy internetowe z komputerowym asortymentem chytry a szkoda, bo naprawde bardzo by sie przydał tego typu sklep z wysoka jakością sprzetu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 20:27  
Cytuj
z dobrym sprzetam ale i z dobrymi cenami, bo nie moze byc sprzetu w kosmicznych cenach bo nikt by tego nie kupil a wtedy taki sklep bu upadl wiadomo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 20:30  
Cytuj
Tak - dobre ceny to podstawa i dbałośc o klienta - taki sklep z dobrą i wykwalifikowaną - informatycznie obsługą to byłby złoty środek uśmiech ...gdyby jeszce świadczył usługi serwisowe to już wogóle genialnie i beznes by sie kręcił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 20:37  
Cytuj
no to pomysl juz jest teraz tylko trzeba go zrealizowacumiech ale czy my nie za duzo oczekujemy od jednego sklepusmiech2? to taki sklep marzenie mozna by powiedziec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 20:45  
Cytuj
Marzenia są po to aby je realizować - na stalowowolskim rynku sklepy z cześciami komputerowymi nie zaliczyłbym do wysokiej pułki - a gdyby taki stworzyć na wysokim poziomie, to mógłby przynieśc całkiem owocne profity chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 00:41  
Cytuj
fractal
i ot problem w naszym miescie
a czy za mało graczy ?
no nie wiem podbilem 8.11 do Tesco po MW3
i juz mam 2 "kumpli" do multi umiech
w 10 minut
wiec nie sadze ze mało umiech

JerseyShore
mozesz kupic online
masz 14 dni na zwwrot tego imac'a

zubrstw
sam sklep nie da rady
zaplecze techniczne
tez to przerabialaem
kolneła mnie "zmowa cenowa"
w hurtowniach
a na dzień dobry zamiast zarzucic m fajową cene to, propozycje +20% niz allegro jezyk

"...
Marzenia są po to aby je realizować - na stalowowolskim rynku sklepy z cześciami komputerowymi nie zaliczyłbym do wysokiej pułki - a gdyby taki stworzyć na wysokim poziomie, to mógłby przynieśc całkiem owocne profity..."

nie przegonisz ani nie oblecisz marketów, to jest ból na bóle !!!
ze sklepu musiał bys zrobić hutrownie
jezyk
co w STW i okokolicach jest raczej nie do ogarnięcia :0
poza tym wiedza ludzi na temat hardware jest stanowczo poza marginesem błedu statystycznego :p

np dzisiaj pomoc online umiech
ziom wyczesany ASUS, LAP
na i7
i 5730 radek jezyk
no kto robi taki badziew
poprostu żałosne !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 08:45  
Cytuj
Pituch: gdzie jest taka możliwość ? chyba nie na Allegro ? jeżeli byłbyś tak uprzejmy to podeślij mi link do tej stronki gdzie są takie warunki , na 14 dniowy zwrot chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 08:49  
Cytuj
Kupowałem części komputerowe przez allegro i muszę przyznać, że na włąsnej skórze przekonałem się, że jest to ryzykowna sprawa. A podszedłem bardzo ambitnie, bo od różnych dostawców kupiłem wszystko poza obudową, DVD i dyskiem.

Miałem dużo odsyłania i nerwów, bo albo dostawałem, nie to co zamówiłem, albo komponenty były zepsute.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 08:55  
Cytuj
Ja na całe szczęście nie spotkałem się jeszcze z taka sytuacją , gdzie kupiłbym coś nieoryginalnego ze sprzętu komputerowego - online - ale za to już moi znajomi tak - i nie wiem czy każdy sprzedający czasem nie posiada własnie takiej transzy felernego towaru - tak samo dzieje sie z plazmami - obaj kupią taką sama a jednemu cały czas się psuje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »