NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
sklep komputerowy z prawdziwego zdarzenia, czy by sie przydał w stw?
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 09:50  
Cytuj
Co do zaplecza to jasna sprawa że serwis też musi być, ale mam dojścia do komputronika,abcdaty jako dystrybutor i ceny i tak są niewiele niższe niż na allegro więc ja żeby zarobić musiałbym sprzedawać drożej niż na allegro o jakieś 15-20%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 09:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 09:53  
Cytuj
No ale gdybysx otwierał firme w Stalowej zamiast Mc Donalda smiech2 to zawsze mógłbyś dostać dotacje z funduszy unijnych - o ile takowe sa jeszcze przyznawane - bo napisac dobry biznes plan to nie jest wielka sztuka chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 10:08  
Cytuj
Niestety narazie nie ma dotacji, może w pierwszym kwartale 2012r. coś będzie ale nie wiadomo bo narazie cały pakiet dotacji wzięła grecja i chyba kolejny się szykuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 10:10  
Cytuj
Jak nie teraz to np. za pół roku gdy coś sie ruszy z tymi funduszami - lokale sie buduja pod wynajem w Stalowej własnie na takie sklepy - galerie - gdzie można miec napewde dobra lokalizacje - chociaz w stalowej każda lokalizacje chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 10:11  
Cytuj
No tak budują sie galerie a sprawdzales ile tam kosztuje 1m2? w takiej galeri za 1m2 zaplace wiecej niz na wojska polskiego za caly lokalumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 10:14  
Cytuj
No tak, to fakt metraż nie należy tam do najtańszych - ale bez dobrej lokalizacji i ciekawej reklamy trudno trafic do klientow - ja np. gdyby nie forum w SM nie mialbym zielonego pojęcia gdzie sa jakies sklepy komputerowe w Stalowej - no może poza jednym obok torów - dawnego da grasso.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 12:47  
Cytuj
Wiesz jeśli prowadzisz dobry sklep i do tego masz dobry niekoniecznie najtańszy serwis to uwierz że klienci znajdą cie, jeden przekaże drugiemu i dotrą, ale na to też trzeba czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 12:52  
Cytuj
W Stalowej o reklame rozpowszechnienie reklamy nie jest trudno - wystarczą najtańsze ulotki i ze 3 dni na rozwiezienie ich po wszystkich osiedlach umiech Sklep z takimi czesciami to tez inwestycja na przyszlosc poniewaz technika idzie wciaz do przodu a te czesci wciaz sie psuja wiec bylby na nie stale zainteresowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 13:32  
Cytuj
JerseyShore
zasady kupowania sprzetu elektronicznego online umiech
z 14 to chyba przesadzlem ale 10 dni to na bank

mirek777
sprzet z allego to rzweczywiscie ryzykowna sprawa
kupilem plyte glowna
przesylka kurierem, za co doplacilem x2 bo sadze bezpieczniej
jak otworzylem paczke to zbladlem
ktos chyba po niej skakał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 14:05  
Cytuj
Ja tam widziałem jak kurierzy dhl czy siódemka chodza po przesyłkach żeby znaleźć tą która jest do mnie... Jak rzucają nimi przy pakowaniu, nie poukładają sobie tylko później szukają gdzie to jest....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 15:29  
Cytuj
Pituch: 10 dni ? oni Ci przysyłaja sprzet do domu w ty w przeciągu tych 10 dni im odsyłasz także kurierem i jest wszytsko okej ? Szczerze mówiąc to sie nie spotkałem z take formą wysyłek na próbe , możesz podrzicić linka do tego sklepu online ? chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 16:51  
Cytuj
Ja po prostu dostałem nie taką płytę, jaką zamówiłem. - zamówiłem ze slotem na grafikę PCI Expres a dostałem z AGP. Zasilacz- który miał być nowy, spalił się po pieciu minutach pracy, procek sprawny, używany, okazał się być przegrzany. Do chłodzenia brakowało dolnej podstawki.

Nieźle co?

Dlatego uważam że sklep, w którym będzie wszystko, plus fachowy personel, który pomoże dobrać optymalnie kompatybilne komponenty byłby czymś

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 17:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 17:10  
Cytuj
Nie zaczyna się nigdy z full opcją - to oczywiste, pierw może byc mały sklepik byleby właściciel był nastawiony na progres i rozwój - gdy ktoś robi to bo ma smykałkę i fach w ręku wtedy aż miło póść po porade lub zostawić sprzet w serwisie umiech

newgothick - ile liczysz sobie za ta nagrywarkę ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 17:29  
Cytuj
za nagrywarkę wpisał 70zł mnie interesuję ile wola za tego lapka.
wracając do tematu trzeba by zacząć od jakiegoś niedużego sklepu w zasadzie teraz jest wszystko na zamówienie, więc mając dobre umowy to myślę że klient poczeka jeden dzień na dostawę, takie są obecnie czasy nie trzyma się wszystkiego na półkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 17:34  
Cytuj
Ten HP na zdjęciu to chyba jest uszkodzony zapytanie
70zł za nagrywarkę - no musze sie zastanowic bo juz jedna mam umiech
Co do sklepu - to 1 dzień poślizgu w oczekiwaniu na towar nie jest wcale długim okresem - wrecz akceptowalnym ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »