NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Co za kraj?!, .
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 22:22  
Cytuj
CYTAT
Policja w takich wypadkach musi dzialac zdecydowanie i nie moga jej maruderzy zostawac za plecami. Juz w Angli sie tak patyczkowali to mieli wielodniowe zamieszki. Policja działą jak wał lub spychacz po którym moga zostac co najwyzej dziennikarze na chodniku.
Jest gdzies w sieci filmik jak gosc z flaga narodowa ostentacujnie nie słucha policji i zatrzymuje sie cały czas. Wreszcie dostaje kilka razy pała po dupie a juz wszyscy pisza o ZOMO itp.
Jakby to był jakis lewak to te same osoby posrałyby sie z zachwytu.
I prosze troche obiektywniej patrzec na wydazenia bo sa tez filmiki gdzie druga strona atakuje ludzi. I z jednej i z drugiej strony cześc manifestantów stanowiło głupie bydło niezdolne do racjonalnego myslenia. A policja jest od tego żeby takie bydło nap.... A ze czasem dostanie ktos przypadkowy? Trudno na całym świecie tak jest nawet krajach o wyższych standardach demokracji.

A tu link gdzie grupa z flaga wzorowana na nazistowskiej atakuje jakas inna grupe. Ale oczywsicie to nie problem to przeicez Polacy i sa po wlasicwej narodowej stornie.
http://www.youtube.com/watch?v=pLHJX3Een4M
I jedni i drudzy sa siebie warci.


Masz racje po jednej i po drugiej stronie widać ludzi w kominiarkach. Nikt pokojowo nastawiony do manifestowania swojego patriotyzmu nie zabiera ze sobą kominiarki. Nie potrafimy świętować. Własnych świąt narodowych. Z uroczystości upamiętniających porozumienie sierpniowe też wyszła wiocha. Może my już tak mamy, że sami się nie szanujemy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 22:22  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 22:35  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 01:53  
Cytuj
W sieci czytam sprzeczne przebiegi wydarzeń. Nikt nie wyzna całej prawdy. A przecież o to chodzi, aby ustalić fakty! Co robiły bojówki Antify przed marszem?

- Lewica: prawicowcy ich atakowali, a oni chronili antyfaszystów i uciekli do lokalu
- Prawica: bili idących na marsz z flagą, pluli na grupy historyczne, zapędzeni do lokalu przez gliny

Wiemy, że bojówki prawicy i lewicy zwalczały się na krzyżówkach ulic daleko od marszu i tam też interweniowała Policja. A co działo się na marszu? Podobno tylko 2 razy doszło do zamieszek. Wszyscy piszą o kibolach i skrajnej prawicy, ale co do ... działo się po drugiej stronie? Stali grzecznie, pokojowo nastawieni i kibicowali glinom, żeby rozprawili się z "faszystami"? Czy to tak wyglądało? Prawa strona liczyła ponad 20 tysięcy osób. Po lewej na pewno mniej. Jaką broń mieli lewacy na marszu? Oni też atakowali Policję?

Rok temu spotkali się naprzeciwko siebie. Przemawiał Korwin.

GW: Niemców przesłuchano i wypuszczono z aresztu. (Wszystkich?) Wrócili do Niemiec.

A może najpierw ustalmy fakty?

Uznajmy wydarzenia za sprawdzian dla bezpieczeństwa Polski przed Euro 2012. Społeczeństwo jest już tak podzielone, że i tam nie obędzie się bez incydentów. Nic nie da wprowadzanie zakazów. Wszystkich nie zamkną do więzienia. Nie mam dzisiaj pomysłu, jak zmniejszyć napięcie między przeciwnymi opcjami politycznymi.

Zmiana ustroju + wejście do UE + nierozliczenie komuny + rządy wielkich koncernów + współczesne media + nieudolne rządy + wiara w pieniądz + współczesna moda + zagraniczne koncerny i galerie handlowe + wszechobecna tandeta + cena, nie jakość ==> społeczeństwo konsumpcyjne, gdzie nie ma idei, jest tylko ciemna masa z pozornym wykształceniem (w rzeczywistości niewiele im to daje, bo są otoczeni przez "wielkich tego świata").

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 08:45  
Cytuj
Oglądałem wczoraj nagrania z tych zajść. Nie jestem już taki pewien, czy, policja nie powinna zostać ukarana. szwaby atakowały zwykłych ludzi - gdzieś w tle było nawet widać uciekającą kobietę z wózkiem dziecięcym. Polacy byli bici przez niemieckie świnie za np. niesienie flagi. Znamienne.

Sam fakt, że policjanci dali im spokój (niemcom) po tym jak ci, uzbrojeni schowali się w tej restauracji - czy cokolwiek to jest.

andrzejko - nie zamierzam się wdawać w twoje głupie, dziecinne gierki. Każdy widzi co sobą reprezentujesz.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 08:51  
Cytuj
Gdzie trzech dwóch polaków tam trzy opienie - każdy z was ma troche racji chytry - mianowicie, policja mogła użyc siły i wtedy szybciej osiągneła by zamierzony efekt ,ale w druga strone czy by jej nie nadużyła ? - Ci kolesie w kamizelkach i ten jeden bez co psikną gazem a potem kopał kucającego człowieka - właśnie tego nie robi i w dodatku na zwykłym przechodniu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 08:57  
Cytuj
Policja nie interweniowała, bo moim zdaniem takie były rozkazy - zamieszki miały się rozwinąć tak, jak to sobie niektórzy z peło zaplanowali.

Druga sprawa to zniszczenie mienia - co by zostało z tej restauracji? Kogo by obciążono kosztami? Ze szwabami pewno sprawa się skończy umożeniami,

Żeden z nich nie powinien wrócić do swojego kraju, przynajmniej bez jednego złamania.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 09:05  
Cytuj
Paradoksem dla tych niemieckich kozaków byłoby to ,że się schronili w żydowskiej dzielnicy na Meiselsa chytry
Ciekawi mnie ,że na meczach każdego w kominiarce tłuką Policjanci a tych niemieckich podburzaczy nikt nawet nie szturchnął zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 09:55  
Cytuj
CYTAT
Oglądałem wczoraj nagrania z tych zajść. Nie jestem już taki pewien, czy, policja nie powinna zostać ukarana. szwaby atakowały zwykłych ludzi - gdzieś w tle było nawet widać uciekającą kobietę z wózkiem dziecięcym. Polacy byli bici przez niemieckie świnie za np. niesienie flagi. Znamienne.

Sam fakt, że policjanci dali im spokój (niemcom) po tym jak ci, uzbrojeni schowali się w tej restauracji - czy cokolwiek to jest.

andrzejko - nie zamierzam się wdawać w twoje głupie, dziecinne gierki. Każdy widzi co sobą reprezentujesz.


miriam oczywiście, że polemika nie ma z tobą sensu bo ty widzisz tylko jedna stronę. Otwartość twojego umysłu ogranicza peło, tefałen oraz pełowska policja. Popatrz obiektywnie na to co się działo w warszawie. W internecie jest masa filmów.

Marsz Niepodległości to wspaniała idea ale wystarczy kilku idiotów, którzy przyszli tylko w celu zrobienia zadymy (po to wzięli kominiarki). Co do policji to siadła koordynacja. Policjanci sami nie działają, czekają na rozkazy a te przychodziły za późno lub nie było ich wcale.
Przykład tych gonionych niemców. Policjanci mogli wpaść do tej kawiarnie i wyłapać wszystkich po kolei. Przy okazji z powodu stawiania oporu przy aresztowaniu a taki byłby na pewno spuścić im łomot i połamać kilka kości.
Z drugiej strony mamy prowokatora stojącego z flagą przed policyjnym wozem i uniemożliwiającego mu przejazd. Bierność policji porażająca. Wyjścia dwa. 1. Polanie silnym strumieniem wody i takie zepchnięcie go da bok, 2. Zabranie go przez policjanta na bok a jak będzie stawiał opór to użycie siły. Policja stała biernie i czekała cholera wie na co. Kolejny typ z krzyżem stojący przed kordonem policji. Policjanci biernie się przyglądali.

Tak czy inaczej są tacy wśród nas, którzy nie potrafią świętować. Takie święto jest dla nich okazją do zadymy.
Antifa za nr z Niemcami powinna zostać zdelegalizowana.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 09:59  
Cytuj
Zdelegalizowana to najmniejszy wymiar kary moim zdaniem chytry
Bez przesady banda idiotów bez większych przekonań szykająca rozruby w takie święto - policja podejrzanie spokojna - a powinno być tylko słychać odgłos głębokiego echa odbijającej sie pałki od głowy tym zdezelowanych niemców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 11:58  
Cytuj
przecie tu zawinily wladze miasta(i tu z mirem sie zgadzam), nikt inny :] wyrazono zgode na manifestacje -ok, ale jak bardzo trzeba miec najebane w glowe, aby wyrazic zgode na kontrmanifestacje w tym samym czasie i w po tych samych ulicach ? przeciez warszawa jest duza mogli puscic po 2 stronach wisly i nic by sie nie dzialo, taki byl plan i plan zostal zrealizowany, pewnie zaluja tylko ze na tak niewielka skale :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 12:14  
Cytuj
zadymy spowodowaly bliskoc strony lewackiej i antify , niemcow stojacych 100m od marszu krzyczacych i napinajacych sie za plecow policji . Prosze zobaczyc zdjecia gdzie stali lewaki a gdzie byl sart Marszu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 12:45  
Cytuj
Jak dla mnie to obie strony to idioci szukający zadymy. Nigdy nie ogarnę takich zachowań. Niby wielcy patrioci chcący uczcić narodowe święto? A gó.no prawda!
A władze miasta są tak samo opóźnieni, albo po prostu mieli coś na celu pozwalając na dwa skrajne marsze...

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 12:51  
Cytuj
Popieram obie strony szukały zadymy a władze miasta nie potrafiły odpowiednio wcześnie zniwelować tego niebezpieczeństwa. To jak pseudo kibice umawiają się i piorą i po co? co dzięki temu ich drużyna jest lepsza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 12:54  
Cytuj
Ludzie nie kieruja sie rozsądkiem tylko przekonaniami wyssanimy z palca i to jest najgorzniejsze ,ze kazdego z nas kiedys ktos może zaatakowac za przekonania ktorych sam dobrze nie jest w stanie ogarnąć rozumem chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 13:09  
Cytuj
Dziwna sytuacja. Niemcy napierają polaków którzy noszą swastykę obok flagi Polski.zaklopotany

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 17:05  
Cytuj
Najlepsze są relacje tych, którzy tam byli - okazuje się , że większość relacji tvn i polszmatu jest zmanipulowana, powycinana, zmontowana w zupełnie innej chronologii. Z garstki polskich nazistów zrobiono tłum, z dziesięciu tysięcy patriotów z hasłami patriotycznymi i antyrządowymi zrobili garstkę.

Nigdzie nie pokazują, jak ludzie idący w manifestacji sami wyłapują prowokatorów. Ciekawe - kto wynajął tych zadymiarzy - którzy rozstawieni w tłumie mieli za zadanie skierować pochód ku przemocy......umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
Dziwna sytuacja. Niemcy napierają polaków którzy noszą swastykę obok flagi Polski.zaklopotany



Nie wiem czy to prawda ale słyszałem ze niemców mają wypuścić bo nie mają dowodów.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 21:44  
Cytuj
to co mirek7777 napisał to prawda cool.na marszu około 25 tys ludzi, pod pomnikiem Dmowskiego czego nie pokazują w tv. samochody tvn z tego co wiem zostały spalone po tym jak zaczeli zaniżać nasz liczby ze było nas tylko 2 tys . sporo starszych osób dziękowało wszystkim napotkanym osobom za przyjście . Podeszła do mnie starsza pani i sama powiedziała, że za te kłamstwa w tvn i polsacie dobrze chłopaki zrobili podpalając ich auta.
najbardziej pamiętny widok z marszu to widok kombatantów z rożnymi medalami , w strojach żołnieskich dziekujących nam młodym ludziom za przybycie na marsz. ok

Ci co niebyli niech żałują i nie piszą głupot

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 12:58  
Cytuj
bardzo ciekawa relacja z tego co sie dzialo 11 listopada



Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 16:37  
Cytuj
Sam tam byłem i na własne oczy widziałem

CYTAT
mirek777 Najlepsze są relacje tych, którzy tam byli - okazuje się , że większość relacji tvn i polszmatu jest zmanipulowana, powycinana, zmontowana w zupełnie innej chronologii. Z garstki polskich nazistów zrobiono tłum, z dziesięciu tysięcy patriotów z hasłami patriotycznymi i antyrządowymi zrobili garstkę.

Nigdzie nie pokazują, jak ludzie idący w manifestacji sami wyłapują prowokatorów. Ciekawe - kto wynajął tych zadymiarzy - którzy rozstawieni w tłumie mieli za zadanie skierować pochód ku przemocy......


CYTAT
mariuszstalowa to co mirek7777 napisał to prawda .na marszu około 25 tys ludzi, pod pomnikiem Dmowskiego czego nie pokazują w tv. samochody tvn z tego co wiem zostały spalone po tym jak zaczeli zaniżać nasz liczby ze było nas tylko 2 tys . sporo starszych osób dziękowało wszystkim napotkanym osobom za przyjście . Podeszła do mnie starsza pani i sama powiedziała, że za te kłamstwa w tvn i polsacie dobrze chłopaki zrobili podpalając ich auta.
najbardziej pamiętny widok z marszu to widok kombatantów z rożnymi medalami , w strojach żołnieskich dziekujących nam młodym ludziom za przybycie na marsz.

Ci co niebyli niech żałują i nie piszą głupot


Wszystko co tu napisali koledzy to szczera prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 17:03  
Cytuj
Panowie którzy tam byli, może zapodajcie jakieś własne zdjęcia.
Tylko nie mówcie że nie robiliście, nie uwierzę chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 17:22  
Cytuj
Kolego fractal na NK ,,Stalowa Wola i okolice ,, znalazłem trochę zdjęć


Obrazek

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 17:59  
Cytuj
Chiński do szkółsciana, ruskie bankiboks, Niemcy z kijami będą przyjeżdżać na Polskie świętamlotek, gorzej niż Białoruś i Rosja. zaklopotany

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 19:06  
Cytuj
biedron lapie policjanta za palke ;]

http://youtu.be/p2oVIf33Il8

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 23:17  
Cytuj
fractal - nie po to pojechałem na marsz by się tym chwalić , ze tam byłem i komuś coś udowadniać. mogleś jechać to byś mnie widział może.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »