NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Co za kraj?!, .
Posty: 29
Dołączył: 25 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 20:14  
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU

patrzcie co się dzieje w Polsce..
ludzie są bici za to że w dniu święta Narodowego chodzą po ulicach z naszą piękną FLAGA.
i zwróćcie uwagę na zachowanie tych ZOMOwców !!
komuna powróciła

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 20:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 20:28  
Cytuj
Oczywiście
CYTAT
ludzie są bici za to, że w dniu święta Narodowego chodzą po ulicach z naszą piękną FLAGA
, tylko że k...wcześniej nap....ą innych to już tego nie widać na tym filmie.

Wszystkie skrajności są do dupy. Normalni ludzie siedzą w domu i piją wódę i jest święto i jest wesoło i rodzinnie...

Ale zawsze znajdą się jakieś p....y, którzy muszą protestować, bo są p...i albo narodowcami i muszą mieć procesje na Boże Ciało albo Paradę Równości...

Normalnych ludzi to j....e good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 20:32  
Cytuj
Filmików puszczonych w internet,ale nakręconych z drugiej strony też jest pełno.
I jedni i drudzy w 90% przyszli się ponapie#dalać.Nie wiem tylko po co ONR jako ruch patriotyczny,polski ,miał w swych szeregach szwabskie wsparcie.
Od kiedy naziści są nam przyjaciółmi?

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 20:40  
Cytuj
Marsz organizowany był przez ONR i Młodzież Wszechpolską.

Obie organizacje mają taką reputację na jaką sobie zasłużyły.

Nie potępiam i nie popieram antify.
Cieszy mnie tylko że robią porządek boneheadami i faszystami.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 21:25  
Cytuj
Bydło się szerzy, nie wiadomo o co na tym filmiku chodzi i kto kogo leje...buractwo i nic więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 21:37  
Cytuj
CYTAT
Filmików puszczonych w internet,ale nakręconych z drugiej strony też jest pełno.
I jedni i drudzy w 90% przyszli się ponapie#dalać.Nie wiem tylko po co ONR jako ruch patriotyczny,polski ,miał w swych szeregach szwabskie wsparcie.
Od kiedy naziści są nam przyjaciółmi?


szwabskie wsparcie to miała ta lewacka zgraja, kolejny absurd lewaki zapraszają szwabskich lewakow aby im pomogli bić POLAKÓW..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 22:36  
Cytuj
Takie mamy uroczystości ostatnimi czasy w Polsce;

1.Pogrzeb pary prezydenckiej
2. Krzyż przed pałacem
3. Dzień Niepodległości
etc.

Może to dlatego że zakręty historii zabrały wielu wspaniałych Polaków.neutralny

Obrazek
123 lata rozbiorów

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 23:06  
Cytuj
patrze i nie wierze
zioom lezy a drugi go kopie
a obok ziom w "kaftanie"
POlicja
wyjeb... ich wszystkich na ryj

dyscyplinarnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 23:12  
Cytuj
ten kopiący to pies, miejmy nadzieje że wyleci z roboty i do tego sprawa skończy się w sądzie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 23:15  
Cytuj
Sądzę że to nie pies a chuligan założył kamizelkę odblaskową.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 23:18  
Cytuj
wyje... cal brygade tam
w kamizelkach i bez
poprostu żal

Progres
w tych kamizelkach jest wiecej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 23:23  
Cytuj
To hołota.
Zwróc uwagę na ubranie pod.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 23:32  
Cytuj
to nie czaje
policja czy nie policja ?
sprężynke miał a skad /

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 23:35  
Cytuj
Nie wiem. Może da się kupic.
Mi kiedyś oferowano potluczony

To przebierańcy.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 23:42  
Cytuj
Policjanci tam byli w pełnym rynsztunku prewencji a odblaskową kamizelkę i pałkę to każdy może sobie kupić.

Madras i jusek mają rację, większość na tym marszu ma głęboko w du#pie świętowanie niepodległości, oni chcieli tylko się wyszumieć na zadymie i spalić parę samochodów (na koszt podatnika rzecz jasna).

Szkoda mi jedynie policjantów którzy w to święto musieli być na służbie i użerać się z tymi głąbami.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 23:47  
Cytuj
Zauważcie ze znamiennym jest też spalenie mobilnej stacji nadawczej tvn-24. umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 00:46  
Cytuj
CYTAT
Zauważcie ze znamiennym jest też spalenie mobilnej stacji nadawczej tvn-24. umiech


no dokładnie, to jest wynik głoszenia miłości bliźniego przez radio z ryjkiem i politykę sekty tego, który ma zbawić Polskę smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 01:25  
Cytuj
Kto nie był niech się nie wypowiada. Były wzajemne prowokacje, ale co to za państwo w którym lewacy dostają pozowlenie na marsz, który w swoim zamyślę ma zablokować marsz niepodległości? Przecież logiczne jest że to stwarza możliwość zamieszek. Policja nie przepuściła legalnego marszu, zaczeły się prowokacje i interwencja policji. Policja pałowała ludzi z flagami, którzy przyjechali zamanifestować swój patriotyzm. Nie mówię o tych bojówkach, tylko o starszych ludziach. Większość warszawiaków, z którymi rozmawiałem całokowiecie popierała nasz pochdód. Bo co jest w tym złego? W między czasie ANTIFA grasowała po mieście łapiąć małe grupki naszych. Śmiech na salimlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 08:25  
Cytuj
Ja chciałem zwrócić uwagę na inną rzecz. Ci tak zwani "niemieccy antynaziści" byli tak na prawdę nazistami - oni po prostu podali nieprawdziwy cel i określenie grupy, żeby oficjalnie wszystko grało. gronkiewicz wiedziałą o wszystkim i celowo zezwoliła, żeby do tego doszło.

To były zamieszki sprowokowane przez władze Warszawy. A kto poniesie konsekwencje? - zwykli ludzie.

No pomyślcie - to jest akt pogardy i upokorzenia od włądz tego kraju, żeby w rocznicę odzyskania niepodległości wpuścić kilkuset niemieckich nazistów - potomków SS-manów i innych zdegenerowanych szumowin. Jeśli manifestowanie polskości jest teraz w Polsce nazizmem - to ja jestem nazistą.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 09:24  
Cytuj
"W sumie do komendy na Śródmieściu, Mokotowie, Ochocie i Woli w związku z naruszeniem nietykalności funkcjonariuszy i uszkodzeniem mienia doprowadzono 210 osób. Wśród zatrzymanych są obcokrajowcy (92 obywateli Niemiec, 1 obywatel Hiszpanii, 1 obywatel Węgier i 1 obywatel Danii)".
http://www.tvn24(...)osc.html
Tak jak pisałem, to celowa prowokacja, jak można wydać zgodę na 2 marsze które wzajemnie się wykluczają?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 09:31  
Cytuj
chytryFreyr: w tym kraju widać można - ponieważ widocznie jakimś "stołkom" na tym zależy żeby się tłukli i jeden drugiego uciszył - tylko nie rozumiem o co chodzi autorowi tematu - skoro z tego filmiku nie da się nic wywnioskować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
Ja chciałem zwrócić uwagę na inną rzecz. Ci tak zwani \"niemieccy antynaziści\" byli tak na prawdę nazistami - oni po prostu podali nieprawdziwy cel i określenie grupy, żeby oficjalnie wszystko grało. gronkiewicz wiedziałą o wszystkim i celowo zezwoliła, żeby do tego doszło.

To były zamieszki sprowokowane przez władze Warszawy. A kto poniesie konsekwencje? - zwykli ludzie.

No pomyślcie - to jest akt pogardy i upokorzenia od włądz tego kraju, żeby w rocznicę odzyskania niepodległości wpuścić kilkuset niemieckich nazistów - potomków SS-manów i innych zdegenerowanych szumowin. Jeśli manifestowanie polskości jest teraz w Polsce nazizmem - to ja jestem nazistą.


Miriam777 a na jakiej podstawie władze Warszawy mogły zabronić przyjazdu komukolwiek i zakazać jakichkolwiek zgromadzeń. Na jakiej podstawie się pytam. czasem wystarczy pomyśleć zanim coś głupiego się naklepie. Wadze miasta nie mogą zabronić zgromadzeń. Napisz człowieku na jakiej podstawie chcesz zabraniać ludziom zgromadzeń. Nie pisz o pogardzie bo jak widzę to ty masz pogardę do wszystkiego co zgodne z prawem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 10:11  
Cytuj
Ta prowokacja miała właśnie taki cel, aby można było przeprowadzić zmiany w prawie, które umożliwią zablokowanie zgromadzeń. Władza przygotowuje się na to co może się stać gdy nadejdzie kryzys.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 10:17  
Cytuj
Freyer: popieram - wiele rzeczy w Polsce jest tak rozgrywanych - daje sie im zielone światło po to by to póxniej definitywnie ukrócić i zabronić...i do tego to wszystko zmierzało chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 10:21  
Cytuj
Freyr - dobrze napisales taka jest prawda - szkoda ze 90% ludzi tego nie rozumie (w sumie przez to ze maja wyprane mozgi przez TVN, Wyborcza i Onet) - najbardziej zaklamane media, ktore manipuluja ludzmi przedstawiajac wydarzenia w takich sposob jak nam wygodniej.

Niedlugo u nas bedzie jak w Chinach - nic nie bedzie mozna robic.

do Andrzejek - kazdy organizowany marsz musi zostac jakos udokumentowany - musi miec jakis konkretny cel.
A celem marszu cpunstwa polskiego i niemieckiego bylo zaklocenie Marszu Niepodleglosci.

I dokladnie taki byl cel wladz - zeby doszlo do zadymy i zeby zmienic prawo - zeby za jakis czas ludzie nie mogli wyjsc na ulice (bo to co robia nasze rzady do tego doprowadzi - ludzie w koncu nie wytrzymaja).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »