NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Konkurs na forum - wyniki,
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:18  
Cytuj
CYTAT
zubr Ty juz pokazales kim jestes , a tacy jak Ty i reszta ktora ciśnie bulwersa i chcę wygrać zarzutami i oczeranianiem kogoś -jest dla mnie jak woda na młyn smiech2
Odpuszczam sobie ten konkurs i życzę wam wszystkim powodzenia umiech Nie będę przeszkadzał tam gdzie mnie nie chcą i nie będę brał udziału na forum.
Życzę pozytywnej Karmy w życiu chytry

a to przypomne ci co wczoraj pisales: "Jacek85 skoro Cie wkurza to po co wymyślacie takie konkursy - nie widziałem w "regulaminie konkursu" - o dozwolonej ilości postów na jeden dzień ? zastanów się o co Ci chodzi i nie kozacz w necie bo nikomu to nie wyszło jeszce na dobre umiech
Robie to samo co inni biorący udział w konkursie - obiektywizm a nie hipokryzja człowieku. "

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:32  
Cytuj
Panowie - rywalizowałem i dobrze się bawiłem - niestety mam swoje zasady i nie będę denerwował ludzi umiech
Jeżeli sa osoby które aż tak bardzo chcą wygrac ,że stosuja fortele i wyciagają brudy, zaczynaja bluzgać i bawią się w dzieci neo - to wnioskuje ,że im mocniej zależy na wygranej i dysk im sie przyda bardziej niż mnie ok
Pozdro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
Panowie - rywalizowałem i dobrze się bawiłem - niestety mam swoje zasady i nie będę denerwował ludzi umiech
Jeżeli sa osoby które aż tak bardzo chcą wygrac ,że stosuja fortele i wyciagają brudy, zaczynaja bluzgać i bawią się w dzieci neo - to wnioskuje ,że im mocniej zależy na wygranej i dysk im sie przyda bardziej niż mnie ok
Pozdro.

chyba o sobie piszesz bo mnie nie denerwujesz, z tego co wiem to Jacka denerwowałeś.
Mnie nie sprowokujesz, jeśli o to ci chodzilo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 23:19  
Cytuj
CYTAT
Panowie - rywalizowałem i dobrze się bawiłem - niestety mam swoje zasady i nie będę denerwował ludzi umiech
Jeżeli sa osoby które aż tak bardzo chcą wygrac ,że stosuja fortele i wyciagają brudy, zaczynaja bluzgać i bawią się w dzieci neo - to wnioskuje ,że im mocniej zależy na wygranej i dysk im sie przyda bardziej niż mnie ok
Pozdro.

Obrazek ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 06:50  
Cytuj
Kurcze - jeszcze kłótni o ten dysk brakowało. umiech

Spokojnie. Będzie co ma być, i tyle.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 07:06  
Cytuj
Nie bardzo rozumiem o co te nerwy?

Ten konkurs wymyślił SM by zwiększyć ilość wejść na portal. Wyłączył z konkursy "politykę i gospodarkę" bo ta w pewnym momencie zdominowała portal i forum. Cel jest jasny zwiększyć ilość marynistycznych komentarzy, zwiększyć ilość wejść a dla tego użytkownika który będzie miał w tym największy udział nagrodą jest dysk.
Jak by JerseyShore nie zaznaczył na wstępie, że chce powalczyć o dysk to pewnie nikt by do niego nie miał pretensji.
zubrstw pojawiał się sporadycznie na forum a od czasu konkursu ma kilkanaście wpisów dziennie. Też chce powalczyć o dysk to zrozumiałe.

To oburzenie to niestety takie typowe dla nas polaków. Jest konkurs i są tacy co chcą go wygrać. To normalne. Niestety niektórym to przeszkadza. Dlaczego? Zawiść, za dobrze mu idzie?

Konkurs ma jasne zasady piszesz, wygrywasz. SM ma zwiększoną ilość wejść a zwycięzca dysk.

CYTAT
Kurcze - jeszcze kłótni o ten dysk brakowało.

Spokojnie. Będzie co ma być, i tyle.


miriam masz w tym udział. Przypomnij sobie swoje pierwsze wpisy na temat konkursu. Tobie wiecznie coś nie pasuje i wszędzie doszukujesz się spisku.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 07:20  
Cytuj
CYTAT


Jak by JerseyShore nie zaznaczył na wstępie, że chce powalczyć o dysk to pewnie nikt by do niego nie miał pretensji.



Aha a jak by pisał tyle postów ile napisał a nie zaznaczył że chce wygrać to byłoby inaczej ? Przynajmniej koleś szczery a nie z "przyczajki" jak reszta.


JerseyShore pisz dalej nie odpuszczaj - jak taki konkurs to dlaczego się poddajesz ?

Masz napisać dużo postów (taki warunek wygranej) to pisz. A jak SM organizuje konkurs na tak debilnych warunkach to już ich problem.
Powodzenia i nie odpuszczaj !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 08:59  
Cytuj
Widze,że są i ludzie którym to nie przeszkadza. Więc postaram sie nie baczyć na nieprzychylne posty i chamskie w moim kierunku i będę pisał dalej czyli brał udział w konkursie chytry
Pozdro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
Panowie - rywalizowałem i dobrze się bawiłem - niestety mam swoje zasady i nie będę denerwował ludzi umiech
Jeżeli sa osoby które aż tak bardzo chcą wygrac ,że stosuja fortele i wyciagają brudy, zaczynaja bluzgać i bawią się w dzieci neo - to wnioskuje ,że im mocniej zależy na wygranej i dysk im sie przyda bardziej niż mnie
Pozdro.

...
CYTAT
Widze,że są i ludzie którym to nie przeszkadza. Więc postaram sie nie baczyć na nieprzychylne posty i chamskie w moim kierunku i będę pisał dalej czyli brał udział w konkursie chytry
Pozdro.


Ale jesteś niezdecydowany!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 09:23  
Cytuj
jadeit: już się zdecydowałem, chwila zawachania i przemyślenia sprawy z dystansu...i moge brac udział dalej w konkursie, poza tym szkoda mi tak ostro przepracowanego weekendu jak miniony chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 10:13  
Cytuj
CYTAT
Nie bardzo rozumiem o co te nerwy?

Ten konkurs wymyślił SM by zwiększyć ilość wejść na portal. Wyłączył z konkursy \"politykę i gospodarkę\" bo ta w pewnym momencie zdominowała portal i forum. Cel jest jasny zwiększyć ilość marynistycznych komentarzy, zwiększyć ilość wejść a dla tego użytkownika który będzie miał w tym największy udział nagrodą jest dysk.
Jak by JerseyShore nie zaznaczył na wstępie, że chce powalczyć o dysk to pewnie nikt by do niego nie miał pretensji.
zubrstw pojawiał się sporadycznie na forum a od czasu konkursu ma kilkanaście wpisów dziennie. Też chce powalczyć o dysk to zrozumiałe.

To oburzenie to niestety takie typowe dla nas polaków. Jest konkurs i są tacy co chcą go wygrać. To normalne. Niestety niektórym to przeszkadza. Dlaczego? Zawiść, za dobrze mu idzie?

Konkurs ma jasne zasady piszesz, wygrywasz. SM ma zwiększoną ilość wejść a zwycięzca dysk.

CYTAT
Kurcze - jeszcze kłótni o ten dysk brakowało.

Spokojnie. Będzie co ma być, i tyle.


miriam masz w tym udział. Przypomnij sobie swoje pierwsze wpisy na temat konkursu. Tobie wiecznie coś nie pasuje i wszędzie doszukujesz się spisku.

andrzejek ok ilosc wejsc sie zwiejszy ale uzytkownikow nie bardzo, takie masowy tylko utwierdza niezdecydowanych w przekonaniu ze forum sm nie jest wysokim poziomie i jest miejscem przepychanek, a szkoda ;] jakby byla szansa na bardziej wyrownany konkurs czyli z serii najwieksze trolle ok 10 postow to moze by sie ktos nowy wlaczyl, np magiajakobsa ktora napisala ze powalczy - juz nie ma na to szans :]a chcialbym aby miala, ona i inni, nie przeszkadza mnie ze dzerzi czy ktokolwiek inny wygra, ale wkurwia mnie jak 30% postow z 3 dni nalezy do jednej osoby, a jeszcze bardziej mnie wkurwia ze jest generalnie pierdolenie o szopenie :], czasem mozna ale co za duzo to i swinia nie chce, jak tak bardzo mu zalezy to niech sobie zalozy temat 1000 pytan do dzerzeja i niech tam nabija ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 10:20  
Cytuj
ifeelgood: a jak Ty sobie wyobrazasz taka konkurecje ? ze 10 osób bedzie pisało po 10 postów dziennie z aptekarska dokładnościa i to ma byc konkurs ? jeżeli jest taki rywal jak żubr no to trzeba pisac na tym samym poziomie i adekwatna liczbe postow - poza tym nie piszemy calkowicie o glupotach, nawiazanie do tematow jest i staramy sie trzymac tego, a SM raczej nie cieszyloby twoje 10 postwo w konkursie...bo oni maja tez z tego korzysci.

Ps. już niecały miesiąc tylko ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 10:55  
Cytuj
ok nie moja broszka, pasuje, chcialem tylko by wiecej osob sie bawilo, dla mnie korzysci za bardzo nie ma, skoczy troche odslon w tym miesiacu, za miesiac przestaniesz pisac, niech przez ta trollimpiade podziekuje stalowemu kilka osob to sa w plecy, w lepszym przypadku okolice 0 ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 11:04  
Cytuj
ifeelgood: Minely 4 dni a Ty piszesz ,ze ktoś nie ma szans w konkursie...my z żubrem nadrobilismy w jeden weekend ,a co jesli w nastepny wypada nam jakis wyjazd...cokolwiek umiech Kazdy ma szanse i moze pisać, nie wmawiaj innym ,że jest pozamiatane - bo własnie po to jest ten konkurs aż miesiąc.

Ps. zawsze może paść nam net..i mamy przerąbane neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
my z żubrem nadrobilismy w jeden weekend


A widzisz, Jacek85 miał racje potluczony
Bardzo uważne będę śledzić każdy Twój post.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 11:33  
Cytuj
Walczcie sobie o ten dysk, mnie i tak na nim nie zależy więc mało mnie obchodzi kto wygra, ale szczerze jak jest jakiś wątek i dyskusja od kilku postów toczy się tylko pomiędzy zubrstw a Jersey, a każdy ich posty ma 2, 3 linijki to ja nawet tych postów już nie czytam, bo co chwile w nich to samo i same bzdury.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 11:38  
Cytuj
SM - a śledz sobie co chcesz - tylko jeżeli Ci cos nie będzie odpowiadało i będziesz uważał ,że odbiega to od formuły konkursu to uzasadnij to na forum, a nie mi ostrzeżenie wyślesz na PW czy dasz bana smiech2 Bo ja Ci będę mógł udowodnić to samo co Ty mi zarzucisz na przykładzie kogoś kto tez bierze udział w konkursie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 11:38  
Cytuj
CYTAT


A widzisz, Jacek85 miał racje potluczony
Bardzo uważne będę śledzić każdy Twój post.


To na czym ma polegać ten konkurs. Jak najmniej czy jak najwięcej pisać? Jeśli wpisy są spamem to zgodnie z regulaminem możecie je kasować. Które wpisy JerseyShore są spamem? Co to za prewencyjne ostrzeżenie? Chyba, że jak JerseyShore się loguje kilka razy dziennie to dobrze ale jak już zabiera głos i ma szanse na nagrodę to nie bardzo podoba się organizatorowi. Nikogo nie obraża, nie spamuje, nie zakłada niepotrzebnych tematów. O co chodzi z tym konkursem jaki jest cel? Zbanowanie najaktywniejszych?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 11:53  
Cytuj
sluchaj przez 4 dni nabiles 200+ postow, to ma oczy, owszem mozna miec wiecej, ale jakim kosztem ? to juz nie jest zabawa ;-) w kazdym razie powodzenia
a o neta sie nie boje, pracujesz w urzedzie, jestes urzednikiem, w urzedach net musi byc, przeciez tam sie pracuje ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 12:01  
Cytuj
SM - jaką Jacek85 miał rację ? napisał mi na PW ostrzeżenie...i informacje ,iż moderatorzy nie biorą udziału w konkursie - później sprostował na forum po rozmowie z Toba na gg umiech
Więc wy się sami gubicie w konwencji tego konkursu ii nie wiecie już co ze sobą robić - ani razu nie słyszałem ,żebyście upomnieli żubra mimo (nie dostał ostrzeżenia nawet) ,że robi to samo.
Widocznie mirek777 miał racje pisząc ,że się promuje innych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 13:09  
Cytuj
CYTAT

A widzisz, Jacek85 miał racje potluczony
Bardzo uważne będę śledzić każdy Twój post.


Ogłaszacie konkurs na największą liczbę napisanych postów.
Potem dziwicie się że niektórzy zaczęli pisać duże ilości postów.
Genialne chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 13:21  
Cytuj
faceci to jednak duże dzieci... wszyscy cofnijcie się do gimnazjum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 13:59  
Cytuj
CYTAT
faceci to jednak duże dzieci... wszyscy cofnijcie się do gimnazjum

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś bardzo dorosła! Chyba sama chodziłaś do gimnazjum, bo w moich czasach było osiem lat szkoły podstawowej a później od razu szkoła średnia... No więc raczej się nie cofnę. I nie generalizuj tutaj, bo Ci się zaraz oberwiepotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 14:08  
Cytuj
-Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś bardzo dorosła!-
a guzik Cię obchodzi ile ja mam lat! Jeżeli Cię to jednak ciekawi to jak to napisałeś "za moich czasów" też było 8 klas szkoły podstawowej, potem ekonomik i studia, które już dawno skończyłam. Jeżeli chcesz mnie obrażać to proszę bardzo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 14:31  
Cytuj
CYTAT (katryna)
Jeżeli chcesz mnie obrażać to proszę bardzo


Odebrałem to jak zachętęumiech Lubisz to....?umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »