NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
stroje reprezentacji Polski bez orzelka na piersi!,
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 19:50  
Cytuj
powiem tylko tyle: Te koszulki są SPEDALONE - jeśli chodzi o wzór i fason. Nie znam się na modzie ale po prostu wyglądają PEDALSKO.
Jeśli chodzi o brak Godła - to jest oczywiste jak w swoim czasie brak korony nad głową Orła. Po prostu Polska jest teraz niczym dla reszty świata i okupantów w tym kraju, dlatego zachęcam do marszu 11 listopada. I nie jest to marsz faszystów jak to niektórzy chcą wmówić tylko marsz ludzi, którzy kochają Ojczyznę i niepodległość tego kraju. A to że skupia różnych ludzi i środowiska to już inna kwestia. Chyba lepiej iść z ludźmi, którzy kochają ten kraj niż z ludźmi którym pedalstwo w głowie i socjalizm.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 19:50  
Cytuj

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 20:04  
Cytuj
przecie nie ma co sie dziwic ^^ globalizacja, niedlugo reprezentacji bedzie, kilkanascie :] chiny, rosja, ameryka poludniowa, pingwiny adeli, anaruk chlopiec z grenlandii, USA, texas z kolonia kanada i australia ktora gra tylko u siebie ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 20:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 09:01  
Cytuj
Moim zdaniem orzelek powinien byc, w koncu to POLSKA reprezentacja, a nie jakas PZPN, i tlumaczenia ze orzelka nie mozna zastrzec w urzedzie patentowym sa jak dla mnie zalosne. Pilkarze powinni sie sprzeciwic i powiedziec jednoglosnie ze nie beda grac w takich koszulkach. nie znam reprezentacji ktora zamiast swojego godla chciala by zabrac nam orzelka i dac na swoje koszulki. Kazda reprezentacja ma swoje godlo na koszulkach, no nie kazda Polska ma PZPN

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 09:18  
Cytuj
zubrstw: Oczekujesz ,że to zawodnicy muszą wyjść przed szereg ?
Z perspektywy zawodnika powinna być jak najlepsza gra...a ,że Polacy cisną po bandzie naszych piłkarzy to oni chyba wolą siedzieć cicho i nie włazić na mine przed EURO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 09:21  
Cytuj
Będzie jak zwykle. Kibice i inni ludze którym to nie jest obojętne poprotestują sobie, popiszą na forach, może ktoś wyśle jakiś protest z jakąś liuczbą podpisów, który i tak w rezultacie wyląduje w niszczarce, lub co gorsza na wysypisku śmieci. PZPN to przeczeka i i tak zrobi swoje. To jest mafia. Mają gdzieś nas.

Jedna rzecz mni cieszy - mają problem ze sprzedażą biltów na EURO. Widziałem to ostatnio będąc we Wrocławiu. Wszędzie plakaty namawiające do kupna biletów.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5015
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 09:22  
Cytuj
W sumie to powinni bo płacimy im my w naszych podatkach i mamy pełne prawo by był orzełek. Caly pzpn żyje z naszej kasy i mamy spory wpływ na to wiec proponuje rozgłosic to na facebooku

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 09:40  
Cytuj
Zapewne tak będzie, jeżeli orzełek nie powróci na stroje to kibice się zbuntuja jeszcze bardziej i doping dla reprezentacji będzie znikomy...będzie wstyd chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
Będzie jak zwykle. Kibice i inni ludze którym to nie jest obojętne poprotestują sobie, popiszą na forach, może ktoś wyśle jakiś protest z jakąś liuczbą podpisów, który i tak w rezultacie wyląduje w niszczarce, lub co gorsza na wysypisku śmieci. PZPN to przeczeka i i tak zrobi swoje. To jest mafia. Mają gdzieś nas.

Jedna rzecz mni cieszy - mają problem ze sprzedażą biltów na EURO. Widziałem to ostatnio będąc we Wrocławiu. Wszędzie plakaty namawiające do kupna biletów.

Nie tylko PZPN moim zdaniem to juz nie jest pilka, kiedys za czasow tomaszewskiego,bonka,laty to byla pilka. Teraz jest to komercyjna gra do zbijania kasy. Co takiego robia pilkarze, trenerzy? pracuja po 100godzin na dobe? nie bo nie ma takiej mozliwosci co najwyzej trenuja/czyli pracuja po 8godzin dziennie moze i jest to ciezka praca,fizyczna ale czy ciezsza niz gornika ktory jest kilka set metrow pod ziemia i haruje w pocie czola wydobywajac wegiel? dlaczego dobry gornik zarabia 3tys. zl a sredni pilkarz ekstraklasy 100-150tys miesiecznie, nie mowiac o pilkarzach zagranicznych ktorzy zarabiaja miliony miesiecznie, gdzie tu sprawiedliwosc? czy nie powinnio byc tak ze dobry pilkarz reprezentacji zarabia 4-5tys,a niech tam 10tys. msc, trener niech zarabia 15-20tys. a caly PZPN tak jak inni urzednicy 2-3tys/msc? czy nie tak powinno byc? gdzie ta pilka kiedy grali z milosci i pasji? teraz to graja co najwyzej dla kasy, i to raczej ciezko nazwac gra. Bo co bedzie biegal jeden z drugim po boisku jak ma w kontrakcie gwarancje ze czy siedzi czy gra kasa mu sie nalzy, a z jakiej to okazji? ja jestem podatnikiem i ja mu daje "jesc" wiec niech pracuje jak ja i zarabia jak ja.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5015
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 10:36  
Cytuj
nierealne kolego, gdyby piłkarz miał dostać 2500 euro / miesiac to wszyscy by ywjechaliza granice robic za te 10 tys euro / miesiac. I nie byłoby polskiej piłki. Jestem natomiast za płaceniem niskiej płacy podstawowej, a bardzo dużźej za wygraną

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 10:55  
Cytuj
Mnie tylko teraz interesuje stanowisko w tej sprawie pana Tomaszewskiego,znanego z cietego jezyka w sprawie sportu a szczegolnie pilki noznej.
Choc obiecal ze jak dostanie sie do sejmu to zajmie sie tymi pudlami z PZPN i bedzie staral wprowadzic jakies zmiany na lepsze.
Gosc nie przebieral w slowach,i za to go lubialem bo ilez mozna temu calemu syfowi bezczynnie sie przygladac,jednak czekam na jakis komentaz tego pana w sprawie,mam nadzieje ze stanowisko w sejmie nie przysloni ogolninego dobra kazdego polaka kibica.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 11:27  
Cytuj
Nie wiem co p.Tomaszewski by o tym powiedzial, ale wiekszosc kibicow chyba tak samo mysli jak ja, moze w tym kontekscie sie wypowiecie? ile waszym zdaniem powinien zarabiac pilkarz? i czy powinien grac z pasji czy dla pieniedzy? Wracajac do tematu skoro to koszulki reprezentacji to powinien byc na nich orzelek bo to godlo Polski, a w koszulkach ma grac reprezentacja Polski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 11:47  
Cytuj
zubrstw: pasją się nie najesz i nie nakarmisz swojej rodziny umiech
Musi ona być podparta silną pienieżną motywacją - w przypadku piłkarzy. Tyle ,że oni dobrze zarabiają a wyniki są mierne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 11:55  
Cytuj
Jak dla mnie (i pewno nie tylko dla mnie) Jedynym trenerem który coś zrobił w dobrym kierunku - był trener nie z Polski - Leo. Niestety fakt, że był spoza układu polskiego grajdołka spowodował, że mimo sukcesów PZPN pozbył się go. Leo im przeszkadzał, zapewne widział rzeczy których nie powinien widzieć.

Wzięto więc zapijaczonego pana, głęboko siedzącego w układach PZPNu. Niezdolnego do stworzenia nowej, silnej reprezentacji, złożonej z zawodników nie zepsutych chorobliwym wpływem długiego pozostawania w kadrze narodowej RP. Jak to ktoś bardzo trafnie określił, będą trzy mecze z udziałem "naszych" w czasie EURO: meczy rozpoczęcia, mecz ostatniej szansy i mecz o honor.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 11:56  
Cytuj
CYTAT
zubrstw: pasją się nie najesz i nie nakarmisz swojej rodziny umiech
Musi ona być podparta silną pienieżną motywacją - w przypadku piłkarzy. Tyle ,że oni dobrze zarabiają a wyniki są mierne...

dobrze zarabiaja? chyba za dobrze a gry zadnej, jak pilkarz moze zarabiac kilka milionow rocznie? co on takiego robi? powinien zarabiac tyle co normalny czlowiek, a nawet niech zarabia wiecej ale bez przesady chyba mi nie powiesz ze musi zarabiac 100tys miesiecznie zeby wyzywic rodzine, inni robia to za tysiac zl. Pilkarz powinien zarabiac 10-20tys i to by mu w zupelnosci wystarczylo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 13:02  
Cytuj
zubrstw: Ja się zgadzam z tymi pieniedzmi dla pilkarzy - ale skoro taki polaczyna zarabia 50 tys miesiecznie i widzisz jakie daje wyniki dla Polski - to nie dziw sie że, taki C. Ronaldo zainkasuje kilka milionów - ponieważ jest między nimi gigantyczna róznica w talencie i umiejetnościach - poza tym w tych czasach to już celebryci i zarabia się na nich większą kasę za "grę" poza stadionem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 20:36  
Cytuj
A za co oni maja tyle kasy zarabiac zobaczcie na ktorym miejscu,w rankingu jest nasza reprezentacja,Smuda cwiczy na euro Adamiakowuśmiechsponsorowanych przez nasza stonke.
Owszem niech nasi czolowo rzekomi grace zarabiaja wysogie gaze za mecze ale tylko za wysokie wyniki w meczach naszej reprezentacji,ktore podniosa nas z tego bagna a nie ciagnac z nich kase na transferach.
Smieja sie juz z nas na swiecie ze mamy pilke jako sport narodowy a reprezentacje tak dziadowsko ze niedlugo bedziemy grac z reprezentacja eskimosow,bo ze wszystkimi przegrywamy,a promotorzy szukaja najslabszych druzyn po calym swiecie,co o tych krajach przecietny polak nigdy istnieniu nawet nie slyszal,no bo nasze orly z kims grac musza,tylko nie za dobrym bo jeszcze kontuzji sie nabawia i PZPN na transferach nie zarobi.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 20:56  
Cytuj
Niech strzelą napisy typu PZPN=PZPR albo normalnie Coca-Cola.
Mnie tam wszystko jedno.Mam w "głebokim" poważaniu całe to Euro,tylko mi wstyd jako Polakowineutralny

Po co i komu(nie licząc działaczy i sponsorów)jest potrzebna ogólnie cała nasza liga piłkarska?

Taka kasa idzie z budżetu państwa,z samorządów,że łeb pęka,a wyników jak nie było tak nie ma i nie bedzie.

Lepiej nie mieć nic i się za to wstydzić,niż mieć poczucie hańby z powodu takiej naszej reprezentacji.

Niech sobie może strzelą napisy na koszulkach"Drużyna Actimela"i będą straszyć truskawki w jogurcie...Przynajmniej bedzie śmieszniej.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 21:14  
Cytuj
Po meczu z Włochami zamiast wymieniać się koszulkami powinni spalić ten badziew

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 21:20  
Cytuj
Gdyby Szczęsny miał orzełka na piersi to pewnie by go ten afroamerykański-italianiec nie przelobował...a tak 0-1 przegrywa PZPN chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 08:28  
Cytuj
i skończyło się na 2:0, szkoda było czasu żeby to oglądać jak oni w ogóle grali... i jeszcze tyle pieniędzy za to biorą. Za taki mecz ani złotówki nie powinni dostać. Żeby nawet karnego nie trafić to już naprawdę trzeba być.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 08:37  
Cytuj
Bo to jest Polska Kompromitacja w Piłce Nożnej. Oglądałem do pierwszego gola. Wiecznie te same błędy:
- zabawa piłką na włąsnej połowie, do momentu aż przeciwnik ją odbierze
- niecelne podania
- "atomowe strzały" gdy tylko choć trochę zbliżą się do pola karnego przeciwnika
- zerowa umiejętność rozgrywki przy zamieszaniu przy bramce przeciwnika
- losowa umiejętność włąściwego wykopnięcia piłki z "rogu"
- gala gwiazd - a nie drużyna - marna wspłpraca.

I te stroje... Czy ja dobrze zauważyłem, że Włosi mieli na swoich strojach godło swojego kraju? Zwrócił ktoś uwagę?
Bo "rzeczniczka" pzpn twierdziłą, że jesteśmy ostatnim krajem w unii, który miał godło na strojach. - To miał być kluczowy argument zaklopotanyzaklopotany

EURO 2012 będzie żenadą pod każdym względem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 08:51  
Cytuj
No niestety grać to nie umieją tak jak piszesz, niedokładne podania i zabawa na swojej połowie, zamiast zaatakować dodać kilka szybkich i dokładnych podań zakończonych celnym strzałem. Tego u nas od kilku lat brakuje. Albo wina trenerów albo piłkarzy którzy chcą brać kasę za nic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 08:57  
Cytuj
Moim zdaniem to wina trenerów. Zachowania pseudogwiazdeczek dodałbym na drugim miejscu. Po prostu - umiejętności polskich trenerów są nijakie w stosunku do tych, którzy prowadzą drużyny narodowe w innych krajach.

Gdyby powstał (a może jest) ranking trenerów, to nasi pewno wogóle nie byliby w tym rankingu.

Ważnejsze są wewnętrzne interesy pzpn i ogromna kasa z tym związana, niż drużyna, z której moglibyśmy być dumni. Zakładam, że EURO 2012 wiąże się z tak ogromnymi pieniędzmi dla "działaczy" pzpn, że po prostu nic innego już się nie liczy - chodzi tylko by nikt z zewnątrz nie miał wglądu do Polskiego grajdołka.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 09:01  
Cytuj
Pewnie masz rację ale z tego co pamiętam to za czasów np. Engela grali w miarę dopóki nie doszli gdzieś wyżej i z grupy nie wyszli (jeśli było inaczej poprawcie) no i jeszcze był Leo Benhakker który uczył ich czegoś ale chyba już o tym zapomnieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »