NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Szycie sukni ślubnej w salonie krawieckim,
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 19:40  
Cytuj
Mam pytanie, czy któraś w Was szyła suknię ślubną w jakiś salonie krawieckim w Stalowej Woli lub okolicy i czy byłyście zadowolone z uszytej kreacji?
Spodobała mi się pewna suknia ślubna, która kosztuje ponad 3.000,00 zł, ale jeden z salonów krawieckich zaproponował uszycie za 2.500,00 zł i się zastanawiam, czy warto skorzystac, bo 500,00 zł drogą nie chodzi umiech ale mam obawy, czy rzeczywiscie uszyją tak jak jest w oryginale? czy moze lepiej dołożyc te 500,00 zł i kupic oryginalną suknie w dobrym salonie?
Jak radzicie? Czy miałyście kiedyś podobną sytuację?
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 19:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 21:46  
Cytuj
Ja bym kupił nową w salonie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 21:59  
Cytuj
Wyslalem Ci PW.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 9 Lis 2011r. 08:25  
Cytuj
Ja w zeszłym miesiącu szyłam na Warchołach i byłam bardzo zadowolona. Popytaj w kilku zakładach krawieckich bo można zaoszczędzić i wydać na coś innego, w końcu wydatków przy ślubie nie brakuje.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 9 Lis 2011r. 18:34  
Cytuj
widziałem wiele sukien ślubnych. zarówno takich za 500zł od krawcowej, jak i za 5000 z salonu. jedne mi się podobały, inne nie. moim zdaniem nie kupiłbym sukni od krawcowej, bo to trochę "kot w worku". a co jeżeli spieprzy Ci sukienkę? zapłacisz za nią i kupisz drugą w salonie ślubnym, bo tamta nie będzie Ci się podobała? 500zł to nie jest tak dużo za pewność i gwarancję jaką masz w salonie.

no ... chyba, że masz pewność, że wszystko będzie tak jak się należy i nie masz w związku z tym żadnych wątpliwości.

sam z usług krawcowych korzystam dość często, ale żeby zaoszczędzić 500zł nie szyłbym u nich sukni ślubnej.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 10:59  
Cytuj
hmmmm polecam Panią Gosie z salonu Szyk na Okulickiego domki jednorodzinne. Ja osobiście wolałabym uszyć suknie niż kupić! Krawcowa zawsze idealnie dopasuje suknie do sylwetki, doradzi jakieś poprawki itd. W salonie płacisz za markę!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 11:04  
Cytuj
osoba z mojej rodziny z tego co dobrze pamietam szyła sobie suknie ślubną w salonie Krystyna - nie wiem czy dalej tak robia - piniewaz to jest takze sklep - zawsze mozesz podejsc zapytac a telefon masz na stronce:
http://www.salonkrystyna.com/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 16:32  
Cytuj
CYTAT
hmmmm polecam Panią Gosie z salonu Szyk na Okulickiego domki jednorodzinne. Ja osobiście wolałabym uszyć suknie niż kupić! Krawcowa zawsze idealnie dopasuje suknie do sylwetki, doradzi jakieś poprawki itd. W salonie płacisz za markę!!


Również polecam - sama szyłam u Gosi w salonie swoją suknię ślubna i byłam bardzo zadowolona z fachowego doradztwa i przepięknej sukniumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 16:37  
Cytuj
Moja dziewczyna dostała suknie ślubną z USA dobrego projektanta - oczywiście nie wie co z nią ma zrobić - czy jest możliwość sprzedaży jej w jakimś sklapie z sukniami ślubnymi ? - chyba ,że któraś z was potrzebuje i chciałaby przymierzyć to zapraszam na PW - podam wymiary chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 15:23  
Cytuj
Z doswiadczenia kolezanek wiem ze nie warto szyć sukni.
I nie chodzi tu juz o umiejetności krawcowych, ale o materiały wykorzystane do jej uszycia.
Niestety żadna z krawcowych nie dostanie matetriałów dostepnych dla renomowanych firm!!!!
A suknia będzie jaka będzie niestety niby taka sama a całkiem inna.
Jesli masz kase polecam kupic nową w salonie firmowym - jeśli nie kup uzywaną w dobrym stanie i tak nikt sie nie zorientuje umiech

Ja kupiłam z salonu Madonna model Tres chic am_812 - rewelacja satyna w kolorze perłowej bieli / przepiękna gra światła na sukni.

Materiał to PODSTAWA pamiętajcie z byle czego nie uszyjesz kreacji.

Jesli ktoś ma ochotę zobaczyć moge przesłać foto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 10:38  
Cytuj
Mam do sprzedania

http://stalo(...)d=109742

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »