NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Dom weselny Las Vegas żdziary, wasze opinie
ff
Wysłany: 2 Lis 2011r. 19:47  
Cytuj
Szukam opini osób na temat tego lokalu jeżeli ktoś miał tam wesele to bardzo proszę o ocenę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 2 Lis 2011r. 19:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 2 Lis 2011r. 22:06  
Cytuj
"żdziary" - a to dobre:! Nieźle się ubawiłem!potluczony A może to ty jechałaś białym samochodem koło cmentarza w Turbi, na niżańskich blachach? zaklopotany:sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 11:04  
Cytuj
Tak trudno komus kulturalnie zwrócić uwagę, że źle napisał nazwę miejscowości? Z tego co wiem, to miejscowośc ta nazywa się Zdziary.

To żaden dom weselny - no chyba że się przemianowali. Wcześniej był to zajazd dla TiRów - Dyskoteka. Odradzam organizowanie przyjecia weselnego w miejscu tak bardzo na uboczu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 11:21  
Cytuj
Na jednych mapach i stronach są Zdziary - strona UG Jarocin a na innych Ździary, na wiki - Ździary.
Wniosek - chyba obie formy są dobre.

A imprezę pod wieloma względami lepiej zrobić "Pod jesionami" koło ronda w Nisku/Racławicach

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 13:52  
Cytuj
Ja byłam dwa razy na weselu w tym zajeździe i jak dla mnie było super. Bardzo miła, profesjonalna obsługa i bardzo smaczne jedzenie. Polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 16:49  
Cytuj
Witam, ja tez uwazam ze warto tam zrobic przyjecie weselne, co prawda nie organizowalam tam wesele ale bylam gosciem i bylam bardzo zadowolona, obsluga mila, jedzenia duzo i smacznie, ciagle cos dokladaja, dbaja o gosci, po za tym laden i czyste lazienkiumiech i oczywiscie sala do tanczenia duzaumiech takze z czystym sercem polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 19:05  
Cytuj
Z wspólnie z żoną polecamy ten lokal, obsługa i jedzenie na wypasie co stawia ten lokal na pierwszym miejscu w okolicy, będziecie na pewno zadowoleni!!!! pozdrawiamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 22:09  
Cytuj
mirek777
mylisz sie
dyskoteki nie ma, zajazd dla tirow no nie wiem , zadnego nie widzialem

by;em tam na weselu , zajebioza
kuchnia zajebioza, obsluga zajebioza
3x zajebioza umiech
polecam umiech

dla scislosci

ŹDZIARY !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 22:19  
Cytuj
Nie polecam. Bylam tam niedawno jako gość. Stoły są bardzo małe ledwo sie miesciło i miejsca obok siebie tez nie zaduzo muszą naprawde szczupłe osoby siedziec bo inaczej ciezko z jedzeniem w tym samy czasie. Na herbate czekałam 40 min i 3 razy prosiłam kelnera. ZIMNO ! Ja miałam okazje siedzieć przy pierwszym stoliku jak sie wchodzi na sale i strasznie zmarzłam, zreszta to nie tylko moje odczucia. Ja osobiscie wolabym doplacic i zrobic w innym lokalu niz tam. Co do jedzenia bardzo dobre umiechPOZDRAWIAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 22:20  
Cytuj
Mirek podobno to teraz lokal bez tanich tubylczyn, spuszczania łomotu i bijatyk.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 22:43  
Cytuj
anusia19104
no ale na weselu nie bylas
wiec w czym problem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 07:26  
Cytuj
Obydwie pisownie sa popawne, wiem bo moja babcia tam mieszka.Na znaku na poczatku wsi pisze Zdziary ale mieszkacy mowia,ze ŹDZIARY, co do wesela to zalezy od kasy ile mozesz wylozyc ...Znam wlascicieli i wiem,ze oboje sa profesjonalni a i obsluga podczas wesele pierwsza klasa.Kuzyn mial wesele w lipcu tego roku tam i bylo rewelacyjnie, tylko mowie ze duzo zalezy od budzetu umiechdoradzam spotkanie z wlascicielami i oszacowanie kosztow,wystroju itp.,kazdy przeciez jest indywidualnym klientemumiechsa rozne opcje np.bar szwedzki dla glodomorow ;)jedzenia na stolach nie brakuje, kelnerzy sa bardzo mili i kulturalni.Narawde polecam umiech

Usta ludzi układają się w krzywiznę kłamstwa, To prawda lecz nigdy nie mów - życie chuja warte.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 08:03  
Cytuj
Ja również odradzam to miejsce. Byłam tam na weselu i co tu duzo mówić nie polecam organizowania tam wesel.mlotek


Miejsce które mogę polecić to Hotel "Tanew" i "Galicja" w Ulanowie goodgoodgood

Jaki dzień w moim szyciu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 08:56  
Cytuj
W tamtym roku miałam w Las Vegas swoje wesele i mogę polecić ten lokal. Jedzenia na stołach było dużo, napoje były uzupełniane, obsługa była miła. Po weselu można było zabrać wszystko, co zostało jeśli ktoś miał ochotę. Poza tym nie było problemu, żeby przyjechać w ciągu tygodnia i np. przećwiczyć sobie pierwszy taniec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 15:44  
Cytuj
ja nie polecam.sala taneczna spoko,ale goscie siedza za filarami i nic nie widac. a co do jedzenia nic specjalnego.obsługa nedzna talezyk po ciepłym daniu leżał bardzo długo trzeba poprosic to zmieniaja.byłam dwa razy i zmiany żadnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »