NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Setupy nie działają (Windows 7),
Posty: 8
Dołączył: 30 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 14:09  
Cytuj
Witam. Skończyła mi się na dniach gwarancja w laptopie i oczywiście - od razu problemy sciana Czy wie ktoś, dlaczego nie działają mi żadne setupy? Nie moge nic zainstalować, ani gierki, ani nawet offica ;/ Klikam setup.exe i nic się nie dzieje. Próbowałem uruchamiać ponownie komputer, uruchamiać setupa jako administrator, ale dalej nic. Jedynie na sekundke pojawia się kursor ładowania. Żadnen setup nie pojawia się w menedżerze zadań. nie wiem Ktoś kumaty wie co z tym zrobić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 14:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 15:20  
Cytuj
Prawdopodobnie twój komputer został zainfekowany. Jaki masz program antywirusowy? Sprawdź, czy jest aktywny.

Instrukcja wykonania logu z OTL: http://forum(...)#p107754 (zaznacz też "Część 64bit systemu")

Oba logi zamieść na forum i poczekaj, aż przeanalizujemy pod kątem złośliwego oprogramowania.

W międzyczasie przeskanuj komputer antywirusem, który masz w systemie, programem SpyBot, MalwareBytes AntiMalware, a także wykonaj komendę w konsoli:

KOD
sfc /scannow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 11 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 21:36  
Cytuj
Skończyła się gwarancja to i skończyło się instalowanie setupów. Musisz wykupić nową gwarancję na rok i znowu będziesz mógł instalować setupy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »